>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Ladbrokes- Free Bet 50zł !!!

jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Ja też mam parę pytań odnośnie tej promocji:
1. czy można dokonać wpłaty kartą kredytową
2. czy mogę postawić na singla za więcej niż 150 zł, np. 300zł
3. co oznacza, że &quot;Stawka nie zostanie zwrócona w przypadku wygranego zakładu&quot;
4. I jak wygram swój zakład to dostaje 150zł i jak przegram to też dostanę???
1. nie widziałem, jest przelew zwykły, przelew 24, i coś jeszcze, jest znaczek visa ale nie można w niego wejść,
2. nie wiem
3. jak zagrasz freebeta 150zł po kursie 2 to do twojego konta doliczana jest tylko wygrana czyli 150zł nie 300zł
4. tak
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Ja też mam parę pytań odnośnie tej promocji:
1. czy można dokonać wpłaty kartą kredytową
2. czy mogę postawić na singla za więcej niż 150 zł, np. 300zł
3. co oznacza, że &quot;Stawka nie zostanie zwrócona w przypadku wygranego zakładu&quot;
4. I jak wygram swój zakład to dostaje 150zł i jak przegram to też dostanę???
Odpowiedz na punkt 4 masz w punkcie nr 3 ????
 
R 0

rafaello

Użytkownik
może mi ktoś odpowiedzieć co oznaczają te hasła do wypłaty?

Account Holding Branch
Account description
e.g. savings account
 
A 0

artix

Użytkownik
Postawiłem 150 zeta. Po rozliczeniu freebeta nie widze, zlecilem wyplate, chcą dokumenty:
1. A bank statement, (showing your bank account details which you have
registered on your Ladbrokes account for withdrawal purposes), with your
name and address clearly shown. Please note that we will be unable to
accept screenshots of online bank statements.
2. A photocopy of the front and back of the current active card.
3. A photocopy of your ID such as a passport or driving license.
ciekawe na co im karta jak nią nie wpłacałem, wysłałem pozostałe i szczekam na kasę lub odpowiedź... Wypłacą kasę to będę pytał dalej kaj mój freebet jest.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Postawiłem 150 zeta. Po rozliczeniu freebeta nie widze, zlecilem wyplate, chcą dokumenty:
1. A bank statement, (showing your bank account details which you have
registered on your Ladbrokes account for withdrawal purposes), with your
name and address clearly shown. Please note that we will be unable to
accept screenshots of online bank statements.
2. A photocopy of the front and back of the current active card.
3. A photocopy of your ID such as a passport or driving license.
ciekawe na co im karta jak nią nie wpłacałem, wysłałem pozostałe i szczekam na kasę lub odpowiedź... Wypłacą kasę to będę pytał dalej kaj mój freebet jest.
Z tego co zrozumiałem (bo jasno tego nie piszesz), to postawiles zaklad i wygrales (no bo masz co wyplacic)... A skoro wygrales, to freebet Ci nie przysluguje: &quot;Stawka nie zostanie zwrócona w przypadku wygranego zakładu&quot;...
 
A 0

artix

Użytkownik
Aha, czyli takie kwiatki... Oni też jasno tego nie piszą. Myślałem że stawka z wygranego freebeta nie jest zwracana jak zwykle...
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Aha, czyli takie kwiatki... Oni też jasno tego nie piszą. Myślałem że stawka z wygranego freebeta nie jest zwracana jak zwykle...
Pisza bardzo jasno:
Warunki promocji:
Oferta dostępna dla osób powyżej 18 lat
Tylko dla nowych klientów
Konieczne jest podanie kodu promocyjnego: LADPL
Za pierwszy pojedynczy zakład klient otrzyma darmowy zakład o równawartości pierwszego (150 PLN)
Darmowy zakład należy wykorzystać na dowolne wydarzenie sportowe z oferty Ladbrokes w ciagu 30 dni
Darmowy zakład musi zostać wykorzystany na inne wydarzenie niż pierwszy zakład
Stawka nie zostanie zwrócona w przypadku wygranego zakładu
Nieprawidłowe zakłady nie będą zaliczone
Darmowy zakład należy postawić przez Internet
Oferta nie może zostać wykorzystana w połączeniu z innymi promocjami oferowanymi przez Ladbrokes
Oferta dotyczy tylko użytkowników zamieszkałych na terenie Polski
Ladbrokes zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania oferty wybranym klientom
Pamiętaj o podaniu kodu LADPL przy rejestracji!
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Z tego co zrozumiałem (bo jasno tego nie piszesz), to postawiles zaklad i wygrales (no bo masz co wyplacic)... A skoro wygrales, to freebet Ci nie przysluguje: &quot;Stawka nie zostanie zwrócona w przypadku wygranego zakładu&quot;...
mi sie wydaje ze to chodzi o freebet...
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Jak sie wygrywa zaklad to sie nic nie dostaje..
Freebeta tylko w przypadku przegranego zakladu sie dostaje
ja wygralem - zlecilem wyplate i tak samo dokumenty wyslalem ????
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
Jak sie wygrywa zaklad to sie nic nie dostaje..
Freebeta tylko w przypadku przegranego zakladu sie dostaje

ja wygralem - zlecilem wyplate i tak samo dokumenty wyslalem ????
a na jakich zasadach go pusciles?? singiel czy kombi??
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
jak dla mnie jest wyraznie napisane ze dostaje sie zawsze freebeta bez wzgledu na to czy wygrales czy przegrales.

Za pierwszy pojedynczy zakład klient otrzyma darmowy zakład o równawartości pierwszego (150 PLN)

a to - Stawka nie zostanie zwrócona w przypadku wygranego zakładu

to chodzi o to ze freebeta jak potem dostaniemy to daja tylko wygrana bez freebeta ????
 
B 0

bono0805

Użytkownik
jakie dokumenty
mam pytanie odnosnie dokumentow jakie trzeba im wyslac otoz wystarczy tylko skan dowodu czy musi byc tez potwierdzenie adresu bo z tym u mnie klopot bo nie mam rachunkow na siebie:cry::cry:prosze o szybka odpowiedz jesli ktos wie
 
A 0

artix

Użytkownik
No i widać jak jasno to napisali, połowa rozumie to tak, a połowa siak :p Napisałem do nich pytanie, czemu nie mam freebeta. Jak odpowiedzą to dam znać.
mam pytanie odnosnie dokumentow jakie trzeba im wyslac otoz wystarczy tylko skan dowodu czy musi byc tez potwierdzenie adresu
Dowód i potwierdzenie otwarcia rachunku bankowego na twoje nazwisko z numerem konta.
 
B 0

bono0805

Użytkownik
a jak na rachunku jest jeszcze stary adres to bedzie problem z wyplata?tzn na dowodzie mam inny i na rachunku bankowym tez inny
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
a jak na rachunku jest jeszcze stary adres to bedzie problem z wyplata?tzn na dowodzie mam inny i na rachunku bankowym tez inny
Mam to samo, konto zakładałem kilka lat temu mieszkając w innym miejscu, potem aktualizacje danych robiłem przez telefon i żadnego papieru nie mam. Głupizna z tym potwierdzaniem adresu, skan dowodu czy prawka w zupełności wystarczy do weryfikacji.
 
Do góry Bottom