>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Ladbrokes- Free Bet 50zł !!!

W 0

warrez

Użytkownik
Witam,
mam ogromny problem! Chciałęm wpłacić 150zł przez przelewy24 i dokonałem standardową procedurę przelewu, którą wykonywałem już chyba 20 raz. Dokonałem przelewu, ale dostałem wiadomość iż tranzakcja nie została zakończona pomyślnie...co mam teraz zrobić? Kasa została przelana, mam potwierdzenie nawet. Załąwić to przez przelewy24 czy u buka?
 
H 0

hillpl

Użytkownik
Witam,
mam ogromny problem! Chciałęm wpłacić 150zł przez przelewy24 i dokonałem standardową procedurę przelewu, którą wykonywałem już chyba 20 raz. Dokonałem przelewu, ale dostałem wiadomość iż tranzakcja nie została zakończona pomyślnie...co mam teraz zrobić? Kasa została przelana, mam potwierdzenie nawet. Załąwić to przez przelewy24 czy u buka?
Załatw to przez przelew 24 zadzwon do nich oni ci szybko to zalatwią.
A jak z free betem zrobilem zakład za niewielki kurs i nie dostalem obiecanego zakładu.
 
W 0

warrez

Użytkownik
Zadzwoniłem, powiedziała, że mają zaksięgowane. Jeżeli sprawa się nie wyjaśni dzisiaj to mam zadzwonić jutro. Kasy u buka nie mam nadal...sądzicie, że dojdzie? Bo już się wkurzyłem...
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Dojdzie na 100%. Ja juz nieraz miałem ten sam problem...i ksiegowanie trwało kilka godzin. pozdro
 
M 25

mase

Użytkownik
Potwierdzam że przy wygraniu postawionego kuponu, także dostaję się Freebet. Nie ma minimalnego kursu, postawiłem na live na Aluprof po kursie 1.01. Kupon wszedł i freebet jest w darmowych zakładach.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Witam,
mam ogromny problem! Chciałęm wpłacić 150zł przez przelewy24 i dokonałem standardową procedurę przelewu, którą wykonywałem już chyba 20 raz. Dokonałem przelewu, ale dostałem wiadomość iż tranzakcja nie została zakończona pomyślnie...co mam teraz zrobić? Kasa została przelana, mam potwierdzenie nawet. Załąwić to przez przelewy24 czy u buka?
Ja tak mialem w innym buku (Betsafe) i napisalem zaraz do supportu buka. Po paru minutach mi odpisali, ze widza ta transakcje i w ciagu kilku minut recznie ja zaksieguja (tak tez sie stalo). Proponuje pisac do buka. Konkretnie odpisali mi tak:
&quot;Widzimy Pańską wpłatę w naszym systemie, zostanie ona zaksięgowana ręcznie przez nasz dział finansowy w ciągu kilku minut.

Proszę upewnić się, iż nie zamyka Pan przedwcześnie okna przeglądarki po zleceniu przelewu, ponieważ przedwczesne zamknięcie przeglądarki spowoduje zawieszenie płatności w systemie i niemożność jej automatycznej aktywacji na Pana koncie gracza. Zamknięcie przeglądarki, lub kliknięcie przycisku &#39;wstecz&#39; w przeglądarce powoduje utratę połączenia między serwerem bankowym i Przelewy24, co skutkuje zawieszeniem tej transakcji i koniecznością ręcznego księgowania, co znacznie opóźnia całą operację.
&quot;
 
K 6

koziuch

Użytkownik
dlugo czekaliscie na freebeta? bo ja dzis o 16 postawilem singla, wygralem i dalej nie mam go :/ a mecz wygrany juz rozliczony i kasa dodana do konta
edit: i czy wy tez po zalogowaniu na swoje konto i tak caly interfejs strony macie po angielsku zamiast ladnej polskojezycznej szaty graficznej?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
czy jest freebet mozecie zobaczyc wybierajac jakies zdarzenie i tam bylo do zaznaczenia cos o darmowym zakladzie, dajesz dalej i juz ????
a co do tego, to zagralem za tego freebeta i rzeczywiscie pomniejsza Twoja wygrana o stawke, no ale zawsze cos do przodu ????
 
W 0

warrez

Użytkownik
Ja tak mialem w innym buku (Betsafe) i napisalem zaraz do supportu buka. Po paru minutach mi odpisali, ze widza ta transakcje i w ciagu kilku minut recznie ja zaksieguja (tak tez sie stalo). Proponuje pisac do buka. Konkretnie odpisali mi tak:
&quot;Widzimy Pańską wpłatę w naszym systemie, zostanie ona zaksięgowana ręcznie przez nasz dział finansowy w ciągu kilku minut.

Proszę upewnić się, iż nie zamyka Pan przedwcześnie okna przeglądarki po zleceniu przelewu, ponieważ przedwczesne zamknięcie przeglądarki spowoduje zawieszenie płatności w systemie i niemożność jej automatycznej aktywacji na Pana koncie gracza. Zamknięcie przeglądarki, lub kliknięcie przycisku &#39;wstecz&#39; w przeglądarce powoduje utratę połączenia między serwerem bankowym i Przelewy24, co skutkuje zawieszeniem tej transakcji i koniecznością ręcznego księgowania, co znacznie opóźnia całą operację.&quot;

Dzięki za pomoc, napisałem do nich te 2h temu, ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi...
 
H 0

hillpl

Użytkownik
U mnie nie odp na żadnego emaila ani polskiego i zagranicznego. Free beta tez nie otrzymałem. Szkoda a myslałem, że dłużej pogram u nich bo mają fajną ofertę na koszykówke.
 
K 6

koziuch

Użytkownik
U mnie nie odp na żadnego emaila ani polskiego i zagranicznego. Free beta tez nie otrzymałem. Szkoda a myslałem, że dłużej pogram u nich bo mają fajną ofertę na koszykówke.
mam dokladnie to samo, zadnego odzewu na e-mail, zadnego freebeta :/
 
W 0

warrez

Użytkownik
Czy ktoś dostał odpowiedź od supportu? Ja ciągle czekam i nic...a 150zł wciąż nie mam na koncie...:/
 
H 0

hillpl

Użytkownik
a zagraliscie singla tak jak ja?

ja nawet po zagraniu juz widze cos takiego:

Cos takiego to każdy z nas ma ale jak nacisniesz pisze ze nie masz mozliwości postawienia free beta. Sprawdz w zakłade darmowe zakłady itd ...
 
Do góry Bottom