>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2020 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
atosbos 330

atosbos

Użytkownik
Cwaniakuje ?
Może niech coś ten ktoś wniesie do rozmowy a nie tylko daj, a po 2 ty jesteś jego adwokatem ze sie wracasz miedzy wódkę a zakaske ? Zajmij się swoimi sprawami
A sam co wnosisz do rozmowy oprócz chwalenia się wygranym kuponem po zakończeniu zawodów?
Słabiutkie to, gdyby wszyscy na forum podążali tym samym torem, mielibyśmy tu 100% wygrywających.
Unosisz się, bo ktoś swoją wypowiedź zakończył wykrzyknikiem, samemu nie będąc - jak widzę powyżej - mistrzem słowa polskiego, pisząc do kogoś per Ty z małej litery.
No cóż, poziom Twojej wypowiedzi odzwierciedla miejsce Stali Gorzów w tabeli - samo dno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Kolejny asior sie znalazł, 10 postów na forum i kozaka struga . Poziom żenady osiągnął zenitu. Jakbys zauważył podawałem typy i na forum mam ponad 300 postów. Na TY trzeba sobie zasłużyć swoją drogą , a na rozkazy to można sobie pozwolić w wojsku. Pozdro
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ludzie opanujcie się. Oczywiście "Daj typy!" zasługuje na potępienie, bo takie posty staramy się wyplenić z forum typu "Co dziś gramy", "Co myślicie o tym i o tym"? Ale nie skaczcie sobie do gardeł od razu. Tu jest kulturalny, elegancki dział :)

Skoro i tak ten i pozostałe posty będą skasowane, to ( atosbos atosbos to żaden atak na Ciebie) tak dla ciekawostki napiszę, że pisanie ty małą literą nie jest żadnym błędem. Taka forma grzecznościowa obowiązywała/obowiązuje w listach. Teraz ludzie przenieśli to do maili i na resztę internetu. W każdym razie to nie jest błąd. A doszliśmy już do takiego absurdu, że czasem, szczególnie dość płytkie dziewczyny piszą wielką literą Mnie, Moja, ze Mną. To jest dopiero dramat ;) Mam wykształcenie dziennikarskie, małe zboczenie zawodowe, więc jak już rozmył się trochę temat, to pozwoliłem wtrącić dwa grosze od siebie.

Za parę godzin usunę te wszystkie niepotrzebne wiadomości, łącznie z tą. Zamiast się gryźć pomyślmy nad kolejnym żużlowym dniem.

PS. cinas89 cinas89 nie bronię i tak nawiasem mówiąc dostał ostrzeżenie w innym temacie również za rozmywanie tematu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
atosbos 330

atosbos

Użytkownik
Kolejny asior sie znalazł, 10 postów na forum i kozaka struga . Poziom żenady osiągnął zenitu. Jakbys zauważył podawałem typy i na forum mam ponad 300 postów. Na TY trzeba sobie zasłużyć swoją drogą , a na rozkazy to można sobie pozwolić w wojsku. Pozdro
Jak mniemam na starcie miałeś od razu postów ze dwieście :)
Ja ma na dziś mam 10, to prawda, dopiero raczkuję na forum, ale od czegoś trzeba zacząć. Na razie czerpię z wiedzy innych.
Czasem jednak lepiej nic nie napisać, niż nabijać sobie licznik bezwartościowymi postami.

* proszę o usunięcie powyższej wiadomości, bym nie był posądzony o nabijanie :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Pomyślcie koguciki, że niektórzy mają ustawione powiadomienia bo czekają na typy i przemyślenia innych userów, a Wy się bezsensownie nap*******cie bo jeden uraził dumę drugiemu.

Admin zrób coś z tym bo będzie syf.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Ja mam wywalone, ale wkurza mnie takie cwaniakowanie.. ostatnio cinas89 cinas89 skomentowałem twój wpis na temat zagara który nie umie jeździć, a sezon wczesniej tam 11pkt.. ktoś inny odpisał grzecznie normlanie a Ty potem cwaniakowanie a po meczu juz mi sie nie chciało pisać bo nie mam na celu wywyższania się tylko pomaganie w typowaniu..a ty szukasz dziury w całym non stop zauwazyłem. tyle ode mnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Ja mam wywalone, ale wkurza mnie takie cwaniakowanie.. ostatnio cinas89 cinas89 skomentowałem twój wpis na temat zagara który nie umie jeździć, a sezon wczesniej tam 11pkt.. ktoś inny odpisał grzecznie normlanie a Ty potem cwaniakowanie a po meczu juz mi sie nie chciało pisać bo nie mam na celu wywyższania się tylko pomaganie w typowaniu..a ty szukasz dziury w całym non stop zauwazyłem. tyle ode mnie
To jestes w błędzie kolego sympatyczny, nie nie szukam , akurat co do Zagara sprawdzałem jak jezdzil i to ze mu wyszedł 1 mecz nie znaczy że tam jeździł dobrze. Będąc w stali jezdzil tam tragicznie i to każdy mecz wiem co pisze. Typow nie biore z palca, zawsze staram sie analizować. A co do wywyzszania troche koloryzujesz ;) zajmijmy się tym co dzis i jutro, a te pierdy zostaw na boku bo to nic nie wnosi.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
To jestes w błędzie kolego sympatyczny, nie nie szukam , akurat co do Zagara sprawdzałem jak jezdzil i to ze mu wyszedł 1 mecz nie znaczy że tam jeździł dobrze. Będąc w stali jezdzil tam tragicznie i to każdy mecz wiem co pisze. Typow nie biore z palca, zawsze staram sie analizować. A co do wywyzszania troche koloryzujesz ;) zajmijmy się tym co dzis i jutro, a te pierdy zostaw na boku bo to nic nie wnosi.
Jasne tylko pisanie, że nie umie jeździć mija się z celem jak sezon temu pojechał 10+... czasem nie mam czasu na analizy wchodze biore typy i spadam, a czasem sprawdzam prawdomówność i czy ktos nie pisze troche kłamstw. Parę sezonów temu to wiadomo każdy był na innym poziomie też, ktoś mógl sie spasować z czasem z torem, więc to co było 5lat temu to juz raczej mało istotne + jeszcze matej w dobrej formie był. Ja kończe prosze pozniej usunac te wiadomosci, a Ciebie to nauczy moze kultury i chłodnego myslenia
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Lambert -1.5 - Madsen 2 2,00 iforbet

Taki typ ode mnie na dzisiaj. Powodow jest w zasadzie kilka, ale zacznijmy od tego najbardziej oczywistego. Madsen wczoraj po raz kolejny dal sobie zabrac sprzed nosa miedzynarodowe trofeum, w dodatku po niezlych zawodach i znow w Toruniu. Po wygranej Zmarzlika szczerze gratulowal, ale pozniej w mediach spolecznosciowych bylo widac, ze za bardzo sie z ta porazka nie pogodzil. Wczorajsza przegrana tez na pewno nie zostala przelknieta lekko. Okazja do rewanzu idealna, bo przyjezdza z Wlokniarzem na domowy tor Lamberta, ktory z kolei moze miec syndrom 'dzien po GP', wiadomo, bylo bardzo duze skupienie na dniu wczorajszym, jest sukces, a teraz powietrze zeszlo. Na pewno wplyw na to moze miec rowniez postawa calej druzyny ROWu w tym sezonie i fakt, ze nie ma przesadnej spinki.

Widac to rowniez po postawie Lecha Kedziory, ktory ostatnio przed meczem zapowiadal start Lamberta tylko w 5 wyscigach. Nawet jesli jednak pojedzie w 7, to ma z kim przegrywac, bo w zasadzie w kazdym biegu bedzie mial solidnych rywali.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Lambert -1.5 - Madsen 2 2,00 iforbet

Taki typ ode mnie na dzisiaj. Powodow jest w zasadzie kilka, ale zacznijmy od tego najbardziej oczywistego. Madsen wczoraj po raz kolejny dal sobie zabrac sprzed nosa miedzynarodowe trofeum, w dodatku po niezlych zawodach i znow w Toruniu. Po wygranej Zmarzlika szczerze gratulowal, ale pozniej w mediach spolecznosciowych bylo widac, ze za bardzo sie z ta porazka nie pogodzil. Wczorajsza przegrana tez na pewno nie zostala przelknieta lekko. Okazja do rewanzu idealna, bo przyjezdza z Wlokniarzem na domowy tor Lamberta, ktory z kolei moze miec syndrom 'dzien po GP', wiadomo, bylo bardzo duze skupienie na dniu wczorajszym, jest sukces, a teraz powietrze zeszlo. Na pewno wplyw na to moze miec rowniez postawa calej druzyny ROWu w tym sezonie i fakt, ze nie ma przesadnej spinki.

Widac to rowniez po postawie Lecha Kedziory, ktory ostatnio przed meczem zapowiadal start Lamberta tylko w 5 wyscigach. Nawet jesli jednak pojedzie w 7, to ma z kim przegrywac, bo w zasadzie w kazdym biegu bedzie mial solidnych rywali.
Przeciez Madsen wczoraj czuł sie fatalnie ,mocno przeziębiony jest .Lambert w życiowej formie i w najlepszym wieku wieku dla człowieka ,ale lepiej zagrać i w topić na chorego Madsena,Gratuluję :(
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Halo!!! B bosky to nie jest temat o Ekstralidze. Poza tym skończcie już tę dyskusje. Zamykam na razie temat, ochłońcie. Zapraszam do tematu o meczach ekstraligowych.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
We Wrocławiu w MPPK kto jest rezerwowoym (bo rozumiem ze takowi są) ? Drabik ?

Ogolnie przydałaby sie lista wszystkich rezerwowych w poszczegolnych druzynach, bo z serwiu sportowefakty chyba sie tego nie dowiem przed turniejem.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
dobra startujemy
Unia - Stal 1 @ 1,75 forbet ✅✅
tutaj nie ma co sie rozwijać w Stali tylko Bartek, Woźniak to dostawca pkt w tym sezonie, w Lesznie Pawlicki i Kubera
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Ja zaryzykuje odwrotnie....na sts....jesli sie sklady nie zmienią oczywiscie
Unia-Stal 2 kurs az 2.68 na sts
Sam Zmarzlik jest w stanie przywiezc z 15 lub 16 pkt .....a czy Woźniak dowiezie reszte sie okaze....to w zasadzie prawid jak towarzyskie zawody roznie kluby i zawodnicy podchodza do tego....ja po takim kursie sprobuje mimo wszystko
 
N 192

nikodem331

Użytkownik
A ja pójdę za drobne (bo to takie towarzyskie zawody) w poszczególnych zawodników.
Kubera - Czugunow - typ: Kubera @1.65 forbet
Pieszczek - Przedpełski - typ: Pieszczek @1,75 forbet

Kubera w fajnej formie, Gleb raz pojedzie a raz słabiej. Fajne zestawienie juniorów, moim zdaniem Kubera ma zdecydowanie równiejsza formę i powinien być dzisiaj górą. Nie wiadomo jak sprawa będzie wyglądała z rezerwowymi, może wskoczy Drabik i będzie się zmieniał z Glebem ?

Drugi typ w stronę Pieszczka ze względu na znajomość toru, ładnie pojechał we wczorajszym meczu, wiadomo, że to pierwsza liga ale Pieszczek jest po prostu bardzo dobry u siebie w Gdańsku. Przedpełski też jest w dobrej formie, ale wydaje mi się że skupi się typowo na ekstralidze i dzisiaj może troche potestować sprzęt przed najbliższym spotkaniem.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Ja zaryzykuje odwrotnie....na sts....jesli sie sklady nie zmienią oczywiscie
Unia-Stal 2 kurs az 2.68 na sts
Sam Zmarzlik jest w stanie przywiezc z 15 lub 16 pkt .....a czy Woźniak dowiezie reszte sie okaze....to w zasadzie prawid jak towarzyskie zawody roznie kluby i zawodnicy podchodza do tego....ja po takim kursie sprobuje mimo wszystko
to Zmarzlik w towarzyskich powinnien testowac sprzet, watpie ze beda brali to na powaznie. unia ma w lidze dobra pozycje, Stal bedzie walczyla o utrzymanie i noz na gardle, watpie ze Stal dzisiaj bedzie sie spinac
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Trzeba chyba poczekać z typami na pełne składy, ale od siebie polecam Rybnik under 9,5 @1,7 wpadka przez słabego Dudka i brak Przedpełskiego. Szczepaniak poza Rybnikiem nie istnieje, Giera tutaj nawet punktu nie przywiezie, cztery kółka w każdym biegu w jego wykonaniu to już będzie niezły wynik. Żeby Rybnik zdobył powyżej 9 punktów to Szczepaniak musiałby zdobyć to w pojedynkę, czyli przywozić "2" z takimi parami jak Janowski - Czugunow czy Kubera - Pawlicki, a najlepiej jakiś bieg wygrać. Kompletnie tego nie widzę, linia gdzieś o dwa punkty za wysoko.

Chyba, że pojedzie Woryna. ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
to Zmarzlik w towarzyskich powinnien testowac sprzet, watpie ze beda brali to na powaznie. unia ma w lidze dobra pozycje, Stal bedzie walczyla o utrzymanie i noz na gardle, watpie ze Stal dzisiaj bedzie sie spinac
Akurat Zmarzlik wszedzie jedzie na maxa😉a Wozniak no to sie powinien spinac wyjatkowo jesli nie chce wyleciec ze skladu Stali...zobaczymy jak to wyjdzie😉
Od siebie dodam jeszcze;
Gorzów over 20.5 sts kurs 1.84
 
N 192

nikodem331

Użytkownik
Sczepaniak - Miśkowiak typ: Miśkowiak @2,22 STS

Nie rozumiem totalnie tego kursu xd Przecież Miśkowiak jedzie naprawdę fajnie, jak dla mnie to jest o przynajmniej dwie ligi poziomem wyżej od Szczepaniaka, który jak już wyżej napisano nie istnieje poza własnym torem.
Post automatycznie złączony:

Tylko żeby typ się liczył zawodnik musi jechać przynajmniej 5 razy ....a w przypadku Woźniaka i Szczepaniaka moze być ciężko jeśli będą rezerwowi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Trzeba chyba poczekać z typami na pełne składy, ale od siebie polecam Rybnik under 9,5 @1,7. Szczepaniak poza Rybnikiem nie istnieje, Giera tutaj nawet punktu nie przywiezie, cztery kółka w każdym biegu w jego wykonaniu to już będzie niezły wynik. Żeby Rybnik zdobył powyżej 9 punktów to Szczepaniak musiałby zdobyć to w pojedynkę, czyli przywozić "2" z takimi parami jak Janowski - Czugunow czy Kubera - Pawlicki, a najlepiej jakiś bieg wygrać. Kompletnie tego nie widzę, linia gdzieś o dwa punkty za wysoko.

Chyba, że pojedzie Woryna. ;)
Wrzucone na forum, kursy pospadały, a nawet nie pograłem. Albo ktoś się przyzna, że wjechał grubo, albo utwierdzę się w przekonaniu, że nie warto podawać typów za szybko, bo niektórzy odpowiedzialni za kursy tu śledzą wpisy. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom