>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

K 0

konraad89

Użytkownik
No nie wiem, na jednym forum nawet widzialem ten temat jako pierwszy na glownej stronie. Sam popatrz jest juz ponad 9tys userow a przywitalo sie tylko 70.
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
bo to czyste nabijanie postów jest ;)

kurde brakuje mi jeszcze jednej opcji - na stronie glownej oznaczenia wszystkich FOR jako przeczytanych (wiem ze sie da w poszczegolnych forach ale nie da sie globalnie) - przyzwyczajenie z IPB ze mozna to zrobic jednym linkiem lub ze strony glownej wybierajac ikone kazdego z podfor by je oznaczyc jako przeczytane.. :|
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
jak to nie ma :?: na samym dole jest taka opcja ???? przy &quot;Kto jest na forum&quot;
aa faktycznie, teraz zauważyłem (nietypowe to bo wszędzie te opcje są po prawej stronie forum a nie po lewej)

phpBB a IPB to całkiem dwa inne portale. Na IPB się nie przeniesiemy Wink
Zacytuję Murphy&#39;ego:
Nie naprawiaj dobrego
nie wiem czy takiego dobrego... od kilku dni miewam co jakiś czas ładne zgłoszenia z MySQL&#39;a ze max_user_connections has been reached :mrgreen:
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
No nie wiem, na jednym forum nawet widzialem ten temat jako pierwszy na glownej stronie. Sam popatrz jest juz ponad 9tys userow a przywitalo sie tylko 70.
Wez pod uwage ze liczba zarejestrowanych nie jest adekwatna to liczby udzielajacych sie
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak jak nazwa tematu brzmi &quot;Propozycje i pomysły rozwoju forum...&quot; tutaj piszemy na temat rozwoju forum. A nie na inny temat np. rang. A jeżeli Wam to dalej się nie podoba, dzwońcie do Radia Maryi i tam się wyżalcie.

Amen
 
petersen9 0

petersen9

Użytkownik
Używanie wulgaryzmów na SB typu: ,,kurw*a&quot;,,,fuck&quot;, chamskie zachowanie. Co do pierwszego wulgaryzmu to mógł on być przedstawiony bardziej subtelniej np. ,,k#%wa&quot; i też kazdy wiedziałby o co chodzi, co do drugiego to wypisywanie wulgaryzmów w obcym języku nie zmienia ich charakteru

Znaczenia słowa &quot;fuck&quot; wg translatora onetu:

fuck smb. up (Ectaco-Poland)
v,
udupić kogoś
fuck smth. up (Ectaco-Poland)
v,
spieprzyć coś
fuck off (Ectaco-Poland)
v,
odpieprzyć się
fuck off! (Ectaco-Poland)
intrj,
odpieprz się!
fuck (Ectaco-Poland)
v,
1 pieprzyć
2 pierdolić

Więc skąd mod Maxley wiedział, że chodzi mi o to wersję Hard, a nie Soft. Jak Ciebie Fuck ma tylko jedno znaczenie to polecam dokształcenie się :]
 
D 0

darek

Forum VIP
Możesz sobie tak mówić do rodziców jak Ci pozwalają, jak widzisz na forum takie słowa są zabronione, nie podoba Ci się? To nie wchodz tu! :|
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
jeszcze jedna sprawa: uważam że sygnatury nie powinny być 5x wyższe od postu... :| [czyt. irytujace sa grafiki - szczególnie jeśli są nawet i dwie..]
 
mateusz209 0

mateusz209

Użytkownik
Kilka propozycjii
Witam.Zadomowiłem się na tym forum na dobre jednak trochę tutaj brakuję do doskonałości ???? Mam kilka pomysłów jak rozruszać trochę forum:

1.W pierwszej kolejności zaaktualizować forum do najnowszej wersjii!Koniecznie...!
2.Dodać wirtualną kasę.
3.Zlikwidować Typy dnia a pieniądze z tego dawać na punkt 4
4.Utworzyć nowy dział &quot;Najlepsi&quot; i każdy kto podawałby swoje typy w dziale kupony i miał Yield np: +10% po dwóch tygodniach jego temat byłby przesuwany do najlepsi i jeżeli tam po dwóch tygodniach miałby Yield np: +10% to wypłacana by mu była jakaś kwota.Jeżeli by się to sprawdziło to można by pobierać jakieś skromne kwoty od użytkowników za dostęp do tego działu np: 5 zł na miesiąc...I jeżeli by miał Yield na minus to wtedy przerzucałoby się go z powrotem do działu kupony...Co o tym myślicie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. W nowszych wersjach (z tego co wiem) jest trochę więcej bajerów. Nasz wersja jest przez modyfikowana przez Lucasa, więc chyba najgorzej z nią nie jest.
2. Wirtualna kasa? A po co? By sobie tutaj wprowadzić kolejną zabawę?
3 i 4. Jak się dobrze orientuje, to jest pomysł z innego forum. A więc nie będziemy od kogoś kopiować pomysłów. Ogólnie punkt 4 mi się nie podoba wcale.

Krótko przebywasz na forum, poza tym jesteś młody.
Słuchaj, nie chcę się chwalić, ale moim zdaniem, nasze forum radzi sobie bardzo dobrze i jesteśmy w czołówce for bukmacherskich.
 
W 2

wislak

Forum VIP
mi tez sie wogole nie podoba 4! poza tym typy dnia sa the best ????

Słuchaj, nie chcę się chwalić, ale moim zdaniem, nasze forum radzi sobie bardzo dobrze i jesteśmy w czołówce for bukmacherskich.
NAJLEPSZE! :mrgreen:

wirtualna kase masz na EURO....E nie chce dawac pelnej nazwy bo nie wiem czy moge :/ :p marcin wie o co chodzi z dobermanem90 ????

ale ogolnie nowszej wersji chyba tez nie ma co wprowadzac bo oglnie wyglad i wsyzstko inne super dziala.. :]
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
4.Utworzyć nowy dział &quot;Najlepsi&quot; i każdy kto podawałby swoje typy w dziale kupony i miał Yield np: +10% po dwóch tygodniach jego temat byłby przesuwany do najlepsi i jeżeli tam po dwóch tygodniach miałby Yield np: +10% to wypłacana by mu była jakaś kwota.Jeżeli by się to sprawdziło to można by pobierać jakieś skromne kwoty od użytkowników za dostęp do tego działu np: 5 zł na miesiąc...I jeżeli by miał Yield na minus to wtedy przerzucałoby się go z powrotem do działu kupony...Co o tym myślicie?
O ile mi wiadomo to tak jest na pewnym innym forum ty.....ra.pl i powiem tak. Tam jest jedna wielka hoo**ia (sami sobie wstawcie) :zoltakartka: Co do innych zapisów to czy ja wiem... wszak obecnie Fora korzystają z prawie tego samego &quot;oprogramowania&quot; ale ich wystrój jest inny i to mnie cieszy ???? wiesz jakby wyglądał Twój pomysł... wtedy 75% wyglądało by tak samo.. moim zdaniem chybiony pomysł :jezora:
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
nie można jakoś dodać kolorytu temu forum?Proponowałbym jakąs zmiane w wyświetlaniu nowych postów w danym dziale.Troszke jest to mało przejrzyste


pozdrawiam
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
A ja bym chciał zebyscie wywalili ta wiadomosc ze mam 1000 postów nie przeczytanych :!: ... co wejde to mnie wkurza to :przeklina:
 
Do góry Bottom