>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja Ladbrokes- Free Bet 50zł !!!

K 0

karpiu1234

Użytkownik
Witam ja napisalem im e-maila i odpisali po kilku dniach , moze jego tresc komus pomoze
1. Czy moze to byc zaklad z 2 zdarzen czy tylko singiel?
2. Nie rozumie tego podpunku :
# &quot;Darmowy zakład musi zostać wykorzystany na inne wydarzenie niż
pierwszy zakład&quot; mozna to jakos wiecej wytlumaczyc??
3. Jest jakis minimalny kurs na ten darmowy zaklad??
4. Dajmy przyklad ze stawiam zaklad z kursem 2.0 za 150 zl , wygrywam
300 i moge te 300zl wyplacic tak?? dobrze rozumie??
i otrzymana odp...
1. Pierwszy zakład w promocji dotyczącej darmowego zakładu może zostać
postawiony tylko na jedno zdarzenie - musi to być pojedynczy zakład.
2. Jeśli obstawi Pan np. że w danym meczu dana drużyna wygra pierwszego
seta i po spełnieniu wszystkich warunków promocji otrzyma Pan darmowy
zakład, nie może go Pan wykorzystać na postawienie zakładu na ten sam
mecz - np. na zwycięzcę drugiego seta - darmowy zakład musi zostać
wykorzystany na inne wydarzenie.
3. Nie ma minimalnego kursu na darmowy zakład.
4. Jeśli postawi Pan zakład z kursem 2.0 za 150 zł i wygra Pan 300,
będzie Pan mógł wypłacić 150 zł, które będą Pańskim zyskiem.
 
W 0

warrez

Użytkownik
Czekam już 2 dzień na freebeta i ciągle nic, wy też macie taki problem? Napisałem do supportu ale brak odzweu z ich stronny...
 
K 6

koziuch

Użytkownik
mam to samo, ponad 48h i zadnego odzewu z polskiego supportu, jedynie angielski mi odpisal w sprawie wyplaty kasy na konto bankowe, dlatego ja ich mecze na live chacie ciagle, ze to jest niedopuszczalne zeby tyle czekac skoro jestem ich klientem na freebeta, ale oni ciagle &quot;I see that my polish fellows are still dealing with your query&quot; nosz kur** ile mozna?
 
H 0

hillpl

Użytkownik
Ja juz odpusciłem tego darmowego free beta. Zrobie odbrót ta kasą co wpłaciłem a pózniej wypłata i zamknięcie konta ???? Wole wrócic do sprawdzonego bet365 gdzie nigdy nie miałem z niczym problemów ????
 
K 6

koziuch

Użytkownik
Ja juz odpusciłem tego darmowego free beta. Zrobie odbrót ta kasą co wpłaciłem a pózniej wypłata i zamknięcie konta ???? Wole wrócic do sprawdzonego bet365 gdzie nigdy nie miałem z niczym problemów ????
po co obrót?
 
K 6

koziuch

Użytkownik
aaa rozumiem, ja juz to mam w dupie zagralem za depozyt 150zł i wygralem 300 i tyle mam do dzis na koncie i wyplacam to bo mnie podku*wili z tym freebetem. Niech tylko zweryfikuja konto i zegnam ich
 
A 0

artix

Użytkownik
A ja dzis dostałem zleconą wypłatę na konto. Odpowiedzi na pytanie o freebet brak. A pisałem po angielsku.
 
K 6

koziuch

Użytkownik
no i wreszcie po ciaglym meczeniu angielskiego czatu, odpisal mi polski support. Okazalo sie ze nie mam freebeta bo nie zalozylem konta z polskojezycznej strony tylko z angielskiej :| i to jest ciekawe bo zakladalem z polskiej ale wiedzialem ze cos jest nie tak bo caly czas przy logowaniu przenosi mnie do anglojezycznej. Nie mniej jednak napisali ze jesli chce zmienic te ustawienia to prosza o kontakt i moze sie uda jeszcze dodac mi tego freebeta...
 
kevo88 27

kevo88

Użytkownik
Wlasnie, co to znaczy ze stawka nie zostanie zwrocona w przypadku wygranego zakladu?
Czyli ze trzeba przegrac ten zaklad zeby otrzymac freebeta? ;o
 
P 0

piotrpakero

Użytkownik
Ladbrokes gigant na rynku zakładów sportowych zawitał na polski rynek! Angielski bukmacher oferuje polskim klientom atrakcyjną promocję . Tu macie wszystko opisane http://www.ladbrokes.com/plfreebet/
Wpłacamy 150zł np przez przelewy24 , stawiamy za 150zł i mamy 150zł free beta do wykorzystania, nic nie jest napisane o obrocie.

Pamiętaj o podaniu kodu LADPL przy rejestracji!
po jakim czasie od zagrania pierwszego zakładu dają frebet?
 
W 0

warrez

Użytkownik
po jakim czasie od zagrania pierwszego zakładu dają frebet?
Chyba nikt tego nie wie...ja czekam już drugi dzień. A szkoda, bo chciałem postawić dzisiaj na UEFA. Ale się nie poddaję i piszę już do angielskiego supportu.
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
już wiem jak otrzymać freebet :p trzeba wpisać w zakładce darmowe zakłady i okienku (WPISZ KOD PROMOCYJNY) kod LADPL, automatycznie daje nam freebeta
 
A 0

artix

Użytkownik
no i wreszcie po ciaglym meczeniu angielskiego czatu, odpisal mi polski support. Okazalo sie ze nie mam freebeta bo nie zalozylem konta z polskojezycznej strony tylko z angielskiej :| i to jest ciekawe bo zakladalem z polskiej ale wiedzialem ze cos jest nie tak bo caly czas przy logowaniu przenosi mnie do anglojezycznej. Nie mniej jednak napisali ze jesli chce zmienic te ustawienia to prosza o kontakt i moze sie uda jeszcze dodac mi tego freebeta...
Ja też dostałem identyczna informację... że może dodadzą freebeta...
 
Do góry Bottom