>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

kosa248 456

kosa248

Użytkownik
w swoim poście z typami na dzis nie podałem bilansu. zapomniałem o tym, gdyż często podaje typy w typach dnia, gdzie nie trzeba podawać bilansu, stąd mój błąd. prosze o dopisanie bilansu który wynosi -110, nr posta z moimi typami to 112.
z góry dziekuje i przepraszam za kłopot
nikifor// Poprawione.
 
ptak5 0

ptak5

Użytkownik
Podałem typ na mecz rozpoczynający się o godzinie 17:00. Godzina umieszczenia posta na serwerze to również 17:00. Czy typ zostanie uznany? Jeśli nie to jakie będą dalsze konsekwencje? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
R 0

robertwlkp

Użytkownik
1. Konkurs organizowany jest na zasadzie rankingu. Każdego dnia MŚ w piłce ręcznej zapisany uczestnik musi podać minimum jedno, a maksymalnie dwa zdarzenie (typy liczymy jako single). (w przypadku dwóch typów muszą one zostać napisane w jednym poście)

Co więc z osobami które nie podaja minimum jednego zdarzenia dziennie? Bo pewnie juz takie sa w konkursie
 
S 0

sebolx17

Użytkownik
Post #142
Proszę o umieszczenie godziny na zdarzenie &quot;Chorwacja - Kuba&quot; - (20:30) .
Dzięki i pozdrawiam
nikifor// Poprawione.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Regulamin mówi, że zawodnik każdego dnia musi podać jednego dnia przynajmniej jeden typ, ale nie precyzuje co się dzieje jeśli nie poda ????
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Witam!

Przez pomyłkę źle ponumerowałem numery spotkań w typach na 4. dzień mistrzostw (post# 10). Proszę o zmienienie odpowiednio na nr. 7 oraz 8.
Sorki za problemy :jezora:
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
podając dwa typy jednego dnia mogą być one z dwóch innych buków? pierwszy z BAH&#39;a, a drugi z Bet365? bądź odwrotnie?
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
tak po prostu... to tak jak z podawaniem godziny meczu czy z wcześniejszym pisaniem z jakiego buka jest kurs :p
 
D 0

dreamer_21

Użytkownik
Kara minus 100 punktów
Dlaczego za nie Oddanie Typow w Jakims Dniu jest Wogole jakas Kara ?

Nie ma Nic w Regulaminie ze trzeba oddawac codziennie Typy Jest tylko wzmianka ze maksymalnie mozna oddac 2 typy

Nie potrzebnie jest Regulamin skoro i tak sa jakies inne zasady ????
 
Do góry Bottom