>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2020 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
W sumie może tak być że nie jest konieczna jazda juniora,ewentualnie tylko jako zastępstwo po dotknięciu taśmy przez seniora,szperam w necie,ale nigdzie ani słowa o tym.Dziś zawody bardzo mocno obsadzone i do samego końca będą emocjonujące,moim zdaniem bez udziału Polaków...Woźniak nie dotrzyma kroku Bartkowi,a warto bo gdy ma się dwóch dobrych żużlowców to biegi wygrywa się w stosunku 7-2
No właśnie według mnie juniorzy tylko jako zastępstwo zawodnika, też szukam wszędzie na forach na stronie oficjalnej ale nigdzie nie ma

Na ten moment wiemy tyle inna punktacja niż zawsze opisane wyżej, turniej ma być 2- dniowy ale czytałem już na forach że może to się zakończyć dziś ze względu na pogodę i kwestię czerwonej strefy od soboty.

Jeszcze jedno co do kwestii juniorów gdyby jazda juniora była konieczna to Rosja nie byłaby aż ta dużym faworytem w turnieju.
Bo Nasz Kubera i Lindsey to inna klasa niż junior Rosjan
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
No jeśli 2 biegi to pewnie będzie ustawiony na najsłabszą parę np
Panowie pisze Wam kazdy junior musi odjechac 2 biegi
Ok to skoro tak to to trochę zmienia optykę wydaje mi się ze w tej sytuacji Rosjanie będą puszczać juniora np na Czechów jako że na papierze są najsłabsi.
Post automatycznie złączony:

Ok to skoro tak to to trochę zmienia optykę wydaje mi się ze w tej sytuacji Rosjanie będą puszczać juniora np na Czechów jako że na papierze są najsłabsi.
Oczywiście tak precyzując 2 biegi w całym turnieju >?
 
7 3

777przemo777

Użytkownik
Moim dzisiejszym typem bedzie para Bertzon-Bewley typ 2 kurs 2.30 forbet.u innych juz sie kursy wyrownaly a wiec trzeba korzystac Bewley uwielbia takie warunki jakie beda dzisiaj tor mokry po calo tyg opadach i co najwazniejsze angol dalej na silnikach Taia.a jak na nich jezdzi?odsylam mecze o braz w PGE
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
No jeśli 2 biegi to pewnie będzie ustawiony na najsłabszą parę np


Ok to skoro tak to to trochę zmienia optykę wydaje mi się ze w tej sytuacji Rosjanie będą puszczać juniora np na Czechów jako że na papierze są najsłabsi.
Post automatycznie złączony:



Oczywiście tak precyzując 2 biegi w całym turnieju >?
Tak myślę czy to zmienia coś dla Rosjan żeby pojechać w biegu finałowym trzeba być albo 1 po 42 biegach albo bieg barażowy pomiędzy 2 a 3 drużyną Myślę jak nawet junior Rosyjski pojedzie słabo te 2 biegi to Artiom i Emiil spokojnie to nadrobią
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Skoro juniorzy muszą jechać dwa razy to pewnie wszyscy będą ich puszczać na Czechów.A więc warto może dać Czechów over 17,5? Sts daje kurs 1.85,a wygląda to tak:
Czechy-Rosja(tutaj Sajdulin) i Czesi tutaj 5 pkt,Czechy-Szwecja(Woentin) i tu kolejne 5 pkt i zostają im 4 biegi gdzie zdobędą minimum po 2 pkt za przyjechanie na ostatnich dwóch miejscach na metę.Z tego wychodzi 18 pkt,lecz i Czesi muszą gdzieś wstawić dwa biegi juniora Chlupaca(szkoda że zabraknie Kvecha),ale i Milik i Krcmar mogą urwać pojedyńcze punkty faworyzowanym zawodnikom
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Dobra na ten moment jeden typ a potem jeszcze zobaczymy, trzeba się temu wnikliwej przyjrzeć.

Pomimo sytuacji z juniorem który musi objechać 2 biegi, dla mnie głównymi faworytami turnieju pozostają Rosjanie. Bardzo mocna para seniorska. Obaj nieźle jeżdżą na torze w Lublinie Nie można również wykluczyć że Sajdulin coś np na Czechach zdobędzie.

Jeśli chodzi o Nasz zespół ok Zmarzlik będzie jechał to wiadomo, nie wykluczam jednak że np Na Emilu czy Madsenie może coś stracić, ale Woźniak no z całym szacunkiem ale nie wierzę w jakiś olśniewający występ. W meczu ligowym z Motorem zdobył na tym torze 1 pkt. Ok było to wieki temu wtedy Stal była inna i Woźniak w mega dołku ale pomimo lepszej formy jakoś tego nie widzę. Mam wątpliwości czy Polska dostanie się do Finału dlatego proponuje coś takiego.

Son 2020

Klasyfikacja Generalna Cały Turniej

Rosja Polska

Kto Lepszy

Typ Rosja

Kurs 1.57

Bukmacher STS
 
Ostatnia edycja:
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Moim dzisiejszym typem bedzie para Bertzon-Bewley typ 2 kurs 2.30 forbet.u innych juz sie kursy wyrownaly a wiec trzeba korzystac Bewley uwielbia takie warunki jakie beda dzisiaj tor mokry po calo tyg opadach i co najwazniejsze angol dalej na silnikach Taia.a jak na nich jezdzi?odsylam mecze o braz w PGE
tylko nie wziąłem pod uwagi tego że bewley to junior a berntzonn jedzie jako senior, jak bewley nie będzie musiał pojechać więcej niż 2 x to masz pozamiatał w raczej
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
za rok zaprosze was na moj czas z zuzla bedzie mozna pograc live i wspomagac sie informajcami w tym sezonie zuzel mega dal zarobic live licze za rok na ptorke dzisiaj ide wstrone dunczykow z nami
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Oficjalnie odwołane jeśli pogoda się poprawi w sensie przestanie padać pojadą jutro. i będą to zawody jednodniowe
[/QUOTE
Szkoda bo bukmacherzy mogą zmienić troszkę kursy na to co chcieliśmy dziś zagrać i jutro może to już być nieopłcalne,choć pogoda na resztę weekendu nie zapowiada się na dużo lepszą,a więc całe zawody mogą być odwołane.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
No jeśli 2 biegi to pewnie będzie ustawiony na najsłabszą parę np


Ok to skoro tak to to trochę zmienia optykę wydaje mi się ze w tej sytuacji Rosjanie będą puszczać juniora np na Czechów jako że na papierze są najsłabsi.
Post automatycznie złączony:



Oczywiście tak precyzując 2 biegi w całym turnieju >?
Czyli junior musi pojechać dwa razy na dwa dni,a więc jeśli turniej będzie jednodniowy (a na to się zanosi)to raz tylko musi wyjechać na tor?
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Czyli junior musi pojechać dwa razy na dwa dni,a więc jeśli turniej będzie jednodniowy (a na to się zanosi)to raz tylko musi wyjechać na tor?
Ciężkie pytanie i szczerze mówiąc nie wiem czy coś się zmieni w tym względzie jeśli turniej jest jednodniowy. Próbuje to gdzieś znaleźć ale narazie bez rezultatu Jakby ktoś coś wiedział piszcie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom