>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Ladbrokes- Free Bet 50zł !!!

bioly36 0

bioly36

Użytkownik
do kevo88
dzieki, sporo sie wyjasnilo ale jeszcze z wyplata kasy bede musial pewnie troche poczekac :/...pozdro
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
gdzie mam zmienić aby mieć stronę polskojęzyczną? bo nigdzie nie znalazłem wyboru języka
Bo nie ma takiej opcji. Ja mam tam konto od dawna. Mam walutę €. Logując sie mam automatycznie angielski.
Jeśli chcesz zmienić język czy walutę musisz pisać do supportu o zamknięcie konta i ponowne otworzenie.
 
K 6

koziuch

Użytkownik
Bo nie ma takiej opcji. Ja mam tam konto od dawna. Mam walutę €. Logując sie mam automatycznie angielski.
Jeśli chcesz zmienić język czy walutę musisz pisać do supportu o zamknięcie konta i ponowne otworzenie.
niekoniecznie musza ci zamykac konto, napisz im o zmiane ustawien i bedziesz od tej pory na polskojezycznej wersji strony, ja czekam juz 3 dni az to zmienia, co za pajace
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
niekoniecznie musza ci zamykac konto, napisz im o zmiane ustawien i bedziesz od tej pory na polskojezycznej wersji strony, ja czekam juz 3 dni az to zmienia, co za pajace
Ale kiedy sie rejestrowales? Teraz? Bo ja juz dawno. Ostatnia wyplate robilem w sierpniu 08.
 
W 0

warrez

Użytkownik
niekoniecznie musza ci zamykac konto, napisz im o zmiane ustawien i bedziesz od tej pory na polskojezycznej wersji strony, ja czekam juz 3 dni az to zmienia, co za pajace
Też już 3 dni czekam, brak wiadomości od nich jest oczywisty. Pewnie jak się nie doproszę to oleją sprawę...
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
czy ktoś wie jak u nich wygląda weryfikacja, wymagają cos poza dowodem?
i czy komuś udało sie wypłacic w ostatnim czasie z tych co dostali freebeta?
 
W 0

warrez

Użytkownik
Szanowny Panie Mateuszu,
Niestety jeszcze nie udało nam się zmienić języka na Pańskim koncie, proszę uzbroić się w cierpliwość, poinformujemy Pana o zmianie.
W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt,
Z wyrazami szacunku
Magda

blablabla...chyba już sobie daruję tego buka. Czy aż tak długo i to jest niesamowicie trudne, by zamknąć konto o otworzyć ponownie w PL? porażka...
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
To napisz do angielskiego supportu ! Ja tak zrobiłem, w niecałą godzinę zamknęli mi konto, pytali tylko o powód więc odpisałem że chciałem zmienić walutę. Na polski support szkoda nerwów. pozdrawiam
 
W 0

warrez

Użytkownik
To napisz do angielskiego supportu ! Ja tak zrobiłem, w niecałą godzinę zamknęli mi konto, pytali tylko o powód więc odpisałem że chciałem zmienić walutę. Na polski support szkoda nerwów. pozdrawiam
Pewnie i bym tak zrobił ale ja już tam wpłaciłem kasę i czekam na freebeta, po czym chcę wypłacić...
 
W 0

warrez

Użytkownik
Jednak napisałem do angielskiego supportu, po 30 min odpowiedź:

Dear Sir,
Thank you for your e-mail.
I have credited the 150.00 to your account. Please note that this is non withdrawable.
If we can be of any further assistance, please contact us again and we will be more than happy to help you.
Yours sincerely,
Amanda
Customer Services


Kaska na koncie, już postawiłem. Dzięki za pomoc! Nie chrzańcie się z polskim supportem, jeżeli ktoś miał ten sam problem to tylko piszcie do anglików
 
K 6

koziuch

Użytkownik
Jednak napisałem do angielskiego supportu, po 30 min odpowiedź:

Dear Sir,
Thank you for your e-mail.
I have credited the 150.00 to your account. Please note that this is non withdrawable.
If we can be of any further assistance, please contact us again and we will be more than happy to help you.
Yours sincerely,
Amanda
Customer Services


Kaska na koncie, już postawiłem. Dzięki za pomoc! Nie chrzańcie się z polskim supportem, jeżeli ktoś miał ten sam problem to tylko piszcie do anglików
a jakiego maila napisales i na jaki adres?
 
W 0

warrez

Użytkownik
[email protected]

Że przypadkowo, zarejestrowałem się z angielskiej strony i nie mogę skorzystać z polskiej promocji. Podałem swój login, powiedziałem, że już u nich zagrałem i nie opłaca mi się zamykać konta.,chociaż to może być jednak z opcji jaką zrobią. Odpisał mi konkretnie, to co wyżej. Profesjonalny support.
 
R 0

rafaello

Użytkownik
Ta firma to żenada nie dość że nie ma wpłat przez MB to nie można się doprosić freebet bo podobno się rejestrowałem z angielskie strony a ja na pewno rejestrowałem się z tego linka co był podany. Zamknąłem konto i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. ⛔
 
Do góry Bottom