>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Tak jak wspomniał @Ge(L)o bilans liczysz i wpisujesz sam.
Tak, przy robieniu/aktualizowaniu tabeli każdy będzie sprawdzany czy nie oszukuje z bilansem.
 
S 0

strugo

Użytkownik
Witam,
Mam pytanie dotyczące podawania typów, otóż: każdy może podać dwa typy dziennie, a można np. podać rano pierwszy określić go jako #x a drugi załóżmy wieczorem i jako #y, czy można dodać tylko jeden post dziennie do tematu z typami?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czy mogę brać udział od drugiej kolejki?
Nie możesz. Zapisy były do momentu rozpoczęcia 1 meczu Mistrzostw- Chorwacja - Korea Płd.
Witam,
Mam pytanie dotyczące podawania typów, otóż: każdy może podać dwa typy dziennie, a można np. podać rano pierwszy określić go jako #x a drugi załóżmy wieczorem i jako #y, czy można dodać tylko jeden post dziennie do tematu z typami?
Czytałeś regulamin???
1. Konkurs organizowany jest na zasadzie rankingu. Każdego dnia MŚ w piłce ręcznej zapisany uczestnik musi podać minimum jedno, a maksymalnie dwa zdarzenie (typy liczymy jako single). (w przypadku dwóch typów muszą one zostać napisane w jednym poście)
Zanim zadacie pytanie, przeczytajcie regulamin!
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
w regulaminie pisze ,że można sie zapisać w każdym momencie , chciałbym się jeszcze zapisać do tego konkursu.
9. Osoby wyrażające chęć udziału w konkursie muszą się zgłosić w odpowiednim temacie do dnia 16 stycznia
Brawo!

Teraz powód dla którego pisze:
Jak to w końcu jest? Trzeba podawać codziennie te typy czy nie? Można było zacząć dopiero dzisiaj?
Nawet pewna dość ważna osoba z forum zaczęła dziś więc jestem bardzo zaskoczony...
Inna sprawa jakie będą konsekwencje? Kara odjęcia jednostek czy dyskwalifikacja? Regulamin tego nie wyjaśnia...
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Proszę pilnować dokładnego podliczania bilansu jak i proszę uważnie sprawdzać podane typy. Rozumiem że komuś może się przydarzyć błąd w postaci braku godziny, jednak takich osób jak i popełniających inne błędy jest bardzo dużo!
Co do tabeli, pojawi się ona po 3 kolejce.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Kiedy będzie można brać typy z oferty innego buka ??
Bo wszyscy teraz grają praktycznie to samo, przy takiej świetnej ofercie Bet at Home ....
 
Do góry Bottom