>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

lebron44 0

lebron44

Użytkownik
ten konkurs nie ma sensu jak jest tak uboga oferta... Czemu? Ponieważ wszyscy typują te same typy. NIemcy, Tunezja po kursie 1,7. więc jak każdy będzie tak typował to wszyscy będą plasować się na tym samym miejscu. Dodałbym do tego konkursu jeszcze inne buki od jutrzejszego dnia.
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Mam dla Ciebie rade Lebron44 bierz przykład od Gutka nie gra tzw. &quot;Masówki&quot; lecz szuka niespodzianki i to się chwali ????
Ale szczerze oferta jest bardzo uboga....
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy jeżeli zapisałem sie dopiero dzisiaj moge wziaś udział czy nie?
Tak, zapisy trwają do pierwszego rozpoczętego dzisiaj spotkania
Rozumiem, że do drugiej fazy konkursu przystąpi mniejsza ilość uczestników ? Ilu i kiedy zaczyna się faza druga ?
Zle sie wyslowilem. Z uwagi na małą ofertę można typować takie same zdarzenia jak inne osoby. Niebawem poszerzę ofertę o dodatkowe 2 firmy to wówczas każdy będzie musał podawać inne typy.
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
kurde pomylilem typy zamiast dac na danie dalem na serbie...kurs sie zgadza wiec prosze tylko o poprawienie typu z 1 na 2
Jareks89//poprawiłem
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Jeżeli w kolejnych kolejkach firma Bet-at-home będzie miała dalej tak mizerną ofertę czyli tylko standardowe 1x2 dodam jeszcze jednego bukmachera, gdzie jest więcej opcji obstawiania.
Mam rozumieć, że od 3 kolejki już będzie więcej opcji do stawiania ;) ?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie, jeśli piszecie prośbę o jakąkolwiek zmianę/dopisanie brakującego elementu to bardzo proszę o dopisanie takiej informacji jak numer postu bądź zamieszczenie linku do własnego postu. Ułatwi to nam, moderatorom pracę.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ja mam pytanie co do uzupełnienie bilansu pod podawanymi typami :&gt; Czy to trzeba sobie samemu podliczać, czy to po prostu jest wolne miejsce żeby potem jak Mod bedzie podliczał konkurs to wpisze tam nasz wynik, bo tak mi sie do tej pory wydawało ale teraz patrze na inny typy to już nie wiem ????
 
Do góry Bottom