>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
My moderatorzy postaramy się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości :smile:
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu!
 
J 19

jajo

Użytkownik
1. Konkurs organizowany jest na zasadzie rankingu. Każdego dnia MŚ w piłce ręcznej zapisany uczestnik musi podać minimum jedno, a maksymalnie dwa poprawnie wytypowane zdarzenie (typy liczymy jako single). (w przypadku dwóch typów muszą one zostać napisane w jednym poście)
Proponuję zmienić na dwa zdarzenia po prostu, bo brzmi jakby błędny typ eliminował z konkursu a to po prostu -100
4. Kurs na jedno spotkanie nie może przekroczyć 3.50!
Proponuję, aby można było typować wyższy kursy, jednak zaniżać je do określonej granicy
pozdrawiam
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Podbijam ????
Zgadzam się z jajo.
4. Kurs na jedno spotkanie nie może przekroczyć 3.50!
Proponuje podwyższyć kurs, ponieważ kursy na nie faworyta będę większe (za pewne).
Dodatkowo w ręcznej nie mamy tak dużej oferty jak w piłce nożnej, więc i możliwości na duży kurs będzie mało.
Fajną sprawą byłoby typowanie ht/ft w ręcznej, a myślę ze kursy byłyby ok.

pozd(R)awiam
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Właśnie, często są kursy 1,01-1,2 na faworyta, co uniemożliwia postawienie na przeciwnika bądź remis, który ma wartość około 10 przy wyrównanym meczu.
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
3. Czym większy bilans tym wyższa pozycja w tabeli. Najlepsza ósemka otrzyma nagrody.
tez to zauważyłem ale wydaje mi sie że błąd jest w regulaminie a nie w nagrodach :p bo pula nagród to 500 zł sobie policz te 5 miejsc i wyjdzie właśnie 500zł :p
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W pierwszej fazie konkursu można podawać te same typy co inny gracz.
Uwaga, nowa zmiana do regulaminu
Do wzoru podawania typów doszła pozycja bilans. Podczas wysyłania typów należy podawać aktualny bilans, tak aby ułatwić modom prace.
 
Do góry Bottom