>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Betsafe: Bonus 100% do 100 zł dla nowych graczy!

K 0

kamilek98

Użytkownik
Panowie takie pytanie. . . 8.12 zleciłem wypłatę ze swojego konta na betsafe niestety do dnia dzisiejszego pieniędzy brak na koncie bankowym.Czy to możliwe że przelew idzie aż tak długo? ( NA BETSAFE JEST KOMUNIKAT &quot;TRANSFER BANKOWY&quot;)

już wszystko ok. Dostałem wiadomość że wysłali pieniądze wczoraj.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Wejdź na oficjalną stronę banku i sprawdź gdzie jest jego siedziba, albo oddział w którym zakładałeś konto. A tak naprawdę to nie ma żadnego znaczenia co wpiszesz, tylko tak dla świętego spokoju zawsze wpisywałem prawdziwy adres banku.
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Mam ogromny problem z Betsafe :/ Właśnie wpłaciłem kase przez mb i wszystko było ok kasa na koncie. Chciałem część przelać na pokera więc ściągnąłem soft zalogowałem się i wszystko było ok. Wszedłem w cashier i biore przelew kasy niestety kasa ani nie znalazła się na moim koncie pokerowym ani nie ma jej na koncie ogólnym!!! W transakcjach pisze poker i 40 zł ale niestety tych pieniędzy na pokerze nie mam.

Swoją drogą napisałem (około 16.30) do supportu mieli niby 15 minut żeby mi odpisać bo jak nie to zapłacą 30 PLN niestety nie odpisali. Wiem że dziś święta ale do 18 support chyba czynny więc mam prawo żeby dostać tą dodatkową kasę?
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Mam ogromny problem z Betsafe :/ Właśnie wpłaciłem kase przez mb i wszystko było ok kasa na koncie. Chciałem część przelać na pokera więc ściągnąłem soft zalogowałem się i wszystko było ok. Wszedłem w cashier i biore przelew kasy niestety kasa ani nie znalazła się na moim koncie pokerowym ani nie ma jej na koncie ogólnym!!! W transakcjach pisze poker i 40 zł ale niestety tych pieniędzy na pokerze nie mam.

Swoją drogą napisałem (około 16.30) do supportu mieli niby 15 minut żeby mi odpisać bo jak nie to zapłacą 30 PLN niestety nie odpisali. Wiem że dziś święta ale do 18 support chyba czynny więc mam prawo żeby dostać tą dodatkową kasę?
masz prawo moim zdaniem 30zl powinni ci dac
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Mam ogromny problem z Betsafe :/ Właśnie wpłaciłem kase przez mb i wszystko było ok kasa na koncie. Chciałem część przelać na pokera więc ściągnąłem soft zalogowałem się i wszystko było ok. Wszedłem w cashier i biore przelew kasy niestety kasa ani nie znalazła się na moim koncie pokerowym ani nie ma jej na koncie ogólnym!!! W transakcjach pisze poker i 40 zł ale niestety tych pieniędzy na pokerze nie mam.

Swoją drogą napisałem (około 16.30) do supportu mieli niby 15 minut żeby mi odpisać bo jak nie to zapłacą 30 PLN niestety nie odpisali. Wiem że dziś święta ale do 18 support chyba czynny więc mam prawo żeby dostać tą dodatkową kasę?
Nie wydaje mi sie, zeby w wigilie ktos siedzial do 18, kazdy tez ma dom, rodzine... W weekendy, Swieta te 15 minut nie obowiazuje, wiec raczej mozesz o 30 PLN zapomniec i tak naprawde w 100% taka decyzje buka bym poparl...
Pzdr
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Nie wydaje mi sie, zeby w wigilie ktos siedzial do 18, kazdy tez ma dom, rodzine... W weekendy, Swieta te 15 minut nie obowiazuje, wiec raczej mozesz o 30 PLN zapomniec i tak naprawde w 100% taka decyzje buka bym poparl...
Pzdr
to jest nie istotne, że to wigilia, regulamin to regulamin, a wigilia to dzień pracujący
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
to jest nie istotne, że to wigilia, regulamin to regulamin, a wigilia to dzień pracujący
Wiesz co, podaj mi nr konta, to przesle Ci te 30 PLN skoro dla Ciebie regulamin jest wazniejszy od takiego dnia...
Widze, ze dla paru zlotych mozna pozbawic kogos spotkania z rodzina, swiatecznej atmosfery i zasluzonego odpoczynku...
Ciekawe do ktorej Ty dzisiaj pracowales...
Szkoda gadac
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
A ja mam pytanko odnosnie dodatkowych 10 zl na koncie. Rozumiem, ze to swiateczny bonus tak?? i tutaj moje pytanie, czy ten bonus nalezy jakos obrocic, aby mozna bylo nim dysponowac, czy ta kasa juz jest nasza ??
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Wiesz co, podaj mi nr konta, to przesle Ci te 30 PLN skoro dla Ciebie regulamin jest wazniejszy od takiego dnia...
Widze, ze dla paru zlotych mozna pozbawic kogos spotkania z rodzina, swiatecznej atmosfery i zasluzonego odpoczynku...
Ciekawe do ktorej Ty dzisiaj pracowales...
Szkoda gadac
Wystarczyła by mała informacja na stronie, że support tego i tego dnia będzie nieczynny, a nie od razu wyjeżdżasz z pozbawieniem kogoś spotkania z rodziną, bez przesady. Moim zdaniem powinieneś zapytać, jeżeli takie coś gwarantują to czemu nie brać, mnie uczyli że jak coś dają to trzeba brać.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Wiesz co, podaj mi nr konta, to przesle Ci te 30 PLN skoro dla Ciebie regulamin jest wazniejszy od takiego dnia...
Widze, ze dla paru zlotych mozna pozbawic kogos spotkania z rodzina, swiatecznej atmosfery i zasluzonego odpoczynku...
Ciekawe do ktorej Ty dzisiaj pracowales...
Szkoda gadac
ja pracuje dzień i noc hazard to ciężki kawałek chleba, ale profity chociaż adekwatne im też pewnie nieźle płacą

ok nie ma problemu trzymam Cie za słowo dam komus 30 zł ktos sie ucieszy w końcu święta

zrobie jakis konkurs na forum, żeby nie było nieporozumień

PL 64 1140 2004 0000 3102 4895 2378

czekam
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Widze ze ostra dyskusja sie wywiazala. Wolalbym jednak zeby ktos powiedzial mi co zrobic z powyzszym problemem. Nie wiem czy oni nie odpisuja bo nie pracuja czy mail nie doszedl a kasy na koncie dalej 0 :/ Chodzi mi przede wszystkim o to zeby odzyskac wplacona kase.
 
baz 25

baz

Użytkownik
Mam ogromny problem z Betsafe :/ Właśnie wpłaciłem kase przez mb i wszystko było ok kasa na koncie. Chciałem część przelać na pokera więc ściągnąłem soft zalogowałem się i wszystko było ok. Wszedłem w cashier i biore przelew kasy niestety kasa ani nie znalazła się na moim koncie pokerowym ani nie ma jej na koncie ogólnym!!! W transakcjach pisze poker i 40 zł ale niestety tych pieniędzy na pokerze nie mam.
Swoją drogą napisałem (około 16.30) do supportu mieli niby 15 minut żeby mi odpisać bo jak nie to zapłacą 30 PLN niestety nie odpisali. Wiem że dziś święta ale do 18 support chyba czynny więc mam prawo żeby dostać tą dodatkową kasę?
nic się nie boj ! kasę na pewno dostaniesz, ja już miałem 2 razy taki sam problem i po rozmowie z supportem wszystko było ok, musisz tylko poczekać aż ci odpiszą, morze teraz akurat nie pracują
 
kokers85 3

kokers85

Użytkownik
Swoją drogą napisałem (około 16.30) do supportu mieli niby 15 minut żeby mi odpisać bo jak nie to zapłacą 30 PLN niestety nie odpisali. Wiem że dziś święta ale do 18 support chyba czynny więc mam prawo żeby dostać tą dodatkową kasę?
było info na głównej że w święta support jest krócej - chyba do 16:00
a dzsiaj i jutro - przekopiowane ze strony betsafe&#39;a :
Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt, życzy wszystkim swoim klientom Betsafe.com.
Jednocześnie informujemy Państwa, że nasze Polskie Biuro Obsługi Klienta w okresie świąt będzie dostępne w następujących godzinach:
25 Grudnia: 12.00 - 18.00
26 Grudnia: 12.00 - 18.00
Kontakt z nami w okresie świątecznym będzie możliwy poprzez mail, oraz chat.
Wesołych Świąt!
 
Do góry Bottom