>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Betsafe: Bonus 100% do 100 zł dla nowych graczy!

K 0

kamil6

Użytkownik
Ja dziś udałem się do banku aby wpłacić troszkę pieniążków. I tu się zaczyna.... W jednym banku znajduje się PKO S.A. i PKO BP. poszedłem przez przypadek do BP i okazało się że prowizja 10 PLN to podziękowałem bo wiedziałem że w PKO S.A. kaska dojdzie w minutke i bez prowizji. Jednak moje zdziwienie było spore gdy pani w PKO powiedziała że prowizja wyniosła 25 PLN!!! Po czasie pani stwierdziła że prowizja jednak wyniesie 15 PLN bo jak powiedziała to jest wpłata na konto firmy a nie osoby prywatnej i dlatego prowizja. Ale przynajmniej kasa już doszła i czekam na zaksięgowanie. Tak czy inaczej miało być bez prowizji a wyszło inaczej, chyba że ja coś źle zrobiłem.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
tak w tych bankach pko to maja najwieksze prowizje , ale też liczą jak chcą mi też tak raz chcieli skasować 25 zł, a prawie zawsze tylko 5 zł brali
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Mam pewien problem, obrocilem bonus (łacznie obrócilem 840zł) ale mam nieaktywna forme wypłaty. Miał tak ktos? Napisze jutro do betsafe, ale moze ktos mi tu wczesniej odpowie.
Aha, wpłacałem przez przelewy24
 
N 0

nkvc

Użytkownik
Mam takie pytanie odnośnie tej promocji bonusu 100%

W regulaminie promocji jest napisane:

&quot;Kwota bonusu wraz z depozytem musi być obrócona według następujących reguł: Każdy kupon musi zawierać przynajmniej jedno zdarzenie o minimalnym kursie 1.50. Zakłady z kursem poniżej 1.50, nie będą traktowane jako ważne dla wymaganego regulaminem obrotu i nie będą skutkować spełnieniem wymagań obrotu.&quot;

Oznacza to że na kuponie MUSI się znaleźć jedno zdarzenie o takim kursie czy też kupon może się składać z niższych kursów aby kurs ogólny kuponu wnosił ponad 1,50?

Napisałem takiego samego maila do polskiego supportu, a ich odpowiedź brzmiąca: &quot;Aby stawka zakładu została wliczona do kwoty obrotu, zakład musi zawierać co najmniej jedno zdarzenie o kursie równym lub wyższym niż 1.50.&quot; niewiele mi pomogła. ????
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ja nie wiem co tu nie rozumiesz, na kuponie musi się znaleźć przynajmniej jeden typ z kursem 1.5. Jeżeli puścisz AKO z dwoma typami przykładowo 1.4 i 1.45 to ten kupon nie będzie Ci się wliczał do obrotu, ale jak dodasz typ z kursem 1.5 lub wyższym to zaliczą to do obrotu.
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Do obrotu wliczają się tylko typy z kursem ponad 1,5. Czyli jak ułożysz kupon 1,3*1,3= 1,69 to taki kupon nie będzie wliczony do obrotu bonusem.

//edit
Ale to był expekt a to jest betsafe a to robi różnicę, każdy buk ustala swoje reguły i ma do tego takie prawo.
 
kriters 43

kriters

Użytkownik
Ostatnio z czystej ciekawosc mialem pytanie do betsafe. zapytalem i odpwiedizeli po 16 minutach ???? napisalem drugiego meila rownierz z ciekawosc czy po 1 minucie roznierz wplacaja premie za oczekiwanie. a oni:
Zgodnie z informacją zawartą w dziale Home - Support, gwarancja odpowiedzi dotyczy wszystkich aktywnych klientów. Za aktywnego klient rozumie się takiego, który dokonał wpłaty pierwszego depozytu. Nie odnotowaliśmy depozytu złożonego do pańskiego konta gracza, tym samym gwarancja 15 minut nie jest ważna w tym przypadku. Jak Pan zuważył odpowiedzi są jednak udzielane bardzo szybko i sprawnie wszystkim klientom, w pańskim przypadku odpowiedź została uzielona w ciągu 16minut.
Jako ze gram u nich tylko na bonusie wiec mnie sie nie nalezy ale bardzo polecam tego buka naprwde jest bardzo porzadny.

A to nastpena odpOstatnio z czystej ciekawosc mialem pytanie do betsafe. zapytalem i odpwiedizeli po 16 minutach ???? napisalem drugiego meila rownierz z ciekawosc czy po 1 minucie roznierz wplacaja premie za oczekiwanie. a oni:
Zgodnie z informacją zawartą w dziale Home - Support, gwarancja odpowiedzi dotyczy wszystkich aktywnych klientów. Za aktywnego klient rozumie się takiego, który dokonał wpłaty pierwszego depozytu. Nie odnotowaliśmy depozytu złożonego do pańskiego konta gracza, tym samym gwarancja 15 minut nie jest ważna w tym przypadku. Jak Pan zuważył odpowiedzi są jednak udzielane bardzo szybko i sprawnie wszystkim klientom, w pańskim przypadku odpowiedź została uzielona w ciągu 16minut.
Jako ze gram u nich tylko na bonusie wiec mnie sie nie nalezy ale bardzo polecam tego buka naprwde jest bardzo porzadny.

A to nastpena odp[owiedz do poprzendie maila:
&gt; Gdyby był Pan aktywnym klientem to oczywiście otrzymałby Pan bonus w wysokości 30zł. Gwarantujemy odpowiedzi w ciągu 15min (w godzinach pracy supportu polskojęzycznego) wszystkim aktywnym klientom, a 16minut to jednak więcej niż 15 ???? .
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Czy od każdego wymagali skanu dowodu i rachunku po napisaniu maila o przyznanie bonusa?
Ja zakładałem ostatnio na siebie i na dziewczynę, oczywiście z innego ip i komputera, ale nie sprawdzali dowodu, dopiero przy wypłacie. Może ktoś z Twojego ip już brał bonus i chcieli się upewnić.
 
chlorek_potasu1 11

chlorek_potasu1

Użytkownik
mam pytanie: mianowicie nie moge wyplacic kasy przez moneybookers ,mam pieniadze z bonusu (bodajze strzelec bramki w uefa) oczywiscie obrocilem , ale nie moge wyplacic?
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
mam pytanie: mianowicie nie moge wyplacic kasy przez moneybookers ,mam pieniadze z bonusu (bodajze strzelec bramki w uefa) oczywiscie obrocilem , ale nie moge wyplacic?
A cos wiecej? Moze jakis komunikat sie pojawia albo co... Wiesz, jasnowidzem nikt nie jest. Mozna pomoc, ale trzeba znac wiecej szczegolow ????
 
Do góry Bottom