>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Ladbrokes- Free Bet 50zł !!!

K 18

klakson

Użytkownik
No ja już freebeta mam i na razie poczekam aż coś ciekawego będzie a 150 zł wypłacam ????

O jak miło ???? dostałem 2 freebety ????
 
K 18

klakson

Użytkownik
No ja już freebeta mam i na razie poczekam aż coś ciekawego będzie a 150 zł wypłacam ????

O jak miło ???? dostałem 2 freebety ????
Nie no firma jest boska... dali mi freebeta którego później zabrali !!hahahahah to jest śmieszne...
Poza tym nie polecam w ogóle tego bukmachera. Kontakt z nimi to prawdziwa udręka... czekać na wiadomość 2 dni aż raczą odpisać. A ten incydent z zabraniem freebeta przekonuje mnie do tego że ta firma to wielkie dno. Nawet jak się pomylili to powinni już to zostawić a takie jest moje zdanie na ten temat. Dwa słowa się tylko narzucają Firma DNO
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Czegoś tu nie rozumiem?! Dali Ci najpierw przez pomyłkę dwa freebety, zorientowali się że zrobili błąd i anulowali Ci freebeta, tak? Ja nie widzę w tym nic nadzwyczajnego po prostu skorygowali swój błąd. Ty od razu uważasz, że firma to dno ponieważ zabrali Ci coś co nie należało do Ciebie. Ja równiez miałem podobną sytuację w innym bukmacherze, pomylili się na moją kożyść o 400zł, gdy zleciłem wypłatę tych pieniędzy to się zorientowali i anulowali owe pieniądze. Ja osobiście nie mam do nich żadnych pretensji. Mogę się zgodzić z Tobą tylko co do odpowiedzi supportu. pozdrawiam
 
K 18

klakson

Użytkownik
Czegoś tu nie rozumiem?! Dali Ci najpierw przez pomyłkę dwa freebety, zorientowali się że zrobili błąd i anulowali Ci freebeta, tak? Ja nie widzę w tym nic nadzwyczajnego po prostu skorygowali swój błąd. Ty od razu uważasz, że firma to dno ponieważ zabrali Ci coś co nie należało do Ciebie. Ja równiez miałem podobną sytuację w innym bukmacherze, pomylili się na moją kożyść o 400zł, gdy zleciłem wypłatę tych pieniędzy to się zorientowali i anulowali owe pieniądze. Ja osobiście nie mam do nich żadnych pretensji. Mogę się zgodzić z Tobą tylko co do odpowiedzi supportu. pozdrawiam
Dla mnie jest to bardzo dziwne. Np. Jeżeli prowadzisz sklep i źle wydasz pieniądze to na 2 dzień będziesz chciał odzyskać pieniądze które źle policzyłeś ??? To samo działa tutaj.. Freebet to nie 400 zł więc to jest inna sprawa. A na forum piszą ludzie że dawali po 2 freebety. Zachowanie nie profesjonalne... Rozumien napisali by do mnie coś ale bez żadnej informacji zabrali mi coś co mi się należy ponieważ to ich wina że nie dopilnowali... Takie jest moje zdanie i tyle.
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Dobry przyklad z tym sklepem - jak sprzedawca sie pomyli i Ci zle wyda reszte to Twoja decyzja, albo mu mowisz ze zle wydal i oddajesz to co dostales za duzo, albo nie mowisz nic i wychodzisz
 
K 18

klakson

Użytkownik
Dobry przyklad z tym sklepem - jak sprzedawca sie pomyli i Ci zle wyda reszte to Twoja decyzja, albo mu mowisz ze zle wydal i oddajesz to co dostales za duzo, albo nie mowisz nic i wychodzisz
akurat nie o to chodzi ale dobra ???? Sprawa wyjaśniona przeprosili i o to mi chodziło ;)
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Oferta ostatniej szansy w meczach Ligii Mistrzów

Obstaw strzelca pierwszego lub ostatniego gola w jednym z niżej wymienionych meczów, a jeśli wytypowany przez nas zawodnik strzeli ostatniego gola, zwrócimy koszty wszystkich przegranych zakładów na strzela pierwszej lub ostatniej bramki w danym meczu.

Mecz Typowany zawodnik
Manchester United v Porto
Wayne Rooney

Villarreal v Arsenal
Emmanuel Adebayor


Regulamin:

- Oferta obowiązuje jedynie w odniesieniu do wyżej wymienionych meczów i zawodników.
- &quot;Ostatni gol&quot; jest ostatnim golem strzelonym w trakcie 90 minut meczu.
- Gole strzelone w dogrywce lub rzutach karnych nie zostaną uwzględnione.
- Całkowity zwrot kosztów jednego klienta nie może wynieść więcej niż równowartość 250 GBP.
- Zakład należy postawić przed rozpoczęciem meczu, oferta nie będzie obowiązywać przy zakładach postawionych w trakcie meczu.
- Oferta obowiązuje jedynie przy zakładach postawionych przez Internet, telefon stacjonarny, DiTV i telefon komórkowy.
- Zwroty zostaną wypłacone na konta klientów w ciągu 48 godzin.
- Ladbrokes zastrzega sobie prawo do odmówienia niniejszej oferty klientowi bez konieczności podania powodów.
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Bonus powitalny aż do 400 zł
* Zarejestruj się już dziś
* Dokonaj pierwszego zakładu za minimum 10 zł na wybrane wydarzenie z oferty Ladbrokes
* Dostaniesz darmowy zakład o równowartości postawionego zakładu (max 100 zł.).
* Oferta dotyczy pierwszych 4 zakładów, możesz więc otrzymać aż 400 zł!

Warunki promocji:
* Oferta dostępna dla osób pełnoletnich.
* Tylko dla nowych klientów, zamieszkałych w Polsce.

* Postaw zakład za minimum 10 zł na wybrane wydarzenie z oferty Ladbrokes a dostaniesz darmowy zakład o jego równowartości (max 100 zł). Każdy użytkownik może otrzymać maksymalnie 4 darmowe zakłady.
* Aby skorzystać z oferty promocyjnej pierwszy zakład należy postawić w dniu rejestracji. Jeśli z powodu opóźnienia depozytu bonus nie zostanie przyznany skontaktuj się z nami: [email protected] podając w tytule nazwę użytkownika i dopisek “darmowy zakład”.
* Zakłady złożone jako darmowe zakłady nie kwalifikują się do oferty
* Zakłady stawiane w ofercie “na żywo” nie kwalifikują się do oferty
* Darmowy zakład zostanie przyznany po rozliczeniu zakładu kwalifikującego.
* Jeśli darmowy zakład nie zostanie przyznany w ciągu 48 godzin od rozliczenia zakładu kwalifikującego skontaktuj się z nami: [email protected] podając w tytule nazwę użytkownika i dopisek “darmowy zakład”.
* Darmowy zakład może zostać wykorzystany na dowolne wydarzenie z oferty Ladbrokes w ciągu 30 dni.
* Darmowy zakład musi być zakładem pojedynczym
* W przypadku wygranej stawka darmowego zakładu nie zostanie zwrócona (do konta gracza dopisany zostanie zysk)
* Darmowe zakłady nie zostaną przyznane w przypadku błędnych lub anulowanych zakładów.
* Darmowy zakład należy postawić przez Internet
* Oferta nie może zostać wykorzystana w połączeniu z innymi promocjami oferowanymi przez Ladbrokes
* Ladbrokes zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania oferty wybranym klientom
* Darmowy zakład nie będzie dostępny w dniu 10/04/2010
* Na jednego klienta, jedno gospodarstwo domowe i jeden komputer przypada tylko jedna darmowa oferta dotycząca powitalnego bonusu.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
a ja się nie mogę zarejestrować... obojętnie czego nie wpisze to ERROR jakiś ... nwaet probowałem bez spacji pisać i pl znaków
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
nie kminie tego promo...chodzi o to ze wplacam hajs i w tym samym dniu puszczam 4 kupony po 100zl?? i jaki by ich wynik nie byl to dostaje 4 freebety o tej samej kwocie??
pozdro
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
nie kminie tego promo...chodzi o to ze wplacam hajs i w tym samym dniu puszczam 4 kupony po 100zl?? i jaki by ich wynik nie byl to dostaje 4 freebety o tej samej kwocie??
pozdro
pierwszy kupon w tym samym dniu, nastepne mozesz pozniej. Jaki by nie byl wynik dostajesz free bet o tej samej kwocie, do 100 zl. Czyli jak postawisz 200 zl to tez dostaniesz 100 zl free bet.

pamietaj ze free bet nalicza sie przy rozliczeniu pierwszego zakladu - czyli jak wezmiesz na mistrza polski np to bys musial czekac do konca maja.
 
Do góry Bottom