>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

barket 0

barket

Użytkownik
Powinien powstac jakis dział lub temat w którym można by komentować wyniki na gorąco. Tzn. live. Mysle, ze jesli do przerwy w meczu Barcelona - Atletico wynik byłby 0:3 to mogłaby się wywiązać bardzo ciekawa i wiele wnosząca dyskusja ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Powinien powstac jakis dział lub temat w którym można by komentować wyniki na gorąco. Tzn. live. Mysle, ze jesli do przerwy w meczu Barcelona - Atletico wynik byłby 0:3 to mogłaby się wywiązać bardzo ciekawa i wiele wnosząca dyskusja ????
Do tego służy czat, czyli Shout Box na głównej stronie forum
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
A ja bym chciał zebyscie wywalili ta wiadomosc ze mam 1000 postów nie przeczytanych :!: ... co wejde to mnie wkurza to :przeklina:
Wywalic badz zwiekszyc licznik, wczoraj popoludniu, dalem odznacz jako rpzczytane teraz wchodze nabite 1550postow.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
W gruncie rzeczy nie wiem po co to jest, i tak nie mam zamiaru czytac 1223postow(teraz mi tyle wyskoczylo).
Jest to irytujace.
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
Marcin - ale czasami nie mina 2h i juz to cholerstwo jest. W dodatku kiedy ktos korzysta z forum majac wlaczone subskrypcje i interesuja go tylko konkretne tematy - tak jak ja na przyklad, to klikam na link z emaila i wyskakuje mi monit o ilosci nieprzeczytanych postow (ktory akurat g..... mnie interesuje) zamiast wlasciwego tematu i musze na dany link z maila klikac po raz 2. zeby zobaczyc to co mnie interesuje.

Nadal optuje za likwidacja lub w najgorszym wypadku zwiekszeniem ilosci postow
 
W 2

wislak

Forum VIP
przeicez w 2h 1000 postow nie ma ???? niewiem ja tam powyzej 200 nie mam bo czwesto jestem na forum i czytam wszystko co leci, ale z tego co bym okreslil na oko to w dzien wweekendowy jakis ostry keidy jest mase ludzi to moze w tą dobe/24h sie uzbiera 1000 postow... ale nie po 2 h:p
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
Wiślak: subskrybuje ok. 6 tematów na forum i wiem co mówię - wtyczka w Firefoxie: Gmail Manager sprawdza pocztę co kwadrans i jak tylko coś przychodzi z forum to od razu sobie sprawdzam - bardzo często zamiast właściwej treści pojawia się ten przeklęty monit który NIC NIE DAJE! - ale oczywiście po wejściu na forum z linka z poczty już do interesującego wątku mnie nie przeniesie
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeden argument, dlaczego warto to zostawic?
To m.in. służy moderatorom, które posty należy jeszcze przejrzeć, skontrolować itp.
Użytkownicy również z tej opcji pewnie korzystają np. Wiślak

Jeżeli dalej będziesz &quot;negocjować&quot; w sprawie tej opcji to niepotrzebnie ;)
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
a jest możliwość IGNOROWANIA całych FOR (tak żeby mi nie zliczał dużej części postów, np. nie interesuje się np. skokami narciarskimi więc i czytać tego nie muszę) :jezora:
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Ale ilu jest modow a ilu nas? :]

Wskazcie mi choc jedna osobę, ktora trzepie potem to 1k postow, i nie jest modem :grin:

Tak jak mowie, podniescie licznik w gore do 1,5 albo 2k.
 
Do góry Bottom