>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania i problemy

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
Domyślam się że może być sporo ale naprawdę wystarczyłyby 2-3 słowa tak jak w moim przykładzie parę postów wyżej. Żadnych litanii tylko krótko i na temat. A jakby ktoś się z tym nie zgodził to wtedy przez forumj by załatwiał. :grin:

No ale niczego nie forsuję. To tylko propozycja. I tak niektórzy modkowie mogą z niej skorzystać a inni pewnie raczej nie skorzystają.
Niech chociaz ludzie przeczytają posta a nie pretensje i pretensje... pRzeciez jak ktos nie podal kursu albo buka, to trudno zeby ja jeszcze sie fatygowal na strone sprawdzac kurs! przeciez to jest niedorzeczne! ja dziennie usuwam mase postow i jak cos jest czasem to pisze, ale jak ktos dal naziemnego buka albo unibet, albo czegos zapomnial to sory ale nie...

zmien temat na ten w TD bo pomyliles dzialy :]
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
przeciez wiadomo ze tutaj nie napisalem swojego typu dnia :zy3ou: napisałem go normalnie w TYP DNIA i został usuniety... i to nie po raz pierwszy ????
Sprawdź czy czasem ktoś inny nie podał tego typu już a jeżeli nie to napisz na GG postaram się rozwiązać twój problem
 
W 0

willa39

Użytkownik
Witam, zauwazylem ze macie vip typy gdzie kazdy z ranga typera tam trafia - jednak jak to jest z ta ranga - ona jest przyznawana &quot;dozywotnio&quot;? bo rozumie ze ktos moze byc dobrym typerem i dostaje ta range - ale pozniej jak juz cyrk podaje a nie typy ktore wchodza to juz takim typerem nie jest....wiec ranga wtedy zbytnio nie pasuje. Czy zdobyta range mozna stracic?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Oczywiście, że można stracić. Była już dyskusja na ten temat.
Jeżeli user jest nieaktywny, nie podaje typów, nie udziela się, podaje bardzo słabe typy wówczas traci rangę typer.
Rangę można wygrać poprzez wygranie konkursu organizowanego przez nasze forum. Można otrzymać przez udzielanie się, czyli pisanie dobrych analiz, podawanie skutecznych typów (czytaj ogłoszenie w działach sportowych, jest napisane więcej na ten temat)

Pozdrawiam
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, mianowicie - czy w podpisie mozna umieszczac linki do stron www? Do zwyklych stron nie związanych z tematyką bukmacherską i nie będących linkami ref.?
Regulamin mowi iz istnieje zakaz &quot;umieszczania linków referencyjnych, czyli reklamowanie własnych linków do programów partnerskich&quot; oraz zakaz &quot;reklamowania, promowanieastron o tematyce bukmacherskiej, a także spamowanie stron/serwisów o różnorakiej tematyce&quot; czyli jakies strony swojego autorstwa naprzyklad beda z podpisow usuwane?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja mam takie pytanie, mianowicie - czy w podpisie mozna umieszczac linki do stron www? Do zwyklych stron nie związanych z tematyką bukmacherską i nie będących linkami ref.?
Regulamin mowi iz istnieje zakaz &quot;umieszczania linków referencyjnych, czyli reklamowanie własnych linków do programów partnerskich&quot; oraz zakaz &quot;reklamowania, promowanieastron o tematyce bukmacherskiej, a także spamowanie stron/serwisów o różnorakiej tematyce&quot; czyli jakies strony swojego autorstwa naprzyklad beda z podpisow usuwane?
Nie można jest to zabronione ! Zalecam przeczytać regulamin tam wszystko jest napisane.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Widze, że przybyło modów, w tym kompletnie nieznany komukolwiek mrybka i to w dziale F1. Co stoi na przeszkodzie żebym ja mół miec dział na którym się znam?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Widze, że przybyło modów, w tym kompletnie nieznany komukolwiek mrybka i to w dziale F1. Co stoi na przeszkodzie żebym ja mół miec dział na którym się znam?
Gdyż tak zdecydowała Administracja trzeba się pogodzić z ich decyzją , Staraj się w danym dziale a na pewno zostaniesz doceniony :spokodfhgfh: !

Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Widze, że przybyło modów, w tym kompletnie nieznany komukolwiek mrybka i to w dziale F1. Co stoi na przeszkodzie żebym ja mół miec dział na którym się znam?
Ty mi podpadłeś i to nie raz. Żeby zostać modem trzeba być osobą odpowiedzialną... Tobie tej odpowiedzialności brakuje...
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
Ja mam takie pytanie jak mam wysłać jakiś obrazek większy od tego co teraz mam do opisu bo niektórzy mają trochę większe, i jak wyśle troszkę większy to pisze ze za duży.
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Możesz użyć naprzykład strony imageshack.uk , tam uploadujesz obrazek i kopiujesz link URL. Powinno działać, ja tak mam i jest okej.
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
nie da rady. to samo wysłałem dałem linka i takie coś mi wyskakuje &quot;Obrazek musi być mniejszy niż 400 pikseli szerokości i 40 pikseli wysokości&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom