>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2020 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Ja poza Nickim w poszukiwaniu wysokich kursow dzis i niekonwencjonalnych typow;
Dubel
Bellego-Jensen 2 kurs 1.8 fortuna
Wba-O.P.R 1 kurs 1.27 Fortuna

Kudriaszow-huckenbeack 2 kurs 3.34 Fortuna

Kasprzak over 5.5 kurs 2.16

Milik -ljung 1 kurs 1.65 fortuna

Leeds-Charlton x2 kurs 2.33 fortuna

Luton-blakburn 1 kurs 1.9 Fortuna
Zagralem sobie takie typy kurs na Huckenbeacka bardzo wysoki warto sprobowac,troche na czuja szanse nie sa duze bo kudriaszow ma latwiejszy uklad bjegow ale kto wie...
Licze na jakis progres Kasprzaka,bo jego sytuacja wyglada dramatycznie,jazda tez ale 6 oczek to naprawde nie duzo...
Milik na swoim torze a Ljung cos puchnje tak mi sie wydaje...
Do tego dalem sobie i pogralem lige angielska bo ostatnia kolejka w sumie tak z ciekawosci i dla sprawdzenia😉oby z fartem...
P.s Na Kasprzaka nie idzie patrzec...
 
Ostatnia edycja:
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Widzę, że jeden typ jest dziś często powielany, którego trochę nie podzielam i może się wygłupię. Chodzi mi o Nickiego i jego przewidywany słaby występ w Rybniku. Moim zdaniem Dzik to taki zawodnik, że zawody indywidualne, a mecz ligowy to dla niego inna bajka. Ostatnia słaba dyspozycja podziała dziś na niego, jak płachta na byka i daję sobie uciąć rękę, że Duńczyk zagryzie dziś, aby zdobywać punkty. Takie mam przeczucie, jak znam tego zawodnika i dla mnie spokojnie wskoczy do szóstki.
Zgodzę się co do Huckenbecka, po takim kursie warto spróbować, bo różnica między nim, a Kudriaszowem pewnie będzie minimalna, a kursy jednak rozstrzelone.
Co do moich przemyśleń myślę, że na swoim torze w końcu odpali Kacper, który będzie dziś w stanie zagrozić każdemu. Jego występ jest mocno reklamowany i wydaje mi się, że to nie przypadek, a sam Woryna albo szykuje coś ekstra, albo po prostu czuje się mocny.
O wygraną powinien powalczyć Michelsen, który po raz kolejny mocno skupia się na SECu. Do tego, jak pisałem Dzik, Woryna, MJJ również zakręci się koło baraży. Bartek Zmarzlik powinien dziś sobie poradzić z Madsenem. Nasz mistrz jest ostatnio mocno podrażniony, brakuje mu jazdy o stawkę, myślę że będzie miał dziś wiele okazji do swoich motocyklowych wygibasów.
Co do minusów omijał bym typy na Madsena, Lambert też w końcu zaliczy słabszy występ, a Grisza może troszkę dziś odpuścić, bo przed nim ważny mecz ligowy, choć dziwnie brzmią słowa, że Grisza może odpuścić. Chodzi mi o to, że niekoniecznie wjedzie na bandę tam, gdzie normalnie by to zrobił bez zastanowienia.
Ogólnie myślę, że mogą to być najbardziej nieprzewidywalne zawody spośród tegorocznych finałów.

Michelsen TOP 6 @1.47 STS
Madsen - Zmarzlik 2 @2.05 Forbet
Woryna powyżej 6.5 @1.50 Fortuna
Nicki TOP 6 @2.01 STS
 
Ostatnia edycja:
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
neutralny neutralny Co to za różnica, czy zawody indywidualne czy ligowe, jak Nickiemu wyraźnie sprzęt nie pozwala jechać lepiej. Już w Bydgoszczy lepiej wyglądało to punktowo niż było naprawdę. Woryna to ma problem u siebie w meczach ligowych punktować, więc wątpię, żeby teraz było inaczej.
Nie kumam też Waszych typów na MJJ, bo dla mnie nic za nimi nie przemawia oprócz faktu, że to nieobliczalny zawodnik i w każdym momencie może wyskoczyć.

EDIT: No to Nicki w pierwszym biegu podsumował moje mądrości. ;)
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
ja tam panowie widzę małe Value w zakładzie kto lepszy -g.laguta : smektała 2 3,83 ( fortuna i betclick ) analiza niepotrzebna ,mysle ze można próbować :)
Co dla Ciebie znaczy słowo Value bo chyba mamy inny słownik.
Co to znaczy ze analiza nie jest potrzebna? Jest to dział z typami podpartymi analizami. Co wyjątkowego jest w Twoim typie, że nie wymaga on analizowania?
Myślę. że można próbować wyjść na jupiter stadionu w Rybniku, tylko... po co?
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
rodzyn7 rodzyn7 skąd wiesz że mu sprzęt nie pozwala? Że w co drugim starcie zalicza defekt, którego nie ma? Nicki jest startowcem. Jak nie prowadzi na pierwszym łuku to na trasie nie wyprzedzi ani Madsena, ani Bartka, Griszy, czy Michelsena. Nie powiesz mi że prezentuje ten sam poziom w lidze, jak w indywidualnych zawodach. Już w Zielonej było widać w niektórych meczach jego "zaangazowanie". W Falubazie jakos wielce po jego stracie nie plakali. Dostali w zamian Lindbaecka, teoretycznie dużo słabszego. Gdzie jest teraz Zielona a gdzie Grudziadz? Oczywiscie do końca sezonu daleko więc nic nie przesądzam. Dla mnie Pedersen to był zawsze indywidualista i tylko to udowadnia i ja tego nie ganię, po prostu takie ma podejście. Stwierdzenie "jakie to znaczenie czy to liga czy zawody indywidualne" mocno mnie zdziwiło. Tak można pisać w przypadku Zmarzlika, Hampela, czy nawet Doyle'a.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
rodzyn7 rodzyn7 skąd wiesz że mu sprzęt nie pozwala? Że w co drugim starcie zalicza defekt, którego nie ma? Nicki jest startowcem. Jak nie prowadzi na pierwszym łuku to na trasie nie wyprzedzi ani Madsena, ani Bartka, Griszy, czy Michelsena. Nie powiesz mi że prezentuje ten sam poziom w lidze, jak w indywidualnych zawodach. Już w Zielonej było widać w niektórych meczach jego "zaangazowanie". W Falubazie jakos wielce po jego stracie nie plakali. Dostali w zamian Lindbaecka, teoretycznie dużo słabszego. Gdzie jest teraz Zielona a gdzie Grudziadz? Oczywiscie do końca sezonu daleko więc nic nie przesądzam. Dla mnie Pedersen to był zawsze indywidualista i tylko to udowadnia i ja tego nie ganię, po prostu takie ma podejście. Stwierdzenie "jakie to znaczenie czy to liga czy zawody indywidualne" mocno mnie zdziwiło. Tak można pisać w przypadku Zmarzlika, Hampela, czy nawet Doyle'a.
Nie płaczą w Zielonej, bo Nicki spadł ze średniej 2,03 na 1,74 i to mając za sobą mecz u siebie z Rybnikiem. Przecież ZG była kandydatem do medalu, ale w PO byli już bez szans po kontuzji Dzika. On tam robił dobrą robotę i nie można mu tego odejmować. W tym sezonie jest po prostu dużo słabszy i moim zdaniem jest to kwestia sprzętu. Oczywiście, że Nicki jest startowcem i tym sobie ratuje punkty w tym sezonie (przede wszystkim SEC), ale nie bez powodu każde ostrzejsze wejście pod łokieć opisuje się, jako "w stylu Pedersena", a z Twojej wypowiedzi wybrzmiało to trochę, jakby Nicki nie potrafił wyprzedzać. Ciekawe, ze w gronie zawodników nie odpuszczających zawodów drużynowych wymieniłeś Doyle'a, do którego miałbym więcej wątpliwości, niż do Pedersena. Nie wiem, coś tam u Dzika nie gra, moim zdaniem to są silniki, dlatego napisałem o tym, że to "bez różnicy" - jeśli nie jedzie motocykl to po prostu nie jedzie. Ale skoro jadą w SECu to czemu tak słabo w lidze? Ciężko mi powiedzieć.

Smektała - Woryna 1
Madsen - Pedersen 1
Bellego - Lahti 1
Lambert - Dudek 1
@4,04 ewinner
Ja nie wiem co jest nie tak, znowu zabrakło. Dramat jakiś, jutro odbijam na lidze.

Wczoraj też wszedłem w pierwszą parę, nie widzę powodów, dlaczego miałoby dziś się coś diametralnie zmienić, za Woryną przemawia nawet mniej niż wczoraj. Bellego mi imponuje, będą z niego jeszcze ludzie. Dobrałem Lahtiego zamiast Ljunga (tak grałem wczoraj), bo buki sugerują się "znajomością" toru. Za mało treningów jeszcze u Lahtiego, zresztą było to widać nawet w ostatnim meczu Gniezna, tu rywale mocniejsi, nie będzie dużo lepiej niż wczoraj. Madsen niesamowity i konsekwentnie przeciw Nickiemu. Jak dziś Lambert nie spartaczy sprawy (ktoś wie co tam się stało w barażu) to pewnie pojedzie w finale. Dudek może mieć ciężko, nie jest łatwo wbić się w te zawody, co pokazał występ Zmarzlika w Toruniu czy też Emila w Bydgoszczy, gdzie musiał mocno walczyć o swoje. Do tego dla niego jakieś pole do testowania, nie spodziewam się jakiegoś fantastycznego występu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +66
G 9

gumazii

Użytkownik
Panowie co było przyczyna tak słabej formy jepsena ? odpali dziś moze warto pograc go h2h z lahtim 2.60 na sts kusi
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Panowie co było przyczyna tak słabej formy jepsena ? odpali dziś moze warto pograc go h2h z lahtim 2.60 na sts kusi
On w słabej formie jest od początku sezonu. Zawodnik, który potrzebuję dużo jazdy, wątpię żeby przez 24h coś się przytrafiło. Z drugiej strony teraz to widzę nawet lata to h2h po @2,89 i to jest chyba zbyt duża dysproporcja, ja dałbym pewnie w okolicach 1,7-2 w stronę Lahtiego. Under 6,5 na Lahtiego też ciekawy, pytanie ile jest w stanie wyciągnąć z pierwszego biegu. Jeśli go nie wygra to moim zdaniem dość łatwo powinien under wejść, ale po @1,7 to trochę mało. Gdzieś jeszcze znajdę linie punktowe poza sts i fortuną? Jakieś @2 bym przyjął.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ciężko pisać analizę, skoro zawody odbyły się wczoraj i każdy kto oglądał widzi, kto w jakiej jest formie, osobiście gram over [email protected] ➕ Lambert w Gnieźnie jak dla mnie pewniak do top4. Jedyną niewiadomą jest Dudek i w sumie Nicki (tu bym się w overy i under nie bawił) a tak standardowo Leon, Grisza, Lambert będą bardzo mocni. Robert też ma bardzo fajne tory startów.
 
Ostatnia edycja:
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
No ale po to jest forum aby wymienić tu poglądy i opinie nie tylko dla ludzi, którzy oglądali żużel. Ja w swoim w zyciu żużel oglądałem może w sumie 15 minut... A mimo wszystko czasem obstawiam jakieś rzeczy o których nie mam pojęcia. :) warto mieć to na uwadze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Lahti w Gnieźnie jeździ.Więc to jego tor domowy. Warto mieć to na uwadze jeśli ktoś chce grać zakłady gdzie on jest w parze
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Smektała w TOP 6 @2.45 ewinner - próbuję, wczoraj Bartkowi zabrakło niewiele do awansu do szóstki, przytrafiły mu się dwa biegi w których przywiózł zera, ale miał tam mocnych rywali. Dzisiaj jednego z tych rywali nie będzie, mowa tu o innym Bartku - Zmarzliku, w miejsce którego pojedzie Patryk Dudek. Nie jest to na pewno ta sama klasa zawodnika, co pozwala sądzić, że Smektale będzie dzisiaj nieco łatwiej o zdobywanie punktów. Pamiętajmy także, że wczoraj w 1szym biegu przywiózł za plecami drugiego zawodnika zawodów - G. Łagutę. Ostatnią rzeczą która pozwala marzyć o powodzeniu mojego typu, jest to, że Lambert nie jedzie dziś na "swoim" torze, więc może być nieco wolniejszy niż wczoraj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ciężko coś napisać, jak jedziemy dzień po dniu w praktycznie tych samych składach. Co do moich przemyśleń to wczoraj mocno przejechałem się na Michelsenie, jednak Duńczyk wyglądał nieźle, dokonywał czasem złych wyborów, co go spychało, a tor później nie pozwalał na więcej. W Gnieźnie pod tym względem powinno być lepiej i stawiam, że dziś czołowy zawodnik SECu dorówna faworytom i wróci tam, gdzie jego miejsce.
W przeciwieństwie do kolegi wyżej nie byłbym pewien wygranej Smyka z Woryną. Wczoraj zawodnik Unii wygrał z Kacprem zaledwie jednym punktem, a rybniczanin z biegu na bieg wyglądał lepiej, szkoda tylko że dał się na ostatnim okrążeniu objechać Madsenowi. Dziś jeśli znowu nie przegapi początku może być naprawdę nieźle.
Kolejny raz zachwycił mnie Peter Ljung, co ten gość potrafi jeździć to głowa mała. Cały czas jednak szukam, skąd takie wahania formy u niego. Wczoraj rewelacyjnie wyglądał w niektórych startach. Za plecami przywoził Michelsena i Lamberta, żeby zakończyć wykluczeniem i zerem. Dziwi mnie, bo to doświadczony rajder i widać, że dysonuje szybkimi motorami, a czasem zachowuje się jak junior. Mimo to myślę, że na Bellego to wystarczy, bo nie wierzę, aby David był w stanie powtórzyć wczorajszy wynik. Kurs nieadekwatny do faktów.
Próbuję na dziś trochę odważniej, bo wczoraj trochę odpuściłem i wyszło gorzej, jak planowałem.

Pedersen poza TOP 6 @2.61 STS
Michelsen powyżej 9.5 pkt. w fazie zasadniczej @1.62 STS
Woryna powyżej 6.5pkt. w fazie zasadniczej @2.16 Fortuna
Bellego vs Ljung - 2 @2.38 STS
Łaguta powyżej 10.5 pkt. w fazie zasadniczej @1.67 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +66
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
SEC TORUŃ
Kursy z STS bo mają już oferte
Tak na 1rzut oka
Przedpelski - Smektala 1 @1,57
Pawel zna tor jak swój motor, jest w formie

Bellego - Milik 1 @1,42
Milik to sie nadaje do 2 ligi ze swoja jazdą w tym sezonie, Bellego w lepszej formie

Michelsen - Kasprzak 1 @1,57
KK odpalił ostatnio 2 turnieje, ale z Michelsen ogolnie jest bardziej stabilnym zawodnikiem w tym sezonie + fajnie jeździł w Toruniu jak sobie sprawdzałem historie jego jazd na tym torze

Madsen - Lamber 1 @1,67

Leon ostatnio zaliczyl wpadkę , więc myślę że bedzie chciał się pokazać na torze ktory mu ewidentnie leży, Lambert rez jest bardzo mocny w tym sezonie ale kurs w ktorym widze value
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Smektala under 8.5 sts kurs 1.75
Gram dlatego ze dla Smektaly to 3 zawody z rzedu wiec mysle ze.zmeczenie fizyczno sprzetowo moze wyjsc...ogolnie mozna grac przeciwko Smektale i szukac w tym kierunku

Michelsen over 8.5 sts kurs 1.6
Mysle tutaj nawet nad top 3 ale jeszcze nie zdecydowalem,dobry uklad pol startowych oraz jak sadze ten tor powinien mu pasowac....zobaczymy

Delikatnie Bellego under 6.5 sts kurs 1.84
Fajny kurs i ciezki bieg 1 i tak sadze ze moze francuz zaczac od zera...
To tyle reszte zobacze co wystawi Fortuna....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 762

Dornfelder

Użytkownik
Zakłady dotyczą punktów zdobytych w fazie zasadniczej.

Krzysztof Kasprzak powyżej 8,5 @1,88 STS (5 punktów)
Krzysztof Kasprzak TOP6 @2,01 STS (11. miejsce)

KK na nowych silnikach zdecydowanie odżył, co przełożyło się na świetny występ w Bydgoszczy, gdzie start jest bardzo ważny. Jeszcze ważniejszy moment startowy jest w Toruniu. Jeśli Kasprzak utrzyma dyspozycję z poniedziałku to spokojnie pokryje linię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +28
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Łaguta v Przedpełski 1 @1.60 ewinner
Stawiam tutaj na Griszę pomimo ostatniego kiepskiego występu w SEC w Toruniu i tego, że Przedpełski zna ten tor lepiej od Rosjanina. Przede wszystkim Przedpełski pojedzie w tej edycji SEC po raz pierwszy i można to traktować jako taki mocniejszy trening, za to Łaguta jest na 3cim miejscu i powinno mu zależeć na obronieniu tej pozycji, więc powinien powalczyć. W bezpośrednim biegu, Grisza z pola A, Paweł z pola D. W poprzednim turnieju pole A dało 59% biegów, a D 23%. W swoim najłatwiejszym biegu Przedpełski zmierzy się z Huckenbeckiem, Kudriaszowem i Lathim, ale wystartuje tam z pola C które było ostantnio najgorszym i dało zaledwie 5%. W dwóch innych biegach Paweł ma na polu czerwonym Michelsena i Lamberta, więc będzie bardzo ciężko o trójki w tych biegach. Wracając jeszcze do poprzednich zawodów warto zauważyć, że Łaguta potrafił tu przegrać z Woryną, Kudriaszowem, Lahtim i Smektałą jadąc z pola żółtego. Traktuję to jako wypadek przy pracy i mam nadzieję, że nie powtórzy się to jutro. Zakład jest rozliczany w oparciu o wszystkie biegi i oficjalną klasyfikację zawodów. Nie spodziewam się Polaka w TOP 6, za to Rosjanina jak najbardziej, a bardzo możliwe, że obejrzymy go również w biegu finałowym.

Myślałem też o Ljung v Milik 2 @1.92 w połączeniu z tym co na górze w dublu, co da nam kurs łączny @3.07, ponieważ Milik będzie jechał z lepszych pól startowych od Szweda, dodatkowo ostatnio zaczął jeździć nieco lepiej (czy miał jakieś zmiany sprzętowe?), oraz pokazał się znacznie lepiej podczas poprzedniej eliminacji SEC w Toruniu. W biegu bezpośrednim lepsze pole przypadnie Milikowi, a patrząc na poprzednie eliminacje, gdzie każdy z nich zdobył max. 6 pktów, to wygrana z rywalem w biegu bezpośrednim, może stworzyć sporą różnicę, której nie będzie dało się odrobić.
Tego typu nie jestem, aż tak pewny, proszę o podanie swoich sugestii, aczkolwiek zagram na pewno pierwszy typ jako singiel, lekko dubla, no i zależnie od tego co napiszecie drugi typ również jako singiel, lub odpuszczę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Zakłady dotyczą punktów zdobytych w fazie zasadniczej.

Krzysztof Kasprzak powyżej 8,5 @1,88 STS
Krzysztof Kasprzak TOP6 @2,01 STS

KK na nowych silnikach zdecydowanie odżył, co przełożyło się na świetny występ w Bydgoszczy, gdzie start jest bardzo ważny. Jeszcze ważniejszy moment startowy jest w Toruniu. Jeśli Kasprzak utrzyma dyspozycję z poniedziałku to spokojnie pokryje linię.
Jakbym miał robić klasyfikacje torów, gdzie start jest "bardzo ważny" to ten w Bydgoszczy byłby gdzieś na końcu. Podobnie jak w Toruniu, chyba że coś tam się zmieniło (widziałem tylko SEC i mecz z Gnieznem, oboje zawodów bardzo kiepskie jak na Motoarenę).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom