>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i problemy

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Dlaczego tematy w dziale Typer Ski Jumping &amp; Biathlon zakładane są tak późno. Ostatnio jak założyłem temat to fcbialas zagroził mi ostrzeżeniem (a powiedział, że będzie stawiał o ponad 24 h przed rozpoczęciem zawodów, tak nie zrobił).
Człowieku nie grozilem ci ostrzeniem ( wiec nie zmyslaj :zy3ou: ) tylko powiedziałem ze sie mogłes zapytac teraz i tak jest sprawa załatwiona.
 
W 2

wislak

Forum VIP
mam pytanie
czy jest sens kopiiowania informacji ze strton sportowych? glowinie chodzi mi o posty sutka, ale tez miki widizalem ze tak robi. ja rozumiem ze sa dobre ciekawostki i sie je wkleja, ale posty typu Ronaldo najlepszy w grudniu itp.

jak nie mam racji to spoko ale przeciez na takie portale jak seriea.pl prmieradivision.pl czy premeirship.pl to kazdy moze wejsc jak chce i nie wiem czy jest sens kopiowac na forum ⚽
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Dlaczego na forum &quot;Kupony&quot; nie mozna dolaczac zalacznikow do postow ? Na &quot;Kupony ze statystykami&quot; mozna. Jawna dyskryminacja.

Chcielismy z marcusem_skalssonem cos dolaczyc ale sie nie da ...
Gdyż w kuponach panuje lekki chaos nie są prowadzone działy poprawnie a w KzS jest dużo lepiej więc Krystyno tam spróbuj ! a nie znów siejesz zamęt
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
Nie bede probowala w KzS bo nie mam tam watku ?!

a nie znów siejesz zamęt
Drogi chlopcze, nie mam pytan.

Zadalam proste pytanie i liczylam na prosta odpowiedz! Zamet to siejesz Ty, mam nadzieje, ze ten post zostanie tu przynajmnej do przeczytania go przez Administratora!

Domagam sie przeprosin !
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Nie bede probowala w KzS bo nie mam tam watku ?!

a nie znów siejesz zamęt
Drogi chlopcze, nie mam pytan.

Zadalam proste pytanie i liczylam na prosta odpowiedz! Zamet to siejesz Ty, mam nadzieje, ze ten post zostanie tu przynajmnej do przeczytania go przez Administratora!

Domagam sie przeprosin !
Dobermanie ???? Można to bylo inaczej napisać ; grzeczniej ; Ja Ci Droga Krystyno nie powiem :/ Ale Marcin pewnie Ci odpowie ???? pzDr ;)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Nie bede probowala w KzS bo nie mam tam watku ?!

a nie znów siejesz zamęt
Drogi chlopcze, nie mam pytan.

Zadalam proste pytanie i liczylam na prosta odpowiedz! Zamet to siejesz Ty, mam nadzieje, ze ten post zostanie tu przynajmnej do przeczytania go przez Administratora!

Domagam sie przeprosin !
I ją otrzymałaś że poprostu jest tak to już ustalone z góry i niema na to wpływu. A przeprosin się możesz domagać ???? Ja niemam za co przepraszać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom