>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i problemy

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
a jeszcze 2 pytanka mam ;d
1 czy istnieje mozliwosc zeby do mojego tematu z typami dac zakac wejscia jakiemus userowi? ze on nie moze w moj temat wejsc...
2 czy moze mi ktos usunac ankiete albo powiedziec jak w moim temacie? byla ona &quot;czy wyjde na +&quot; ale juz nie mam stanu konta podawanego wiec nie potrzebna jest.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
1 czy istnieje mozliwosc zeby do mojego tematu z typami dac zakac wejscia jakiemus userowi? ze on nie moze w moj temat wejsc...
.
ehhh człowieku zastanów sie to jest forum dla wszystkich zarejstrowanych userów a nie jakis wybranych :wowsdf: :-? :roll:
 
K 0

kolumbus

Użytkownik
Witam

Jak to códo wylączyć? :jezora:

&quot;Twoje konto przekroczyło maksymalną ilość nieprzeczytanych postów: 1000 Zostały usunięte informacje o nieczytanych postach z wyjątkiem postów napisanych przez ostatnie: 3 dni
Ilość usuniętych nieczytanych postów: 26

Aby nie otrzymywać tego komunikatu, przeczytaj oznaczone tematy, lub oznacz wszystkie jako przeczytane.
W każdej chwili możesz skorzystać z wyszukiwarki postów aby odszukać posty napisane w ciągu ostatniego wybranego czasu.&quot;
 
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
tak sobie przeglądałem forum i chciałem się zapytać czemu nie jest przestrzegany regulamin forum

podpunkt:

6. Do każdego użytkownika forum należy podchodzić z odpowiednim szacunkiem. Zabrania się ubliżania innym forumowiczom, oraz klubom, którym kibicują.

i jedna z osób, która ma sporą liczbę postów w widoczny sposób łamie go i nikt nie reaguje ?

czyżby kolesiostwo ? ???? mam nadzieję, że to tylko niedopatrzenie

pozdr,
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ten punkt regulaminu był, jest i będzie przestrzegany. Nie wiem o co Ci dokładnie chodzi, bo tego nie określiłeś...
Jeżeli chodzi o moderatora to czasami ludzka cierpliwość też ma swoje granicę i jak się czyta niektóre posty to naprawdę szkoda słów...
 
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
rozumiem, że niektórzy użytkownicy są &quot;specjalni&quot; i trzeba im napisać niekiedy jakieś &quot;ciepłe&quot; słowo - w pełni się z tym akurat zgadzam, aczkolwiek mi chodzi o treść zawartą w podpisie jednego z moderatorów tego forum tj. doberman90 , rozumiem, że nie darzy sympatią Barcelony ale gdybym ja miał napisane w podpisie &quot;Real kurwo&quot; ( piszę to tylko w ramach odpowiedniego przykładu gdyż mimo, że nie lubie tego madryckiego klubu i po części nie szanuję staram się nie okazywać tego tutaj, ze względu na powyższy punkt regulaminu, który zacytowałem). Stąd dziwi mnie to, że osoba na tak wysokim &quot;stanowisku&quot; tego forum ma takie coś i nikt nie reaguje... :-?
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
Mala uwaga :
Zauwazylam buga, widze, ze turniej hokejowy i jego watki (wszystkie) sa dostepne tylko dla wybrancow. Dla reszty tylko jeden temat (&quot;1 runda&quot;). Niestety chyba pojawil sie maly blad gdyz do &quot;niewidocznego&quot; tematu mozna dostac sie ze strony glownej ... a tam takie przekamarzania (link ostatni post M-O) :p

Stąd dziwi mnie to, że osoba na tak wysokim &quot;stanowisku&quot; tego forum ma takie coś i nikt nie reaguje... :-?
No bo jak w kazdej spolecznosci sa rowni i rowniejsi :p
BTW: Festung, ja, ja ! ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zauwazylam buga, widze, ze turniej hokejowy i jego watki (wszystkie) sa dostepne tylko dla wybrancow. Dla reszty tylko jeden temat (&quot;1 runda&quot;). Niestety chyba pojawil sie maly blad gdyz do &quot;niewidocznego&quot; tematu mozna dostac sie ze strony glownej ... a tam takie przekamarzania (link ostatni post M-O)
Yyhhmmeh, jaśniej?
No bo jak w kazdej spolecznosci sa rowni i rowniejsi
To był żart? ;)
Już tego nie ma.... Nie każdy zna hiszpański
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
Yyhhmmeh, jaśniej?
Ja jako zwykly user:
- strona glowna, forum &quot;Konkurs Hokejowy&quot;
- wchodze do srodka i widze tylko temat &quot;1 runda - 2 kolejka!!&quot;
- wracam na strone glowna rzucam wzrokiem w okolice tego forum i widze &quot;Dzisiaj 14:37 Marcin-Odra Ostatni post&quot;

Jasne juz ? :p Reasumujac mozna sie dostac do tematu, ktory nie jest dostepny na liscie tematow na tym forum.

No bo jak w kazdej spolecznosci sa rowni i rowniejsi
To był żart? ;)
Ja nigdy nie zartuje :p


//EDIT
Uppppppppps ????
Sorry, ja to forum mialam prawie cale w &quot;ignorowanych&quot; ???? Nie sadzilam, ze to ukrywa watki, myslalam, ze to jedynie nie pokazuje czy sa nowe posty ...
 
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
Już tego nie ma.... Nie każdy zna hiszpański
dzięki :spokodfhgfh:

BTW: Festung, ja, ja ! ????
Krystyna... Ty należysz do tych &quot;specjanych&quot;... &quot;inaczej&quot; ... ;-) :mrgreen:

pozdr,

w sumie to Baqu ma racje.Choć nie każdy mus znać hiszpański ;-)
ogólnie, to nie wiem czy jest taki punkt w waszym regulaminie, ale powinniście dodać, że przekleństwa w innych językach na forum też są zabronione.

pozdr,
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Dlaczego tematy w dziale Typer Ski Jumping &amp; Biathlon zakładane są tak późno. Ostatnio jak założyłem temat to fcbialas zagroził mi ostrzeżeniem (a powiedział, że będzie stawiał o ponad 24 h przed rozpoczęciem zawodów, tak nie zrobił).
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dlaczego tematy w dziale Typer Ski Jumping &amp; Biathlon zakładane są tak późno. Ostatnio jak założyłem temat to fcbialas zagroził mi ostrzeżeniem (a powiedział, że będzie stawiał o ponad 24 h przed rozpoczęciem zawodów, tak nie zrobił).
Ja podliczałem hokej więc nie mogłem załorzyć ;) Zaraz się tym zajme :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom