>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

L 45

laha

Forum VIP
Piknie :] Luk zajefajna robotka :] Lucas dawaj na strone główną.. a jak sie skonczą swięta to z tą czapeczką i ze sniegiem wyjazd :]
 
domel 49

domel

Forum VIP
wydaje mi sie ze te płatki śniegu powinny byc troszkę mniejsze bo teraz za bardzo rzucają sie w oczy :] takie jest moje zdanie :]
 
L 45

laha

Forum VIP
Luk jeśli jush tak bardzo lubisz robić banery ;] to mam do ciebie prosbe :] czy mógłbyś zrobić button forum. na wymiary 60x30. ma tam byc adres (jak się kliknie w button to ma przenosić na forum) jakiegoś piłkarzyka i koszykarza (w akcji) jak niebedziesz mógl zrobić to powiedz a jak niebedziesz mógl znaleźć piłkarza (lub koszykarza) w akcji to daj znać... zaraz Ci pokaże na innym buttonie jak to ma wyglądać... (na buttonie pajacyka)

 
damyan 0

damyan

Użytkownik
Proponuję aby w działach z hokejem piłką nożną itd nie zakładać ciągle nowych tematów na każdy dzień! Lepiej założyć jeden temat. Np. NHL - 2005/2006 i tam podawać typy. Co o tym myślicie?
 
D 0

darek

Forum VIP
moim zdaniem to bez roznicy ale tak jak jest teraz jest wygodniej
Różnica jest! Wzorujemy się na pewnym forum,które jest znane w całej europie. ;]
Tak jest wygodniej, przejżysciej... User ma swobode, nietrzeba marnowac czasu na analizy typów itd.

I tak zostanie!
 
Do góry Bottom