>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania i problemy

Status
Zamknięty.
M 0

mojo

Użytkownik
gratuluję administracji bądź moderatorowi bardzo &quot;równego&quot; traktowania wszystkich forumowiczów i bezzasadnego usuwania niektórym postów :jezora:
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
mój post także został usunięty z działu &quot;Bany i ostrzeżenia&quot; - skargi i zażalenia ???? dlaczego?? podałem że jakis user spamuje PW i pokazałem screena a teraz patrze a juz ktos usunął? może mi ktoś wyjaśnic dlaczego?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ponieważ na twoich screenie były niedozwolone adresy stron internetowych

Ale dzięki za powiadomienie. Kolega dostał &quot;nagrodę&quot; oraz porozmawiałem już z adminem tamtejszego forum.
 
W 2

wislak

Forum VIP
gratuluję administracji bądź moderatorowi bardzo &quot;równego&quot; traktowania wszystkich forumowiczów i bezzasadnego usuwania niektórym postów :jezora:
czekam w TD na cytat twojego posta! nie rzucaj oskarzen bezzasadnych, bo nie usuwam postow za nic. albo pomyliłes buka albo czegos zapomniales podac i tyle... istnieje tez mozliwosc ze powtorzyles czyjs typ... radze sprawdzic dokladnie a nie potem oskarzac bo userzy modów zjechac potrafią za oszustwa a potem jak sie okazuje ze my mamy racje to jest &quot;sory&quot; i na tym koniec! a jak oskarzenia to potraficie całą litanie :zoltakartka:
 
M 0

mojo

Użytkownik
odpowiedź padła w odpowiednim dziale....

Druga sprawa którą chciałbym poruszyć to to dlaczego nie wyświetlają mi się nazwy niektórych buków ?? :wowsdf: dotyczy to e x p e k t oraz b w i n . Piszę specjalnie z odstępami bo inaczej nie widać. Po czyjej stronie leży tutaj wina ? Sprawdzałem pod IE oraz FF i nigdzie mi się one nie wyświetlają. Dodam że tylko na tym forum. Na innych stronach oczywiście widzę te napisy.

I czy ten napis ▶ expekt - jest widoczny przez innych użytkowników ??
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
odpowiedź padła w odpowiednim dziale....

Druga sprawa którą chciałbym poruszyć to to dlaczego nie wyświetlają mi się nazwy niektórych buków ?? :wowsdf: dotyczy to e x p e k t oraz b w i n . Piszę specjalnie z odstępami bo inaczej nie widać. Po czyjej stronie leży tutaj wina ? Sprawdzałem pod IE oraz FF i nigdzie mi się one nie wyświetlają. Dodam że tylko na tym forum. Na innych stronach oczywiście widzę te napisy.

I czy ten napis ▶ Expekt - jest widoczny przez innych użytkowników ??

Są poprostu tylko odrazu bezpośrednio wchodzisz do adresu tej strony i musi ci to widać jakiej przeglądarki używasz ?
 
M 0

mojo

Użytkownik
Tak jest widoczny! nie podales buka i masz pretensje...

Mam pretensje bo jak napisałem wcześniej nie wyświetlają mi się nazwy buków !!! I przez to omyłkowo mogłem stwierdzić że buka wpisałem ale mi się nie wyświetla. Mało tego gdy wpiszę nazwę buka to nawet w kodzie źródłowym jest puste pole :zy3ou: Wiem bo sprawdziłem. I dlatego moglibyście wykazać odrobinę dobrej woli i ten typ do konkursu zaliczyć.....

Używam jak napisałem IE lub FF. Zamiast buków mam tylko pustą &quot;spację&quot; Nigdzie mnie nie przekierowuje. To wygląda tak jakby w ogóle nie przyjmował tych nazw. To dziwne bo inne nazwy buków mi się wyświetlają. Tylko te dwie nie. Nie potrafię stwierdzić gdzie leży błąd. Jakl wspomniałem na innych forach ten problem nie występuje. Zależy mi na tym żeby były dla mnie widoczne bo robią się z tego dla mnie problemy jak chociażby wspomniany post w konkursie typerów gdzie rzekomo nie podałem buka a mi po prostu się nazwy nie wyświetlają....
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
no to ja proponuje napisać do moda ,lub pisać z przerwą kropką czy Bóg wie jak .Po za tym coś ci nie wierze ze akurat te ci sie nie wyswietlają.Ale zrób jak ci proponowałem a problem zostanie rozwiązany.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Może masz jakiegoś dziwnego firewalla, który blokuje tego typu linki? Ja osobiście używam Kerio i np. linki z gg mi się nie otwierają, stronę z Expektu mi blokuje czy też nie widzę wszystkich bannerów.

Kolejna sprawa to przeglądarka. Zobacz, czy nie masz jakiś śmiesznych dodatków po instalowanych, albo wypróbuj jeszcze Mozille lub Opere.

Problem leży po twojej stronie, a nie po naszej.
 
M 0

mojo

Użytkownik
fcbialas poniżej oryginalny zrzut ekranu na przyszłość proszę być powściągliwym w tego typu ocenie :]

marcin-odra Norton Firewall to dla mnie raczej normalny program ;-)

Jeszcze raz powiem że na innych forach ten problem nie występuje. No ale widać problemu nie rozwiążemy.

 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Chodziło o to że chyba jako jednyny masz tak problem .I troche dziwne to było ale faktycznie masz racje.Pisz z odstępami ,mod napewno to uwzgledni.

poZdrawiam
 
M 0

mojo

Użytkownik
Nie pamiętam już czy był czy może ja w pośpiechu zapomniałem wpisać nazwy buka.

Ale nie wiem dlaczego usuwacie takie typy. Przecież każdemu może się zdarzyć że pominie którąś rubrykę i czegoś nie wpisze, a to nazwy buka a to kursu. Wystarczyło wejść do byle jakiego buka i sprawdzić ten kurs nawet jeśi byłby niższy (to go zaniżyć) ale typ przyjąć.

Aco do mailii przychodzących na skrzynkę z info o usunięciu posta to uważam je za bezwartościowe. Bo i tak po otzrymaniu maila muszę wchodzić na stronę i wyjaśniać dlaczego post został skasowany. Czy nie można by było dosłownie w dwóch wyrazach napisać w takim maliu powód usunięcia np. używanie wulgaryzmów, zbędny post, brak buka itd. żeby chociaż klient wiedział za co dostał &quot;kosza&quot;. Wiem że szybciej jest jednym kliknięciem myszy wrzucić go do kosza a program sam wyśle stosowne info do autora postu że właśnie jego post został usunięty. Na pewno ułatwiło by to komunikację na linii user-admin. Ale widać wolicie i tak tracić czas i później wyjaśniać to na forum z userami. Czy nie mam racji ?

Pozdro :spokodfhgfh:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jeśli chodzi o mnie to ja zawsze wysyłam powiadomienie z jakiego powodu usunąłem posta, i na maila i na priv. Czasem nawet w kilku zdaniach i Ci którym posty usuwałem na pewno o tym wiedzą ;-)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
mojo jesli ja bym miał pisac do kazdego posta ,czesmu został usuniety to spedzał bym przed kompem dziennie po 10 h.Poniewaz jest ofromna fala mało wartosciowych postów.
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Witam, chciałbym sie dowiedziec dlaczego moje posty zostają usuwane?
Napisałem wczoraj w TYPIE DNIA swoj typ na mecz AZ-Werder oraz szeroką analize do tego spotkania, lecz zauważyłem że została ona usunięta - dlaczego?

Pozdrawiam, mikecfc
 
M 0

mojo

Użytkownik
Domyślam się że może być sporo ale naprawdę wystarczyłyby 2-3 słowa tak jak w moim przykładzie parę postów wyżej. Żadnych litanii tylko krótko i na temat. A jakby ktoś się z tym nie zgodził to wtedy przez forumj by załatwiał. :grin:

No ale niczego nie forsuję. To tylko propozycja. I tak niektórzy modkowie mogą z niej skorzystać a inni pewnie raczej nie skorzystają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom