>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Betsafe: Bonus 100% do 100 zł dla nowych graczy!

B 202

-bp-

Użytkownik
Mam pytanie.
Wpłaciłem 100 i zgłosiłem sie po bonus. Musze czekć az go przyznaja. Mogę w tym czasie postawić kase na koncie a potem i tak mi dadzą te 100 zł?
Mozesz grac bonus i tak dodadzą ;)
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Witam,

Zgodnie z regulaminem promocji, wyłącznie jeden bonus przypada na jedno domostwo/adres IP. Odnotowaliśmy w naszym systemie konto gracza, który skorzystał już z naszej promocji powitalnej, używając tego samego adresu IP. W związku z zaistniałą sytuacją bonus nie może zostać dodany do Pańskiego konta gracza.

Jest to decyzja naszego działu bezpieczeństwa, ma ona charakter ostateczny i niepodważalny.
Z poważaniem.
Co do cholery?! To jakiś absurd!
Od kiedy to 1 IP przypada na jedna osobę?! Przecież to jest nonsens!!
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Przecież biorąc pod uwagę np TP-sa to takich przypadków jest pełno.
Od kiedy to, adres IP jest lepsza gwarancją niż Imię, nazwisko i adres zamieszkania!!
Jest jakis sposób aby to rozwiązać? Czy po prostu olać ich i się wynosić!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przecież biorąc pod uwagę np TP-sa to takich przypadków jest pełno.
Od kiedy to, adres IP jest lepsza gwarancją niż Imię, nazwisko i adres zamieszkania!!
Jest jakis sposób aby to rozwiązać? Czy po prostu olać ich i się wynosić!
Od wtedy jak akceptowałeś regulamin promocji. Który zapewne czytałeś...Nic z tym nie zrobisz...
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Przeczytałem warunki zawarte w pierwszym poście! Regulaminu całego serwisu no cóż. Przeczytałem u pierwszego buka u jakiego się rejestrowałem. lektura mozolna, nudna i przy kolejnych już nie mam takiego zapału!
Ale!
Wyłożyłem im moje argumenty o absurdalności. Zażyczyli sobie Zdjęcia dowodu, paszportu i skanu rachunku. Ponieważ nie wszystko mam zamieniłem to na zdjęcie dowodu, legitymacji i zrzut konta bankowego. Zaraz zobaczymy co odpiszą!
Edit.
Ha udało się. Kultura osobista i odpowiednie argumenty wygrały z bzdurnymi cyferkami! Beeeeehold ????
Tak więc ludzie, miło i ostrożnie i sprawa jest do zrobienia ;)
 
C 0

cameleon

Użytkownik
# Kwota przyznanego bonusu musi być obrócona wraz z depozytem przynajmniej 3 krotnie w naszym serwisie bukmacherskim, zanim będzie nią można dowolnie dysponować.
# Przykład: Depozyt w wysokości 100 złotych = bonus 100 złotych! Wymagany obrót (100 złotych depozytu + 100 złotych bonusu) = 200 złotych x 3 = 600 złotych.
# Obrót w Kasynie i serwisie Pokera nie wlicza się do obrotu.
# Kwota bonusu wraz z depozytem musi być obrócona według następujących reguł: Każdy kupon musi zawierać przynajmniej jedno zdarzenie o minimalnym kursie 1.50. Zakłady z kursem poniżej 1.50, nie będą traktowane jako ważne dla wymaganego regulaminem obrotu i nie będą skutkować spełnieniem wymagań obrotu. Zakłady na żywo również wliczają się w wymagany regulaminem obrót.
# Wypłata środków z konta gracza nie będzie możliwa do czasu wykonania całkowitego obrotu na powyższych warunkach,
# Ta oferta jest ważna wyłącznie jednorazowo na domostwo. Tylko jeden bonus na adres IP, współdzielony komputer.


Zarejestrowalem sie tam i gram wplacilem 100 zl bonus otrzymalem po wyslaniu maila w ciagu 5 minut Jak na razie bardzo dobry buk szybkie liczenie kuponow po zakonczeniu meczu a u innych bukow czekalem 1 dzien np Betclick. Zostalo mi jeszcze obrocic 284 zl po kursie 1.5 i wyplacam
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
A ja powiem tak...
Buk okej. Suport jest swietny. Naprawde odpisuje momentalnie. I w sumie oferta tez niezla. Jedyna sprawa jaka mnie boli sa niskie, bardzo niskie kursy! Niestety.
A, jest jakas mozliwosc sprawdzenia jaki stopien wymaganego obrotu zostal zrobiony? Czy zostaje tylko liczyc samemu...
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
A ja powiem tak...

Buk okej. Suport jest swietny. Naprawde odpisuje momentalnie. I w sumie oferta tez niezla. Jedyna sprawa jaka mnie boli sa niskie, bardzo niskie kursy! Niestety.

A, jest jakas mozliwosc sprawdzenia jaki stopien wymaganego obrotu zostal zrobiony? Czy zostaje tylko liczyc samemu...
Napisz ,na jakie spotkania masz niskie kursy? Bo według mnie ma dobre kursy i nie ma co narzekać.
Jeśli chcesz sprawdzić obrót to pisz na live chacie ,2 minuty i odpiszą Ci ile jeszcze musisz postawić ,żeby obrót był wykonany.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Drugą opcją jest &quot;WYPŁAĆ&quot;
Możliwe do wypłaty 0.00 pewnie masz a niżej ile pozostało do obrotu.
 
stiff100 12

stiff100

Użytkownik
tydzien temu zarejestrowałem sie na betsafe zeby dostac 5 zl, niestety juz wszystko stracone, i teraz pytanie czy jakbym wpłacił kaske do nich to bym dostał 100% bonusa?
 
B 202

-bp-

Użytkownik
tydzien temu zarejestrowałem sie na betsafe zeby dostac 5 zl, niestety juz wszystko stracone, i teraz pytanie czy jakbym wpłacił kaske do nich to bym dostał 100% bonusa?
Tak dostaniesz 100% bonus
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Tak dostaniesz 100% bonus
Tylko przeczytaj uważnie regulamin odnośnie bonusa:
WPŁATY TYLKO PRZEZ: przelewy 24, konto bankowe, karta visa/mastercard etc.
Przy wpłacie przez Moneybookers lub Netletter nie dostaniesz bonusa :!:
Polecam osobiście Przelewy24 (nawet nie ma prowizji - szok :!: :!: :!: )
Jednakże, jak wpłacisz przez MB, to pogadaj z supportem (mail do polskiego supportu) to możliwe, że przy drugiej wpłacie (obowiązkowo już przez bank, p24 i inne upoważnione do bonusa) rozważą opcję dania Ci bonusu (mnie dali przy 2 wpłacie, wystarczy ładnie kulturalnie poprosić ;) )
 
K 0

kowaalo

Użytkownik
siemka.... jak to jest w tym buku z wypłatami na mbank bo zleciłem dzisiaj o 11:24 wypłatę na mbank i jak narazie nic żadnych e-maili żadnych skanów dowodu nie wołają i nadal jest w transakcjach że moge anulować wypłatę ile to wszystko trwa ?? dzięki za odpowiedź PoZdRo
 
Do góry Bottom