>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2020 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Temat poświęcony mniejszym turniejom żużlowym, które będą miały miejsce w sezonie 2020. Dzielimy się tu typami i dyskutujemy na temat SEC, Speedway of Nations, czy Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów. Czasem w ofercie również znajdą się zdarzenia na małe zawody, jak np. Puchar Czech itp. Jeśli ktoś coś ma do dodania na ten temat to również proszę pisać w tym temacie. Jak zawsze nie wrzucamy suchych typów, a w postach proszę zwracać uwagę na kulturę wypowiedzi.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
#36
Madsen - Lambert 1
Zmarzlik - Pedersen 1
Smektała - Milik 1
@2,62 ewinner 3j

#37
Łaguta - Lambert 1
Michelsen - Pedersen 1
@3,32 betclic 5j

#38
Michelsen najlepszy z grupy skandynawskiej
Smektała najlepszy z grupy polsko-czeskiej
Bellego najlepszy z grupy outsiderów
@15,6 ifrobet

brak słów, przestrzelone kompletnie


Przeszacowani moim zdaniem mocno Pedersen i Lambert. Idę przeciwko nim, wiadomo że Madsen i Zmarzlik będą rozdawać karty w tych zawodach. Grisza chyba odnalazł już to, czego szukał w motocyklu, bo wczoraj był szybki. Michelsen od początku sezonu klasa, lider Lublina. Niedoszacowany z kolei moim zdaniem Smektała, który bardzo fajnie prezentuje się od początku sezonu, do tego lubi tor w Toruniu. Milik dalej cieniuje, Kasprzak bardzo przeciętne wejście w sezon, dlatego uważam, że z tej grupy będzie najlepszy (był tam jeszcze Woryna, w kiepskiej formie i po wczorajszym dzwonie). Michelsen w swojej grupie Nicki, o którym wspominałem, Ljung, który raczej bez szans na nawiązanie walki z czołówką i MJJ, którego stać na świetny występ tutaj, ale stawka chyba nieco zbyt mocna, a i on przy takiej małej ilości jazdy może zaliczać wtopy. Największą niewiadomą ten typ na Bellego, z całej stawki (Lahti, Huckenbeck, Kudriaszow) wydaje się zawodnikiem o największych umiejętnościach, jedynym problemem jest to, że z całej czwórki tylko Lahti trochę jeździł w oficjalnych zawodach. Dlatego też i stawka niższa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +62
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Ljung -milik 1 1,8
Bellego -Lahti 2 1,83
Hukenbeck -kudriaszow 2 2.3

Wszystko forbet.kudriaszow jedzie na swoim torze.jest szansa rywal ma nazwisko,ale mysle ze w zasiegu.pozostali w moim odczuciu sa faworytami.sorki pisze z pracy ,tel.

ps. Legolas, masz racje i moge jedynie przeprosic , bo pomylilem Kulakowa z Kudriaszowem, nie zmienia to faktu , tez typowalbym tak samo.Nie mam przekonania do Huckenbecka i tyle.Natomiast uwazam ze kazdy, kto decyduje sie na granie typow z forum powinien miec chociaz troszeczke rozezeznania w temacie.Nigdy nie lubialem sie rozpisywac, bo uwazam ze najwazniejsze sa typy, oczywiscie najlepiej te trafione.Jednak zawsze ale to zawsze staram sie analizowac zgodnie z moja (mala) wiedza i sumieniem.Rodzyn , Twoja argumentacja byla lepsza , opisales to obszernie - efekt widzimy. Jeszcze raz przepraszam za gafe , ale pisalem z telefonu w pracy na przerwie, mialem na to ok 15-20 min, na zobaczenie oferty i wpisaniu typow.Dzisiaj wyjatkowo bardziej skupilem sie na wynikach z ub.roku i formy zawodnikow, szkoda ze Ljung dzisiaj slabiutki ale bywa.Pzdr
 
Ostatnia edycja:
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ljung -milik 1 1,8
Bellego -Lahti 2 1,83
Hukenbeck -kudriaszow 2 2.3

Wszystko forbet.kudriaszow jedzie na swoim torze.jest szansa rywal ma nazwisko,ale mysle ze w zasiegu.pozostali w moim odczuciu sa faworytami.sorki pisze z pracy ,tel.
Przecież Huckenbeck ma tyle samo meczów w barwach Torunia co Kudriaszow (czyli 0), co to w ogóle jest za argument :ROFLMAO:
 
L 105

legolas

Użytkownik
Ljung -milik 1 1,8
Bellego -Lahti 2 1,83
Hukenbeck -kudriaszow 2 2.3

Wszystko forbet.kudriaszow jedzie na swoim torze.jest szansa rywal ma nazwisko,ale mysle ze w zasiegu.pozostali w moim odczuciu sa faworytami.sorki pisze z pracy ,tel.
Na jakim swoim torze jedzie Kudriaszow? Rosjanin jest zawodnikiem Lokomotivu, chyba Ci się pomyliło z Kulakovem. Ludzie czytają, pewnie korzystają z typow, trochę rozwagi i odpowiedzialności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Próbuję się trochę odbić po nieudanej pierwszej rundzie:

Sajfutdinow wygra @3,75 betsson, STS, iforbet

Najszybszy do tej pory z całej stawki. Madsen po atomowym początku sezonu ma gdzieś swoje problemy, co pokazały i Toruń, i Gorzów. Emil nawet w Grudziądzu, gdzie do tej pory mu nie szło, imponował szybkością. Do tego jedzie "u siebie", tor zna pewnie najlepiej ze wszystkich zawodników. Publiczność też na pewno po jego stronie, wszyscy w Bydgoszczy tu na niego czekają i po kilku znów idą na stadion "na Emila". Jedyne czego bym się obawiał, to że Rosjanin będzie chciał tu coś testować, ale tę możliwość odrzucam - on sam wie, ile jego obecność znaczy dla kibiców, woli walki nie można mu odmawiać, a i pewnie jakiś niezły pieniądz za dobry wynik wpadnie. Wiadomo, że finał to już jeden wyścig, ale w Bydgoszczy naprawdę nikt nie powinien mieć do niego podjazdu. W dodatku pogoda jest dziś tutaj dość zmienna i może być tak, że pojadą tylko 20 wyścigów.
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
2. Finał SEC w Bydgoszczy
Peter Ljung skończy zawody w TOP 6 @4.50 Fortuna 12 miejsce

Na dziś trochę irracjonalny typ patrząc na 1. finał, który odbył się w Toruniu, bo tam Peter skończył zawody na ostatnim miejscu. Był to zaskakujący występ doświadczonego Szweda i liczę, że będzie chciał się dziś odkuć. Patrząc na zawody w Toruniu Peter miał zdecydowane problemy ze startem. Praktycznie w każdym biegu wyskakiwał spod taśmy ostatni, potem na trasie niby siedział na kole rywalom, ale jednak brakowało szybkości, aby zdziałać coś więcej. Dużo lepiej było już w poniedziałkowym meczu towarzyskim Północ - Południe, który zainaugurował sezon w 1. Lidze. Ljung zapisał na koncie 9 oczek i pojechał w ostatnim biegu. Wyglądało to dużo lepiej i chyba mój faworyt po prostu z zawodów na zawody będzie się napędzał, a że "zjadł" zęby na żużlu to na pewno wie, co robić ze sprzętem, aby "jechało". Dwa dni po starcie w Gdańsku kolejne zawody, tym razem w Bydgoszczy, więc Peter zaczyna regularnie jeździć, na pewno będzie więcej poprawek sprzętowych, większość zapewne będzie skuteczna, stąd też moje wysokie oczekiwania na dzisiejszy występ. Kapitan Unii Tarnów zapewne też będzie chciał zmazać plamę po Toruniu i zawstydzającym wyniku.
Kolejny aspekt to numer startowy, dziś Peter startuje z trzynastką i jest to według mnie o niebo lepszy układ biegów niż na inaugurację, gdzie w pierwszym starcie pod taśmą stanął razem z Madsenem, Smykiem i Woryną. Wieczorem Ljung pierwszy start zaliczy w biegu numer cztery ponownie ze Smektałą, poza tym Kasprzak i Bellego, więc już tu liczę na 2 może nawet 3 oczka.
Może podium to byłoby szaleństwo, ale takie TOP 6 i bieg barażowy uważam, że jest w jego zasięgu. Można też spróbować pograć któryś jego pojedynek H2H, czy to z Huckenbeckiem, Bellego, czy nawet Milikiem po również fajnym kursie.
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Zawody za chwilke ja sproboje...
Jensen-kasprzak 2 fortuna kurs 2.11

Jensen under 7.5 fortuna kurs 1.7
Emil-nicki 1 fortuna kurs 1.4

Smyk-Woryna 1 kurs 1.57 Fortuna

Hmm Jensen nadal poobijany wiec sadze ze pojedzie na pol gwizdka,krzychu kasprzak w ogniu krytyki ostatnio wiec mysle ze bedzie sie spinal ostro ,do tego tor powinien mu pasowac....a Smektala jest poprostu w lepszej formie niz Woryna ktorego furmanki ostatnio jada bardzo wolno...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Indywidualne Mistrzostwa 1. Ligi Żużlowej w Bydgoszczy
Nicolai Klindt stanie na podium @5.00 STS 2 miejsce

Kolejny dzień żużlowych emocji. Tym razem ponownie w Bydgoszczy obejrzymy walkę o Indywidualne Mistrzostwo 1. Ligi Żużlowej. Nie omieszkałem poszukać niespodzianki także i w tych zawodach. Patrząc na szanse, jakie buki dają poszczególnym zawodnikom troszkę umniejszono według mnie umiejętności 32 - letniego Duńczyka, która ma za sobą bagaż doświadczeń z takich imprez i czuję, że może dziś namieszać, bo stawka niezwykle wyrównana. Faworytami do tytułu wydają się być Holder z Kułakowem, jednak w takich zawodach zwycięzcę trudno wskazać. Według mnie na podium wskoczy ktoś z poza faworytów, kwestia tylko kto to będzie. Ja stawiam na zawodnika Ostrovii. Widziałem go zarówno w meczu ostrowian z Polonią, jak i w towarzyskim pojedynku Północ - Południe, gdzie miał piorunujący start i zapowiadało się, że może się włączyć w walkę o czołowe lokaty. Po dwóch trójkach przyszły jednak dość pechowe dla Klindta biegi, które go wyautowały z dobrej lokaty. W lidze tak naprawdę miał jeden nieudany bieg, kiedy to dojechał do mety trzeci, a jego drużyna przegrała ten bieg 1-5. Objechali go wtedy bodaj Berge i Bellego. Poza tym występ na plus, choć może dziewięć punktów tego nie pokazuje. Jechał jednak bardzo koleżeńsko, mądrze w parze, stąd również dwa bonusy. Dziś zawody indywidualne, więc koleżeństwo skończy się w parku maszyn i naprawdę odnoszę wrażenie, że Dun dobrze czuje pod tyłkiem swój motor, a ten się go słucha. Troszkę musi mieć lepszy dojazd do pierwszego łuku, bo tam zazwyczaj zaczynają się u niego kłopoty, co potem mu ciężko odrabiać. Rywale są spokojnie w jego zasięgu, to dla niego kolejne zawody w ciągu ostatnich dni, więc powinno być tylko lepiej, to w końcu doświadczony zawodnik.
Trochę się tu wahałem między Klindtem, Ljungiem, a Lahtim, który również dobrze wszedł w sezon. Wydaje mi się, że cała trójka powinna zaliczyć niezłe zawody, ale stawiam, że to właśnie zawodnik z Danii stanie dziś na pudle.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +164
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W związku z koronawirusem w Rybniku ciekawe co z jutrzejszym SECiem w Gnieźnie. Przecież mieli tam jechać Milik, Woryna i Smektała. Zawodnicy, którzy brali udział w feralnym pojedynku w Rybniku. Wydaje się być jasnym, że nie mają prawa jutro pojechać. W związku z tym tracą szansę na jakikolwiek dobry wynik w cyklu. A może w SECu pojadą a w Ekstralidze już nie? Patrząc na ten sezon już mnie nic nie zaskoczy. :ROFLMAO:
 
power30 18K

power30

Forum VIP
W związku z koronawirusem w Rybniku ciekawe co z jutrzejszym SECiem w Gnieźnie. Przecież mieli tam jechać Milik, Woryna i Smektała. Zawodnicy, którzy brali udział w feralnym pojedynku w Rybniku. Wydaje się być jasnym, że nie mają prawa jutro pojechać. W związku z tym tracą szansę na jakikolwiek dobry wynik w cyklu. A może w SECu pojadą a w Ekstralidze już nie? Patrząc na ten sezon już mnie nic nie zaskoczy. :ROFLMAO:
Jeszcze zapomniałeś o Lambercie :) W takim wypadku Łaguta vs Lambert po 2,55 w ogólnej to spore value, biorąc pod uwagę że brak tych zawodników sprawi, że Rosjanin zrobi te 12 pkt.

Edit:

Myślałem, że są jak zawsze 4 turnieje. Przy pięciu i aktualnej formie Lamberta to takie value nie jest.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +39
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Zawody przełożone na 23.07, zawodnicy przejdą testy na COVID najwcześniej 20.07 i wtedy się okaże czy termin aktualny. Wszystko jednak wygląda na to, że organizatorzy chcą zrobić wszystko żeby pojechali wszyscy startujący do tej pory zawodnicy. W sumie inaczej byłoby bez sensu.

Ten zakład o którym piszesz power byłby pewnie anulowany przez buka.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
4. finał TAURON SEC w Rybniku
M.J. Jensen zakończy zawody w TOP 6 @4.60 Fortuna

Mega interesujące zawody zapowiadają się jutro w Rybniku. Mam na nie swoje przemyślenia, jednak mocno biłem się z myślami na którego zawodnika postawić. Po głowie chodzili mi Michelsen, Pedersen, czy Woryna. Ostatecznie zaczepię się ... Jensena.
Zawodnik Falubazu Zielona Góra jest przez bukmacherów typowany na samym końcu stawki. Buki większe szanse na sukces w tych zawodach dają nawet takim zawodnikom, jak Lahti, Ljung, czy Bellego. Dla mnie to absurd. Co prawda Michael póki co słabo radzi sobie w SECu, ale nie wierzę, że jutro pojedzie ponownie na poziomie 3-4 oczek. Tym bardziej, że po pandemii jechał już w Rybniku w barwach Falubazu i okazał się tam najlepszym zawodnikiem przyjezdnych. Duńczyk nie jest zdecydowanie typem zawodnika frunącego po płocie i objeżdżającego rywali. Zdecydowanie bardziej preferuje styl duński, czyli kreda i ani metra poza nią. Jak dobrze wystartuje i tor nie jest jakoś wyjątkowo przyczepny to zazwyczaj nie ma problemów z dowożeniem punktów. Jeśli jedzie drugi, trzeci to woli czekać na błąd rywala i przywieźć punkcik, czy dwa niż wyjeżdżać na środek toru i ryzykować utratę punktów. Oczywiście często okazuje się to dla niego zgubne, bo go po prostu mijają po "długiej", ale taki ma styl i raczej już tego nie zmieni. Stąd często ma dobre wejścia w mecz, kiedy tor jest jeszcze nierozjechany, a przy płocie nie ma czego szukać. Problemy pojawiają się zazwyczaj od 3-4 startu, jednak również nie jest to regułą. Patrząc więc na jutrzejszy układ biegów można wysnuć z tego jakieś wnioski. Najważniejszy jest taki, że Jensen w pierwszych startach jedzie z torów wewnętrznych, co jest dla niego sytuacją optymalną, dopiero od trzeciego swojego biegu przesuwa się na zewnątrz, a to tam od dziewiątego biegu powinno być przyczepniej.
Myślę, że MJJ może okazać się jutro trochę czarnym koniem, choć nie będzie jakąś wielką niespodzianką, jak wskoczy do baraży, może niekoniecznie do finału, bo stawka jednak jest mocna, ale patrząc na pola startowe, tor który widać mu leży, co pokazał w lidze uważam, że Michael jutro może powalczyć nawet z najlepszymi, choć tak jak piszę, nie typowałbym tu podium, czy jakiegoś wyniku ponad stan, ale takie TOP 6 z takim wysokim kursem wydaje mi się fajną opcją na te zawody.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Lambert 1-3 @2,5
Lambert wygra @8
Uni


Jak nie idzie to nie idzie, kompletnie mi nie siedzi ten SEC, wydawało się że będzie przełamanie, a tu problemy sprzętowe Lamberta...

Ostatnio niewiele pomyliłem się z Emilem, dziś znowu idę w stronę miejscowego zawodnika. Lambert zaimponował mi meczem w Lesznie, ale od początku sezonu jest bardzo szybki, przede wszystkim na torze w Rybniku. W zawodach pojedzie Zmarzlik, który chyba doszedł do ładu ze sprzętem, ale może dalej będzie testował. Do tego są Madsen, Grisza, może Michelsen - myślę, że między tą piątką rozegra się walka o zwycięstwo. Tak jak napisałem, Lambert u siebie na tle szybkich Emila czy Smektały naprawdę imponował, więc nie wiem co miałoby się stać, by dziś było inaczej i nie radził sobie z Madsenem czy Griszą. Do tego fajny kursik.

Później powinienem jeszcze dać coś z h2h. ;)

Awans do top 6 - Łaguta, Madsen, Lambert, Michelsen i Zmarzlik @2,22 ewinner

Tak jak napisałem, są najsilniejsi, mało kto może im zagrozić. Nicki pogubiony, Woryna niby u siebie, ale nie błyszczy na początku sezonu. Jeśli obędzie się bez jakichś dramatów w postaci taśm i upadków to myślę, że na spokojnie, bo jeszcze jedno wolne miejsce zostaje na jakąś niespodziankę.
 
Ostatnia edycja:
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
4. finał TAURON SEC w Rybniku
M.J. Jensen zakończy zawody w TOP 6 @4.60 Fortuna

Mega interesujące zawody zapowiadają się jutro w Rybniku. Mam na nie swoje przemyślenia, jednak mocno biłem się z myślami na którego zawodnika postawić. Po głowie chodzili mi Michelsen, Pedersen, czy Woryna. Ostatecznie zaczepię się ... Jensena.
Zawodnik Falubazu Zielona Góra jest przez bukmacherów typowany na samym końcu stawki. Buki większe szanse na sukces w tych zawodach dają nawet takim zawodnikom, jak Lahti, Ljung, czy Bellego. Dla mnie to absurd. Co prawda Michael póki co słabo radzi sobie w SECu, ale nie wierzę, że jutro pojedzie ponownie na poziomie 3-4 oczek. Tym bardziej, że po pandemii jechał już w Rybniku w barwach Falubazu i okazał się tam najlepszym zawodnikiem przyjezdnych. Duńczyk nie jest zdecydowanie typem zawodnika frunącego po płocie i objeżdżającego rywali. Zdecydowanie bardziej preferuje styl duński, czyli kreda i ani metra poza nią. Jak dobrze wystartuje i tor nie jest jakoś wyjątkowo przyczepny to zazwyczaj nie ma problemów z dowożeniem punktów. Jeśli jedzie drugi, trzeci to woli czekać na błąd rywala i przywieźć punkcik, czy dwa niż wyjeżdżać na środek toru i ryzykować utratę punktów. Oczywiście często okazuje się to dla niego zgubne, bo go po prostu mijają po "długiej", ale taki ma styl i raczej już tego nie zmieni. Stąd często ma dobre wejścia w mecz, kiedy tor jest jeszcze nierozjechany, a przy płocie nie ma czego szukać. Problemy pojawiają się zazwyczaj od 3-4 startu, jednak również nie jest to regułą. Patrząc więc na jutrzejszy układ biegów można wysnuć z tego jakieś wnioski. Najważniejszy jest taki, że Jensen w pierwszych startach jedzie z torów wewnętrznych, co jest dla niego sytuacją optymalną, dopiero od trzeciego swojego biegu przesuwa się na zewnątrz, a to tam od dziewiątego biegu powinno być przyczepniej.
Myślę, że MJJ może okazać się jutro trochę czarnym koniem, choć nie będzie jakąś wielką niespodzianką, jak wskoczy do baraży, może niekoniecznie do finału, bo stawka jednak jest mocna, ale patrząc na pola startowe, tor który widać mu leży, co pokazał w lidze uważam, że Michael jutro może powalczyć nawet z najlepszymi, choć tak jak piszę, nie typowałbym tu podium, czy jakiegoś wyniku ponad stan, ale takie TOP 6 z takim wysokim kursem wydaje mi się fajną opcją na te zawody.
Popieram w 100% analizę. Dorzucę od siebie, że ewinner oferuje dwa zakłady na M. J. Jensena z bardzo dobrym kursem, a o nieco niższym ryzyku, mianowicie:

Jensen najlepszy z grupy skandynawskiej (Ljung, Lahti, Jensen) @3.40 - Ljung ostatnio fatalnie zaprezentował się na swoim torze w meczu z Apatorem, biorąc pod uwagę że miał być liderem Jaskółek, przywiózł zaledwie 6+1 w 5ciu biegach. Nie sądzę, żeby zawodnik który nie potrafił spasować się na swoim torze, nagle zaczął jeździć dobrze w Rybniku, a wg. mnie to on jest trudniejszym do pokonania zawodnikiem od Lahtiego.

Najlepszy z grupy autsajderów (Jepsen, Kasprzak, Kudriaszow, Huckenbeck) - Jensen @2.30 - Warto spróbować, wydaje mi się, że kurs tak wysoki tylko na podstawie poprzednich "dokonań" Duńczyka w SEC.

Jeszcze jeden, który pojawił się przed chwilą w Betssonie - MJJ o 5,5 pkt @1.73
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Typy na Jensena sluszne ja jeszcze sie zastanawiam jak go ugryzc...
Od siebie próbuje
Nicki under 9.5sts kurs 1.55
Nicki pod forma ,ostatni bieg ma latwy pozostale bardzo trudne i ciezki uklad pol startowych wydaje mi sie ze moga nickiego szybko wyleczyc z zuzla....
Nicki w top 6 NIE kurs 1.75 sts

Reszta potem😉
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Typy na Jensena sluszne ja jeszcze sie zastanawiam jak go ugryzc...
Od siebie próbuje
Nicki under 9.5sts kurs 1.55
Nicki pod forma ,ostatni bieg ma latwy pozostale bardzo trudne i ciezki uklad pol startowych wydaje mi sie ze moga nickiego szybko wyleczyc z zuzla....
Nicki w top 6 NIE kurs 1.75 sts

Reszta potem😉
W Betssonie na under Nickiego @1.75
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom