>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bwin - Zgarnij 100zł bonusu!

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Chyba wpłata przelewem nie dyskwalifikuje z bonusu.
Nie dyskwalifikuje, gdyż ja tak wpłacałem i od razu miałem bonus dopisany, więc zapewne z jakichś względów bonus Ci się nie należy... Pisz do supportu, to się wszystkiego dowiesz
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Rejestrowałem się z linku promocyjnego z waszego forum. Czyli pozostanie mi napisanie do supportu?? Da to coś? Bo wg mnie to jest lecenie w kulki. Nie każdy nadaję się do bonusu ?? Chyba wpłata przelewem nie dyskwalifikuje z bonusu.
pzdr
W takim razie pisz do supportu.
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
Napisałes post dzisiaj więc zdaje mi sie ze rejestrowałes się w ostatnim czasie. A tutaj cytat &quot;****** Poniższa akcja promocyjna trwa do: 2007-11-30 23:59 (GMT +1).&quot; .

Może promocja została przedłużona, ale pewnie ze spozniles sie o 3 lata to powód nieotrzymania bonusu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie sugeruj się warunkami z 1 postu. Wejdz na link promocyjny i przeczytaj aktualne warunki. Niczym się nie różnią oprócz ostatniego punktu:
****** Poniższa akcja promocyjna trwa do: 2011-03-31 23:59 (GMT +1).
Na forum zawsze są aktualne promocje. Jeśli któraś nie jest to jest odpowiednia informacja w temacie.
 
H 0

hayden-69864

Użytkownik
Sprawa załatwiona. Odpowiedzieli że mimo że zarejestrowałem się z niewłaściwego linku, przyznają mi bonus który wpłyną wczoraj późnym wieczorem. Kuyt zgadza się, zarejestrowałem się z linku z pierwszej strony, ale po przekierowaniu mnie na stronę Bwin ukazała się promocja (tzn że aktualne). Już nie wnikam jaki link jest właściwy a jaki nie. Po wrzutce o konkurencji i rozczarowaniu podczas pierwszego kontaktu sprawa została momentalnie załatwiona.
Dzięki za pomoc
Pozdro
P.S Nie wiem czy odpowiedni temat, ale zapytam.
Promocji nie można łączyć. Jak wykończę depozyt i będę działał na bonusie to dalej będę objęty promocją ?? Będę mógł skorzystać z promocji &quot;polecenie znajomemu&quot; ?
z góry dzienx za odpowiedź
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ten link z 1 postu jest dobry, żeby dostać bonus bez dodatkowego pisania do supportu?
Tak, jest dobry. Musi Ci wyskoczyć informacja o bonusie. Jeśli nie wyskoczy to usuń ciasteczka w przeglądarce i wejdź przez ten link ponownie.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Kogo osobiście polecacie najbardziej bo myślę nad zmianą Expekta bo mnie osłabia ostatnio z ofertą a poza tym i jakiś ciekawy bonus by się przydał ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kogo osobiście polecacie najbardziej bo myślę nad zmianą Expekta bo mnie osłabia ostatnio z ofertą a poza tym i jakiś ciekawy bonus by się przydał ;)
Zadawaj pytania w odpowiednim temacie. Tutaj piszemy o promocji Bwin.
Także w miejscu mogę Ci polecić firmę Bwin, mają dosyć ciekawą ofertę bonusową.
Opcja szukaj też Ci dużo pomoże.
 
Do góry Bottom