>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2020 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Jakbym miał robić klasyfikacje torów, gdzie start jest "bardzo ważny" to ten w Bydgoszczy byłby gdzieś na końcu. Podobnie jak w Toruniu, chyba że coś tam się zmieniło (widziałem tylko SEC i mecz z Gnieznem, oboje zawodów bardzo kiepskie jak na Motoarenę).
GuruStats.pl podaje, że w poprzednich rundach SEC były 52 mijanki w Bydgoszczy i 28 w Toruniu, więc start w Toruniu jest nieco ważniejszy niż w Bydgoszczy ;)
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
GuruStats.pl podaje, że w poprzednich rundach SEC były 52 mijanki w Bydgoszczy i 28 w Toruniu, więc start w Toruniu jest nieco ważniejszy niż w Bydgoszczy ;)
SEC w Toruniu "na oko" był najgorszymi zawodami pod względem mijanek od zbudowania Motoareny. W normalnych warunkach nie powiedziałbym, że start jest tam mocno istotny, ale jak znowu przygotują ten tor tak jak w pierwszej rundzie to znowu będzie antyżużel.
 
D 762

Dornfelder

Użytkownik
Przecież w Toruniu masz jazdę gęsiego. Mijanki głównie wynikają z tego, że ktoś ma znacznie lepszy sprzęt od przeciwnika, a nie ze uzyska prędkość jadąc szerzej.
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Panowie co o tym myślicie ? Wydaje mi się ze wszystkich których postawiłem są w zdecydowanie lepszej formie niż swoi przeciwnicy.
Będę trzymał kciuki, ale osobiście widzę tu kilka niewiadomych. Tak naprawdę pierwszych czterech z góry sam nie grałem w żadnej konfiguracji. Bellego i Madsen wydają się ok. Ljung bardzo w kratkę, tak naprawdę nikt się nie zdziwi, jak będzie i szósty i ostatni. Smektała lubi tor w Toruniu, a Nicki, jak to Nicki. Niech mu nie wyjdzie jeden, czy dwa biegi to zaraz mogą się zdarzyć defekty. Ostatnio trochę pokazał to myślę, że dziś nie będzie się wielce spinał. Kasprzak podobnie, jak Ljung ostatnio się przebudził, ale jak dziś skończy poza dziesiątką to się nikt nie zdziwi, a Kacper to jednak zawodnik do TOP 10. Grisza z Michelsen dla mnie fifty fifty i przyznam, że mam pogranego tego drugiego.
Może to nie była najbardziej optymistyczna opinia na świecie, ale mam nadzieję, że się mylę i prawie 2 stówki wpadną Ci do kieszeni. :)
 
B 32,6K

bosky

Użytkownik
Ja bym nawet powiedzial nieco odwazniej od Neutralnego, ze jesli ten kupon wejdzie, to bedziesz w czepku urodzony :D wszystkie te pary to wielkie zagadki, oczywiscie ci na ktorych postawiles sa teoretycznie lekkimi faworytami zgodnie z kursami, ale czy np wygrana Lamberta w torunskiej rundzie bedzie wielka niespodzianka? Watpie.

Ode mnie typ z bet365, ale na pewno znajdzie sie odpowiednik u polskiego buka:

Kasprzak-Smektala 2 1,90 1:8 po 3 seriach
Dlaczego tak? Generalnie zawody indywidualne jak SEC, czy GP najczesciej maja swoich faworytow. Jesli zawodnik jedzie dobrze w I rundzie, to w ciemno mozna zalozyc, ze w kolejnych duzo gorzej nie pojedzie. Oczywiscie zdarzaja sie odstepstwa od tej reguly (jak chocby Lahti w Gnieznie, albo odwrotnie - Michelsen ostatnio), ale tutaj mamy pare o dwoch diametralnie innych osiagnieciach w SECu w tym sezonie. Kasprzak jak wykorzystuje swoje nowe silniki juz pokazal w Grudziadzu, gdzie wygrywal z kolega z pary i raz juniorem rywali. Zawody w Bydgoszczy zdecydowanie na plus, ale bralbym caly czas duza poprawke na jego postawe. W dodatku Krzychu musi dobrze wejsc w zawody, bo jesli zacznie od 0, to zaczyna wydziwiac, czego objawem bylo z reszta rowniez szczesliwe przejscie na silniki Johnsa w Gnieznie. A pierwszy wyscig Kasprzak ma przeciwko Madsenowi, Lambertowi i Bellego, wiec szans wielkich dla niego nie widze.

Koniec koncow - mysle ze warto popatrzec na wyniki z Torunia kilka tygodni temu, bo to powinna byc baza wypadowa do typow na dzisiaj:
Punktacja:
1. Leon Madsen (Dania) - 12 (3,3,0,2,1,3) - 1. miejsce w finale
2. Robert Lambert (Wielka Brytania) - 14 (2,1,3,3,3,2) - 2. miejsce w finale
3. Nicki Pedersen (Dania) - 14 (3,3,2,3,2,1) - 3. miejsce w finale
4. Bartosz Smektała (Polska) - 11 (2,3,2,1,3,0) - 4. miejsce w finale
5.
Bartosz Zmarzlik (Polska) - 10 (3,2,1,1,3) - 3. miejsce w barażu
6. Mikkel Michelsen (Dania) - 10 (1,2,3,3,1) - 4. miejsce w barażu
7. Timo Lahti (Finlandia) - 8 (0,2,3,2,1)
8. Kacper Woryna (Polska) - 8 (1,2,3,w,2)
9. Grigorij Łaguta (Rosja) - 7 (3,0,2,0,2)
10. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 7 (2,1,1,1,2)
11.
David Bellego (Francja) - 6 (0,3,2,1,0)
12. Vaclav Milik (Czechy) - 6 (t,0,1,2,3)
13. Andriej Kudriaszow (Rosja) - 5 (1,1,0,3,0)
14. Kai Huckenbeck (Niemcy) - 3 (0,1,0,2,0)
15. Michael Jepsen Jensen (Dania) - 3 (2,0,1,0,u)
16. Peter Ljung (Szwecja) - 1 (0,0,0,0,1)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +68
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Smektala jedzie 3 zawody z rzedu tak na marginesie😉i moim zdaniem Bellego dzis nie poszaleje...takie moje uwagi😉
 
keffyr 0

keffyr

Użytkownik
Faktycznie 3 zawody w ciągu 3 dni ale wszystko blisko bazy wypadowej Bydgoszcz Leszno Toruń. 2 godzinki trasy
Nie zaliczył też żadnego dzwona, młody zawodnik nie powinien być jakoś mocno zmęczony. Normalne jest to że zawodnicy trenują kilka dni pod rząd przed ważnym meczem. Inna kwestia to jak jego sprzęt zniesie to obciążenie
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
T. Lahti - P. Ljung
Timo Lahti # 1,65 betfan 11-5

Ja dzisiaj przeciwko Ljungowi, bo to nie ten sam zawodnik co rok temu. W Lidze jedzie dość przeciętnie, a w SECu póki co słabo. W pierwszym finale w Toruniu prawie zrobił olimpiadę i skończył ostatni. W Kolejnych było już trochę lepiej, ale też bez szału. Z kolei Fin ostatnio zaszalał w Gnieźnie i choć wiadomo, że to obecnie jego domowy tor, to mimo wszystko wynik robi wrażenie. Fakt, że przytrafiła mu się też jedna wpadka w Rybniku, ale uważam to za wypadek przy pracy. W pierwszym finale w Toruniu pojechał nieźle i przywiózł 8 pkt zajmując ostatecznie 7 miejsce. Dzisiaj również powinien okazać się lepszy od Szweda o 2-3 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +68
N 192

nikodem331

Użytkownik
Lahti - Milik typ: Lahti @1.75 FORTUNA
Bellego - Woryna typ: Bellego @1.65 FORTUNA
Ljung typ: under 5,5 pkt @1.94 FORTUNA

Lahti i Bellego naprawdę ładnie sobie radzą jak na taką obsadę turnieju, dzisiaj liczę na okolice 6-8 pkt u obu zawodników. Typy też przeciwko Milikowi i Worynie którzy jadą zdecydowanie poniżej swoich umiejętności i słabo reprezentują się w obecnym sezonie.
Ljung w Toruniu poprzednim razem 1 pkt, później niewiele lepiej, według moich wyliczeń zdobędzie dzisiaj maksymalnie 5 pkt.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
edit / no Kasprzak szybko załatwił sprawę :(

Hej, późno, bo pół godziny do chyba prezentacji, ale jeszcze coś ode mnie na turniej w Toruniu.

Kasprzak ostatnio zaczął jechać. W Złotym Kasku 3. miejsce, ale po barażu, a mógł być 2. za plecami jedynie nieosiągalnego tego dnia Zmarzlika. Grudziądz jak to Grudziądz, średnio Stali pasuje i tak też było tym razem. Teraz trzecie zawody, jedziemy do ostatniego żużlowego miasta z tego województwa. forBET dał linię 7.5 jakby sugerując się tym jaki wynik osiągnął KK parę tygodni temu na Motoarenie o czym wyżej wspomniał B bosky. Dla mnie SEC to nudna seria, stawka jakby podzielona na 3 grupy - kilka bardzo dobrych żużlowców, średniacy oraz na końcu totalne drewna pokroju Milika.

Kasprzak jest w gazie, ma coś do udowodnienia po odstawieniu go od składu Stali jakiś czas temu. Ma też do udowodnienia sobie, że dalej może jeździć z sukcesami i że nie jest to już typowy zjazd do bazy żużlowca emeryta. Może na głowie włosów już nie ma, ale punkty zaczęły w końcu rosnąć jak grzyby po deszczu. Dlatego też zagrałem sobie na te zawody dwa typy właśnie na osobę DJ'a KejKeja. Przedwczoraj miałem jakąś czutkę, że zawalczy w Złotym Kasku i wyszło w taki sposób, tak trochę się pochwaliłem, bo się cieszę, nie codziennie taki kurs mi siada.

Co do tytułu Mistrza Europy. 2 punkty przewagi Lamberta. Ma nawet 6 biegów na odrobienie tego Madsen który wygrał 3 pierwsze turnieje. W 4. uśpił trochę wszystkich przez co dziś mamy emocje. Uważam jednak, że Madsen będzie miał rakiety i to ten filigranowy zawodnik wygra tegoroczny SEC. Podobno jeśli uczestnik GP wygra SEC, to ten kolejny zawodnik nie wchodzi, ale jeśli będzie tak jak typuję, to liczę, że i ewentualnie dla LamboJeta (fajna ksywka) znajdzie się stałe miejsce, jeśli zainteresowanie żużlem w UK ma nie sięgnąć zera. Poszło jeszcze, że Bellego będzie lepszy od Woryny oraz Lahti od Ljunga. Za drugim typem przemawia aktualna forma Lahtiego, wiem, że jechał u siebie w Gnieźnie, ale jak widać na wynikach które wyżej wrzucił wspomniany kolega, Fin dobrze radzi sobie na Motoarenie, a Ljung - może pojedzie, może nie. Może otrze się o 7 punktów, a może zrobi audicę z jedynką. To taki już zawodnik.

SEC Toruń 2020:

K.Kasprzak TOP 6
Typ: TAK @ 2.50 - forBET

Najlepszy Polak
Typ: K. Kasprzak @ 4.50 - forBET

Zwycięzca SEC 2020 (Mistrz Europy)
Typ: L. Madsen @ 1.85 - Unibet

Pojedynek H2H - D. Bellego vs K. Woryna
Typ: D. Bellego @ 1.90 - Unibet

Pojedynek H2H - T. Lahti vs P. Ljung
Typ: T. Lahti @ 1.80 - Unibet

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
atosbos 330

atosbos

Użytkownik
T. Lahti - P. Ljung
Timo Lahti # 1,65 betfan

Ja dzisiaj przeciwko Ljungowi, bo to nie ten sam zawodnik co rok temu. W Lidze jedzie dość przeciętnie, a w SECu póki co słabo. W pierwszym finale w Toruniu prawie zrobił olimpiadę i skończył ostatni. W Kolejnych było już trochę lepiej, ale też bez szału. Z kolei Fin ostatnio zaszalał w Gnieźnie i choć wiadomo, że to obecnie jego domowy tor, to mimo wszystko wynik robi wrażenie. Fakt, że przytrafiła mu się też jedna wpadka w Rybniku, ale uważam to za wypadek przy pracy. W pierwszym finale w Toruniu pojechał nieźle i przywiózł 8 pkt zajmując ostatecznie 7 miejsce. Dzisiaj również powinien okazać się lepszy od Szweda o 2-3 pkt.
Na Unibet masz na to zdarzenie kurs 1.9
 
M 203

__macieq__

Użytkownik
Dużo już zostało powiedziane w temacie.
Z mojej perspektywy wygląda to następująco:

Smektała over 8,5 - 1,75
Bartek ma tu o co jechać bo dalej można wygrać prawo startu w przyszłym roku. Poprzednio zrobił tu 11 a teraz większość zawodników będzie miało mniej motywacji.

Nicki Pedersen - Paweł Przedpełski (2) - 1,83
Jakoś Nicki do mnie nie przemawia w tym sezonie. Po takim kursie żal nie spróbować Pawła.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
O kurdę cinas89 cinas89 elegancko! U mnie niestety padlina, tylko jeden typ wszedł. Szkoda, Madsen był blisko, ale zawalił. No ale chociaż tak jak pisałem, będzie drugi Brytol w GP. Co do Kasprzaka na którego odważnie zagrałem 2 typy, wydaje mi się, że testował silniki, bo przecież nie miał szans już się utrzymać. Inni też to robili. Nie wziąłem pod uwagę, że KK może mieć gdzieś te zawody i odjedzie je żeby potestować sprzęt. No nic. Może coś na mecz Rybnik - Częstochowa się jutro wymyśli. Teraz codziennie żużel. Śmieszy mnie jeszcze jak na SF piszą, że Gortat zakochany w żużlu. Przecież on ma umowę z eWinner i dlatego pokazuje się na 1 lidze i na SEC. W dodatku miał czapeczkę z logo buka, białą koszulkę i szalik w barwach... eWinner. Nie mówię, że to coś złego, może faktycznie mu przypasi żużel, ale na SF jak zwykle potrafią zrobić temat z niczego. SEC zakończone, brawo Lambert, czekamy na Grand Prix.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik

Daj to do Dudy mozesz mówić to po pierwsze , trochę kultury ....po 2 krzyczeć możesz na Wiejskiej w Warszawie
Po co ty cwaniakujesz non stop jakims tekstami.. zajmij sie typami a nie jakies kocopoły piszesz

a co do turnieju to tak jak czułem mikkelsen pierwsze 3 biegi ciezkie a potem pewnie 2 wygrane i tak było.. Kai co pojechał to w szoku jestem bo kto by stawiał ze on bedzie w finale...


kolejny dzien wygrany ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Cwaniakuje ?
Może niech coś ten ktoś wniesie do rozmowy a nie tylko daj, a po 2 ty jesteś jego adwokatem ze sie wracasz miedzy wódkę a zakaske ? Zajmij się swoimi sprawami
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom