>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Ladbrokes- Free Bet 50zł !!!

W 0

warrez

Użytkownik
już wiem jak otrzymać freebet :p trzeba wpisać w zakładce darmowe zakłady i okienku (WPISZ KOD PROMOCYJNY) kod LADPL, automatycznie daje nam freebeta
Nie działa tym, który przy rejestracji wpisali ten kod. Gdyż teraz po wpisaniu widniej informacja, że został już zapewne użyty...Kurde, a chciałem sobie dzisiaj tą kaske na AC Milan postawić...
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Jeśli nie otrzymasz kuponu na darmowy zakład, prosimy o wysłanie wiadomości email na adres [email protected] z tematem „Free Bet” (Darmowy zakład). Prosimy pamiętać o podaniu nazwy użytkownika.

Tak przy okazji - udalo sie komus wyplacic juz ? ;/
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Jeśli nie otrzymasz kuponu na darmowy zakład, prosimy o wysłanie wiadomości email na adres [email protected] z tematem „Free Bet” (Darmowy zakład). Prosimy pamiętać o podaniu nazwy użytkownika.


Tak przy okazji - udalo sie komus wyplacic juz ? ;/
mówisz o wypłacie depozytu czy freebeta ?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
udalo Ci sie normlanie przejsc weryfikacje konta bankowego? mi pisze od paru dni to samo ze po 48h mozna wyplacac a juz ta informacja pare dni wisi i nic dalej nie moge wyplacic ;/
 
K 6

koziuch

Użytkownik
wyslalem im niezbedne dokumenty czyli bank statement i ID copy, pisalo ze weryfikuje konto po czym po jakis 5 godzinach dostalem e-maila ze konto zweryfikowane i moge wyplacic kase, no to wyplacilem calosc na ING i zniknelo z konta ????
btw. oplaca sie czasem ostro pocisnac nawet anglikom na czacie, od wczoraj polski support stopniowo odpisal na wszystkie 4 e-maile jakie im wyslalem ???? teraz czekam az dodadza freebeta, napisali ze zmienia ustawienia na polskie ale juz nie bede dostawal zadnych e-maili ani newsletterow z angielskiej wersji strony :p mi to pasuje, wazne zeby freebet byl
 
bioly36 0

bioly36

Użytkownik
do Kozioch, wyslalem Ci wiadomosc na PW ale nie wiem czy ja zobaczyles, wiec moze tu szybciej mi odpowiesz: zeby wyplacic kase trzeba wypelnic pola dotyczace banku, tam trzeba wpisac IBAN ??
 
W 0

warrez

Użytkownik
Dokładnie, ja się nie cackam z nimi. Na początku byłem miły, napisałem im 4 te same maile i 2 dni bez odzewu. W końcu napisałem, że to skandal, ten brak odpowiedzi od supportu i że będę odradzał moim znajomym tego buka!!! Odpowiedź po 53 minutach, właśnie zmieniają mi ustawienia na PL i dostanę Freebeta. pozdr ????
 
K 6

koziuch

Użytkownik
a napisali ci ze zmieniaja ci ustawienia i dostaniesz freebeta? Czy napisali ci zebys im napisal ze maja ci zmienic ustawienia to MOŻE jeszcze sie uda dopisac ci freebeta?
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
a ja mam pytanie czy można wpłacić do nich mniej niż 150zł i dostanie się freebeta? bo planuje wieksza kase wplacic do innego buka
 
K 6

koziuch

Użytkownik
dobra po kolejnym ostrym e-mailu czemu sie ociagaja z tymi ustawieniami i freebetem otrzymałem:
Szanowny Panie,
Niestety zmiana tych ustawień nie może być zrealizowana od razu.
Wyślemy Panu powiadomienie, kiedy zostanie Pan przeniesiony na polską stronę.
Prosimy o cierpliwość.
Z wyrazami szacunku,
Martyna
Polish Desk
 
K 6

koziuch

Użytkownik
Potwierdzam też, że po 2 dniach od zlecenia wypłaty na konto bankowe, dziś otrzymałem pieniądze. Poza tą akcją z freebetem i polskim supportem co odpisuje po 2 dniach- nie są tacy źli.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
ja tez po 2dniach dostalem:
Szanowny Panie,
Dziękujemy za Pańskiego e-maila.


Próbujemy rozwiązać Pański problem i niedługo skontaktujemy się z Panem, aby poinformować o rezultacie.

Z wyrazami szacunku,
Martyna
Polish Desk

czyli nastepny odzew bedzie pojutrze.. :/
ale jak dostales kase to dobrze - przynajmniej wiadomo ze napewno sa wyplacali tylko dluuuuuuugo to trwa
 
bioly36 0

bioly36

Użytkownik
dostalem od nicj takiego meaila:

Regarding your query, in order to set up a bank transfer, we will
require the following information:

2. Holding branch
3. Bank account name (the way YOUR name is displayed on your statement)
4. Account type (Current, Savings, etc.)
7. Branch Code
8. Bank code
nie bardzo znam angielski, czy moglby ktos krok po kroku mnie naprowadzic co mam wpisac w kazdym punkcie, z gory dzieki
 
kevo88 27

kevo88

Użytkownik
dostalem od nicj takiego meaila:

Regarding your query, in order to set up a bank transfer, we will
require the following information:

2. Holding branch
3. Bank account name (the way YOUR name is displayed on your statement)
4. Account type (Current, Savings, etc.)
7. Branch Code
8. Bank code
nie bardzo znam angielski, czy moglby ktos krok po kroku mnie naprowadzic co mam wpisac w kazdym punkcie, z gory dzieki
ja to rozumiem mniej wiecej tak:


Jeśli chodzi o zapytanie w celu utworzenia przelewu bankowego, chcielibysmy
uzyskac następujące informacje:

2. Posiadany oddział
3. Nazwa Banku (Twoje dane wystawione na oświadczeniu)
4. Typ konta (bieżące, oszczędnościowe, itp.)
7. Kod oddziału
8. Kod banku

mam nadzieje ze chociaz troche sie wyjasnilo ;)
 
Do góry Bottom