>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PLUS Liga sezon 2008/2009 - panowie

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja musze powiedzieć ze szukałem jakiegoś dobrego typu do meczu Kędzierzyn-Warszawa, ale jakoś jestem pełny wątpliwości i raczej typowanie tego meczu odpuszcze. Zaksa potrafi zagrać kapitalne widowisko, ba, potrafią zagrać kapitalny jeden set a potem klapa, jak np w PP z Olsztynem. Z drugiej strony nieobliczalna Warszawa, która już nie raz pokazała ze potrafi zagrać swienie. Długo zastanawiałem się nad zagranie Politechnika +2,5seta, kurs 1,9 kusi ale, no wlasnie, sam nie wiem.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jeżeli chodzi o mnie to chyba byłbym skłonny zanwestowac troche w taki typ ( +2,5 na Warszawe). ZAKSA jak wspomniał radek03 potrafi zagrac bardzo dobrze ale także przytrafiają się im gorsze mecze. Nawet poszczególne sety są wręcz grane na rożnym poziomie. W sezonie zasadniczym ZAKSA grala kapitalną siatkówke. Jednak czy play offy będą także należec do nich to już inna rywalizacja. W sezonie zasadniczym oba zespoly musiały spotkac się ze sobą dwukrotnie. Teraz kalendarz fazy play off zaklada że minimum ujrzymy trzy gry tych zespołow. Wracając do mezców pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie to oba kończyły się zwycięstwami ZAKSY ale nie byly to łatwe zwycięstwa bo wymęczone dopiero po tie breakach (3:2).

Kursy na ZAKSe są wręcz zaniżone. OWszem są oni zdecydowanym faworytem ale w szybkie 3-0 raczej nie wierze. Warszawa potrafiła napsuc krwi niejednemu o czym świadczą wspomniane wyniki 2:3 z dzisiejszym rywalem. Ponadto pokonali m.in Skre i Częstochowe. Gorzej szło im nieco w meczach ze słabszymi teoretycznie. Murowanym faworytem do awansu na papierze jest ZAKSA, i to w pewnym sensie może byc atut Warszawiaków. Grając na luzie i wiedząc że wykonali plan na ten sezon postarają się o niespodzianke, a napewno ugranie seta takowym rozstrzygnięciem nie będzie.

Nawet kiedy ZAKSA byla w fenomenalnej dyspozycji i wygyrwala na początku mecz za meczem nie przychodziło to w stosunku 3:0. By nie powiedziec że w całym sezonie jedynie trzykrotnie wygrali bez straty seta. Warszawa ma przecież w składzie Rybaka na ktorego licza przede wszystkim , ale ponadto mocny środek z Gladyrem i Klosem no i Neroj na rozergraniu, taki skład jest w stanie wygrac seta z było nie bylo nieco chimerycznym zespołem tak więc można spróbowac śmiało moim zdaniem taki typ zagrac;)

:siata:ZAKSA-Warszawa Typ : Wa-wa +2,5 seta @ 1,90 Unibet (7/10)✅3:2
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

(25:17, 25:18, 25:21)
MVP : Jakub Łomacz​

Kolejny dzień emocji siatkarskich w fazie play off za Nami. Jastrzębski prowadzi już w swojej parze 2-0 z Olsztynem. Dzisiaj kolejny mecz wygrali w stosunku 3:0. Czyżby Olsztyn był tak słaby czy może to Jastrzębianie przygotowali super forme na play offy i należy się ich bac. Patrząc na staty z tego meczu ponownie dobrze zagrali Prygiel i Samica. Ponadto bardzo dobre przyjecie na poziomie 81%. Olsztyn wręcz zdemolowany w poszczególnych setach. Olsztyn cóż, dzialacze powinni się zastanowic nad znalezieniem jakiegoś prężnego sponsora. Nie można jeszcze niczego przekreślac ale 0-2 z ich perspektywy po blamażach nie daje optymizmu i nadzieji na awans do strefy medalowej...


(25:27, 25:19, 21:25, 26:24, 15:11)
MVP : Dominik Witczak.​

Zgodnie z moimi oczekiwaniami i przewidywaniami ZAKSA miała nie łatwe przetarcie z Warszawiakami. Tak jak mowilem kurs @1,05 nie oddawal w pelni tego że będzie to bardzo łatwe zadanie.Trzeci mecz pomiędzy tymi zespołami i trzecie 5 setowe spotkanie zakończone na korzysc Kędzierzynian 3:2. Jeżeli tak będzie wyglądała cala rywalizacja w tej parze to może dojsc do ciekawych rozstrzygniec. Widząc po tym że 4 set zakończony został dopiero na przewagi sądze że Warszawa byla blisko zwycięstwa i jak śledzilem livescore to widzialem że nawet prowadzili 25-24 ale nie udalo się i to ZAKSA udanie rozpoczęła play offy. Słabo ZAKSA zagrała na zagrywce gdzie tylko zdobyła 2pkt, lepiej wyglądała gra w bloku. Nie najlepiej prezentowali się na przyjęciu, a tę statystyke psul Terence Martin ( 24% pozytywnego przyjęcia! ). Źle spisywal się chyba Jakub Novotny który grał tylko 3 sety. Zdobyl 15pkt ze skutezcnoscią 43% w ataku.
U Warszawiaków pkt rozkladaly się równomiernie na Rybaka, Kapelusa i Gladyra. Brawo dla Politechniki za walke w tym meczu i pewnie znając ich zaciętosc postarają się również w kolejnych mezcach o dobre rozstrzygnięcia.



(21:25, 25:21, 25:19, 25:23)
MVP : Hernandez Mendez.​

Poza walką o strefe medalową rozpoczęła się dzisiaj walka o utrzymanie. W Radomiu Trefl walczyl ale nie zdolal wygrac meczu. Walka tutaj toczy się do 4 zwycięstw i napewno będą jeszcze nieoczekiwane zwroty akcji ale szanse Trefla maleją z każdym meczem. W 4 secie prowadzil Trefl nawet 21-19 ale nie udało im się doprowadzic do TB i przegrali mecz 1-3. W ataku najwięcej pkt zdobywali Kadziewicz, WInnik i Zanuto ktory pomalu wraca do pelnej dyspozycji po kontuzji. Radom sukces może zawdzięczac Mendezowi Hernandezowi Sirianis. Zdobył on 21pkt dzisiaj dla Jadaru. Mecz z ławki zaczał Żaliński. Jednak zwyżka formy Jadaru w końcówce fazy zasadniczej nie byla przypadkiem. Trefl musi nadal ciężko pracowac by się utrzymac a zadanie robi się coraz trudniejsze.

Zestaw meczów na niedziele 15 marca:



Tylko jedno spotkanie zostalo zaplanowane na niedziele. Czy ponownie okaże się tak dramatyczne jak dzisiejszy pojedynek. Czy może tym razem pewniej ZAKSA wygra swój mecz, a może to Warzsawa sprawi teraz niespodzianke i wygra? Zapraszam do analiz i prowadzenia dyskusji na tematy związane z play offami i walką o utrzymanie ;)
 
B 0

bpg1410

Użytkownik
Spotkanie:ZAKSA Kedzierzyn Kozle - J.W.Construction AZS Politechnika Warszawska Typ: J.W.Construction AZS Politechnika Warszawska
Kurs: 6,25
Bukmacher: expekt
Analiza: Dziś o 15-nastej zostanie rozegrane drugie w serii do 3 zwyciestw spotkanie ćwierćfinałowe Plus Ligii. Zmierzy się drużyna gospodarzy mogąca wystawić następujących zawodników
1 Dominik Witczak 1983 198 atakujący 2 Michał Masny 1979 182 rozgrywający 4 Grzegorz Pilarz 1980 190 rozgrywający 7 Daniel Lewis 1976 190 przyjmujący 7 Jakub Novotny 1979 196 atakujący 10 Robert Szczerbaniuk 1977 199 środkowy 11 Sławomir Szczygieł 1978 202 środkowy 12 Wojciech Kaźmierczak 1982 199 środkowy 13 Marcin Mierzejewski 1982 182 libero 16 Michał Ruciak 1983 191 przyjmujący
z drużyną przyjezdną w składzie:
1 Janusz Gałązka 1987 199 środkowy 3 Jarosław Tepling 1984 207 środkowy 4 Rafał Buszek 1987 195 atakujący 5 Jakub Radomski 1988 203 przyjmujący 6 Karol Kłos 1989 200 środkowy 7 Radosław Rybak 1973 195 atakujący 8 Iurij Gladyr (UKR) 1984 203 środkowy 9 Serhiy Kapelus (UKR) 1982 191 przyjmujący 10 Robert Milczarek 1983 188 libero 11 Andrzej Skórski 1985 190 przyjmujący 13 Karel Kvasnička (CZE) 1976 198 przyjmujący 15 Bartłomiej Neroj 1984 200 rozgrywający 17 Wiktor Położewicz (UKR) 1980 195 rozgrywający 18 Damian Wojtaszek 1988 180 libero
Stan po 3 meczach w tym sezonie jest 3-0 dla Zaksy
15.11.2008
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS Politechnika 3:2 25:18, 22:25, 22:25, 25:20, 15:10
24.01.2009 AZS Politechnika ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 25:23, 25:18, 22:25, 21:25, 11:15
14.03.2009 (ćwierćfinał)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS Politechnika 3:2 25:27, 25:19, 21:25, 26:24, 15:11
Siatkarze z Kędzierzyna-Koźla to niespodziewani wiceliderzy PLUS LIGII po sezonie zasadniczym. Wszyscy mówią że to za sprawą Krzysztofa Stelmacha. Nowy trener, świeże spojrzenie itp. W każdym razie ograli już 3 krotnie &quot;inżynierów&quot; z PW. Sądzę iż właśnie PW ma szansę gdyż to oni potrafią się zmobilizować na jedno spotkani i zaskoczyć. Mam nadzieje iż grając pod nożem (tu punkty za ugranie 2 setów się nie liczą) skończa wygrana i przywiozą do stolicy bezcenne zwyciestwo.
 
J 122

jankos

Użytkownik
Spotkanie: Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa
Typ: 2
Kurs: 3.6
bukmacher: bet-at-home
Analiza: Jutro początek rozgrywek play off dla obu zespołów. Resovia, która rundę zasadniczą zakończyła na 3. pozycji podejmie we własnej hali największą niespodziankę rozgrywek Indesit Champions League czyli AZS Czętochowe, którzy zakończyli na 6 miejscu fazę zasadniczą. Podopieczni Panasa po odpadnięciu z Ligi Mistrzów mogą już się skoncentrować na walce o Mistrzostwo. Szczerze mówiąc dziwi mnie ten kurs na gości, dlatego radzę szybko grać, bo jutro może spaść. W tym sezonie w Rzeszowie górą była Resovia pokonując AZS 3:0, ale Częstochowa była już myślami przy meczu z Piacenzą, który wygrali 3:2. Na własnym parkiecie pokonali Rzeszów 3:2. Myślę, że w tym meczu zwycięsko wyjdą goście spod Jasnej Góry i robią malutki kroczek w stronę Mistrzostwa.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja myślę, że jednak wygra Resovia. Po pierwsze po kontuzji Ilicia, paradoksalnie ten problem kadrowy wpłynął pozytywnie na całą drużynę, trener nie robi już takich dużych rotacji w składzie, Woicki czuje się pewnie i gra bardzo dobrze, ogólnie cały zespół prezentuje się bardzo dobrze. U siebie Rzeszów ograł spokojnie AZS 3-0, na wyjeździe jak ktoś oglądał mecz to wie, że tam również powinni wygrać 3-1, bo prowadzili 2-1 i mieli jak dobrze pamiętam 24-22, ale wtedy ich forma nie była ustabilizowana i przez głupie błędy zanotowali porażkę. Po drugie Częstochowa złapała wyraźnie zadyszkę i już tak formą nie błyszczą, przeciwnicy już ich też nie lekceważą jak na początku ligi. Według mnie rzeszowska hala będzie szczęśliwa dla gospodarzy i raczej po dwóch meczach to Resovia będzie bliska awansu.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Copra akurat wtedy była w słabej w formie, do tego doszła absencja 2-3 graczy ze strony włochów także akurat niespodziankę było można przeczuć. Warto dodać, że Czewa grała o niebo lepiej w Pucharze niż w lidze.
Z tym spadającym kursem nie przesadzaj, gdyż akurat dzisiaj to on wzrósł. Resovia jest teraz na fali, lecz pierwszy mecz może nie być łatwy do tak owego odczytania. Jutro za pewne będzie wiadomo troszkę więcej. Atutem również będzie hala, kibice i być może potyczka parę dni temu ze Skrą co nie pozwoliło wypaść graczom Sovii z rytmu meczowego. Osobiście póki co faworyzuję tutaj Resovia, być może z handi -1.5.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Moim zdaniem faworytem jutrzejszego spotkania są Resoviacy, ponieważ ich forma w ostatnich meczach stale wzrastała i widać było od początku sezonu że trener Travica przygotowuje zespołu właśnie na play-offy. Zespół z Częstochowy miał okres bardzo dobrej gry m.in. wtedy gdy ogrywali w lidze mistrzów włoską Piacenze, ale w ostatnich meczach prezentowali się trochę słabiej. Moim zdaniem mają mały kryzys formy, być może odbija się na nich też to granie co 3 dni w lidze i pucharach, są to młodzi zawodnicy, którzy nie są jeszcze przyzwyczajeni do takich obciążeń. Osobiście postawiłem na Resovię, jutro także wybieram się na ten mecz i po nim będę mógł napisać znacznie więcej o formie obydwu zespołów ???? .
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Resovia jutro powinna pokonać Częstochowę ???? Ich forma ciągle wzrasta i nie mają już takich spadków formy , co miało miejsce nieraz w sezonie , także pozostaje tylko czekać na to spotkanie i bacznie obserwować ???? Ja wierzę w &quot;swoich&quot; i mam nadzieję , że rozprawią się z Częstochową ???? Forma Wiki ciągle rośnie , powoli Gierczyński zaczyna grać na swoim poziomie , a Ignaczak jak to zwykle rewelacyjny , także ja tylko czekam na jutro ????
 
P 0

pavlinho

Gość
Resovia jutro powinna pokonać Częstochowę ???? Ich forma ciągle wzrasta i nie mają już takich spadków formy , co miało miejsce nieraz w sezonie , także pozostaje tylko czekać na to spotkanie i bacznie obserwować ???? Ja wierzę w &quot;swoich&quot; i mam nadzieję , że rozprawią się z Częstochową ???? Forma Wiki ciągle rośnie , powoli Gierczyński zaczyna grać na swoim poziomie , a Ignaczak jak to zwykle rewelacyjny , także ja tylko czekam na jutro ????
Tak forma Wiki rośnie? Chyba nie wiesz co piszesz. Od początku sezonu gra na tym samym poziomie, większość ataków w aut lub dostaje w buty. Nie widzę jego wzrostu formy. Gierczyński na swoim poziomie mówisz? W tym sezonie tradycyjnie po ścianach przyjęcie przy mocniejszej zagrywce, w ataku małe zagrożenie wystarczy dobrze ustawić blok na Gierczyńskiego, Bartman go ustrzeli na zagrywce kilka razy i chłopaka nie ma. Ignaczak, prawda zawsze na tym samym wysokim poziomie. Cieszy mnie powrót do formy Woickiego. Rzeszów ma bardzo silny środek. Jutro kluczem do zwycięstwa może być właśnie blok lub zagrywka. Kto okaże się lepszy? Zobaczymy. Na PP Resovia nic wielkiego nie pokazała. Liczę na zacięte spotkanie, może nawet Tie Break. To tyle z mojej strony.
 
R 0

radzioosek

Użytkownik
Jak dla mnie, to jutro będzie 3:0 dla resovii. imo cz-wa to zespół z indywidualnościami takimi jak Bartman czy Mlyakow którzy nie potrafią grać zespołowo, resovia to wykorzysta i od początku meczu liczę na stabilną przewagę resovii.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jak dla mnie, to jutro będzie 3:0 dla resovii. imo cz-wa to zespół z indywidualnościami takimi jak Bartman czy Mlyakow którzy nie potrafią grać zespołowo, resovia to wykorzysta i od początku meczu liczę na stabilną przewagę resovii.
Nie zgodze się że Mlyakow i Bartman grają zbyt indywidualnie. Przecież ktoś musi ciągnąc ich gre a że wykazują sie największa skutecznoscią w ataku to Stelmach i Drzyzga posyłają do nich najwięcej piłek a oni swoja skutecznoscią wygrywają mecze dla Czewy. Staty pokazują jasno że do nich wędruje najwięcej piłek. Inna sprawa że przeciwnicy nie radza sobie z ich zablokowaniem w ostatnim czasie. Dobrze jednak spisuje sie także Nowakowski.

Dzisiejszy mecz bedzie pierwszym w tej serii. Jako ciekawostke może podam że Sovia jeszcze w historii swoich występów nie grała w półfinale. AZS Częstochowa tylko raz w historii klubu nie był w czołowej czwórce. Czy hisoria dzisiaj się powtórzy. Napewno będziemy świadkami ciekawego meczu. Cieżko przewidziec kto wygra.

Jeżeli miałbym coś zapodac do typowania to posatawiłbym na to że AZS ugra min jednego seta.

:siata:Resovia Rzeszów-AZS Częstochowa typ : +2,5 seta Czewa @ 1,50 Unibet (7/10)✅3:1
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Ja kibicuje Resovi ???? ale za to co czestochowa pokazala w tym roku w LM to olbrzymie brawa i wcale nie mysle ze bedzie latwe 3:0 ,bo jak sami wiemy Czestochowa zdonla jest do wszyskiego, ale mysle ze latwo skory nie sprzedadza i bedzie bardzo zaciety mecz stojacy na wysokim poziomie ???? Ja własnie ide dzis na ten mecz ???? zobacze obie ekipy w akcji na zywo ???? no nic o 18 wszytko sie okarze ????
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Moim zdaniem grzechem by było za drobną kase nie zaryzykować gry na Częstochowe, co będzie to będzie ale jeśli Stlemach będzie w formie i będzie w stanie gubić Rzeszowski blok to nie wykluczone że Resovia po 1 meczu może być do tyłu ;) Licze na dobre widowisko !
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Tak forma Wiki rośnie? Chyba nie wiesz co piszesz. Od początku sezonu gra na tym samym poziomie, większość ataków w aut lub dostaje w buty. Nie widzę jego wzrostu formy. Gierczyński na swoim poziomie mówisz? W tym sezonie tradycyjnie po ścianach przyjęcie przy mocniejszej zagrywce, w ataku małe zagrożenie wystarczy dobrze ustawić blok na Gierczyńskiego, Bartman go ustrzeli na zagrywce kilka razy i chłopaka nie ma. Ignaczak, prawda zawsze na tym samym wysokim poziomie. Cieszy mnie powrót do formy Woickiego. Rzeszów ma bardzo silny środek. Jutro kluczem do zwycięstwa może być właśnie blok lub zagrywka. Kto okaże się lepszy? Zobaczymy. Na PP Resovia nic wielkiego nie pokazała. Liczę na zacięte spotkanie, może nawet Tie Break. To tyle z mojej strony.
Jak ten post przeczytałem po raz pierwszy to odniosłem wrażenie, że po prostu ktoś Ci tak powiedział a sam nie interesujesz się tą ligą bo większość z tego co napisałeś to bzdury. Zacznijmy od początku: Wika, poprzedni sezon świetny, przebojem wdarł się do kadry gdzie parę razy wystąpił, lecz nie na stałe gdyż byli lepsi od niego. W tym sezonie może tak nie błyszczy ale gra swoje, gra równo i nie miewa &quot;beznadziejnych&quot; meczy. Gierczyńskiego równie srogo oceniasz...każde przyjęcie w ścianę...opamiętaj się co mówisz...gdyby nie oni Resovia by nie istniała, są gwiazdami w Sovi i dobrze wypełniają swoją role. Piszesz o Bartmanie jakby był nie wiadomo kim, &quot;ustrzeli go&quot; - owszem, jest teraz na gazie ale sam tego meczu nie wygra. Oglądałeś chociaż mecz Resovia - Skra? Jestem przekonany, że nie, wynik 3:0 nie odźwierciedlał gry, gdyż mogło to się skończyć równie dobrze w tie breaku. Grali dobrze, ale po prostu Skra okazała się jeszcze lepsza.
Za około godziny może napiszę sensowniejszą analizę, konkretną, a ty Pawełku nie pisz następnym razem takich rzeczy, podejrzewam, że jesteś z Częstochowy :-?
 
R 0

radzioosek

Użytkownik
Nie zgodze się że Mlyakow i Bartman grają zbyt indywidualnie. Przecież ktoś musi ciągnąc ich gre a że wykazują sie największa skutecznoscią w ataku to Stelmach i Drzyzga posyłają do nich najwięcej piłek a oni swoja skutecznoscią wygrywają mecze dla Czewy. Staty pokazują jasno że do nich wędruje najwięcej piłek. Inna sprawa że przeciwnicy nie radza sobie z ich zablokowaniem w ostatnim czasie. Dobrze jednak spisuje sie także Nowakowski. o posatawiłbym na to że AZS ugra min jednego seta.
muszę zgodzić się co do nowakowskiego aczkolwiek pozostaje ciągle przy moich mniemaniach na temat dwójki pozostałych zawodników. szczególnie gwiazdorstwo Bartmana razi mnie po oczach &gt;.&lt; ???? Zarowno Mlyakow jak i Bartman jak sa w formie graja bardzo dobra siatkowke jednak morale drużyny dzięki im nie rosną.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
ale tez nie mowmy ze Bartman i Mlyakow to cała Czestochowa, przeciesz jest bardzo dobry Nowakowski, jest za niego Gunia który nie raz pokazal ze zasuguje na gre w pierwszej 6! Wojtek Gradowski jest ,ktory ma cos do udowodnienia resovi, bo gral on tam przez rok albo 2! Jest mlody libero Zatorski który według mnie jest w tej chwili 3 libero w polsce! Tak szczerze to ja uwazam za najlepszego trenera polaka: Radka Panasa ???? swietnie sobie radzi ????
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Data: 17.03.2009, Godz: 18.00
Spotkanie: Asseco Resovia Rzeszow - Domex AZS Czestochowa
Typ: Resovia @ Resovia -1.5 seta @ Resovia wygra I set
Kurs: 1.25 @ 1.50 @ 1.35

Wynik: -
Bukmacher: Betsafe
Stawka : 9/10 @ 7/10 @ 8/10
Analiza:
Na początek przedstawiam ostatnie statystyki obu zespołów.



Forma - Resovia:
Z nich czysto widać jak dobrze ostatnio radzą sobie zawodnicy Ljubo Travicy (Resovia). Takie porażki jak z Bełchatowem, ZAKSĄ i Częstochową przecież nie dziwią, gdyż są to zespoły o dość wyrównanym poziomie. Jedynie razi porażka z Treflem, lecz uważam, że był to tzw. wypadek przy pracy. W ostatnich 5 meczach stracili wyłącznie jednego seta z Olsztynianami do których wrócili Szymański i Zagumny.

Forma: Częstochowa
Wiemy, że Częstochowa mimo tego, że straciła wielu zawodników ze składu dzielnie przystąpiła do rozgrywek - robiąc według mnie niespodziankę plasując się tak wysoko w tabeli. Tracili przy tym parę setów ale liczyły się tylko punkty. Po nowym roku Częstochowianie grali nieco gorzej. Wystartowała walka o jak najlepszą pozycję na fazę playoff i tutaj podopieczni trenera Panasa wypadli słabo. W każdym meczu tracili minimum seta, prócz gładkiej przegranej z Resovią plus przegrana z dużo słabszą Delectą.

Nie wydaje mi się, aby goście mogli wyraźnie zagrozić Rzeszowianom. Gospodarze moim zdaniem znajdą się w finale ze Skrą i aby tam dotrzeć powinni wygrać swoje dwa mecze na własnej hali. Czewa ma bardzo młody skład, gdzie wyraźnie brakuje lidera. Bartman owszem ostatnio gra &quot;życiowo&quot;, ale to na Resovie aktualnie może nie starczyć. Parę tygodni wcześniej nie byłbym taki przekonany do wygranej Resovii, ale od tego czasu wiele się zmieniło.
Odpadnięcie dzisiejszych gospodarzy z Pucharu Polski po porażce ze Skrą nic nie znaczy. Grali dobrze, bez przebłysków, ale dobrze tylko po prostu Skra była lepsza i nie oszukujmy się, Wlazły &amp; Spółka odstają poziomem od reszty ligi.
Liczę na wyraźną wygraną drużyny Asseco Resovia Rzeszów po wyniku 3:0 lub ew. 3:1, choć jeśli Bartman nie zagra przebojowo to i tego jednego seta bym nie widział. Osobiście prócz typu na Resovie przed meczem, zamierzam grać na LIVE, gdyż po pierwszym secie będzie wiadomo nieco więcej.

Przepraszam za tak rozległe przedstawienie tego meczu. Być może również w swoich słowach opisuję Czewe w samych negatywach, ale takie mam odczucie co do tego meczu.
Emocje już o 18.00.
 
fabian11 0

fabian11

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszow - Domex Tytan AZS Częstochowa 3-1 :spokodfhgfh:
Typ:
Asseco Resovia Rzeszow -1.5
Kurs: 1.55
Buk: bwin
Dziś dojdzie do pierwszego meczu w play off tych zespołów. Resovia na początku sezonu nie prezentowała się za dobrze lecz pod koniec już ich gra wyglądała solidnie, ostatecznie sezon zakończyli na 3 miejscu i niewiele brakowało aby wyprzedzili drugą ZAKSE. Te zwycięstwa są zasługa dobrze grających Wiki, Woickiego oraz Hernandeza. Potrafią pociągnąć grę w trudnych sytuacjach i poprowadzić swój zespół do zwycięstwa. Dziś na przeciwko nich staną również dobrze spisujący się młodzi siatkarze z Częstochowy, którzy sprawili trochę niespodzianek w Lidze Mistrzów. Co do Częstochowy to dobrze spisuje się przyjmujący Zbysiu Bartman, MlyakovNowakowski na środku. Uważam, że Resovia ma bardziej doświadczonych zawodników i lepiej ostatnio się spisują. Tym bardzie że własna hala więc zwycięstwo powinno łatwo przyjść. Typuje zwycięstwo Resovi w stosunku 3-1, 3-0.
oraz
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Data: 17.03.2009, Godz: 18.00
Spotkanie: Asseco Resovia Rzeszow - Domex AZS Czestochowa
Typ: Resovia @ Resovia -1.5 seta @ Resovia wygra I set
Kurs: 1.25 @ 1.50 @ 1.35

✅✅✅
Ostrzegałem co poniektórych przed graniem +1.5 seta na Czewe :] Niestety nie miałem możliwości oglądania tego meczu, także po przeczytaniu jakichkolwiek relacji będzie można myśleć nad następnym meczem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom