>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2020 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Juz tak nie krytykujcie Woźniaka jakby był kozłem ofiarnym. Wiadomo nie jedzie dobrego sezonu, ale bez przesady.. Ciezkie zawody do wytypowania moim zdaniem ale..Bartek nie sadze aby odpuscił, jak juz pojechał tam to bedzie jechał po swoje, a Szymek niech zbiera tu 1 pkt, tu dwa punkty i to moze okazac sie kluczowe..Rok temu Unia wygrała ale jechała Hampel Pawlicki i obydwoje w swietnej formie.. na 3 miejscu bydgoszcz skłaem brzozowski grajczonek... czy w tym roku gdansk powalczy? watpie, wczoraj pieszczek niby dobre liczby ale chyba w tym sezonie jeszcze tak wolny nie był..a stawka tam uzuepłnia chmiel i zupinski? chmiel który no w 1 lidze sobie nie radzi zbytnio.. ale no o faworytach.. Zielona para najbardziej doswiadczona ze wszystkich, Protas który w tym sezonie jeździ naprawdę bardzo dobrze, a tyle osób go skreslało.. a Dudek? zawodzi mnie kompletnie, rok temu walczył o Mś do czasu a teraz? Bartek jak pisałem moze byc komplet, Woźniak ogarnie ok 6-8 i bedzie walka o zwyciestwo..1 bieg ciezki mają ale Woźniak jedzie z pola 3...wczoraj 3 pole nie było złe, bodajże 4 zwyciestwa w tym dwa Pająka.. 1 pole w teorii tam najlepsze powinno byc.. Protas za to predkosc ma w tym sezonie takze dla mnie tutaj gorzów moze pokuscic sie o 4:2 a w teorii tu wszystko moze sie wydarzyć..Potem bieg z Gdanskiem tutaj 4:2 to minium musi byc.. ale licze na 5:1..Potem z Unia bieg.. Jak najmniej tu stracić..ale Pojednyek Bartka z Piterem to moze byc coś..Potem z Czewa, Jakub który ostatnio zajebiscie pojechał ,wczesniej roznie.. nie ma stabilnej formy tak jak jego kolega z druzyny..ale Woźniak tutaj powalczy mi sie wydaje o 2 miejsce a moze Bartek pomoze i go bedzie holowac..a Potem z Wrockiem i tutaj 2 czesc zawodów juz to nie wiadomo jak wpasuje sie Janoś i Czugunow(który nie wiem co tu robi niestety).. ciezki bieg, bez mojego typu tutaj..a w 19 biegu musza na 5:1 z rybnikiem... Dla mnie to gorzów naprawdę moze powalczyć o mistrza dzisiejszego dnia.. Kubera Pawlicki dla mnie niepewni są.. Jestem za Unią ale piter w tym sezonie moze wszystko a moze tez zawalić.. No ten Wrocek Janos i Gleb.. Janowski pokazał w niedziele ze jest w dobrej formie a gleb? słaba jazda...za to ta Częstochowa jest strasznie nieprzewidywalna.. jak Jakub wejdzie w mecz i pojedzie jak ostatnio, do tego paweł pokaze to co przed paroma meczami to naprawdę tez mogą sie bic o zwyciestwo..Ja daje osobiście Gorzów lepszy od Wrocka.. Mialem od ZG ale kto wie czy dudek nie odpali.. a z Protasem niezła para jest. Za drobne moze pogram win Cz-wy
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Wrzucone na forum, kursy pospadały, a nawet nie pograłem. Albo ktoś się przyzna, że wjechał grubo, albo utwierdzę się w przekonaniu, że nie warto podawać typów za szybko, bo niektórzy odpowiedzialni za kursy tu śledzą wpisy. ;)
Na 100% to drugie czyli ludzie z buków śledzą każde forum sportowe
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Juz tak nie krytykujcie Woźniaka jakby był kozłem ofiarnym. Wiadomo nie jedzie dobrego sezonu, ale bez przesady.. Ciezkie zawody do wytypowania moim zdaniem ale..Bartek nie sadze aby odpuscił, jak juz pojechał tam to bedzie jechał po swoje, a Szymek niech zbiera tu 1 pkt, tu dwa punkty i to moze okazac sie kluczowe..Rok temu Unia wygrała ale jechała Hampel Pawlicki i obydwoje w swietnej formie.. na 3 miejscu bydgoszcz skłaem brzozowski grajczonek... czy w tym roku gdansk powalczy? watpie, wczoraj pieszczek niby dobre liczby ale chyba w tym sezonie jeszcze tak wolny nie był..a stawka tam uzuepłnia chmiel i zupinski? chmiel który no w 1 lidze sobie nie radzi zbytnio.. ale no o faworytach.. Zielona para najbardziej doswiadczona ze wszystkich, Protas który w tym sezonie jeździ naprawdę bardzo dobrze, a tyle osób go skreslało.. a Dudek? zawodzi mnie kompletnie, rok temu walczył o Mś do czasu a teraz? Bartek jak pisałem moze byc komplet, Woźniak ogarnie ok 6-8 i bedzie walka o zwyciestwo..1 bieg ciezki mają ale Woźniak jedzie z pola 3...wczoraj 3 pole nie było złe, bodajże 4 zwyciestwa w tym dwa Pająka.. 1 pole w teorii tam najlepsze powinno byc.. Protas za to predkosc ma w tym sezonie takze dla mnie tutaj gorzów moze pokuscic sie o 4:2 a w teorii tu wszystko moze sie wydarzyć..Potem bieg z Gdanskiem tutaj 4:2 to minium musi byc.. ale licze na 5:1..Potem z Unia bieg.. Jak najmniej tu stracić..ale Pojednyek Bartka z Piterem to moze byc coś..Potem z Czewa, Jakub który ostatnio zajebiscie pojechał ,wczesniej roznie.. nie ma stabilnej formy tak jak jego kolega z druzyny..ale Woźniak tutaj powalczy mi sie wydaje o 2 miejsce a moze Bartek pomoze i go bedzie holowac..a Potem z Wrockiem i tutaj 2 czesc zawodów juz to nie wiadomo jak wpasuje sie Janoś i Czugunow(który nie wiem co tu robi niestety).. ciezki bieg, bez mojego typu tutaj..a w 19 biegu musza na 5:1 z rybnikiem... Dla mnie to gorzów naprawdę moze powalczyć o mistrza dzisiejszego dnia.. Kubera Pawlicki dla mnie niepewni są.. Jestem za Unią ale piter w tym sezonie moze wszystko a moze tez zawalić.. No ten Wrocek Janos i Gleb.. Janowski pokazał w niedziele ze jest w dobrej formie a gleb? słaba jazda...za to ta Częstochowa jest strasznie nieprzewidywalna.. jak Jakub wejdzie w mecz i pojedzie jak ostatnio, do tego paweł pokaze to co przed paroma meczami to naprawdę tez mogą sie bic o zwyciestwo..Ja daje osobiście Gorzów lepszy od Wrocka.. Mialem od ZG ale kto wie czy dudek nie odpali.. a z Protasem niezła para jest. Za drobne moze pogram win Cz-wy
W końcu ktoś, kto ogląda mecze, a nie tylko patrzy na cyferki. ;) Zgadzam się w 100% co do Pieszczka i Dudka. Na Woźniaka bym nie liczył, tam po prostu coś poszło kompletnie nie tak i sezon można spisać na straty, nie daje żadnych pozytywnych sygnałów. Gleb moim zdaniem niezła forma, zawalił tylko ostatni mecz, a Janowski od początku sezonu mocny. Jeśli ktoś ma tutaj zaskoczyć to właśnie Wrocław.

Trochę z tonu spuścił Przedpełski, zobaczymy jak będzie dzisiaj.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
rodzyn7 rodzyn7 a co myslisz o Czestochowie ? W bet linia wystawiona 16 ale w STS 17,5 na Under przeciesz ten Miskowiak cos pojedzie kolo 11 ale ten przedpelski nie zaslaby jest ? maks z 5 zrobi tak mysle glosno to daje 16 punktow , czy oni sa wstanie zrobic 18 ? Miskowiak by musial wygrywac z dudakiem , janowskim ,zmarzlikiem czy Pawlickim. Tak mysle glosno czy nie pograc ponizej.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
rodzyn7 rodzyn7 a co myslisz o Czestochowie ? W bet linia wystawiona 16 ale w STS 17,5 na Under przeciesz ten Miskowiak cos pojedzie kolo 11 ale ten przedpelski nie zaslaby jest ? maks z 5 zrobi tak mysle glosno to daje 16 punktow , czy oni sa wstanie zrobic 18 ? Miskowiak by musial wygrywac z dudakiem , janowskim ,zmarzlikiem czy Pawlickim. Tak mysle glosno czy nie pograc ponizej.
Na moje raczej zrobią niż nie zrobią, ale też to takie wróżenie z fusów trochę. Z Miśkowiakiem bym się nie rozpędzał - fajne wejście w sezon, ale też bez przesady nad zachwytami, na razie pojechał na dwucyfrówkę tylko w jednym meczu. Przedpełski bardzo mocny od początku sezonu, pierwszy raz od kilku lat, on tu powinien zdecydowanie więcej niż 5 zrobić. Biegi z Gdańskiem i Rybnikiem to praktycznie 9-10 punktów, niewielki margines zostaje. Ja tu widzę sporo lepszych betów.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Szukam szukam i nie mogę znaleźć rezerwowych cholera jasna ....
Ma ktoś pomysł gdzie mogą być full składy?
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
dobvra ode mnie jeszcze 2 typy :

Protasiewicz P. (ZIE) - Pieszczek K. (GDA)9058/kto lepszy?
żużel/polska /mppk : kto więcej punktów
2020-08-05
19:00
2.22
Pieszczek K. (GDA)


Szczepaniak M. (RYB) - Woźniak S. (GOR)9061/kto lepszy?
żużel/polska /mppk : kto więcej punktów
2020-08-05
19:00
2.16
Woźniak S. (GOR)

widze w tych typach value, a szanse daje 50na50

Pieszczek u siebie, wczoraj dobry trening w meczu z Łodzią i fajnie punktował, Protas w formie, ale co swój tor to swój.

Szczepaniak Wozniak , sorry ale Wozniak to nie jest zawodnik pokroju juniora czy jakiegos 2ligowca wiec z takim kursem pobieram az milo

2 minusy, ten Wozniak to niech idzie do 1 ligi jezdzi z tym swoim poziomem, a Pieszczek rzeczywiście nawet tor mu nie pomaga jest słaby
 
Ostatnia edycja:
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Chyba jednak dobry ten typ w sts Częstochowa mniej pkt niż 17.5 info przedpelski nie jedzie tylko kowalski no sorki kto ma tyle przywieź pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
dx2 226,9K

dx2

Użytkownik
Janowski-Protasiewicz 1 @1.42 (kto więcej punktów) 14 pkt-13 pkt

Ciezko faktycznie cos typowac, nie znajac tych rezerwowych. Wroclaw to byl moj taki czarny kon, ale dalej nie wiem czy bedzie Drabik w rezerwie, bo on wydaje mi sie, ze by punktowal jakos, a Czugunow to sam nie wiem.
Taki pojedynek na wieksza ilosc punktow jednak sprobuje zagrac. Janowiski oprocz Zmarzlika wydaje mi sie najlepszym polskim zawodnikiem na ten moment i chyba sie rozjezdza. On powieni nbyc liderem wroclawakiej pary tak czy owak, niewazne od zestawienia, a Zielona Gorze na papierze lidererem jest chyab jednak Dudek. W Zielonej mysle, ze te punkty bardzoej sie rozbija na Dudka i Protasiewicza, a we Wroclawiu niekoniecznie.
Wydaje mi sie, ze taki tok myslenia jest słuszny, wiec biore ten typ i szukam jakiegos innego zdarzenia, bo tu samym kursem solo nic nie ma do ugrania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Miśkowiak > Woźniak @1,94 sts
Protasiewicz > Pieszczek @1,57 sts Łatwo, polecam oglądać mecze, zamiast patrzeć w cyferki ;)

O Woźniaku dużo zostało napisane. Miśkowiak w gazie, a tu jeszcze nie ma kto w parze zabierać mu punktów. Protasiewicz dużo lepszy i bardziej doświadczony od Pieszczka, dla mnie atut znajomości toru nie jest żadnym atutem, jeśli nie jest podparte to umiejętnościami. Pieszczek jak dla mnie jest słaby, wczoraj był wolny, dużo tu nie ujedzie, a Protasiewicz na chwilę obecną lepszy od Dudka, więc na swoim też dużo nie straci.

Łapać przede wszystkim pierwszy, bo już Częstochowę zablokowali.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
N 192

nikodem331

Użytkownik
Fajny custom bet w ewinner - najlepszy młodzieżowiec w zawodach typ: Miśkowiak @3.50
Za rywali ma Kuberę, Czugunowa i Żupińskiego. Zagrozić mu może tyko Kubera, który jednak jeździ w parze z Piterem, który będzie zabierał mu punkty. Skoro W Czewie nie jedzie Przedpełski, to Miśkowiak będzie wiódł prym i nikt w parze nie będzie odbierał mu punktów. Myślę, że ciekawy typ :)
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Jak tak luźno się zrobiło to podam tylko typ, a potem dopiszę coś jeszcze w sprawie tych spadających kursów o których pisaliście.

Unia Leszno poniżej 23.5 pkt @ 1.94 (1.70 realny kurs) - STS
Za dużo mocnych nazwisk, nie widzę tutaj takiej dominacji. Tyle w temacie analizy, bo zaraz jedziemy.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
No to Unia pojechała.. to sie nazywa jazda para mozna powiedzieć, i zengi dobrze mowil ze bartkowi tego brakuje, ze tylko pragnie wygrywać a Pawlicki? Pieknie czekał, holował Kubere i tak sie wygrywa.. Szkoda ze Paweł nie pojechał bo Jakub na prawdę pokazał klase i o vice mogli spokojnie powalczyć.. Woźniak zawiodł niestety mnie.. Protas co szedł po szerokiej jak za dawnych czasów..Moze to bedzie jeszcze jego sezon sie okaze ;)
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
No to Unia pojechała.. to sie nazywa jazda para mozna powiedzieć, i zengi dobrze mowil ze bartkowi tego brakuje, ze tylko pragnie wygrywać a Pawlicki? Pieknie czekał, holował Kubere i tak sie wygrywa.. Szkoda ze Paweł nie pojechał bo Jakub na prawdę pokazał klase i o vice mogli spokojnie powalczyć.. Woźniak zawiodł niestety mnie.. Protas co szedł po szerokiej jak za dawnych czasów..Moze to bedzie jeszcze jego sezon sie okaze ;)
zgadzam się w 100 %.Zmarzlik zero jazdy parowej,jakby byli na siebie obrażeni z szymonem,tak to wygladało z mojej perspektywy.Takie zawody parowe pokazały co się dzieje w klubach( mam na myśli atmosferę)
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Wozniak zawiodl hehe jak to slaby zawodnik przeciez to na co liczyles na cud?
Wozniak to zawodników dwóch torów - Gorzow i Bydgoszcz.
Rok temu zdobyl kilka punktów bo jechał na swoim DOMOWYM torze (BYDGOSZCZ).
Gdyby jechał KK to Gorzow mialby szanse na srebro - przypomne,ze Kasprzak wygral ZK w Gdansku w 2019 z kompletem punktów..
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Wozniak zawiodl hehe jak to slaby zawodnik przeciez to na co liczyles na cud?
Wozniak to zawodników dwóch torów - Gorzow i Bydgoszcz.
Rok temu zdobyl kilka punktów bo jechał na swoim DOMOWYM torze (BYDGOSZCZ).
Gdyby jechał KK to Gorzow mialby szanse na srebro - przypomne,ze Kasprzak wygral ZK w Gdansku w 2019 z kompletem punktów..
a przestan, nie jest to zawodnik, który same zera ma przywozic.. juz pare lat jest na tym podwórku i w kazdej chwili moze odpalic i zgarniac po 7-9pkt w meczu... MP w koncu sprzed paru lat
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
a przestan, nie jest to zawodnik, który same zera ma przywozic.. juz pare lat jest na tym podwórku i w kazdej chwili moze odpalic i zgarniac po 7-9pkt w meczu... MP w koncu sprzed paru lat
Podbijam, deprecjonowanie Szymka to bardzo tania zagrywka. Tak jak napisałem wyżej, po prostu ten sezon trzeba spisać na straty, większości zawodników się zdarza. Jeszcze się odbije, to zbyt mądry i pracowity facet, żeby było inaczej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom