>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Betsafe: Bonus 100% do 100 zł dla nowych graczy!

doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Bo są święta i każdy ma prawo do odpoczynku i spotkania z rodziną... ????
No widzisz KoSteK1916 jednak nie wszyscy to rozumieja, nie dla kazdego jest to czas wypoczynku, spotkan z rodzina, oderwania od codziennosci, dla wielu jest to dzien jak co dzien... Mowi sie trudno, choc troche to przykre...
Ponoc taka informacja o skroceniu czasu pracy supportu na stronie byla, wiele osob ja widzialo... Jak dla mnie czy bylo takie info czy nie, to i tak nie ma znaczenia. Ja po prostu rozumiem ludzi, ktorzy musza w taki dzien pracowac (sam wczoraj pracowalem do 15.30 i uwazam to za absolutny bezsens) i dla mnie sprawa jest czysta (szkoda ze nie dla wszystkich). A to czy komus za prace u Buka placa 1000 PLN, 10000 PLN czy 15000 PLN nie ma dla mnie zadnego znaczenia, bo czasu spedzonego z dzieckiem i rodzina, ktora sie widzi raz w roku nie mozna w zaden sposob wycenic...
Z przeslania kasy oczywiscie sie nie wycofuje, bo jak cos mowie, to tak robie. Skoro tomex11 proponuje za te 30 PLN zrobic konkurs, to prosze jakiegos Admina o podanie konta i zorganizowanie jakiegos szybkiego, prostego konkursiwa. Mysle, ze tak bedzie najbardziej pewne, ze taki konkurs sie w ogole odbedzie... Mysle, ze sprzeciwu zadnego nie bedzie ???? A jezeli ktos ma z tym problem, to wysle kaske tam, gdzie mialem to wyslac wczesniej.
Pozdro
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
No widzisz KoSteK1916 jednak nie wszyscy to rozumieja, nie dla kazdego jest to czas wypoczynku, spotkan z rodzina, oderwania od codziennosci, dla wielu jest to dzien jak co dzien... Mowi sie trudno, choc troche to przykre...
Ponoc taka informacja o skroceniu czasu pracy supportu na stronie byla, wiele osob ja widzialo... Jak dla mnie czy bylo takie info czy nie, to i tak nie ma znaczenia. Ja po prostu rozumiem ludzi, ktorzy musza w taki dzien pracowac (sam wczoraj pracowalem do 15.30 i uwazam to za absolutny bezsens) i dla mnie sprawa jest czysta (szkoda ze nie dla wszystkich). A to czy komus za prace u Buka placa 1000 PLN, 10000 PLN czy 15000 PLN nie ma dla mnie zadnego znaczenia, bo czasu spedzonego z dzieckiem i rodzina, ktora sie widzi raz w roku nie mozna w zaden sposob wycenic...
Z przeslania kasy oczywiscie sie nie wycofuje, bo jak cos mowie, to tak robie. Skoro tomex11 proponuje za te 30 PLN zrobic konkurs, to prosze jakiegos Admina o podanie konta i zorganizowanie jakiegos szybkiego, prostego konkursiwa. Mysle, ze tak bedzie najbardziej pewne, ze taki konkurs sie w ogole odbedzie... Mysle, ze sprzeciwu zadnego nie bedzie ???? A jezeli ktos ma z tym problem, to wysle kaske tam, gdzie mialem to wyslac wczesniej.
Pozdro

nikt nikogo nie zmusza siłą, zeby tam pracowali

to napisz do admina na pw i niech zrobi jakis konkurs
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
&quot;MŚ w Piłce Ręcznej – Zakład bez ryzyka wartości 5 euro w zakładach Na Żywo w sobotę!
Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej już są tutaj, Betsafe.com ma przyjemność zaoferowania dla ciebie bogatą ofertę zakładów, zarówno w zakładach przed meczem, jak i w trakcie zakładów LIVE.

Jeśli zagrasz zakłady MŚ w naszej aplikacji zakładów LIVE w tą sobotę, otrzymasz 5 euro zwrócone do twojego konta gracza, jeśli twój pierwszy zakład LIVE w tym dniu na Piłkę Ręczną okaże się przegrany.

Upewnij się, że skorzystasz z tej okazji i zarabiaj na reszcie zakładów LIVE oferowanych w typowanym meczu.


Przepisy i Warunki

1. Prześlij nam mail na adres [email protected] jeśli twój pierwszy zakład LIVE na mecz MŚ w Piłce Ręcznej w tą sobotę okaże się przegrany. Zwrócimy ci twoją stawkę do kwoty 5 euro w ciągu 48 godzin.
2. Ta oferta jest ważna tylko wtedy, kiedy twój pierwszy zakład LIVE będzie przegrany.
3. Zgłoszenie zwrotu musi być dokonane nie później, niż do poniedziałku, 19 Stycznia, do 12.00 w południe.
4. Tylko jeden zakład bez ryzyka na konto gracza/domostwo.&quot;
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
czyli za ile PLN należy zagrać żeby ewentualnie wrócili ?? po jakim kursie liczyć ??
A kto ma to wiedziec? Jezeli nie ma podanego w regulaminie zadnego przelicznika to skad moze ktos wiedziec po ile przelicza? Zagadaj z supportem albo po prostu postaw miedzy 20 a 25 PLN i po problemie. Cos kolo tej wartosci Ci ewentualnie zwroca.
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
promocji troche maja ale ogolnie bardzo niskie limity :|, smieszne bledy takie jak:
Pn sty 19 03:45:00 Stoppini, Andrea - Djokovic, Novak
Set Betting
Tennis
ATP
Więcej Zakładów Set 0-3 30,00
Kupon anulowany
????
nie liczcie na 30 zl gwarancji supportu
&quot; Wcześniej nie dotarła do nas żadna wiadomość z Pańskiego adresu e-mail. &quot;
???? dostal ktos kiedys te 3 dyszki? xd
a co do bonusu calkiem przyjemny i szybko moza obrocic ????
 
Do góry Bottom