>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dlaczego za nie Oddanie Typow w Jakims Dniu jest Wogole jakas Kara ?
Nie ma Nic w Regulaminie ze trzeba oddawac codziennie Typy Jest tylko wzmianka ze maksymalnie mozna oddac 2 typy
Nie potrzebnie jest Regulamin skoro i tak sa jakies inne zasady ????
Od kartek pokazywania człowieku to Ty tutaj nie jesteś!
Ogarnij się! Przeczytaj regulamin.
Zapisując się do konkursu akceptowałeś regulamin. Więc do niego się stosuj.
A w zamian za kartkę masz kartkę ode mnie.
Pozdrawiam
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
Pomyliłem numeracje typów, napisałem 6 i 7, a powinno być 7 i 8. Proszę o poprawienie, z góry dziękuje i przepraszam za kłopot.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
To jak jest te -100 za nie oddanie ani zadnego typu w jednym dniu czy nie . A jak jest to czy juz dostały te -100 pk o sobu , które nie podały typów .??
 
wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
proszę o poprawkę mojego bilansu w poście 127 /4 dnia konkursu z ⛔195 na ⛔295 sorrki za pomyłkę niepoliczyłem jednego typu a i od razu w dniu 3 konkursu numeracja zakładów powinna być 5 i 6 a nie 4 i 5 post 133 z góry dziękuję.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To jak jest te -100 za nie oddanie ani zadnego typu w jednym dniu czy nie . A jak jest to czy juz dostały te -100 pk o sobu , które nie podały typów .??
Przecież Marcin napisał. Każdy za opuszczenie danego dnia ma -100j.
Bo każdy ma obowiązek oddania co najmniej jednego typu dziennie. Brak typu oznacza -100j. Każdy sam sobie liczy bilans. To musi sobie odjąć od swojego bilansu -100j za każdy opuszczony dzień.
A później będzie to wszystko sprawdzane czy ktoś &quot;przypadkiem&quot; nie pomylił się.
czy może mi ktoś odpowiedzieć
W regulaminie nic o tym nie ma. Jest napisane, że konkurs polega na rankingu. Także każdy typuje do ostatniego dnia mistrzostw czy ma bilans -1200 czy ma bilans 1200.
Chyba, że zdecydujemy się &quot;odpuścić&quot; sobie tych &quot;maruderów co nie mają szans na czołowe lokaty.
można sie jeszcze zapisać???
Czytałeś regulamin?

9. Osoby wyrażające chęć udziału w konkursie muszą się zgłosić w odpowiednim temacie do dnia 16 stycznia

Zapisy były do momentu rozpoczęcia pierwszego meczu otwarcia Chorwacja - Korea Płd.

Komunikaty:
1- Wszystkie zgłoszone poprawi zostały naniesione.
2- Głównego opiekuna konkursu nikifora nie będzie przez prawie tydzień na forum (wyjazd). Dlatego ja trochę będę tutaj zaglądał.
3- Jeśli zgłaszacie poprawki to proszę o wklejanie linków bezpośrednio do postu lub podawanie numeru postu w temacie. To ułatwi pracę.
Dużo jest braków!
Skupcie się przed wysłaniem posta! Zobaczcie czy wszystko macie dobrze.
Zanim zadacie pytanie dotyczące konkursu przeczytajcie najpierw regulamin!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zanim zadacie pytanie dotyczące konkursu przeczytajcie najpierw regulamin!
[/color] [/b]
Przeczytałem i nie widze punktu kiedy będzie aktualizacja wyników konkursu. Czy któryś z adminów konkursu wie coś na ten temat? ;)
 
K 16

kombi

Użytkownik
zły podałem bilans w 5 dniu- 1 typowałem w tym dniu i podałem +270 zamiast +70 przepraszam... w 6 dniu podam już z poprawny bilans...
 
mc11 0

mc11

Użytkownik
proszę o dodanie do mojego posta (post 101 z dzisijeszymi typami) bilansu -70. Przepraszam za niedopatrzenie
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dziś pojawi się tabela zostaną w niej uwzględnione osoby które brały udział w dzisiejszym typowaniu i liczą się te bilanse podane.
Pozdrawiam.
Osoby chętne mogą swoje bilanse wysyłać na PW będzie szybciej
 
Do góry Bottom