>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i problemy

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Funkcja &quot;pomógł&quot; jest w fazie testów i nie wiadomo jak długo zostanie na forum.
Działa to za zasadzie, że w swoim temacie (założonym przez siebie) możesz dawać innym userom punkty &quot;pomógł&quot;. Obecnie nie ma specjalnej listy za co dajemy punkty pomógł, mogą być to za komentarze, pomoc itp.
Jeżeli w danym temacie wykorzystano opcję pomógł temat zaznacza się ciemniejszym tłem.
 
W 2

wislak

Forum VIP
ahaa ???? fajne ;d lol

mi sie to podoba oby sie to utrzymalo ????

najlepiej by bylo jakby POMOGŁ zaznaczalo sie jak temat juz jest rozwiazany i wyjasniony, wtedy bedzie wiadomo ze pytania w takich tematach sa juz odpowiedziane ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
mam pytanie
czy jak ktos ma jakis avatar to ja moge miec taki sam?
Teoretycznie tak, np. herb Barcelony. Jednak najlepiej będzie, jak avatary się nie dublują, gdyż dużo osób pamięta danego użytkownika właśnie poprzez avatar
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ciekawe rozwiązanie... ale &quot;skopiowane&quot; :-? chyba dojdzie do tego że wszystkie fora będą wyglądały idetnyko i będzie jeden wielki marazm.....
Co? :wowsdf: Przecież każda wersja ma opcję &quot;pomógł&quot; i nie jest to kopiowanie, tylko standard. Jak zwykle, post bez przemyślenia...
Ok., opcja „pomógł” znika na twoje życzenie…
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ps. pomógł sie pisze

Mam takie pytanie
czemu jak klikam IMG zawsze w pisaniu posta to zawsze na koniec posta wchodzi a nie tam gdzie miga kursor :/ tak samo jest czasem z emotkami. idzie to jakos zrobic?
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
Ps. pomógł sie pisze
a) nie SIE pisze, tylko piszemy
b) wiem jak piszemy pomogl, dlatego &quot;pomuk&quot; bylo w cudzyslowie
c) zanim zaczniesz kogos poprawiac, spojrz na swoje bledy w formulowaniu zdania po Polsku
d) przeczytaj takze kiedy stosujemy Post Scriptum

A odnosnie Twojego pytania, to jeszcze wypadaloby abys podal jakiej przegladarki uzywasz ...

No i czas na jezyczek :jezora:

cu
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
:spokodfhgfh:

mozilla firefox
Moj lokalny guru mowi, ze to juz taka przypadlosc tego edytorka pod FF dla phpBB, obawiam sie, ze nikt nie bedzie na tyle zdeterminowany aby to naprawic ;-) Ja sie juz do tego przyzwyczailam ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom