>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Betsafe: Bonus 100% do 100 zł dla nowych graczy!

xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Wlasnie screena wyslalem ???? ta promocja to taki pic na wode...???? ????
Jasne ze pic . Takze duzo razy nie otrzymalem od nich odp.
Bronia sie zwykle ze antyspam im je zablokowal.

A w takim przypadku gwarancja 15 min nie obejmuje (patrz problemy techniczne)

:zoltakartka::jezora:
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
to nie wiem dlaczego od nich odpowiedzi nie otrzymujecie, ja łącznie około 50 emiali do nich wysłałem i zawsze sie wyrabiali, raz 7 pytan im zadałem w jednym emialu

nawet jak pisze, żeby mi kase szybciej wypłacili to zawsze odpisuja zaraz, że dzis kasa bedzie na koncie, albo jak czegoś nie ma w ofercie i napisze to zaraz odpowiadają i dodają specjalnie dla mnie

raz nawet mi na pokera dołożyli kase, żebym mógł sobie pograć
 
wszechx 23

wszechx

Użytkownik
Mam takie pytanko zleciłem wypłate z tego buka lecz muszę jeszcze im wysłac skan dowodu i w tersci wiadomosci na poczcie napisali mi również abym wysłał dokument prawa jazdy lub tez paszport czy to jest konieczne aby wysyłać im dodatkowy dokument?czy może wystarczy dowód osobisty ??.Z góry dzięki za odp.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Wiem, ze teraz wymagaja skanu dowodu, drugiego dokumentu ze zdjeciem oraz rachunku (prad, gaz, telefon itd.). Dodatkowo po tym jeszcze czesto dzwonia i weryfukuja dane.
 
G 0

golomp

Użytkownik
nie liczcie na 30 zl gwarancji supportu
&quot; Wcześniej nie dotarła do nas żadna wiadomość z Pańskiego adresu e-mail. &quot;
???? dostal ktos kiedys te 3 dyszki? xd
Tak.
Ja dostałem. I kumpel też raz dostał.

Bukmacher jak najbardziej godny polecenia. Niestety bonus trochę maławy...
 
L 237

lookash

Użytkownik
kasę zaksięgowali na koncie a angielski support odpisał że bonusa dopiszą jutro rano...i tu mam pytanie, czy mogę już grać za te środki na koncie jeżeli nie chcę stracić bonusa? z góry dzięki
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
kasę zaksięgowali na koncie a angielski support odpisał że bonusa dopiszą jutro rano...i tu mam pytanie, czy mogę już grać za te środki na koncie jeżeli nie chcę stracić bonusa? z góry dzięki
Jasne ze mozesz juz grac :spokodfhgfh:
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Wie ktoś może, czy Neostrada (dynamiczny adres IP) nie stanowi problemu w otrzymaniu i wypłacie bonusu?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Teoretycznie stanowi problem bo może się tak zdarzyć że już ktoś z aktualnym Twoim IP dostał od nich bonus, miałem taką sytuację w scandicu, ale praktycznie są bardzo małe szanse na to że osoba grająca przez internet korzystała akurat z takiego ip i brała u tego buka bonus. Pytałem też o to kiedyś support betsafe i powiedzieli że jeżeli taka sytuacja się zdarzy to nie otrzymam prawa do bonusu.
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Założyłem konto, wpłaciłem pieniądze i bonus otrzymałem po 10 minutach od napisania maila, więc jak na razie✅ dla Betsafe.
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
jak narazie mi sie to podoba 8 euro bonusu ze zdrapki . niecale 30 zeta przelane zaklady nastepny dzien podwojenie kapitalu i dzis znowu gramy za calosc. Z interesujacych rzeczy maja dosc fajna oferte jak dla mnie. plus dla nich za promocje i kursy czasem wieksze o okolo 10 -15 gr ;) +++
 
D 0

dziubek_juve

Użytkownik
miał ktoś taki problem ze po wplacie pierwszego depozytu i wyslaniu meila o przyznanie bonusa otrzymaliscie odpowiedz ze bonus juz zostal przyznany na to konto? xd ja dostalem taka odpowiedz a nigdy nie dokonywalem depozytu nawet ;]
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Śmieszne mają warunki, mój brat wykorzystał już bonus i ja go nie mogę dostać, chociaż zamieszkuję on zupełnie inny dom i tam też jest zameldowany. Równie dobrze np. mój kuzyn nie dostanie bonusu, bo ma takie same nazwisko. Ehe... bezsens :/ ...
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
bukmacher godny polecenia , wyplata w ok. 2-3 dni robocze (konto bankowe niewiem jak z MB) , swietny support , wymagaja przy wyplacie skanu dowodu i paszportu lub innego dokumentu oraz rachunku np. za telefon
 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
Również polecam . Szybko i sprawnie. Support jest naprawdę godny polecenia. Jeżeli nie udzielą odpowiedzi na czacie w czasie 15 minut dają 30zł. Kursy są wysokie , porównywałem z innymi bukami . Tak jak kolega wcześniej napisał wymagają skanu dowodu i paszportu . Bezpieczeństwo w 100% :] Fajny system partnerski. Dużo promocji. Polecam !
 
Do góry Bottom