>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

prawo jazdy

szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no ja mialem po 16 dniach ale wzieli sie dopiero za robienie tego prawka jak zaczalem sie upominac ze jest mi potrzebne
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
zdawal ktos ostatnio w Lublinie? Jak to wszystko wyglada? Po egzaminie nic nie podpisywalem dostalem tylko ta kartke i tyle. Probowalem teraz zadzwonic do WK ale nikt sie niezglasza .
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
jak dlugo wazne sa testy teoretyczne i czy moge sie zapisac na prawo jazdy jesli zgubilem dowod , ale wczesniej juz raz sie zapisywalem , dodam ze ma ksero i sakn dowodu , czy moge okazac to jesli bede sie zapisywal na egzmain praktyczny


z gory dzieki za odpowiedz
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
jak dlugo wazne sa testy teoretyczne i czy moge sie zapisac na prawo jazdy jesli zgubilem dowod , ale wczesniej juz raz sie zapisywalem , dodam ze ma ksero i sakn dowodu , czy moge okazac to jesli bede sie zapisywal na egzmain praktyczny

z gory dzieki za odpowiedz
6 miesięcy są ważne.
//Chodzi o dowód osobisty czy o dowód wpłaty ? Bo równie dobrze możesz okazać paszport jeśli zgubiłeś to pierwsze.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
zdawal ktos ostatnio w Lublinie? Jak to wszystko wyglada? Po egzaminie nic nie podpisywalem dostalem tylko ta kartke i tyle. Probowalem teraz zadzwonic do WK ale nikt sie niezglasza .
nic nie musisz robic. Oni sami wysylaja dokumenty gdzie trzeba i czekasz tylko az bedzie do odbioru. Mozesz se to sprawdzac na necie czy jest gotowe ale osobiscie polecam dzwonic i poganiac ich mówiac np ze wyjezdzasz gdzies i potrzebujesz na szybko to wtedy ci zrobia w pare dni
 
R 0

razak

Użytkownik
Korzystając z okazji,że jest tu taki temat chciałbym zapytać o potwierdzenie wpłaty.Podałem wszystkie dokumenty w okienku i tam było potwierdzenie ,ale nie dostałem tej kopii ,tylko samo zaświadczenie o egzaminie.Czy to potwierdzenie będzie potrzebne gdzieś?
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
dzisiaj dzwonilem do WK i powiedzieli ze jeszcze niema teraz na stronie pisze ze do odbioru ????
WK czynny do 14.30
ps.egzamin byl w poniedzialek
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
6 miesięcy są ważne.

//Chodzi o dowód osobisty czy o dowód wpłaty ? Bo równie dobrze możesz okazać paszport jeśli zgubiłeś to pierwsze.

chodzi o dowod osobisty

dodam ze zapisywalem sie na prawo jazdy pod koniec stycznia , ale ze wzgledu na sesje nie moglem podejsc do egzaminu praktycznego , poniewaz mialem bardzo wazny egzamin an uczelni , moje pytanie jest takie : czy przepadnie moje 112 zl wplacone za ten egzamin czy bede musial doplacic teraz tylko 56zl , bo slyszalem ze jest taka opcja, ale czy sie o juz nie przeterminowalo bo minelo juz od tamtej pory 2 misiace
 
grabazary 2

grabazary

Użytkownik
Korzystając z okazji,że jest tu taki temat chciałbym zapytać o potwierdzenie wpłaty.Podałem wszystkie dokumenty w okienku i tam było potwierdzenie ,ale nie dostałem tej kopii ,tylko samo zaświadczenie o egzaminie.Czy to potwierdzenie będzie potrzebne gdzieś?
Nie będzie , wystarczy dowód osobisty ;)
 
R 0

razak

Użytkownik
Potrzebuję pilnie dowiedzieć się czy w MORD Nowy Sącz istnieje możliwość przełożenia egzaminu.Okazało się ,że będę musiał dojechać na własną rękę czyt. autobusem i po prostu nie zdążę choćbym nocował na dworcu.Egzamin miał być 12.04 czyli w poniedziałek.Teraz już się nie mogę dodzwonić bo jest do 15.Jeśli się nie da to co mi grozi za niestawienie się w terminie,strata kasy?
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Mam problem odnośnie odbioru. Czekam na prawko już prawie 4 tygodnie i nadal na stronie status kierowcy wyświetla się nadal ,,brak spraw w toku lub dokument wydany,,. W poniedziałek bylem w urzędzie i nie było. Miał ktoś podobną sytuację? Czy jest możliwe, że papiery jakoś ,,zaginęły,,?
 
zuberek89 85

zuberek89

Użytkownik
Mam problem odnośnie odbioru. Czekam na prawko już prawie 4 tygodnie i nadal na stronie status kierowcy wyświetla się nadal ,,brak spraw w toku lub dokument wydany,,. W poniedziałek bylem w urzędzie i nie było. Miał ktoś podobną sytuację? Czy jest możliwe, że papiery jakoś ,,zaginęły,,?
zadzwoń ponownie w poniedziałek, najwyraźniej zależy od szczęścia ja czekałem 6 dni :cool:
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Panowie proszę o szybką odpowiedź!!!
Jeżeli kierowca zostaje zatrzymany przez policję i ma 1,4 promila. Jakie będą tego konsekwencje. z góry dzięki za odpowiedź
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Panowie proszę o szybką odpowiedź!!!
Jeżeli kierowca zostaje zatrzymany przez policję i ma 1,4 promila. Jakie będą tego konsekwencje. z góry dzięki za odpowiedź
Art. 178a.
§ 1. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
 
Do góry Bottom