>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Ladbrokes- Free Bet 50zł !!!

K 0

karpiu1234

Użytkownik
Witam ja napisalem im e-maila i odpisali po kilku dniach , moze jego tresc komus pomoze
1. Czy moze to byc zaklad z 2 zdarzen czy tylko singiel?
2. Nie rozumie tego podpunku :
# &quot;Darmowy zakład musi zostać wykorzystany na inne wydarzenie niż
pierwszy zakład&quot; mozna to jakos wiecej wytlumaczyc??
3. Jest jakis minimalny kurs na ten darmowy zaklad??
4. Dajmy przyklad ze stawiam zaklad z kursem 2.0 za 150 zl , wygrywam
300 i moge te 300zl wyplacic tak?? dobrze rozumie??
i otrzymana odp...
1. Pierwszy zakład w promocji dotyczącej darmowego zakładu może zostać
postawiony tylko na jedno zdarzenie - musi to być pojedynczy zakład.
2. Jeśli obstawi Pan np. że w danym meczu dana drużyna wygra pierwszego
seta i po spełnieniu wszystkich warunków promocji otrzyma Pan darmowy
zakład, nie może go Pan wykorzystać na postawienie zakładu na ten sam
mecz - np. na zwycięzcę drugiego seta - darmowy zakład musi zostać
wykorzystany na inne wydarzenie.
3. Nie ma minimalnego kursu na darmowy zakład.
4. Jeśli postawi Pan zakład z kursem 2.0 za 150 zł i wygra Pan 300,
będzie Pan mógł wypłacić 150 zł, które będą Pańskim zyskiem.
 
W 0

warrez

Użytkownik
Czekam już 2 dzień na freebeta i ciągle nic, wy też macie taki problem? Napisałem do supportu ale brak odzweu z ich stronny...
 
K 6

koziuch

Użytkownik
mam to samo, ponad 48h i zadnego odzewu z polskiego supportu, jedynie angielski mi odpisal w sprawie wyplaty kasy na konto bankowe, dlatego ja ich mecze na live chacie ciagle, ze to jest niedopuszczalne zeby tyle czekac skoro jestem ich klientem na freebeta, ale oni ciagle &quot;I see that my polish fellows are still dealing with your query&quot; nosz kur** ile mozna?
 
H 0

hillpl

Użytkownik
Ja juz odpusciłem tego darmowego free beta. Zrobie odbrót ta kasą co wpłaciłem a pózniej wypłata i zamknięcie konta ???? Wole wrócic do sprawdzonego bet365 gdzie nigdy nie miałem z niczym problemów ????
 
K 6

koziuch

Użytkownik
Ja juz odpusciłem tego darmowego free beta. Zrobie odbrót ta kasą co wpłaciłem a pózniej wypłata i zamknięcie konta ???? Wole wrócic do sprawdzonego bet365 gdzie nigdy nie miałem z niczym problemów ????
po co obrót?
 
K 6

koziuch

Użytkownik
aaa rozumiem, ja juz to mam w dupie zagralem za depozyt 150zł i wygralem 300 i tyle mam do dzis na koncie i wyplacam to bo mnie podku*wili z tym freebetem. Niech tylko zweryfikuja konto i zegnam ich
 
A 0

artix

Użytkownik
A ja dzis dostałem zleconą wypłatę na konto. Odpowiedzi na pytanie o freebet brak. A pisałem po angielsku.
 
K 6

koziuch

Użytkownik
no i wreszcie po ciaglym meczeniu angielskiego czatu, odpisal mi polski support. Okazalo sie ze nie mam freebeta bo nie zalozylem konta z polskojezycznej strony tylko z angielskiej :| i to jest ciekawe bo zakladalem z polskiej ale wiedzialem ze cos jest nie tak bo caly czas przy logowaniu przenosi mnie do anglojezycznej. Nie mniej jednak napisali ze jesli chce zmienic te ustawienia to prosza o kontakt i moze sie uda jeszcze dodac mi tego freebeta...
 
kevo88 27

kevo88

Użytkownik
Wlasnie, co to znaczy ze stawka nie zostanie zwrocona w przypadku wygranego zakladu?
Czyli ze trzeba przegrac ten zaklad zeby otrzymac freebeta? ;o
 
P 0

piotrpakero

Użytkownik
Ladbrokes gigant na rynku zakładów sportowych zawitał na polski rynek! Angielski bukmacher oferuje polskim klientom atrakcyjną promocję . Tu macie wszystko opisane http://www.ladbrokes.com/plfreebet/
Wpłacamy 150zł np przez przelewy24 , stawiamy za 150zł i mamy 150zł free beta do wykorzystania, nic nie jest napisane o obrocie.

Pamiętaj o podaniu kodu LADPL przy rejestracji!
po jakim czasie od zagrania pierwszego zakładu dają frebet?
 
W 0

warrez

Użytkownik
po jakim czasie od zagrania pierwszego zakładu dają frebet?
Chyba nikt tego nie wie...ja czekam już drugi dzień. A szkoda, bo chciałem postawić dzisiaj na UEFA. Ale się nie poddaję i piszę już do angielskiego supportu.
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
już wiem jak otrzymać freebet :p trzeba wpisać w zakładce darmowe zakłady i okienku (WPISZ KOD PROMOCYJNY) kod LADPL, automatycznie daje nam freebeta
 
A 0

artix

Użytkownik
no i wreszcie po ciaglym meczeniu angielskiego czatu, odpisal mi polski support. Okazalo sie ze nie mam freebeta bo nie zalozylem konta z polskojezycznej strony tylko z angielskiej :| i to jest ciekawe bo zakladalem z polskiej ale wiedzialem ze cos jest nie tak bo caly czas przy logowaniu przenosi mnie do anglojezycznej. Nie mniej jednak napisali ze jesli chce zmienic te ustawienia to prosza o kontakt i moze sie uda jeszcze dodac mi tego freebeta...
Ja też dostałem identyczna informację... że może dodadzą freebeta...
 
Do góry Bottom