>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bwin - Zgarnij 100zł bonusu!

jaca 0

jaca

Użytkownik
A ten post powyżej (i ten też ;) ) nie powinien być usunięty?
W końcu nie ten temat i znowu ktoś szuka naiwnych &quot;przyjaciół&quot;...
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Witam. Ja odnosnie tej promocji. Mam taka propozcyje : ja wysyłam link wy sie rejestrujecie wpłacacie 40zł i 80zł macie za free. Wnosicie zakład na 120zł(moze byc 10 kuponow po 12zł itp, ale tez mozecie na live po kursie 1.01) wtedy ja wam daje 10zł na mb lub konto bankowe. Chetny prosze zgłaszac sie na gg:3252184
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Witam. Ja odnosnie tej promocji. Mam taka propozcyje : ja wysyłam link wy sie rejestrujecie wpłacacie 40zł i 80zł macie za free. Wnosicie zakład na 120zł(moze byc 10 kuponow po 12zł itp, ale tez mozecie na live po kursie 1.01) wtedy ja wam daje 10zł na mb lub konto bankowe. Chetny prosze zgłaszac sie na gg:3252184
Czy Ty nic nie masz wspólnego z unserem &quot;Damian_2007&quot;?bo nadajajesz na tych samych &quot;falach&quot; -jeśli nie masz stałego IP to sadze,że to ta sama osoba.A jeśli masz stałe (Marcin-sprawdź) to sorki.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Nie, to nie moj nick ja mam na imie Paweł wiec napewno nie miał bym takiego nicku poprostu zaproponowałem takie cos jak ktos chetny to prosze pisac na gg.
 
machel 0

machel

Użytkownik
witam wszystkich mam parę pytań
jak wpłacę 50zł to ile dostane bonusu ??
trzeba obrócić całą kasę z bonusem czy tylko bonus???
ile razy trzeba obrócić należność ??
i czy muszę całą kasę obrócić na jednym meczu czy nie ??
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
Mam takie pytanie... czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyc o co chodzi z tym obracaniem. Bo nie bardzo wiem jak to ma wyglądac.
Załozmy ze w regulaminie pisze ze należy obrócic 3 razy po kursie min 1.5? Czyli tzn, że co ?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ze 3 razy bonusem obracasz po takim kursie jaki jest w regulaminie.Czyli np 100 zl bonusa -100X3=300zl nie musisz od razu obracac całą kwotą mozesz grać za mniejsze kwoty , ale żeby ogólny obrót był powiedzmy 3 razy po wymaganym kursie (regulamin).
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
aha,ale tylko bonusem?
Czyli rozumiem ze mozna zagrac np 5 kuponow kazdy po 20 zł ?
czy mozna tez zagrac np 3 kupony i tylko po 5 zł (lub mniej) - NIE ZA CAłY BONUS.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Można i po 5 zł, ale z tego co wiem w Bwin trzeba grać też depozytem(przeczytaj regulamin otrzymania bonusa)....kwota za którą grasz jednorazowo nie ma znaczenia.
 
I 0

ilu

Użytkownik
Przez wypłatą, wpłacona kwota musi być wniesiona co najmniej 1 razy, bonus 3 razy.

Czyli jesli wplace powiedzmy 100zl, dostaje 50zl bonusu czyli musze obrucic kwota 250zl?
 
crosis 0

crosis

Użytkownik
Wpłaciłem pieniądze w czwartek, wczoraj rano dostałem potwierdzenie o wpłynięciu pieniędzy a bonusa jak nie było tak nie ma... Znajomy wpłacał wczoraj i wszystko już u niego &#39;hula&#39; :/
 
S 0

sot

Użytkownik
Nie zarejestrowałem się bezpośrednio z linku podawanego na początku tematu , tylko zarejestrowałem się z (http://www.bwin.com) czy to mnie już nie upoważnia do odebrania bonusu.

dodam iż pieniądze doszły w ciągu 2 dni zaraz po rejestracji (95 wysłane przelewem)
ale jak dotąd nie mam jeszcze dodanego bonusu?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Niestety o bonus musisz do nich napisac ...bo nigdy ci nie dodadza , bo trzeba było z linku promocyjnego sie zapisac to miałbys od razu.Pisz do supporta , to Ci ręcznie dopisze.
 
Do góry Bottom