>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i problemy

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ted, jak chcesz to zalorz temat na puchat Holandii. Ja ostatnio nie mialem casu by pisać coś o pucharze, a w regulaminie nie masz nic powiedziane, ze user nie moze zakladac tematu o jakichs spotkaniach ;)

pzDr
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Ja mam takie pytanie jak mam wysłać jakiś obrazek większy od tego co teraz mam do opisu bo niektórzy mają trochę większe, i jak wyśle troszkę większy to pisze ze za duży.
Podbijam bo albo ja coś zepsułem albo cos sie zepsuło 8)
A ten myk z tagami img nie smiga.
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Witam,

Mam pewien problem. Nie widzę żadnych tematów w dziale &quot;żużel&quot; i &quot;promocje i bonusy w pokerze&quot; ( jakoś tak brzmi nazwa tego działu ;) ). Zamiast tematów widzę tylko niebieskie tło. Możecie pomóc, co mam zrobić?

Pozdrawiam
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Witam,

Mam pewien problem. Nie widzę żadnych tematów w dziale &quot;żużel&quot; i &quot;promocje i bonusy w pokerze&quot; ( jakoś tak brzmi nazwa tego działu ;) ). Możecie pomóc, co mam zrobić?

Pozdrawiam
Pewnie masz coś z przeglądarka mi wszystko ładnie i przejżyście chodzi
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
czemu niektórzy mają userbary w podpisach a ja nie moge
Przecież chyba Ci tłumaczyłem, że era obrazków na naszym forum powoli wygasa.
Obecnie już nie ma możliwości wstawienia obrazka. Osoby, które mają jeszcze taki niech się cieszą, ale za niedługo i oni nie będą mieć.
 
gwizd3k 39

gwizd3k

Użytkownik
no jakie wogole są ?? i od ilu do ilu postów ???? Nie zebym nabijał osty specjalnie tylko po prostu mnie to ciekawi ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Rangi na forum:

1. Nowy (0 postów)
2. Początkujący (od 5 postów)
3. Junior Buk (od 20 postów)
4. Senior Buk (od 50 postów)
5. Bukmacher (od 200 postów)
6. Doświadczony Hazardzista (od 500 postów)
7. Profesjonalista (od 1000 postów)
8. Forum V.I.P (od 3000 postów)
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
przeczytaj pare postów wcześcniej ... :;/: Admin napisał że Usebary i różnego rodzaju obrazki w podpisie zostaały zlikwidowane!

PozDro
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
a ja mam takie pytanie, bo kiedys bylo chyba takie cos ze jak sie napisalo iles tam analiz na forum to mozna bylo dostac bona do BAH
czy to jest nadal aktualne????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pisanie analiz dalej jest aktualne i każdy może takową napisać.
Jeżeli chodzi o bony to zostały już rozdane w dobre ręce.

Pozdrawiam
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Witam . Miałem się skontaktować z Marcinem Odrą w sprawie nagrody z Typów Dnia . Niestety nie raczy odpisywać na PW , mimo że widzę codziennie jakieś posty piszę więc na forum jest ...

Pzdr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom