>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja w tej samej sprawie z użytkownik powyżej. Przepraszam najmocniej, ale źle spojrzałem na datę rozgrywania spotkań. Tak cały czas wszyscy mówią, żę dzien przerwy teraz i nie zwrocilem uwagi, że dzis tez są mecze o nizsze pozycje.

Prosze o usuniecie mojego typu &lt;str2&gt; napisalem juz nowego posta.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
dzisiejszy kupon nr 4 pomyliłem mecze nie zobaczyłem ze macedonia gra jutro wiec moge ze dzis 1 mecz?? macedonie wpisze na jutro i jeszce wtedy cos???
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam , większość błędów poprawiłem jednak proszę osoby które podały 1 typ na wczoraj i 1 na dziś aby przeniosły typy na dzień dzisiejszy.
Pozdrawiam.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
dzisiejszy kupon nr 4 pomyliłem mecze nie zobaczyłem ze macedonia gra jutro wiec moge ze dzis 1 mecz?? macedonie wpisze na jutro i jeszce wtedy cos???


no tak zanim otworzyliscie temat na typowanie tojuz sie spozniłemby wpisac macedonie ale coz to dam inny typ chyba w tym przypadku tak moge zrobic?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Użytkownik kierasckm zostaje wykluczony z konkursu za zawyżenie swojego bilansu.
Choćby po pierwszym dniu już &quot;pomylił się&quot; o 10j.
Proste działanie. Wtopił jedno czyli -100, siadło jedno po @1,50 to ma +50j czyli bilans -50j a nie -40j. Dalej także zawyżył sobie bilans.
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
ok widze w 1 dniu jest pomylka w liczeniu i tylko
w 4 dniu moj bilans to -155 w 5 dniu -184 w ktorym nie siadly 2 mecze i zamiast odjac 200 od 5 dnia to odjalem od 4 i stad te -355 zamiast -384.
czyli z tymi bledami mam +510 ale bez +481
wiec to byly tylko bledy w liczeniu przeciez ja tego specjalnie nie robilem bo wiem czym to grozi nie pierwszy raz biore udzial w tego rodzaju konkursach.
ale zeby od razu wykluczenie dawac za pomylke w liczeniu ?? kurde wysoko jestem w ranku i troche niebardzo przeciez sami popelniacie bledy w licznieu (mowie o moderatorach) wiec ja tez jestem tylko czlowiekiem i pomylki sie zgadzaja
naprawde jak zobaczylem ten post to mnie zamurowalo bo zawsze gram fair a tu taka niespodzianka
mam nadzieje ze ta decycja nie jest ostateczna
pozdro
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli masz problemy z matematyką to jest coś takiego jak kalkulator.
Pomyłkę można także zrobić na swoją niekorzyść. Można popełnić raz.
U Ciebie chyba jakoś pomyłka była jednak na korzyść i to nie raz.
Zabrać się za matematykę lub nauczyć się obsługiwać kalkulator radzę.
Moderatorzy mają do liczenia sporo i mogą popełnić pomyłkę. Ty masz do liczenia samego siebie.
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
Jeśli masz problemy z matematyką to jest coś takiego jak kalkulator.
Pomyłkę można także zrobić na swoją niekorzyść. Można popełnić raz.
U Ciebie chyba jakoś pomyłka była jednak na korzyść i to nie raz.
Zabrać się za matematykę lub nauczyć się obsługiwać kalkulator radzę.
no nie raz tylko 2 razy ale naprawde to nie bylo przeciez specjalnie...kurde Wy modzi tez tlumaczycie sie jak ktos z userow zwroci sie do Was z pytaniem: &quot;dlaczego mam zle policzone??&quot; gdyby oni tego nie zauwazyli to Wy tez tego byscie nie widzieli
w moim przypadku dobrze ze ktos to zauwazyl bo jesli mamy gra fair to niech tak bedzie
1 pomylka to o 10j zwykly blad w liczeniu lub podejrzewam nawet literowka z klawiatury bo przeciez 4 jest obok 5
natomiast 2 blad to przeskoczenie 1 dnia naprawde nie wiem jak to moglem zrobic no ale stalo sie (mozliwe ze przez sytuacje gdy mam za duzo okien otwartych w operze)
a tez o kalkulatorze i matematyce to troche nie na miejscu bo mnie obrazasz w tym momencie a wszelkie klotnie i obrazanie rowna sie ostrzezenia wykluczenie itp no ale Ciebie jako moda nie moga wyrzucic
pozdro
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Witam.
Ja w dwóch sprawach,
w dniu 8 podałem dwa typy z czego jeden z nich był rozgrywany nastepnego dnia, prosze wiec o nie liczenie go bo był nieprawidłowy. Na dzień 9 podałem juz dwa dobre typy z odpowiedniego dnia.
W dniu 8 podliczyłem zle bilans ale uprzedzam, że na swoją NIEKORZYŚĆ, w dniu 9 bład swój poprawiłem.
Pisze to, żeby było wszystko jasne.
Korzystając z okazji chciałem zapytać, kiedy będzie aktualna tabela?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Żadna obraza. Tylko dobra rada. Ja jestem słaby z matematyki i dlatego swój bilans liczę 2 razy na kalkulatorze.
A co do kłótni i obrażania widać jednak poprawę u Ciebie po ostatniej kłótni w innym konkursie.
A mnie też mogą wyrzucić. Regulamin obowiązuje mnie tak samo jak Ciebie. Tylko ja akurat prowadzę poprawnie bilans.
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
hmm poprawa po ostatnim konkursie czyli podejrzewam ze ktos musial podkablowac mnie...specjalnie wyliczyc moj bilans i zemscic sie bo zastanawia mnie ten cytat bez autora
no ale to tylko domysly i mam nadzieje ze tak jest
 
Do góry Bottom