>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

popiol 0

popiol

Forum VIP
Wymarz tego hokeiste...zrob napis forum bardziej czytelny i niech K@mi lub Lucasl wali na Głowna strone ????

P.S. Luk nie robisz se jakies reklamy??Przez kogo został wykonany albo coś w tym stylu?
 
L 8

luk

Użytkownik
Ok, u gory w prawym rogu pozwolilem sobie wstawic maly napisik, bo moze ktos bedzie chcial skorzystac jeszcze z moich uslug ;] ???? Hokeista wyrzucony, w &#39;Forum Bukmacherskie&#39; zmienilem czcionke na bardziej dynamiczna, ktora wydaje mi sie bardziej pasuje do forum o tej tematyce... ????
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Luk, dobra robota. Moim zdaniem chyba lepiej by bylo gdybys usunal jeszcze ten maly adres forum i dopisal &quot;.com&quot; na koncu &quot;Forum Bukmacherskie&quot; i jeszcze kropki pomiedzy poszczegolnymi czlonami tak aby nazwa byla jednoczesnie adresem. Gdy juz wszystko bedzie dopracowane, wrzuce logo na forum ????
 
D 0

darek

Forum VIP
trzech kolesi: piłkarz, tenisista, koszykarz.
Ooo... tylko Piłkarz, tenisista, hokeista lub Piłkarz, tenisista, koszykarz albo Piłkarz, hokeista, koszykarz :wink:
Moim zdnaniem Trzech by było lepiej, ale żeby oni byli w akcji a nie tak jak jest A.I. patrz do kamery a Ronaldinho cieszy się z bramki...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Według mnie to z A.I i Ronalinho jest spoko i tak jak sugerował Lucas zeby na końcu .com było i pomiędzy członami kropki....

P.S Fajnie Ci to wyszo
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Luk weź zrób to co kazał Lucas i gites.Tu każdemu cos sie nie podoba..robisza za free a im jeszcze to albo tamto :/ Lucas powiedział że jest ok tylko zrób te kropki i luzz ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mam też pomysł czemu by nie wprowadzić działu Żużel od przyszłego sezonu a nawet teraz bo jest okno transferowe dla żużla na główną strone a nie w pozostałych sportach. Ja mógłbym sie zająć moderowaniem tej strony. I według mnie żużel to jest po9pularny sport i nie zasłużył na pozycje w &quot;POzostałych sportach&quot;
Mógłbym sie zajac liga polska (ekstraliga, 1 liga i 2) Angielska, szwedzka,, Grand Prix i reszta tych najwazniejszych lig. Prosze o rozpatrzenie mojego pomysłu :wink:
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZIomek jest perfect ???? Lucas dawaj na głowna ????

P.S. sproboj ktos sie srac to trafie :twisted:
 
L 8

luk

Użytkownik
Mysle jeszcze, czy nie dodac takich platkow sniegu i jakiejs czapeczki mikolajkowej, czy cos w swiatecznym klimacie...zeby i tutaj bylo czuc swieta ???? Co sadzicie na ten temat? ????
 
Do góry Bottom