>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Betsafe: Bonus 100% do 100 zł dla nowych graczy!

P 5

pasquallo

Użytkownik
Nic się nie martw. Czasem u niektórych buków przetwarzanie trwa ponad 24 h. Jeśli chcesz anulować, to zawsze zanim dostaniesz maila, że wypłata przetworzona, możesz to zrobić na live chacie lub pisząc maila.
Pozdrawiam
 
T 0

typer211

Użytkownik
witam mam pytanie na temat bonusu w betsafe: Jeśli wpłace powiedzmy 40zł i obstawie za te 40 kupon co najmniej 1.8 kurs i wygram to wtedy jak dostane kolejne 40zl bonusu to bede juz wtedy mogl wyplacic pieniadze czy bede jeszcze musial cos obracac?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
kulas122 0

kulas122

Użytkownik
Sorry, pomóżcie, bo nie rozkminiam. Czytałem wiele regulaminów, ale i tak nie mogę tego zrozumieć.

2. Wpłać depozyt na twoje konto gracza i zagraj za kwotę wpłaty zakład minimum podwójny (dwa lub więcej zdarzeń na kuponie) aby zakwalifikować się do 100% bonusu od depozytu.
Czyli, żeby dostać bonus 100 zł to muszę wpłacić 100 zł, zagrać za nie i dopiero mogę ubiegać się o bonus ?

  • Kwota przyznanego bonusu musi być obrócona wraz z depozytem przynajmniej 3 krotnie w naszym serwisie bukmacherskim, zanim będzie nią można dowolnie dysponować.
  • Przykład: Depozyt w wysokości 100 złotych = bonus 100 złotych! Wymagany obrót (100 złotych depozytu + 100 złotych bonusu) = 200 złotych x 3 = 600 złotych.

Czyli mogę np. rozłożyć sobie to na więcej mniejszych zakładów. Nie za 200 tylko np. 30, 80, 20, 50, 20 x kurs 1,8 + ?
Proszę o odpowiedź i nie zjeżdżanie mnie na westępie ????
 
kulas122 0

kulas122

Użytkownik
Żeby dostać bonus muszę zagrać od kopa za całość wpłaconych pieniędzy żeby móc ubiegać się o bonus ?? Absurd.
 
B 0

betsafesupport

Użytkownik
To nie absurd. Dodatkowo nie masz kursu minimalnego czyli możesz zagrać dwa dość pewne mecze i bonus dostajesz. Nawet jeśli przegrasz swoją kasę dostaniesz pieniądze z bonusu czyli grasz bez ryzyka
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Ja zagrałem dwa kupony zgodnie z tym wymaganym ich kursem i bonusu nie otrzymałem. Szkoda moje niedopatrzenie. Ponieważ trzeba zagrać jeden kupon za całość.
 
C 174

cezi77

Użytkownik
To nie absurd. Dodatkowo nie masz kursu minimalnego czyli możesz zagrać dwa dość pewne mecze i bonus dostajesz. Nawet jeśli przegrasz swoją kasę dostaniesz pieniądze z bonusu czyli grasz bez ryzyka
Dajcie mu bana bo z niego taki support ze hej... Łączny kurs na kuponie musi wynosić minimum 1.80, a najniższy kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy, niż 1.25.
 
O 0

orlik22

Użytkownik
Nie liczcie ze za wiele wypłacicie od tego buka raz wam pozwoli wyplacic potem was zbanuja i tyle bedzie. support maja beznadziejny nie potrafia odpowiedziec konkretnie na pytanie w dodatku po hamsku traktuja klientow!!!
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Czyli wpłacam np. 100zł gram dwa mecze z kursami 1.3, wygrwam dostaje drugie 100zł i mam 200zł, muszę tymi 200zł zagrać 3 razy i na każdym z trzech kuponów muszą być co najmniej 2 mecz z łącznym kursem co najmniej 1.8?
 
C 174

cezi77

Użytkownik
NIE WPLACAJCIE TAM!! ZNAJOMA WPLACILA, DEPOZYT PRZEGRALA, WYSLALA DWA DOKUMENTY TOZSAMOSCI I RACHUNEK, ZADZWONILI DO NIEJ I STWIERDZILI ZE ZAMYKAJA KONTO BO KTOS JEJ PODPOWIADA... OSZUSCI NA CALEJ LINII !!
Nie używaj caps locka// M-O
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
NIE WPLACAJCIE TAM!! ZNAJOMA WPLACILA, DEPOZYT PRZEGRALA, WYSLALA DWA DOKUMENTY TOZSAMOSCI I RACHUNEK, ZADZWONILI DO NIEJ I STWIERDZILI ZE ZAMYKAJA KONTO BO KTOS JEJ PODPOWIADA... OSZUSCI NA CALEJ LINII !!

Nie używaj caps locka// M-O
Oj tak, nie dla kobiet ten bukmacher.
 
julek 421

julek

Użytkownik
witam mam prosbe o wyjasnienie jednej kwesti. wplacam 300 zl i chce skorzystac z bonusu. gram 2 zdarzenia po kursie ako 2 za 100zl
a) wygrywam czyli mam 400zl i do tego 100zl bonusu
b) przegrywam czyli mam 200 i i do tego 100 zl bonusu

czy to dziala na takiej zasadzie?
prosze mnie nie odsylac do regulaminu
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
prosze mnie nie odsylac do regulaminu
A to dlaczego? Czy to nie tam ZAWSZE jest najłatwiej i najszybciej zdobyć takie informacje?
witam mam prosbe o wyjasnienie jednej kwesti. wplacam 300 zl i chce skorzystac z bonusu. gram 2 zdarzenia po kursie ako 2 za 100zl
a) wygrywam czyli mam 400zl i do tego 100zl bonusu
b) przegrywam czyli mam 200 i i do tego 100 zl bonusu

czy to dziala na takiej zasadzie?
Hmm... tak to działa na takiej zasadzie.
Przecież nie zabiorą Ci kasy albo bonusu, tylko dlatego, że Twój kupon był trafiony.
To nie jest darmowy zakład czy zwrot postawionej kwoty - to bonus typowy bonus pieniężny.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Panowie, mam pytanie. Wysłałem dziś maila, żeby dostać bonus, a oni w celu weryfikacji chcą skany dwóch ! dokumentów tożsamości i zrzut stronki konta. I mam problem, bo nie mam aktualnie przy sobie 2 dokumentów. Da radę jakoś ściemnić żeby przeszedł 1 dokument ?? Ew. jeśli nie, to czy dostanę bonus jeśli wyślę im to dopiero po świętach ?? Bo w regulaminie pisze tylko o 7dniowym terminie zgłoszenia a o terminie weryfikacji nic nie widziałem. Pomoże ktoś ?
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
nie da rady, próbowałem im tłumaczyć to powiedzieli ze nie ma mowy i ze taki zaakcepowalem regulamin.Natomiast możesz poprosic o przypisanie konusa abys mógł go obracać a drugi dokument przyślesz im przed wyplata
 
R 1

robocop1992

Użytkownik
co do tego bonusu, to czytałem że peirwszy zakąłd moze być po jakimkolwiek kursie, a taką odpowiedz otrzymałem od pana z supportu:
Grzegorz: Witam, w czym mogę pomóc?
Robert: Witam, mam pytanie dotyczące bonusu 100%. Pierwszy zakład trzeba zagrać za całą cupę po jakimkolwiek kursie aby odblokować bonus??
Grzegorz: Już odpowiadam.
Grzegorz: Jeśli chodzi o bonus od pierwszego depozytu na zakłady sportowe to, aby ubiegać się o bonus powitalny, konieczne jest złożenie depozytu jedną z metod uprawniających do ubiegania się bonus (tj. zwykły przelew międzybankowy, karta Visa/Mastercard, serwis Przelewy24 oraz usługi Speedcard, Paysafecard, Entropay).
Grzegorz: Następnie należy zagrać pierwszy zakład minimum podwójny (dwa lub więcej zdarzeń na kuponie) za pełną kwotę wpłaconego depozytu. Łączny kurs na kuponie musi wynosić minimum 1.80, a najniższy kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy niż 1.25.
Grzegorz: Kolejnym krokiem jest przesłanie w ciągu 7 dni od zagrania zakładu, zgłoszenia bonusowego na adres email [email protected] . W temacie wiadomości proszę podać nazwę użytkownika oraz numer ID konta gracza. Zgłoszenie zostanie rozpatrzone w ciągu 24h od jego otrzymania.
Grzegorz: W przypadku dalszych wątpliwości proszę zapoznać się z pełnym regulaminem promocji, który jest dostępny w dolnej sekcji poniższej strony, pod linkiem ‘Przepisy i Warunki’:
Grzegorz: https://www.betsafe.com/static.htm?articleid=2707&amp;amp;menu=odds&amp;amp;lang=pl oraz
Grzegorz: https://www.betsafe.com/static.htm?articleid=2683&amp;amp;menu=odds
 
Do góry Bottom