>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PLUS Liga sezon 2008/2009 - panowie

Status
Zamknięty.
cud 0

cud

Użytkownik
w nawiązaniu do poprzedniego posta wydaje się że dobry typ to Jadar +2,5 seta. Expekt wystawił kurs na to 1.45 co moim zdaniem jest dużo lepszym typem niż zwycięstwo Skry. Wydaje mi się że Jadar powalczy. Pozdrawiam
W Unibecie postawilem przed chwila na Jadar +2,5 seta po kursie 1,65 ! 0,20 roznicy ;)
 
T 2

thmx

Forum VIP
Po [1,65] brałbym w ciemno - niestety w &quot;moich&quot; bukach mogę zagrać tylko czystą 1 ???? - bez dodatkowych opcji.
W Betway udało mi się jeszcze po kursie [4,00] złapać Jadar teraz jest po [3,50], natomiast pojawiło się na GB po [3,10] - no nic ja muszę liczyć tylko na WIN gospodarzy, ale są spore szanse o czym pisałem wcześniej.
 
pge 0

pge

Użytkownik
Skra w środę gra arcyważne spotkanie w LM i nawet gdyby zawodnicy czuli się dobrze
to i tak trener by wystawił skład rezerwowy, bo nawet gdyby Skra przegrała nic się nie
stanie, a jeżeli w grę wchodzi zatrucie zawodników to Castelani nie zagra nimi ... Radom
zagra pewnie na 200%, gdyż punkty są ważne. Ja ten mecz odpuszczam.
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Spotkanie: Jadar Radom - Skra Bełchatów
Typ: 1
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Już dzisiaj w Walentynki w Radomiu odbędzie się bardzo interesujące spotkanie PLus Ligi, w którym to naprzeciw siebie staną zespoły Jadaru Radom oraz Skry Bełchatów. Niby przed meczem faworyta każdy zna. Jest nim niewątpliwie Skra. Mistrz Polski oraz najlepsza drużyna w Polsce. Bardzo zaciekawił mnie jednak ten mecz. I upatruję tutaj sporego kalibru niespodziankę. O Skrze chyba nic nie muszę tutaj pisać, gdyż każdy wie jakich dobrych posiada zawodników i trenera Castelaniego. Jest to faworyt 100% do zdobycia Mistrza Polski w tym sezonie. Bo kto inny może im zaszkodzić??? Chyba nie słabiuteńka Resovia. Natomiast Jadar Radom początek sezonu miał słabiutki. Jednak wraz z przyjściem Trenera Janka Sucha ( apropo mój tato chodził z nim do technikum!! ), Radomianie zaczęli powoli powoli grać swoją siatkówkę na niezłym średnim poziomie. Do drużyny dołączyli dwaj niezli Kubańczycy i jakoś ta maszyna zaczęła się zgrywać. Według mnie Skra odpuści dzisiejszy mecz. Są po wyczerpującym meczu Ligi Mistrzów, w którym to bardzo dobrze spisali się z Rosjanami i minimalnie przegrali 2:3. A w najbliższym tygodniu już rewanż.... Bardzo ważny mecz. Tak więc po co przemęczać się w ligowym meczyku. Jest to duża szansa dla Jadaru. Moim zdaniem Radomianie wykorzystają ją i wygrają 3-1. Pełna hala w Radomiu może zrobić fajny klimat, co napewno pobudzi do walki gospodarzy. Warto odnotować, że w poprzednim sezonie w Radomiu Jadar pokonał Skrę 3:2... W dzisiejszym meczu tak naprawdę nikt nie wie w jakim zestawieniu zagrają goście. Niby słychać o samych kontuzjach. A tak naprawdę myslę, że podstawowy skład chce poprostu odpocząc i w tym meczu zagrają ławkowicze. Na 100% nie zagra Mariusz Wlazły, a także bohater z Rosji Michał Bąkiewicz, oraz Piotr Gacek, bez którego może być bardzo cieniutko... Tak więc typuje tutaj jedyneczkę. Kurs zachęcający a szanse wejścia jakieś tam są.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Rzeczywiście Skra w chwili obecnej ma inne cele , liczy się rewanż w Champions League z Dynamem i dzisiaj w Radomiu może byc bardzo ciężko jednak biorąc pod uwage kto moze zagrac nadal widac jaką siłą w tym sezonie dysponuje Skra. Na przyjęciu pewnie zagrają Antiga i Kurek, na środku z Możdzonkiem może zagrac Heikkinen, na rozegraniu Dobrowolski, w ataku Jarosz i widac że dalej taki skład ma większe szanse niż gospodarze jednak buki juz wycofały ten mecz ze swojej oferty... Kto skorzystał niech się cieszy hehe;) Jadar może wyczuc swoją okazje na niespodzianke i kto wie jak to się skończy.

Co do innych meczy to spotkanie Resovii opisałem już wczoraj tak więc można analize znaleśc TUTAJ.

vs

:siata:ZAKSA Kędzierzyn koźle-AZS Olsztyn
Typ : ZAKSA -1,5 seta
Kurs : 1,72
Unibet✅3:1​


Co do ZAKSy to uważam że powinna bez problemów pokonac osłabiony z najważniejszych ogniw zespół z Olsztyna. Brak Zagumnego i Szymańskiego to można powiedziec wyrwanie dwóch trzonowych zębów ze składu akademików. Oczko i Józefacki nie grają źle jednak klasa nieobecnych reprezentantów Polski jest niepodważalna. Sezon w wykonaniu Olsztynian nie jest udany a już ostatnie mecze to fatalne występy. Ostatnie 10 meczów ligowych to aż 6 porażek ! Przecież zespół aspirujący o jak najwyższe lokaty nie powinien tak grac. ZAKSA w całym sezonie ligowym poniosła ledwo 3 porażki. Mecze z potentatami wygrywała bo mniejszych bądź większych problemach ale wygrywała. Dzisiaj radzic sobie będą musieli bez Szcerbaniuka chociaż to info nie jest do końca potwierdzone ale w meczu pucharowym z Częstochowa doznał kontuzji. Ponadto zagadką może byc na kogo na rozegraniu postawi Krzysztof Stelmach. Niby ostatnio na tej pozycji grał Pilarz ale Masny także ma dobry sezon i kto by nie grał to jest to plus dla gospodarzy tego meczu. W pierwszym meczu w Uranii w Olsztynie ZAKSA pewnie wygrała 3:0.
Olsztyn ma słaby okres za sobą i moim zdaniem z Kędzierzyna wyjadą ponownie bez punktów.


Dla Ruciaka może to byc ważny mecz bo przecież zagra naprzeciw swoich niedawnych kolegów.​


Zapraszam do pisania swoich propozycji z typami i prowadzenia dyskusji ;)
 
midel 189

midel

Użytkownik
Moim zdaniem to się niepotrzebnie podniecacie tym Jadarem. przecież druga szóstka Skry jest i tak dużo mocniejsza od Radomia. Może seta Jadar ugra, na więcej nie liczę.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Ufff.. dobrze, że jeszcze wczoraj zagrałem handicap +2.5 na Jadar nic nawet nie wiedząc o kłopotach z zatruciem w zespole, dlatego gdy się dowiedziałem dzisiaj o problemach kadrowym w Skrze to +2.5 na gospodarzy to dzisiaj peFFka ???? Szkoda, że już nigdzie nie można tego zagrać. Ale przedstawię swoje argumenty nie wliczając kłopotów kadrowych w Skrze. Jadar w ostatnich meczach spisuje się znakomicie. Wygrane z Delectą, Treflem i Politechniką sprawiły, że zespół odskoczył od strefy barażowej i obecnie zajmuję 8 miejsce z przewagą 3 punktów nad 9 Delectą. Szczególnie trzeba zwrócić uwagę na to jak radomianie są mocni u siebie, pokonali dwóch rywali w walce o utrzymanie bez żadnych kłopotów 3:0, wcześniej Resovia ledwo wygrała w tej hali 3:2, nie tak dawno Olsztyn uległ 3:1. To pokazuje, że u siebie potrafią grać Radomianie. A gdy jeszcze spojrzymy na wynik ostatniego pojedynku u siebie ze Skrą to całkowicie możemy się utwierdzić w przekonaniu, że gładkiego zwycięstwa tutaj nie będzie dla Skry. Jadar w poprzednim sezonie pokonał u siebie Skrę 3:2 ! Patrząc na kłopoty Skry oraz duże zmęczenie zespołu ostatnim meczem w Lidze Mistrzów, więc na pewno dzisiaj zobaczymy zmienników bo najważniejsze jest aby zespół przygotowany był do rewanżu u siebie z Dynamem, więc nawet zwycięstwo po raz drugi u siebie radomian wchodzi w grę. A już nie wyobrażam sobie, aby nie udało się ugrać seta przeciwko tak osłabionym bełchatowianom. Buki wystawiły handicap +2.5 na Jadar po 1.20, ja pobrałem wczoraj po 1.65, ale nie wiem czy po tak niskim kursie jest opłacalne grać, może jedynie na &quot;podbicie ako&quot;.

Jeśli chodzi to widzi mi się tutaj 5 setów ze wskazaniem na gospodarzy. Forma obu zespołów przed play-offami rośnie, ale myślę że na obecną chwilę prezentują podobny poziom. Resovia ostatnie mecze wygrała bardzo pewnie co wcześniej było rzadkością. Resoviacy grali bardzo nie równo, przeplatali słabe mecze z dobrymi. Teraz widać, że zespół powoli ustabilizował swoją formę. Jastrzębianie również zaczęli grać od pewnego czasu bardzo dobrą siatkówkę. W ostatnich 3 meczach zgarnęli całą pulę - 9 punktów a mierzyli się z Olsztynem, Częstochową i Treflem. Dwaj pierwsi rywale do słabych nie należą i to pokazuje to, że są w dobrej formie. Jedyna wpadka to jaka się im zdarzyła to było w PP ze Skrą gdzie przegrali 3:0, ale ostatnie dwa mecze pokazały, że to był wypadek przy pracy. Jastrzębianie w środku tygodnia mierzyli się w europejskich pucharach z utytułowanym Sisley Treviso i można być trochę zawiedzionym wynikiem, ponieważ Jastrzębianie przegrali 3:2, ale w 3 pierwszych setach grali prawie znakomicie a 3 set w ich wykonaniu był perfekcyjny. Zmiażdżyli wielski Sisley 25:15 !! Tak bardzo pewny set ich chyba zdekoncentrował a widmo wygranej z tak silnym rywalem sprawiło, że Jastrzębianie zmienili całkowicie swoją grę, zaczęli popełniać błędy i niestety ulegli ostatecznie 3:2, ale większość nawet nie wierzyła, że podejmą walkę a oni minimalnie przegrali, to pokazuje, że forma jest dobra tego zespołu. Jastrzębianie dodatkowo przyjeżdżają do Rzeszowa rządni porażki u siebie z Resovią. Na korzyść gospodarzy może być to, że Resovia mogła się spokojnie przygotować do tego meczu i przystąpią do niego w pełni sił i wypoczęci a Jastrzębski jest po ciężkim boju, ale myślę że fakt iż jest to mecz, który prawdopodobnie da 3 miejsce przed play-off sprawi, że Jastrzębski wyjdzie mocno zmobilizowany do tego spotkania i o pechowej porażce z Sisleyem nie będzie już pamiętał. Tak jak na wstępie powiedziałem, na obecną chwilę zespoły według mnie prezentują bardzo zbliżony poziom gry i formę i w dzisiejszym szlagierze kolejki zobaczymy bardzo wyrównany mecz a stawka dzisiejszego meczu sprawi, że zawodnicy będą przysłowiowo &quot;gryźć parkiet&quot; i do końca wynik będzie nie wiadomą, więc myślę że dobrym rozwiązaniem również będzie over 188,5 pkt w tym meczu po dobrym kursie.
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 1 1.72 ✅ ✅ ✅ | over 188,5 pkt 2.0 ⛔ Unibet
Główny typ w tym meczu był na zwycięstwo Resovii i gładko weszło chociaż nie spodziewałem się takiego zwycięstwa. Mecz był zacięty, ale tylko w pierwszych dwóch setach, potem już siatkarzom Jastrzębskiego odechciało się grać a Resovia przez cały mecz grała bardzo zdeterminowana.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Heh, teraz w unibecie na Jadar +2,5 seta kurs 1,2 to sobie nawet tym głowy nie zawracam. Ale z drugiej strony tak jak wspominali inni, Skra ma mocną ławkę, więc jeśli nawet zagra druga szóstka to i tak stać ich na zwycięstwo nawet 3-0, niejednokrotnie przed ważnymi meczami LM CAstellani wystawiał drugi skład i jakoś w lidze z teoretycznie słabszym rywalem osiągali swój cel czyli 3 pkt, no ale zobaczymy jak to będzie, teraz to nawet nie ma co w tym meczu stawiać, bo kursy już zostały skorygowane, chyba ze na win Skry.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Odnośnie również bardzo ciekawie zapowiadającego się meczu czołowych ekip Plus Ligi pomiędzy Zaksą, która od początku sezonu zajmuje pozycję w czołówce tabeli oraz AZS Olsztynem, który plasuje się na 5 miejscu zdecydowałem się zagrać tylko na zwycięstwo gospodarzy, ponieważ w ostatnich meczach ich forma jest zdecydowanie słabsza niż na początku sezonu. W ostatnich 5 meczach siatkarze z Kędzierzyna-Koźle rozegrali 25 setów ! czyli, wszystkie te mecze kończyły się dopiero w 5 secie, w tym 2 z nich Zaksa wygrała. Ostatnie dwa pojedynki miały miejsce w PP z Częstochową i te dwa mecze Zaksa wygrała. Zawodnicy mogą być lekko przemęczeni a i forma najlepszych graczy jest powiedzmy - przeciętna. Mowa tutaj głównie o Novotnym i Masnym. Zaksa nad trzecim w tabeli Jastrzębskim ma tylko już 3 punkty przewagi i dzisiaj muszą, aby rywale nie zbliżyli się jeszcze bardziej. Jednak przyjeżdżający do Kędzierzyna AZS Olsztyn również jest w przeciętnej formie jeśli nawet i nie w gorszej. Przegrali 2 ostatnie bardzo ważne mecze z Jastrzębskim Węglem oraz Resovią i są już bez szans praktycznie na poprawienie 5 miejsca przed play-offami, dlatego myślę że dzisiaj trener od nich nie będzie oczekiwał koniecznie zwycięstwa więc być może zagrają na luzie co może być ich atutem. Brak Zagumnego i Szymańskiego wydaje się, że może okazać się bardzo bolesny, ale czy tak jest ? W poprzednim meczu również zagrali bez tych zawodników i mimo porażki 3:1 z Resovią to ich gra wcale nie wyglądała najgorzej. Kto wie jakby potoczył się dalej meczy gdyby Olsztyn nie przegrał 3 seta na przewagi. A co jeszcze warto podkreślić, że w tym meczu zmiennicy Szymańskiego i Zagumnego spisali się bardzo dobrze. Szczególnie Tomasz Józefacki, który rozegrał bardzo dobry mecz i zdobył najwięcej punktów w meczu - 20. Trener Sordyl zabrał na ten mecz kilku młodych zawodników, więc chyba powoli zaczyna myśleć o play-offach. Mimo wszystko zagrałem ostrożniej i gram na win Zaksy bez handicapu.
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - AZS UWM Olsztyn 1 1.35 Gamebookers ✅
edit: Znamy już wynik meczu pomiędzy Resovią a Jastrzębskim Węglem. Gospodarze zgarnęli całą pule, czyli 3 punkty i tym samym zrównali się z Zaksą, ale mają gorszy bilans setów. Kędzierzynianie na pewno znają już wynik tego pojedynku i jeśli chcą utrzymać wicelidera to muszą dzisiaj wygrać!
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
mecz - Jadar Radom - PGE Skra Belchatow
typ - 2
kurs - 1,20

bet-at-home

Wygrana Skry jest niemal pewna. Najlepsza drużyna naszej ligi, kontra Radom, który męczy się ze słabymi drużynami i co rok grozi mu spadek. Jedyne co Radomianom może pomóc, to zmęczenie Skry po meczu w LM.
Wynik - 0-3

Wielu z was obstawiało zwycięstwo gospdaży, ale jednak Skra udowodniła swoją klasę wygrywając w rezerwowym składzie 3-0. Nie zagrali: Falasca, Murek, Wlazły i Możdżonek. MVP został wybrany Maciej Dobrowolski. Bełchatowianie nie mieli w meczu zbyt wielkich problemów, w pierwszym secie prowadzili od samego początku i wygrali do 17. Drugi set był najbardziej wyrównany, ale w końcówce Skra zachowała więcej zimnej krwi i wygrała do 24. Trzeci set miał dziwny przebieg, na początku Jadar prowadził 8-4, potem zrobiło się 16-11 dla gości, a w nerwowej końcówce Skra wygrała do 24.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Może mi ktoś wytłumaczyć tak wysoki kurs na Kędzierzyn? Zagra Novotny, Jastrzębie na pewno jest zmęczone. ????
 
pge 0

pge

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć tak wysoki kurs na Kędzierzyn? Zagra Novotny, Jastrzębie na pewno jest zmęczone. ????
Zaksa nie gra u siebie, a wiadomo że kursy na drużyne, która zagra na
obcym parkiecie są wyższe, poza tym Kędzierzyn ostatnio złapał zadyszke,
wygrali co prawda z Olsztynem, ale dwa pierwsze sety wygrali minimalnie,
poprzednio zanotowali dwie porażki z Częstochową, dodatkowo nie grają już tak dobrze jak miało to miejsce na początku sezonu. Jastrzębski Węgiel gra na własnej hali, a do słabych drużyn z pewnością nie należy - nie dawno
wygrali z Treviso 3:1 we Włoszech, świadczy to o mocy tej ekipy.
Dla mnie zwycięstwo Kędzierzyna oczywiste nie jest ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Tak się zastanawiam: czy jest możliwe, żeby Olsztynowi dzisiaj wybitnie &quot;mecz nie wyszedł&quot;? Co o tym sądzicie ? Dla Delecty 3 punkty to prawie utrzymanie.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja bym tutaj postawił na Delectę ???? Dla nich to bardzo ważny mecz , jeśli go przegrają ich sytuacja będzie niezmiernie ciężka. Wiadomo , że Olsztyn to dobra drużyna i będzie chciała wygrać to spotkanie , ale mimo wszystko dla Bydgoszczan ten mecz jest dużo ważniejszy i chyba wszystko postawią na jedną kartę ????
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Nie wiem zupełnie o co Wam chodzi. Delecta jest moim zdaniem w komfortowej sytuacji, wystarczy im zdobycie jednego punktu w ostatniej kolejce z Treflem, Jadar myślę, że w dwóch ostatnich meczach nie ugra nawet punktu. Dzisiejsza moim zdaniem pewna wygrana chłopaków z Olsztyna, którzy na pewno nie kalkulują tylko grają dla Chemików nic nie znaczy. Myślę, że to Radom jest w ciężkiej sytuacji i można zaryzykować +2,5 seta.
Peffka:
AZS Olsztyn - Delecta Bydgoszcz 1
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
AZS UWM Olsztyn - Delecta Bydgoszcz (+1.5) 2 2.0 ✅| (+2.5) 2 1.42 ✅
Jastrzębski Węgiel S.A. - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1 1.60 ✅
Domex Tytan AZS Częstochowa - Jadar Radom (-1.5) 1 1.50 ✅
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów (+2.5) 1 1.72 ⛔

Moje propozycje na dzisiaj, niestety obecnie nie mam nawet chwilki, żeby coś skrobnąć o tych meczach. Do 3 pierwszych typów jestem najbardziej przekonany. Być może uda mi się coś napisać o tych spotkaniach, ale nie zapewniam.
Pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ostatni weekend z PLUS Ligą wypadl dobrze. Trafiłem 3/3 z podanych propozycji i dzisiaj postaram się aby moja skutecznośc nie byla niższa chociaż może byc trudno ale przed Nami bardzo ciekawe mecze. Po sukcesach w Europejskich pucharach wracamy na ligowe parkiety i emocje gwarantowane;)

VS

:siata:Trefl Gdańsk-Resovia Rzeszów
Typ : Resovia -8,5pkt
Kurs :1,72
Bwin✅51-77

Resovia w ostatnim czasie zlapala wiatr w żagle i gromi najgroźniejszych rywali w walce o jak najlepsze rozstawienie przed play off i tak kolejno ogrywala Częstochowe, Olsztyn i Jastrzębski Węgiel. W żadnym z tych meczow zbytnio się nie męczyli wygrywają dwukrotnie po 3-0 i raz 3-1. Zdaje się że brak Ilica dobrze podziałal na zespół bo Woicki znalazł wspolny język z Marcinem Wiką , wkońcu grali ze sobą w Częstochowie i to narazie daje spodziewane efekty. W 1meczu pomiędzy tymi zespolami dośc nieoczekiwanie wygrali Gdańszzcanie ale jeszcze wtedy Resovia nie grala na takim poziomie jak jest wobecnym momencie. W Rzeszowie było 3:1 dla Trefla. Było to zarazem ostatnie zwycięstwo w tym sezonie beniaminka z Gdańska ktory zaraz po tym meczu nie może wygrac kolejnego i notuje passe 7 porażek z rzędu. W klubie nie ma juz Janica, Zanuto wraca po kontuzji jednak co można było dostrzec w ostatnim meczu z Wawą nie rozwija się jeszcze na pełnym pulapie w ataku i niema sie co dziwic skoro długo przechodził rehabilitacje po kontuzji. Z Wawą gra może wyglądala nieco lepiej jednak w dalszym ciągu było widac słabosc w przyjęciu zagrywki rywala. Dobrze prezentowal się Winnik w ataku, ale to zbyt mało na będących w przysłowiowym gazie Rzeszowian. Trefl nie ma już szans na wyrwanie się przed końcem ruzndy zasadniczej z ostatniej pozycji i skupic się juz może na barażach o utrzymanie.
W zespole z Rzeszowa warto zwrócic na Wike i Perlowskiego którzy ostatnio grają bardzo dobrze. Perłowski w meczu z Jastrzębskim zdobył 13pkt (aż 5 pkt blokiem i 4pkt zagrywką) może jeszcze troche mu brakuje w ataku ale ze środka udanie atakuje Kubańczyk Hernandez.
Dlaczego uważam że Sovia wygra 9pkt małymi. Otoż Trefl w prawie każdym meczu oddaje jednego seta z dużą przewagą puntkową. W zespole szwankuje przyjęcie i rywale często zdobywają punkty seriami co ciężko jest odrobic. Przed tygodniem z Wawą walczyli jak równy z równym przegrywając w lacznej puntkacji małych oczek zaledwie 1 punkcikiem. Jednak przed dwoma tygodniami w meczu z Jastrzębskim o ile w 1 i 2 secie była wyrównana walka to w 3 i 4 partii polegli do 17 i do 14 !
Resovia ma rachunki do wyrównania za 1 mecz i porażke na Podpromiu i sądze że pewnie wygra dzisiejszy mecz. Warto dodac że Bwin wystawił niższą linie niż Unibet. Bwin dał -8,5 pkt po 1,72 a Unibet -11,5 po takim samym kursie więc ja pobieram typ na Bwin i uważam że to najlepsze rozwiązanie z dzisiejszych meczy które zaplanowano wszystkie na 14:45.

Zapraszam do pisania analiz i podawania propozycji z typami ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:siata:Jastrzębski Węgiel-ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Typ : 1
Kurs : 1,65
Bwin✅3:2​


Pojedynek na szczycie w PLUS Lidze w moich oczach ma faworyta i sa nimi bez wątpienia gospodarze którzy są zapewne w bardzo dobrej kondycji fizycznej. Wkoncu udało im się wyeliminowac wielki SIsley Treviso w rozgrywkach pucharowych i awansowac do Final Four Challenge Cup. Taki sukces doda zapewne kopa gospodarzom tego meczu u których w ostatnim czasie widac że grają nieco lepiej chociaż jeszcze do ideału wiele brakuje napewno. W historii pojedynków z ZAKSA w ostatnim czasie idzie im dobrze. Na 7 meczów w ostatnim czasie udało im się wygrac 5 razy. Byli zarazem pierwszym zespołem który zatrzymał rozpędzonych podopiecznych Stelmacha w tym sezonie. ZAKSA po 8 zwycięstwach z rzędu na sam początek zostalą zastopowana przez Jastrzębian we własnej hali. Teraz przyjdzie im grac w specyficznej hali gdzie zawsze gościom cięzko się gra ze względu na wymiary. ZAKSA nadal będzie musiała sobie radzic bez ROberta Szczerbaniuka. Lekko poobijany jest Jakub Novotny który w ostatnim meczu z OLsztynem zaczął od początku jednak zszedł w trakcie z powodu kontuzji i jak zapewniają trenerzy i klubowi lekarze z Czechem juz wszystko ok jednak zmęczenie i brak treningów w tygodniu moze byc widoczny. Jego zmiennik w meczu z AZS co prawda spisywał się dobrze. DOminik WItczak także potrafi grac.
Gospodarze po wielkim suckesie jak wspomnialem. W lidze takżę na ostatnie 4 mecze wygrali 3 notując wpadke przed tygodniem z dobrze grającą Resovią. Wcześńiej zwycieśtwa z Treflem, Olsztynem i Częstochową. Sądze że sukces tak podziała na zespoł że ten odniesie zwyciestwo nad gorzej w ostatnim czasie grającym zespolem ZAKSY. Ponadto ZAKSA w ostatnim czasie gra długie i cięzkie mecze. W ostatnich 5 meczach aż 4 krotnie kończyli po tie breaku dopiero. Do tego 5 setówka z Częstochową w pucharze polski.
Jak dla mnie bardzo ciekawy typ i w miare pewny z wysokim kursem.

Zapraszam do dyskusji i pisania swoich analiz ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom