>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PLUS Liga sezon 2008/2009 - panowie

Status
Zamknięty.
diego71 0

diego71

Użytkownik
Trefl Gdańsk-Resovia Rzeszów(-8,5) 2 1,72


Rzeszowianie jesli chca awansowac na druga pozycje musza dziesiejszy mecz koniecznie wygrac tym bardziej ze Jadar juz o nic nie walczy.Sytuacja gosci na dwie kolejki przed zakonczeniem sezonu wyglada calkiem dobrze ale nie doskonale bo do drugiego Kedzierzyna traca trzy punkty ale Zaksa zagra dzis z Jastrzebskim z ktorym moze stracic punkty.Trefl szykuje sie juz na spotkania barazowe w ostatniej kolejce urwali punkt Warszawie jednak dzis na punkty Trefla bym nie liczyl Resovia w ostatnich dwoch meczach zaprezentowala sie znakomicie,kurs na handicap wyglada bardzo dobrze a biorac pod uwage nierowna gre Trefla o pokrycie handicapu mozemy byc spokojni.

AZS UWM Olsztyn - Delecta Bydgoszcz 1 1,46


Gospodarze musza to spotkanie wygrac jesli przed ostatnia kolejka chca byc pewni piatej pozycji,mysle ze nie powinno byc z tym klopotow w czwartkowym meczu w Pucharze Polki AZS wygral 3-1,dzis do skladu wroci Szymanski ale nie zagra Zagumny ktory skarzy sie na bol kregoslupa ale i bez tego gracza Olsztynianie powinni dac rade tym bardziej ze maja serie trzech przegranych z rzedu,Delecta owszem walczy o TOP8 ale patrzac na ich potencjal raczej sie im ta sztuka nie uda,ponadto fatalnie graja na wyjazdach wygrali tylko jedno z osmiu rozegranych spotkan dlatego nie widze tu innej mozliwosci niz pewne zwyciestwo gospodarzy.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
AZS UWM Olsztyn - Delecta Bydgoszcz Typ:1 @ 1.47 (7/10)✅✅✅
Podopiecznym Mariusza Sordyla mocno zależy na wygraniu jutro w hali Urania przede wszystkim zapewni to 5 pozycje w lidze bo w razie porazki w tym meczu i wygranej Częstochowy nawet za 2 pkt losy zajecia 5 miejsca w tabeli będą się ważyć do ostatniej kolejki w której to Olsztyn zagra włąsnie z Częstochową a więc w Urani Olsztyn nerwów oszczedz. Nawiasem siatkarze też napewno chcą przerwać passe 3 porażek w lidzę. Jutro na pewno w pierwszej szóstce zagra Szymański który już był wprowadzany w meczu Pucharu Polski a każdy kto chodż trochę interesuje się siatkówką wie jak wartościowy jest to gracz. Co prawda Bydgoszcz walczy o byt w najlepszej ósemce ale cięzko wierzyć w zwycięstwo dość nierówno grających Bydgowskich siatkarzy bo na wyjazdach w tym sezonie idzie im fatalnie jedno zwycięstwo w 8 wyjazdowych meczach do tego w głowie porażka własnie z Olsztynem w czwartek w Pucharze Polski 3-1 kurs warty zagrania w śierode by 1.20 na jutro jest 1.35


Trefl Gdańsk - Resovia Rzeszów SH (+1.5/-1.5) Typ:2 @ 1.42
(7/10)✅✅✅
Resovia wybrała się na wycieczkę nad morze do Gdańskiego Trefla który ma na swoim koncie 12 przegranych meczy z rzędu. Trefl już od jakiegoś czasu nie liczy się w lidze ja sam powiedział Jerzy Strumilo jego podopieczni szlifują formę na baraże o utrzymanie i tak dla nich wynik tego meczu nie ma duzego znaczenia jezeli chodzi o lige. Inaczej jest w przypadku Resovi. Siatkarze z Rzeszowa mają realne szanse na zajęcie 2 miejsca w lidze które obecnie zajmuja siatkarz z Kędzierzyna z przewagą 3 pkt a jak wiadomo zawsze lepiej mieć lepsze rostawienie przed PO. Aby jednak osiągnać ten cel podopieczni Ljubo Travicy muszą dzisaj zgarnąć całą pule punktowa a więc nie ma chwili na relfleksje i momenty dekoncentracji. Siatkarze z Rzeszowa ostatnio są w swojej chyba najlepszej dyspozycji biorąc pod uwage cały sezon i dzisaj wg mnie nie powinni mieć jakiś problemów z odniesieniem zwycięstwa w Gdańsku. Co prawda Sovia nadal bez Ilicia ale Woicki wkoncu odnajduje swoją formę i wg mnie wyglada to duzo lepiej niz z Serbskim rozgrywającym.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Nie wiem zupełnie o co Wam chodzi. Delecta jest moim zdaniem w komfortowej sytuacji, wystarczy im zdobycie jednego punktu w ostatniej kolejce z Treflem, Jadar myślę, że w dwóch ostatnich meczach nie ugra nawet punktu. Dzisiejsza moim zdaniem pewna wygrana chłopaków z Olsztyna, którzy na pewno nie kalkulują tylko grają dla Chemików nic nie znaczy. Myślę, że to Radom jest w ciężkiej sytuacji i można zaryzykować +2,5 seta.
Peffka:
AZS Olsztyn - Delecta Bydgoszcz 1

✅✅✅
Szkoda dla Radomia, że po tie-breaku. Nie miałem środków by zaryzokować Jadar +2,5 seta ale trudno. Resovia bardzo pewnie jak było przewidziane. :spokodfhgfh:
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jadar Radom-ZAKSA Kędzierzyn✅
typ:2
kurs:1,5

Tutaj zdecydowanie stawiam na Kędzierzyn. Zespół Stelmacha ma 1 pkt przewagi nad Rzeszowem, Resovia gra ostatnio bardzo dobrze, więc trudno się spodziewać aby zgubiła punktu w ostatniej kolejce (choć Politechnika jest nieobliczalna), tutaj zespół Stelmacha musi zdobyć pkt aby myśleć o utrzymaniu pozycji vicelidera po rundzie zasadniczej. Dodatkowo Kędzierzyn ostatnio grał dość dobrze, byli bardzo blisko zwycięstwa nawet za 3 pkt z Jastrzębiem, ale zabrakło im trochę szczęścia i zimnej krwi, później spacerek w pucharze z Częstochową. Na pewno Jadar to nie ta sama drużyna co z początku sezonu, też potrzebuje pkt ale jednak sądzę iż Kędzierzyn jest lepsza drużyną i to on zwycięży.

Delecta-Trefl✅
typ:2(+2,5seta)
kurs: 2,1

Delecta walczy o 8. miejsce z Jadarem, w tym spotkaniu są stawiani w roli zdecydowanego fawaryta, Trefl nie walczy już o nic. Jednak nie należy ich całkowicie przekreślać, na pewno na osłodę będą chcieli się pokazać z dobrej strony, czasami pokazują przebłyski gry na jaką ich z pewnością stać. Z drugiej strony Delecta także gra nierówno, dość często zdarzają im się przestoje, zwłaszcza gdy na boisku pojawiają się młodzi zawodnicy. Spodziewam się wygranej Bydgoszczan ale Trefl spokonie jest w stanie wygrać choćby seta.
 
fabian11 0

fabian11

Użytkownik
VS

Jadar Radom vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 @1.5 unibet
1-3 ✅✅✅
Kurs na wygraną zespołu Stelmacha mnie trochę zaskoczył... Nie przypuszczałem że buki wystawią taki kurs. No ale jak już dali taki to trzeba korzystać :-D
A teraz do rzeczy. Drużyna z Kędzierzyna ostatnio grała mecz z Jastrzębskim Węglem, w którym nie pokazali się z najlepszej strony. Problemy z przyjęciem i słaby występ Masnego i Novotnego, świetny mecz Prygla i Smici ostatecznie skończyło się 3-2 dla Jastrzębia. Natomiast w pucharze już było dużo lepiej i Zaksa zwyciężyła w trzech setach (3-0) z Częstochową i awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski.
Jeśli chodzi o Jadar to gra wogóle nie zachwyca. Ostatnio porażka w lidze z Częstochową 3-1. Jednak podopieczni Jana Suchego myślą nad skończeniem ligi na 8 miejscu o które walczą z Delecta. Bydgoszcz gra u siebie ze słabym Treflem wieć powinni spokojnie wygrać za 3 ptk, tak że małe szanse na Radom na walkę o 8 lokatę.
Jak dla mnie zespół ZAKSY o klasę lepszy od Radomia, Masny i spółka poradzą sobie ze słabym Jadarem ???? a poza tym mają o co walczyć (drugie miejsce na koniec sezonu) uważam, że to spotkanie wygrają i zapewnią sobie tą pozycje... :wink:
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Myślę, że kurs na ZAKSĘ nie jest pomyłką. Dla Jadaru jest to mecz o wszystko czyli o play-offy bo Delecta gra w tym czasie z Treflem...Myślę, że Jadar +2,5 jest peffką. Grają dosyć dobrze, w Częstochowie mogło być 2:0 lecz końcówka zupełnie nie wyszła radomianom i dalej poszło z górki. Szkoda.
 
pge 0

pge

Użytkownik
Jastrzebski Wegiel ponownie zmierzy sie ze Skra Belchatow. Mysle
ze druzyna gosci da pograc rezerwowym, ktorzy co prawda sa niezli
jednak ustepuja dobrze ostatnio grajacym zawodnikom Jastrzebskiego Wegla.

Olsztyn zagra bez Zagumnego, Szymanskiego i Oli Kunariego, co prawda
Czestochowie mecz w pucharze Polski nie oszukujmy sie nie wyszedl, jednak
ten zespol posiada potencjal i bardziej mnie przekonuja od slabo spisujacego
sie Olsztyna, ktory zagra bez zawodnikow bedacych trzonem druzyny.
Kurs na Czestochowe byl kolo 3, teraz spadl do ponad 2.

Gram na Częstochowe ???? i wygrali 3:2 ✅ :jupi: ???? ????
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Jastrzebski Wegiel ponownie zmierzy sie ze Skra Belchatow. Mysle
ze druzyna gosci da pograc rezerwowym, ktorzy co prawda sa niezli
jednak ustepuja dobrze ostatnio grajacym zawodnikom Jastrzebskiego Wegla.

Olsztyn zagra bez Zagumnego, Szymanskiego i Oli Kunariego, co prawda
Czestochowie mecz w pucharze Polski nie oszukujmy sie nie wyszedl, jednak
ten zespol posiada potencjal i bardziej mnie przekonuja od slabo spisujacego
sie Olsztyna, ktory zagra bez zawodnikow bedacych trzonem druzyny.
Kurs na Czestochowe byl kolo 3, teraz spadl do ponad 2.
ale Częstochowa gra w środę w LM, nie uważasz, że już myślą o tamtym meczu, do środy trochę czasu, ale sam fakt

AZS walczy o nieutrzymanie 7 pozycji, chyba tylko 3-0 daje im 6 pozycję....
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Moim zdaniem tak młoda drużyna jak Czewa na pewno nie będzie kalkulować tylko będą grać o na maxa z olsztynem i nie zdziwiłbym się gdyby wygrali w olsztynie, ale jest to dużyna nieobliczalna i grająca jeszcze bardzo nie równo.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzisiaj ostatnia kolejka fazy zasadniczej PLUS Ligi i postaramy się znowu zarobic na meczach, jak w ostatnich dwóch kolejkach kiedy to udało mi się trafic komlet typów do których napisałem analize 5/5;) Trzeba jednak się nieco wysilic aby wybrac ciekawe propozycje na dzien dzisiejszy.


:siata:AZS Olsztyn-Domex Tytan Częstochowa
Typ : Czewa +1.5 seta
Kurs : 1,72
Unibet✅2:3​


Derby akademickie niemal zawsze przynosza ciekawe widowiska. Ostatnimi czasy Olsztynianom nie wiedzie się najlepiej. Z kontuzjami zmagali bądź nadal zmagają się czołowi gracze jak Zagumny, Szymański i Kunnari. Te braki daly się nieraz we znaki podopiecznym Mariusza Sordyla i tak w ostatnim czasie odnieśli oni jedynie zwycięstwa nad Treflem i Delectą w ostatniej kolejce. Czewa opromieniona awansem do 1/4 finału LM dzisiaj ma jeszcze o co walczyc. Otóż jeżeli udalo by się im wygrac 3:0 to byc może w miejsce właśnie OLsztynian wskoczą na pozycje nr 5 przed play offami ale wszystcy wtedy będą liczyli małe oczka które to wlaśnie zadecydują o tym bo stosunek setów będzie wtedy identyczny dla obu zespołów.
Ostatni mecz z Delectą Olsztyn zagrał na niskim poziomie. Prowadzili już 2-0 by dopiero wygrac po TB. Słaba skutecznośc w ataku to bolączka gospodarzy dzisiejszego meczu. Otóż w tym meczu atakowali ledwie ze skutezcnośćią 39%. Słabo idzie im na zagrywce.
Kiedy Olsztyn męczył się z Delectą, Czewa dosyc pewnie rozprawiła się z coraz lepiej grająćym Jadarem Radom. WYnik 3-1. W zespole Czewy może dzsiaj nie wystąpic Bartosz Janeczek którego występ będize się wahał do samego końca. Jednak nie jest to poważne osłabienie bo Mlyakow po slabym poczatku gra teraz na miare oczekiwan i zdobywa wiele pkt dla Czewy. Bartman to sila sama w sobie. Nie trzeba nikomu mówic kto decyduje o obliczu gry zespolu spod Jasnej Góry. W środku tygodnia obrońca Pucharu Polski sprzed roku odpadł po porażce 0-3 w Kędzierzynie z ZAKSĄ. Teraz przed nimi ważny dwumecz z Trentino jednak zbyt wiele w tym pojedynku oczekiwac nie należy. Ważniejsza bedzie faza play off w PLUS Lidze. Ostatnia wizyta Czewy w hali Urania to gladkie 3-0 . Jednak to samo możńa powiedziec o wizytach Olsztynian w hali w Częstochowie gdzie wygrali na poczatku sezonu gładko 3-0.
Wydaje mi się że obecnie Czewa gra zdecydowanie lepiej od swojego dzisiejszcego rywala i powalcz z nim a kto wie czy nie pokusi się o zwycięstwo. A kurs na ich win jest naprawde kuszący @2,40 i kto wie czy nie zdecyduje się na pobranie takiego rozwiązania. Jeżeli miało by się okzaca że tak jak w poprzednich mezcach zabraknie wyżej wymienionych graczy Olsztyna to jestem przekonany że Czewa jest w stanie wygrac ten mecz. Aystent Sordyla jednak zapewnia że w jego zespole wszyscy są już do dyspozycji, ja jednak nie jestem do końca tego pewien...


Ponadto już bez analiz bo mało czasu mam obecnie to wydaje mi się że dobrymi typami na tą kolejke są :

:siata:Jadar-ZAKSA 2 @ 1,50 Unibet✅1:3
:siata:Delecta-Trefl over 160,5pkt @ 1,85 Unibet✅171pkt


Zapraszam do analizwoania meczy ostatniej kolejki fazy zasadniczej i prowadzenia dyskusji ;)
 
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
A ja na dzis patrze tylko na jeden mecz.
Delecta-Trefl 1.05 - 7.5

Kursy to chyba jakas kpina.
Nie bede opisywal skladow itd. , bo to nie ma sensu teraz. 17 kolejek ciagle to samo bylo walkowane, wiec po co znow?
Forma raczej podobna. Trefl mial byc czwarta sila ligi, a jest kupą. Nic nie osiagneli, ale moga jeszcze zaistniec! Czym? Dzisiejszym zwyciestwem i wyrzuceniem Delecty z PO (przy dobrym wyniku w Radomiu). Mysle, ze chlopaki sie zmotywuja na ten mecz.
Kibice z Gdanska wybieraja sie na mecz i bedzie GŁOŚNO!
A Bydzia moze nie wytrzyma presji? ????

Siatkowka polska jest czysta. To zdanie mozna wlozyc juz dawno miedzy ksiazki i porownac je do zdania: &#39;Wyjezdzam nad morze do Austrii&#39;.
Juz od dawna wiadomo jak jest. 3lata temu Politechnika z Jadarem sie ladnie ustawiaja i ciagle spuszczali do barazy Delecte. To trwa nadal. Kto nie wierzy ten niech dalej błądzi.
Po co Delecta zatrudnila Wspanialego, a Jadar Sucha?
Odowiedz jest prosta. Co do gadania ma taki Chudik w polskiej siatkowce, a co Wspanialy?
Dziwne wyniki Delecty czy to przypadek, ze zaczely sie od czasu gdy Walduś objal Bydzie? Na układy nie ma rady...

Jednak dzis wierze, ze Trefl sie nie sprzedal. Bedzie chcial czyms zaistniec w tej lidze i ten kurs - @7.5. W morde jeża, siatkarsko Gdansk bije Delecte, wiec czemu nie zaryzykowac?


Trefl @7.5
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Przed nami ostatnio kolejka w rundzie zasadniczej a wciąż mamy parę niewiadomych, szczególnie bardzo ciekawie i emocjonująco zapowiada się walka o ostatnie miejsce (8) premiowane grą w play-off i spokojnym utrzymaniu.

Resovia Rzeszów - AZS Politechnika Warszawska under 160,5 pkt 2.10 Unibet ✅✅✅✅

Resovia walczy wciąż z Zaksą o 2 miejsce w tabeli. Dzisiaj muszą wygrać bardzo pewnie i liczyć na urwanie punktów przez Jadar Zaksie. Na początku sezonu zespół, który był typowany na największego rywala Skry zawodził. Skompromitowali się w europejskich pucharach odpadając z białoruskim klubem, w lidze zawodzili. Trener Travica jednak cały czas zapowiadał, że forma przyjdzie na najważniejszy moment rozgrywek, czyli play-offy. I tak się też stało. Resovia od kilku meczu gra bardzo dobrze i co ważne równo a nawet z każdym meczem jeszcze lepiej. Przejeżdżają się po rywalach bez żadnych problemów. Politechnika natomiast swój cel głownym w tym sezonie wykonała - bardzo spokojnie zapewnili sobie byt w lus Lidze na następny sezon momentami prezentując znakomitą siatkówkę z która nie radzili sobie nawet najsilniejsi. Teraz mogą już spokojnie i na luzie podjeść to play-offów. Z tego co udało mi się wyczytać, to podobno trener Mazur ma dzisiaj dać pograć rezerwowym graczom, którzy nie mieli zbyt wielu okazji do zaprezentowania się w tym sezonie. Resovia natomiast dzisiaj będzie chciała wygrać jak najwyżej i w razie potknięcia Zaksy wskoczyć na 2 miejsce oraz na pewno będą chcieli udanie zakończyć faze zasadniczą i wątpię aby trener gospodarzy dał odpocząć podstawowym zawodnikom, bo to nie w jego naturze ????
Jadar Radom - ZAKSA Kędzierzyn Koźle (+1.5) 1 1.72 Unibet ⛔⛔
Trochę ryzykowny typ, jednak w moim odczuciu szanse są duże na wejście. Jadar dzisiaj gra mecz o życie. Walczą o uniknięcie baraży o utrzymanie z Delectą Bydgoszcz i chociaż szanse są małe, ponieważ Delecta mierzy się z Treflem, który już dawno &quot;zapewnił&quot; sobie ostatnie miejsce w tabeli i dzisiaj nie gra o nic. Jadar natomiast mierzy się z objawieniem rundy zasadniczej, wiceliderem tabeli, który wciąż walczy o utrzymanie 2 miejsca przed play-off. Myślę, że mimo wszystko motywacja siatkarzy Jadaru będzie tak duża, że dzisiaj będą walczyć do ostatniej piłki a może Zaksa odpuści dzisiejszy mecz, bo miejsce końcowe nie ma dla nich znaczenia ? Trochę to jest gdybanie, ale wiem, że stać Jadar na rozegranie bardzo dobrego meczu i nawet ogranie Zaksy bo o motywację i walkę do ostatniej piłki w drużynie gospodarzy można być pewnym.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
KS Jadar Radom - Mostostal Azoty Kedzierzyn Kozle 2 1,5


Przed nami ostatnia kolejka sezonu zasadniczego wiekszosc rozstrzygniec juz zapadla jednak ciagle trwa walka o druga pozycje w ktorej udzial biora Zaksa ktora ma zaledwie punkt przewagi nad Resovia.Podopieczni Stelmacha nie maja co kalkulowac,ten mecz poprostu musza wygrac,w ostatniej kolejce przegrali z zespolem Jastrzebskiego Wegla,bylo sporo przestojow w grze,slabe przyjecie jednak juz w srodowym meczu Pucharu Polski z Czetochowa Zaksa zagrala niemal bezblednie jednak trzeba zwrocic uwage iz gracze Czestochowy zawodzili pod kazdym elementem i niczym nie przypominali zespolu ktory wyeliminowal Copre Piacenze.Na dole tabeli rowniez bardzo ciekawie o miejsce osme trwa zacieta rywalizacja pomiedzy Bydgoszcza a Jadarem w znacznie lepszej sytuacji jest Delecta ktora zmierzy sie z ostatnim w tabeli Treflem i w przypadku zwyciestwo 3-0 Radomianie moga zapomniec o TOP8 i raczej tak sie stanie tym bardziej ze Zaksa dzis nie odpusci bo musi wygrac jesli chce zachowac pozycje
wicelidera.


Asseco Resovia Rzeszów - J.W.Construction Osram AZS Politechnika Warszawska under 185,5 1,5


Gospodarze musza wygrac jesli marza o awansie na druga pozycje a najlepiej bedzie wygrac 3-0 co jest calkiem mozliwe tym bardziej ze Politechnika swoj glowny cel zrealizowala utrzymali sie bez problemow w lidze,Mazur ma dzis dac pograc rezerowym,Resovia zlapala wreszczie odpowiedni rytm w ostatnich meczach preznetuja bardzo wysoka forme Travica bardzo dobrze poukladal zespol dlatego walczacy o druga pozycje Rzeszowianie powinni ten mecz rozstrzygnac na swoja korzysc w trzech setach.

AZS Olsztyn-Domex Tytan Częstochowa 2 2,45


Czetochowianie maja o co grac obecnie znajduja sie na szostej pozycji ale do piatego Olsztyna traca trzy punkty i w przypadku zwyciestwa 3-0 moga Olsztynian nawet wyprzedzic co wcale nie jest takie nierealne tym bardziej ze dzis w ekipie Olsztyna nie zagraja Zagumny,Szymanski i Kunnari,z forma tez jest tak sobie w ostatniej kolejce gospodarze po wygraniu dwoch setach z Delecta stracili koncentracje i przegrali dwa kolejne sety i o rozstrzygnieciu zadecydowal Tb w ktorym gospodarze prowadzili juz roznica pieciu punktow a mimo to roztwonili ta przewage jednak w koncowce doswiadczenie Olsztynian wzielo gore i to oni wygrali ten mecz.Domex jest zespolem nieobliczalnym w Pucharze Polski przegrali szybko w trzech setach z Zaksa ale w ostatniej kolejce ligowej pewnie pokonali zespol Jadaru.Goscie beda chcieli zmarzac plame z ostatniej porazki z Zaksa,jest to mlody zespol jednak swoje doswiadczenie juz ma,w kadrze sa dobrzy zmiennicy dlatego mysle ze Czestochowian stac tu na zwyciestwo.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
A ja na dzis patrze tylko na jeden mecz.
Delecta-Trefl 1.05 - 7.5
Po co Delecta zatrudnila Wspanialego, a Jadar Sucha?
Odowiedz jest prosta. Co do gadania ma taki Chudik w polskiej siatkowce, a co Wspanialy?
Dziwne wyniki Delecty czy to przypadek, ze zaczely sie od czasu gdy Walduś objal Bydzie? Na układy nie ma rady...
hehehe ojj masz wyobraźnię bujną. To po zmianie trenera zespół nie może grać lepiej wkoncu po coś się go zmienia ale napewno nie po to żeby sprzedawać mecze.
Jadar tez ustawia mecz bo zmienil trenera i zaczol grac zdecydowanie lepiej ?
Czy Zaksa też ustawia mecze bo przed sezonem ich trenerem został Krzysztof Stelmach i idzie im lepiej ?
Moze Trefl musi poszukac jakiegos nowego trenera przed barazami może im ustawi mecze hehe. Bo Strumilo ma chyba za słebe wtyki w podziemiach bo przeciez po zmianie trenera nie wygrali meczu.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
delecta - trefl 2 7.50 !
ja osobiście dzisiaj patrze tylko na te spotkanie, wedlug mnie kurs mocno przesadzony...Mimo iż Trefll miał byc zespołem 5-wszej piątki PLS a jest jak wiadomo dnem, mając takich zawodników w swoich szeregach.Coś mi sie wierzyc neichce ze ten mecz może byc oddany już w szatni, stawiam na pelną mobilizacje Trefla i chęc pokazania ze nie są ogórami do bicia.
do boju !!
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Runda zasadnicza dobiegła konca ???? teraz czas na najlepsze:

Pary pierwszej rundy play off PlusLigi
Skra Bełchatów - Delecta Bydgoszcz
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Politechnika Warszawska
Asseco Resovia Rzeszów - Domex Tytan AZS Częstochowa
Jastrzębski Węgiel - AZS UWM Olsztyn
Mysle ze praktycznie kazdy z kazdym moze wygrac! Czestochowa moze byc czarnym koniem, choc kibicuje resovii ????
Baraże o pozostanie w PlusLidze
Trefl Gdańsk- Jadar Radom
 
P 0

pavlinho

Gość
Jak dla mnie dalej awansuje Skra, Zaksa, Jastrzębski i mam nadzieję że AZS, choć w to wątpię. W lidze powinien utrzymać się Jadar Radom.
Trefl nie pokazuje nic co byłoby godne na granie w PLS. Jastrzębie na luzie powinno uporać się z będącym w słabej formie Olsztynem. Skra - i nic więcej nie potrzeba mówić. Zaksa też bez większych problemów, Polibuda gra coraz słabiej. A Resovia - AZS to jeden wielki znak zapytania.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wyniki ostatniej kolejki fazy zasadniczej :​


Resovia Rzeszów - AZS Politechnika 3:0 (25:16, 25:13, 25:16)
Delecta Bydgoszcz - Trefl Gdańsk 3:1 (25:14, 25:20, 18:25, 25:18 )
Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów 0:3 (22:25, 26:28, 30:32)
Jadar Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (26:24, 13:25, 23:25, 23:25)
AZS Olsztyn - AZS Częstochowa 2:3 (25:16, 27:29, 25:16, 24:26, 19:21)​

Ileż emocji musiało towarzyszyc meczowi rozgrywanemu w hali Urania. Ostatecznie po wspaniałem walce górą okazal się uczestnik 1/4 Champions League Domex Tytan AZS Częstochowa. Można miec jedynie żal do włodarzy stacji Polsat Sport że nie wyemitowali tego spotkania wybierając co tu ukrywac mecz &quot;slabeuszy&quot; Delecta-Trefl. Czewa w niektórych momentach wydawało się że jest już na straconej pozycji jednak udawało się im wyjśc spod topora i wygrac mecz. Do sukcesu poprowadził ich Bulgar Mlyakow zdobywca 27pkt. MVP spotkania wybrany zostal Fabian Drzyzga. W zespole gospodarzy zobaczyliśmy tercet który przed meczem wydawało się że jest duże prawdopodobieństwo że nie wystąpi. Jednak cala trojca Zagumny, Szymański i Kunnari grali od początku i nie zaprezentowali się najgorzej. Szymański najlepiej pkt swojego zespołu. Oby w środku tygodnia w meczu z Trento zespolowi Panasa nie zabrakło podobnej woli walki i równie dobrze zagrali z pelną determinacją. Może uda się wyeliminowac także Trentino...
W innym ciekawym meczu Skra pokonala 3:0 Jastrzębski Węgiel jednak nie bylo to takie gladkie zwycięstwo jakby wskazywal nam na to wynik. Poszczególne sety kończyly się na przewagi. Skre do zwycięstwa poprowadził MVP tego meczu Bartek Kurek. Chcielibyśmy podobny wynik widziec w środowy wieczor kiedy naprzeciw Skrze stanie Iskra ODincowo;)
Resovia wręcz zmiażdzyla swojego rywala jednak na nic to się zdało bo przed play offami zajęli 3msc a to na skutek tego że swój mecz wygrała także ZAKSA i to podopieczni Stelmacha zaczną tą faze z 2msc.
O utrzymanie powalczy Trefl , jednak z tak tragiczną grą nie wróże temu zespołowi nic dobrego , a mieli przeciez byc drugą siłą w lidze obok Skry (????)

Michał Masny, Jakub Novotny, Daniel Pliński, Łukasz Perłowski, Stephane Antiga, Guillaume Samica, Krzysztof Ignaczak (libero) - taki jest wyjściowy skład po fazie zasadniczej PlusLigi w ankiecie trenerów

TABELA :


Zestaw par fazy play off :









Baraż o utrzymanie :




Pierwsze mecze w tej fazie rozpoczną się 14 marca ze względu na turniej finałowy Pucharu Polski który rozegrany zostanie w Kielcach w dniach 7-8 marca. Już teraz zapraszam do aktywnego udziału w temacie i pisania swoich propozycji popartych rzeczową analizą , bo posty z suchymi typami i nic nie wnoszącymi do tematu będą usuwane skrupulatnie.;)




Na sam koniec chciałem podliczyc jeszcze swoją skutecznosc w tym temacie , nie jest może zbyt okazale ale cieszy ostatnia seria i 8/8 ;)

Typy robson United xD 39

Trafione✅26
Nietrafione⛔13
▶Skutecznośc : 67%
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Jastrzebski Wegiel-AZS Olsztyn result after 2 sets
Typ: X2
1,48
Unibet
Analiza:
W dzisiejszym pierwszym spotkaniu cwiercfinalowym playoff meskiej plusligi spotkaja sie jastrzebski wegiel i azs olsztyn . Jastrzebianie nie beda gra tego spotkania na wlasnej hali gdyz nie pozwolil na to PZPS . Dlatego juz napewno nie beda az tak grozni . Ponadto Olsztynianie swietnie poradzili sobie w turnieju pucharu polski gdzie pokonali kedzierzyn zajmujac ostatecznie 2 miejsce . Stawiam ze Olsztynianie wygraja ktoregos z pierwszych dwoch setow a moze i cale spotkanie .
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Inauguracja play offów za nami. Pierwszy mecz i górą okazali się Jastrzębienie którzy dośc gładko odprawili z kwitkiem Olsztyn, było nie było finaliste Pucharu Polski. Jednak jak ktoś wyżej wspomniał Olsztyn grał ostatnio dobrą siatkówke ale ja się z tym wcale nie zgadzam. W meczu z ZAKSĄ w 1/2 finału PP wcale nie prezentowali się dobrze, a w finale Skra ich zdominowala wręcz. Dzisiejszego meczu nie mialem okazji niestety obejrzec ale sam wynik pokazuje że byli wyraźnie slabsi. Po statystykach które zamieściłem powyżej widac że dobrze grali liderzy Jastrzębian tj Prygiel i Samica. Przerwa i dłuższy czas widac pomogł dobrze przygotowac się do ważńych meczów gospodarzom i objęli prowadzenie w rywalizacji o awans do 1/2 1-0. Przypomne tylko że rywalizacja toczy się do 3 zwycięstw w tej fazie. Następny mecz zagrają już jutro. Ponadto oprócz rywalizacji o mistrzostwo juz jutro odbędzie się pierwszy mecz z cyklu tych o utrzymanie. W Radomiu zawita Trefl i zapowiada sie walka na calego. W tej rywalizacji zespoły stoczą walkę do 4 zwycięstw.

Zestaw gier na 14 marca 2009r :​



1,75-2,00


1,42-2,65


1,05-8,00

Kursy by UNIBET

Zapraszam do analizy jutrzejszych meczów i prowadzenia dyskusji ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom