>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Promocja w Betsafe: Bonus 100% do 100 zł dla nowych graczy!

look 0

look

Użytkownik
nie wiem wygrałem ponad 5 koła w jakieś 3 tygodnie u nich z wpłaty 100, kasa juz wypłacona i dalej gram średnio po 400 pln na kupon i nic mi nie ograniczają

nawet skana nie chcą

ostanio jakis Polak trafił u nich kurs 186 000 z hakiem podobno rekord w bukmacherce z 9 meczy miał 5 remisów ( sama polska pierwsza i druga liga)
Apropos tego Polaka i Betsyfu (błąd zamirzony :-D)
Trafił kurs podobno nawet na rekord Guinessa. Postawił ten kupon za 50 gr. Betsyf zrobił sobie na tym promocję - ja nawet dostałem parę maili z tym wydarzeniem i zarazem reklamą buka.
Następnie Betsyf (tłumacząc się pokrętnie polityką firmy) OBNIŻYŁ stawkę na kupon do 3 GROSZY (słownie: TRZY GROSZE).
Jak to nazwiecie??? ????
Mam linki z innych for (jakby ktoś chciał poczytać to na pw dajcie znać).

Dziadek zamias kupy hajsu wygrał raptem 6 tys ????

Nie wierzę, że nie słyszeliście o tej sprawie. Mam też info gracza, którego w styczniu przekręcili na ponad 1000 euro (oczywiście za skanami) i ich hamskimi tłumaczeniami.

Wpłaciłem tam kasę zanim dowiedziałem się o ich machlojkach i coś mi się wydaje, że obrócę bonus i uciekam. :jezora:
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Apropos tego Polaka i Betsyfu (błąd zamirzony :-D)
Trafił kurs podobno nawet na rekord Guinessa. Postawił ten kupon za 50 gr. Betsyf zrobił sobie na tym promocję - ja nawet dostałem parę maili z tym wydarzeniem i zarazem reklamą buka.
Następnie Betsyf (tłumacząc się pokrętnie polityką firmy) OBNIŻYŁ stawkę na kupon do 3 GROSZY (słownie: TRZY GROSZE).
Jak to nazwiecie??? ????
Mam linki z innych for (jakby ktoś chciał poczytać to na pw dajcie znać).

Dziadek zamias kupy hajsu wygrał raptem 6 tys ????

Nie wierzę, że nie słyszeliście o tej sprawie. Mam też info gracza, którego w styczniu przekręcili na ponad 1000 euro (oczywiście za skanami) i ich hamskimi tłumaczeniami.

Wpłaciłem tam kasę zanim dowiedziałem się o ich machlojkach i coś mi się wydaje, że obrócę bonus i uciekam. :jezora:
tu jest temat z promocjami i bonusami,
sprawa o ktorej piszesz jest poruszana w tym watku http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=24956
 
look 0

look

Użytkownik
tu jest temat z promocjami i bonusami,
sprawa o ktorej piszesz jest poruszana w tym watku http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=24956
No tak rzeczywiście. Ale ja nie pisałem tylko o tym ????
Zanim weszli na nasz rynek przekręcili gościa na ponad 1000 euro. Część kasy odzyskał tylko dzięki uporowi :kwasny4565:

A ile osób odpuszcza i paje sobie spokój jeśli go tak potraktują?

Miałem podobną sytuację w Betway (dokładnie chodziło o limity na spotkanie) i ich support podszedł do sprawy w pełni profesjonalnie - kulturalnie i rzeczowo. Sprawa załatwiona w miłej atmosferze a w betsyfie gościa jeszcze opierdzielili (mimo że miał skany kuponów i swoją racje) że na przyszłość to ma powiadamiać jeśli zauważy ich pomyłkę :-D

Paranoja :kwasny4565:

Poza tym dla mnie to czyste złodziejstwo i nie każdy, który zagląda do tego tematu wie o sprawie tego rekordowego AKO a warto by wiedział jak jest ????

Betsyf to poprostu marny buk i jeśli myślą, że na polskim rynku coś ugrają takimi machlojami to ja mówię: mamy całą gamę solidnych buków )expekt, sportingbet, betway, unibet itd itp) - po co babrać się w gę u buka pokroju betsyf, u którego można grać o ile się przegrywa?
 
G 0

garcia16

Użytkownik
Witam, wiecie co odkryłem ? ????

Pamiętacie jak Betsafe.com może z miesiąc temu , nie pamietam rozdawał pieniądze do kasyna chyba ?

Ale niestety wtedy te pieniądze były opatrzone tym ,że należało mieć minimum 900 Euro !!! :O

A ostatnio wyobraźcie sobie , że pieniądze (około 25 GBP) przelałem na konto bez problemów,czyli

ten limit 900 Euro zniknał ;) zobaczcie ;) może Wam też sie uda
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
No tak rzeczywiście. Ale ja nie pisałem tylko o tym ????
Zanim weszli na nasz rynek przekręcili gościa na ponad 1000 euro. Część kasy odzyskał tylko dzięki uporowi :kwasny4565:

A ile osób odpuszcza i paje sobie spokój jeśli go tak potraktują?

Miałem podobną sytuację w Betway (dokładnie chodziło o limity na spotkanie) i ich support podszedł do sprawy w pełni profesjonalnie - kulturalnie i rzeczowo. Sprawa załatwiona w miłej atmosferze a w betsyfie gościa jeszcze opierdzielili (mimo że miał skany kuponów i swoją racje) że na przyszłość to ma powiadamiać jeśli zauważy ich pomyłkę :-D

Paranoja :kwasny4565:

Poza tym dla mnie to czyste złodziejstwo i nie każdy, który zagląda do tego tematu wie o sprawie tego rekordowego AKO a warto by wiedział jak jest ????

Betsyf to poprostu marny buk i jeśli myślą, że na polskim rynku coś ugrają takimi machlojami to ja mówię: mamy całą gamę solidnych buków )expekt, sportingbet, betway, unibet itd itp) - po co babrać się w gę u buka pokroju betsyf, u którego można grać o ile się przegrywa?
Grubo, grubo przesadzasz. Nie chce buka bronic jakos zaciekle, ale prosze Cie jesli mozesz, to przytocz sprawe tego oszukanego na 1000 EURO goscia, bo napisales suche zdanie, z ktorego nic nie wynika.
Sprawa wysokiego AKO jest faktycznie opisana w innym temacie i jak dla mnie jest to jak najbardziej klarowne i oczywiste: calego zamieszania narobila szukajaca sensacji telewizja, narobila szumu manipulujac faktami i tak tworzac material, zeby rzeczywiscie wyszlo na oszustwo Betsafe. Kazdy kto tam gra zgadza sie i akceptuje regulamin i nie widze w tej sprawie niczego zlego. Nie wiem po co wiec wypisujesz te bzdury typu &quot;Betsyf&quot;, &quot;machloje&quot; (przypominam, ze nie znam sprawy tych 1000 EURO, na ktore rowniez sie powolujesz).
O Betsafe zrobilo sie ostatnio glosno u nas, bo weszli na nasz rynek, zrobili fajne promo itd. Wiele osob pisze wrecz, ze to nowy Buk, a ja przypominam, ze Buk istnieje sporo czasu na rynku i nie slyszalem nigdy wczesniej aby byly z nim jakies problemy. Kazdy gra tam, gdzie mu pasuje i gdzie czuje sie bezpiecznie. Mi Betsafe odpowiada, Ty np. piszesz &quot;mamy całą gamę solidnych buków&quot; i wspominasz przy tym o expekt... Polecam poczytanie nawet na tym forum o cudach, jakie w Expekt wyczynia sie klientom.
Pozdrawiam
 
look 0

look

Użytkownik
Grubo, grubo przesadzasz. Nie chce buka bronic jakos zaciekle, ale prosze Cie jesli mozesz, to przytocz sprawe tego oszukanego na 1000 EURO goscia, bo napisales suche zdanie, z ktorego nic nie wynika.
Sprawa wysokiego AKO jest faktycznie opisana w innym temacie i jak dla mnie jest to jak najbardziej klarowne i oczywiste: calego zamieszania narobila szukajaca sensacji telewizja, narobila szumu manipulujac faktami i tak tworzac material, zeby rzeczywiscie wyszlo na oszustwo Betsafe. Kazdy kto tam gra zgadza sie i akceptuje regulamin i nie widze w tej sprawie niczego zlego. Nie wiem po co wiec wypisujesz te bzdury typu &quot;Betsyf&quot;, &quot;machloje&quot; (przypominam, ze nie znam sprawy tych 1000 EURO, na ktore rowniez sie powolujesz).
O Betsafe zrobilo sie ostatnio glosno u nas, bo weszli na nasz rynek, zrobili fajne promo itd. Wiele osob pisze wrecz, ze to nowy Buk, a ja przypominam, ze Buk istnieje sporo czasu na rynku i nie slyszalem nigdy wczesniej aby byly z nim jakies problemy. Kazdy gra tam, gdzie mu pasuje i gdzie czuje sie bezpiecznie. Mi Betsafe odpowiada, Ty np. piszesz &quot;mamy całą gamę solidnych buków&quot; i wspominasz przy tym o expekt... Polecam poczytanie nawet na tym forum o cudach, jakie w Expekt wyczynia sie klientom.
Pozdrawiam

Ależ proszę Cie bardzo: http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&amp;amp;Number=2106883&amp;amp;page=11#Post2106883
Masz tam dokładny opis sprawy i skany.

Gram w Expekcie ponad dwa lata i nigdy nie obniżyli mi stawki na kupon (nawet za 1200 - 1500 zł). Jeśli już to zaznaczyli zaraz jak stawiałem kupon, że część kwoty jest przeznaczona do akceptacji.

Piszesz mi o akceptacji regulaminu jakim cudem zatem Betsafe obniżyło gościowi ten wygrany kupon z rekordowym AKO do stawki 3 groszy skoro minimalna stawka według regulaminu wynosi 50 gr?

Może rzeczywiście nie słyszałeś o tym wcześniej - ja rónież ale taka akcja jak obniżenie stawki do 3 gr zaraz po wejściu na polski rynek na pewno zwolenników im nie przyniesie.

Zaznaczam, że wpłaciłem tam kasę zanim poszukałem opinii o nich - pogram i wyrobię sobie swoją na ich temat. A jak zaczną cudować z obniżaniem stawek to wypłacę kase i tyle.

Może rzeczywiście niepotrzebne te moje inwektywy typu betsyf itp :-?

No ale nic poczytaj artykuł to pogadamy.

pzdr
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
z tymi limitami to trochę szaleją za bardzo, coraz bardziej zastanawiam się czy z nich nie zrezygnować, a chciałem tam wpłacić troche siana.

Zastanawiam się jakimi stawkami pozwalali grać koledze: tomex11 że uzyskał ponad 5 tysięcy.
Chyba wolę iść do Betsson.
no nic własnie mnie nie limituja jak narazie, a gram od 100 - do 600 zł na kupon

własnie dziwi mnie to, że innych limituja po jednym zwycięskim kuponie
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Apropos tego Polaka i Betsyfu (błąd zamirzony :-D)
Trafił kurs podobno nawet na rekord Guinessa. Postawił ten kupon za 50 gr. Betsyf zrobił sobie na tym promocję - ja nawet dostałem parę maili z tym wydarzeniem i zarazem reklamą buka.
Następnie Betsyf (tłumacząc się pokrętnie polityką firmy) OBNIŻYŁ stawkę na kupon do 3 GROSZY (słownie: TRZY GROSZE).
Jak to nazwiecie??? ????
Mam linki z innych for (jakby ktoś chciał poczytać to na pw dajcie znać).

Dziadek zamias kupy hajsu wygrał raptem 6 tys ????

Nie wierzę, że nie słyszeliście o tej sprawie. Mam też info gracza, którego w styczniu przekręcili na ponad 1000 euro (oczywiście za skanami) i ich hamskimi tłumaczeniami.

Wpłaciłem tam kasę zanim dowiedziałem się o ich machlojkach i coś mi się wydaje, że obrócę bonus i uciekam. :jezora:
ale to podbno nie tak było, że przyjeli mu zakład za 50 groszy

chciał postawić za 50 groszy, a napisali mu wyraźnie, że kupon leci za stawke 3 grosze
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
ale to podbno nie tak było, że przyjeli mu zakład za 50 groszy

chciał postawić za 50 groszy, a napisali mu wyraźnie, że kupon leci za stawke 3 grosze
no wlasnie &#39;podobno&#39; , co do limitow to bardziej sa zalezne od tego czy regularnie przez pare miesiecy wyciagasz min. tys. zl to wtedy Cie raczej zlimituja

@look ten drugi przypadek to niech sie gosc cieszy ze wyplacil cokolwiek bo zagral ewidentny blad bukmachera i w wiekszosci firm nawet tak zwanym &#39;renomowanych&#39; policzyli by to po kursie 1,0
 
look 0

look

Użytkownik
no wlasnie &#39;podobno&#39; , co do limitow to bardziej sa zalezne od tego czy regularnie przez pare miesiecy wyciagasz min. tys. zl to wtedy Cie raczej zlimituja

@look ten drugi przypadek to niech sie gosc cieszy ze wyplacil cokolwiek bo zagral ewidentny blad bukmachera i w wiekszosci firm nawet tak zwanym &#39;renomowanych&#39; policzyli by to po kursie 1,0
Zgadzam się z Tobą ale sam przyznasz, że powinni zareagować wcześniej a nie wtedy gdy gracz chce wypłacić kasę od nich ????

tomex11 z tego co jest napisane w tym temacie: http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=24956 wynika wyraźnie, że stawka poleciała do 3 gr jak kupon był rozliczony. Choć przyznam, że Panoramy nie oglądałem i na 100% nie potwierdze.

Może rzeczywiście niepotrzebnie negatywnie się do nich nastawiłem. Pogram tydzień, miesiąc i napisze co i jak i czy ewentualnie mi limitowali stawki ????
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
czytałem to i właśnie jest napisane, że chciał za 50 groszy zakład postawić, a przyjeli mu za 3 grosze

&quot;Witam,


Niestety materiał przedstawiony w telewizji jest materiałem nieprawdziwym a jedynie manipulacją dziennikarzy. Klient przekroczył limity na wygrane na kupon jak i również na dzień i tygodniowe, co zgodnie z wymogami licencji na prowadzenie działalności bukmacherskiej podlega ograniczeniom. Klient chciał wnieść zakład za 50gr, ale potencjalna wygrana przekraczała ów limit, dlatego też zakład został pomniejszony do kwoty 3gr. Klient zaakceptował zakład z taką kwotą i taki też zakład został wniesiony jak i później wypłacony zgodnie z regulaminem firmy jak i z wysokością wygranej. Nie było tutaj żadnej manipulacji jak sugerować to może materiał w telewizji. Proszę zapoznać się z regulaminem betsafe.com lub regulaminem jakiejkolwiek innej firmy gdzie dokładnie określony są limity wygranych na kupon na dany kupon, dzień, tydzień. Nikt nie oszukał tego klienta i jego wygrana została wypłacona prawidłowo.



Ps: Być może nasza konkurencja w ten sposób właśnie usiłuje pozbyć się nowego gracza na rynku.


Pozdrawiam!


Dawid Nowak

Support Team
 
look 0

look

Użytkownik
czytałem to i właśnie jest napisane, że chciał za 50 groszy zakład postawić, a przyjeli mu za 3 grosze

&quot;Witam,


Niestety materiał przedstawiony w telewizji jest materiałem nieprawdziwym a jedynie manipulacją dziennikarzy. Klient przekroczył limity na wygrane na kupon jak i również na dzień i tygodniowe, co zgodnie z wymogami licencji na prowadzenie działalności bukmacherskiej podlega ograniczeniom. Klient chciał wnieść zakład za 50gr, ale potencjalna wygrana przekraczała ów limit, dlatego też zakład został pomniejszony do kwoty 3gr. Klient zaakceptował zakład z taką kwotą i taki też zakład został wniesiony jak i później wypłacony zgodnie z regulaminem firmy jak i z wysokością wygranej. Nie było tutaj żadnej manipulacji jak sugerować to może materiał w telewizji. Proszę zapoznać się z regulaminem betsafe.com lub regulaminem jakiejkolwiek innej firmy gdzie dokładnie określony są limity wygranych na kupon na dany kupon, dzień, tydzień. Nikt nie oszukał tego klienta i jego wygrana została wypłacona prawidłowo.



Ps: Być może nasza konkurencja w ten sposób właśnie usiłuje pozbyć się nowego gracza na rynku.


Pozdrawiam!


Dawid Nowak

Support Team
To wiele wyjaśnia :-D
Dzięki za info. Widać nie ma co słuchać innych tylko wypróbować na &quot;swoim grzbiecie&quot; :-?

To tak jak pisałem wcześniej - pogram trochę i dam info co i jak :spokodfhgfh:
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
juz robiłem pare wypłat i czekałem 1/2 dni tym razem zleciłem wypłate w niedziele i do tej pory kasy nie ma

napisałem do suportu i otrzymałem natychmiastową odpowiedz

Przepraszamy za zaistniałe opóźnienia. Gwarantujemy Panu, iż Pańskie środki zostały do Pana wysłane w dniu dzisiejszym. Środki powinny pojawić się na Pańskim koncie bankowym w godzinach wieczornych jednak jest to już zależne od postawy Pańskiego banku. Jeszcze raz serdecznie przepraszamy
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
nie mam pojecia wpłacałem przelewami 24 , pisz do suportu odpowiadają w pare minut to ci pomogą, jeśli czegoś nie wiesz

PS dalej mi limitów żadnych nie dali, a zleciłem znowu następne 600 pln juz chyba 8 wypłatka ????

dziwi mnie to, że komus dali po pierwszym trafionym kuponie na nie dużą kwote
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
zobaczymy co u mnie dalej będzie z miesiąc już minął jak u nich gram żadnych problemów średnio 2/3 wypłaty w tygodniu po minium 500 zł

oby jak najdłużej bez limitów bo świetnie mi się u nich gra, fartowny buk dla mnie

mało live mają dla mnie to plus bo nie kusi mnie, żeby grać głupoty
 
Do góry Bottom