>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bwin - Zgarnij 100zł bonusu!

M 0

mkiller

Użytkownik
czy mozna laczyc bonus za polecenia przyjaciela z bonusem do pierwszego depozytu? prosze o wypowiedz osoby, ktore sa zoorientowane w temacie.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ale bonus od I depozytu chyba już nieaktualny.. ja bynajmniej nie dostałem-dali jakieś gówno-20zł, jeżeli wplacisz powyzej 40zł...
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Przy rejestracji jako nowy gracz możesz wybrać tylko jeden bonus z którego skorzystasz.
Blaise, jest bonus od pierwszego depozytu 50% do końca września, dodają maksymalnie do kwoty 100pln. Napisz do supportu bwin, wszystko Ci wyjaśnią ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Przy rejestracji jako nowy gracz możesz wybrać tylko jeden bonus z którego skorzystasz.
Blaise, jest bonus od pierwszego depozytu 50% do końca września, dodają maksymalnie do kwoty 100pln. Napisz do supportu bwin, wszystko Ci wyjaśnią ????
no juz pisalem i wciskaja mi kit, ze niby maja informacje, ze nie spelnilem warunkow-konkretnie chyba, ze nie rejestrowalem sie z promocyjnego linka, a bralem z tego forum.. kontakt z bwin jest zalosny-najpierw nie odpisywali tydzien, a teraz odpisuja w dzien, ale ciagle to samo-ze centrum promocji ma dostep do informacji z jakiego linka sie rejestrowalem i nie byl on promocyjny i ze dla mnie jest promocja 20zł i ciagle wysylaja mi warunki promocji tejze..
ehh
 
S 2

stevie

Użytkownik
ja mam pytanie bo ja tez kliknalem przez ten banner i mi napisali, ze zarejestrowali ze nie klinalem przez banner.
Bo jak kliam w link co podany jest na tym forum na 1 stronie to mnie odsyla do glownej strony BWIN&#39;a. prosze o odp
 
A 0

ap22

Użytkownik
Hejka, chyba już nie...
Link działa, a jeżeli komuś nie wyskakuje info o bonusie, wystarczy wyczyścić ciasteczka w przeglądarce i znów kliknąć na link
 
tomaszkakao 0

tomaszkakao

Użytkownik
Musisz się zarejestrować z linka podanego na pierwszej stronie tego tematu. Następnie musisz wpłacić minimalnie 40 złotych na swoje konto tylko nie później niż 10 dni po rejestracji. Po wpłaceniu pieniędzy otrzymasz 50% bonus który musisz obrócić 3 razy po obojętnie jakim kursie nawet 1.01. Kwotę wpłaconą również musisz obrócić ale tylko jeden raz i też po obojętnie jakim kursie. Bonus i swoje pieniądze musisz obrócić maksymalnie 2 miesiące po zakończeniu promocji. Maksymalny bonus jaki przypada to 100zł. Więc najlepiej wpłacić 200zł i można powiedzieć odebrać darmowe 100zł. Akcja promocyjna trwa do: 2007-11-30 23:59 (GMT +1).:spokodfhgfh:
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Mam pytanie: Czy gdy skończę obrót tego bonusu to mogę natychmiast zlecić wypłatę, czy trzeba jakiegoś meila wysłać? Bo np. w Sportingbet po obrocie bonusem trzeba napisać meila.
 
baz 25

baz

Użytkownik
Mam pytanie: Czy gdy skończę obrót tego bonusu to mogę natychmiast zlecić wypłatę, czy trzeba jakiegoś meila wysłać? Bo np. w Sportingbet po obrocie bonusem trzeba napisać meila.
Możesz od razu wypłacać ????
 
1 0

19zl46

Użytkownik
Wiem, że moje pytanie wyda się banalne, z góry przepraszam, aczkolwiek dopiero zaczynam grać na wirtualnym bukmacherze i chciałbym się upewnić... A mianowicie, wpłaciłem 50 zł na bwin.com i dostałem 40 zł bonusu, który trzeba obrócić 7 razy, czyli z tego, co wnioskuję należy łącznie obstawić zakłady na kwotę 330 zł (i mogę obstawiać np. 33 razy po 10 zł), żeby dokonać pierwszej wypłaty i nie stracić bonusu? Z góry dziękuję za pomoc.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie wiem na jakiej zasadzie dostałeś 40zł bonusu z wpłaconej kwoty oraz jak obliczyłeś sumę obrotu, ale w to nie wnikam.
Tak, w przypadku 330zł możesz np. 33 razy po 10zł obstawiać itp. Grunt to sumę 330zł obstawić na zakłady sportowe.
 
S 0

ssnow

Użytkownik
Jestem początkującym graczem na bwin, jakiś czas temu wpłaciłem 60zł, czy powinienem otrzymać jakiegoś bonus? Jeśli tak to co powinienem zrobić jeśli go nie otrzymałem?
Z góry dzięki za odpowiedź ????
 
M 1

m2ciu4

Użytkownik
Panowie pomocy !

Support działa tragicznie, a potrzebuję rady. Czy mogę wpłacić kasę na pierwszy depozyt, żeby dostać bonus, z dowolnego konta? a dopiero później przy wypłacie korzystać z mojego własnego ? Czy bwin od razu powiąże moje dane, ip i cała resztę z tym kontem z którego wpłaciłem kasę ?

???? )
 
Do góry Bottom