>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PLUS Liga sezon 2008/2009 - panowie

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
VS​

:siata:AZS Częstochowa-Resovia Typ : 1 @1,85 bet365 (7/10)​
(...)
Ja też stawiam dzisiaj na AZS i jeszcze dodam, iż na pewno nie będzie grał Paweł Papke, do tego pod znakiem zapytania stoi występ Wiki, podkręcił sobie kostkę na treningu. Travica raczej nie będzie mógł skorzystać z Łuki. W Częstochowie wszyscy zdrowi i gotowi do gry. Aha i w tym sezonie Częstochowa pokonała już Resovię i to właśnie na własnym parkiecie, 3-2.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Również popieram typ jak najbardziej na Częstochowę i sam osobiście sporo zainwestowałem w ich wygraną. Mecz ostatniej szansy, bo stan rywalizacji to 0:2 dla rzeszowian, chociaż mogło być zupełnie inaczej, bo Częstochowianie mieli szanse wywieźć zwycięstwo jedno z Rzeszowa. Nie zdziwiła mnie za bardzo gra siatkarzy AZS-u, ale bardziej dyspozycja siatkarzy Resovii. Wydawało się kilka tygodni temu, że Resovia &quot;łapie wiatr w żagle&quot;, gdy w końcówce rundy zasadniczej wygrywali mecz za meczem. Ostatnie dwa spotkania jednak były bardzo przeciętne w ich wykonaniu a dwa zwycięstwa z Częstochową wywalczyli dzięki zachowaniu więcej zimnej krwi i stabilności w grze. Częstochowa gra w przeciągu całego sezonu bardzo niestabilnie, ale w pojedynczych meczach są czasami nie do zatrzymania o czym przekonało się już kilka zespołów. Dzisiaj na pewno wyjdą bardzo zmotywowani z chęcią udowodnienia, że zwycięstwo w Rzeszowie im się należało. Resovia tak jak koledzy wyżej wspomnieli ma problemy kadrowe, chociaż dla mnie osłabieniem bardzo mocnym nie jest, bo maja bardzo mocną ławkę, jedynie brak Wiki może być problemem. Liczę, że dzisiaj zobaczymy ze strony częstochowskiej drużyny grę jaką prezentowali np. w meczu z Coprą a wtedy o zwycięstwo nie powinno być trudno.
AZS Częstochowa-Resovia Typ 1 1,85 Unibet
 
M 0

ma_teoo

Użytkownik
3 dni temu bez namysłu postawilem kupon na sovie... za 50 zl i powiem szczerze ze wyrzuciłem go do kosza po 2 setach. Dopiero zobaczylem w wiadomosciach wynik i kurcze lekkie zaskoczenie... pomijajac to ze sie ciesze ze mi kupon siadl to jak mozna cos takiego zrobic? hmm ale kto nie wygrywa 3:0 przegrywa 2:3 ktos to kiedys powiedzial... Pozdr
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Resovia pokazała klasę we wczorajszym pojedynku . Zdołali się podnieść po prawie przegranym meczu (2:0) i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść . Nie powiem , że był to mecz Resovii , bo stał on na wysokim poziomie i obydwie ekipy grały równo , chociaż pierwsze 2 sety zdecydowanie należały do Częstochowian . Później na boisku panowała już jedna drużyna , mimo , iż kolejne sety wyglądały na wyrównane , to tak naprawdę Resovia kontrolowała grę. Tiebreak znów był bardzo wyrównany i dopiero w samej końcówce drużyna z Rzeszowa zdołała zdobyć kilka punktów i odnieść wielkie zwycięstwo . Wyróżnienie dla Wiki , MVP meczu ? Może nie do końca się z tym zgodzę . Oivanen grał lepiej i przede wszystkim kończył większość ataków. Bardzo się cieszę , że Resovia awansowała dalej i życzę oczywiście samych sukcesów , chociaż teraz będzie zdecydowanie trudno .
 
pge 0

pge

Użytkownik
W meczu Olsztyn : Jastrzębski Węgiel stawiam na typ 2. Olsztyn do większości spotkań
podchodzi &quot; na odwal&quot; mowa tu głównie o Szymańskim. Jastrzębski jest w bdb formie,
ostatnio w domu wygrali dwu krotnnie z zespołem z Olsztyna i to dwa razy po 3:0.
Drużyna gości jest mocniejsza i nie wierze, aby nagle na wyjeździe nie wyszedł im mecz.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Dostali 1 mln złotych od Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego(chyba taka nazwa) to może bedą podbudowani. ???? Ale zarobki na pewno obniżone będą mieć. Myśle, że dziś Olsztyn jeszcze powalczy, ale następny mecz to nie będą mieli nic do powiedzenia.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No Olsztyn dostał 1 mln zł, ale co z tego jak sam Zagumny miał kontrakt na 1mln za sezon, więc te pieniądze raczej wielkiej motywacji im nie dadzą, a może i nawet wręcz przeciwne, bo władze już ogłosiły, że będą potrzebne zmiany w kontraktach odnośnie wynarodzenia. Ale grają u siebie, własna hala, kibice to może działać na zawodników mobilizująco, więc triumf jednych jak i drugich mnie nie zdziwi, ale patrząc na kursy to bardziej płaca się grać na Jastrzębski.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Jestem z Olsztyna i jestem kibicem olsztyńskiego AZSu także wypada mi się wypowiedzieć. AZS już chyba sam nie wierzy w zwycięstwo, a najbardziej Szymański i Zagumny, którym się nie chce trenować oraz grać od czasu kiedy rozpoczeły się problemy finansowe zespołu.
W pierwszych dwóch meczach Olsztynianie nic nie pokazali i wątpię, aby to się zmieniło.
Z tym milionem od Uniwersytetu to jest tak jak z pieniędzmi od miasta [500 tys.] które tak na prawdę nie wiadomo czy wpłyneły na konto klubu, być może rozeszły się od razu po wszystkich członkach zarządu i do tych najbardziej zadłużonych zawodników. Takie pieniądze nic nie zmienią...Prawdopodobnie jeśli klub nie pozyska większego sponsora nie podejdzie do rozgrywek w następnym sezonie. Wszystko wyjaśni się w najbliższych miesiącach - mówi się, że przyjdzie jakaś niemiecka firma, ale być może to jedynie plotka w Kortowie.
Jak najbardziej polecam grać na Jastrzębski Węgiel.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mimo tego , że Olsztyn dostał ten 1 mln , to chyba za bardzo nic nie zmieni . Ja akurat nie wiem , co dzieje się dokładnie w drużynie Olsztyna , ale jedynie ciekaw jestem , czy Zagumny jeszcze zostanie w tym klubie , czy może już będzie się rozglądał gdzieś za nowym ( o ile istnieje taka możliwość ) , bo wydaje mi się , że akurat ofert nie będzie brakowało z innych klubów.
 
piotrekr 0

piotrekr

Użytkownik
Spotkanie: AZS Olsztyn- Jastrzębski Węgiel (dokładny wynik)
typ: 1:3
kurs: 5,00
buk: bet365

Analiza: Już jutro o godzinie 18:00 rozpocznie się 3 ćwiercfinałowe spotkanie siatkarskiej Plusligi w którym miejscowy AZS podejmować będzie Jastrzębski Węgiel. Ku mojemu sporemu zdziwieniu bukmacherzy minimalne większe szanse dają Olsztynowi. Prawdę mówiąc nie wiem z czego to wynika ale w mojej opinii faworyt jutro może być tylko jeden- oczywiście JW.
Dwa pierwsze mecze rozgrywane w Jastrzębiu to były dwa tzw. spacerki w których zawodnicy z Olsztyna nie mieli nic do powiedzenia przegrywając dwukrotnie 0-3- przy czym w 1 meczu przynajmniej coś tam walczyli, natomiast w drugim wyszli na parkiet chyba z myślą szybkiego powrotu do domu a nie walki o zwycięstwo. Tak czy owak JW jest dla mnie murowanym faworytem do zwycięstwa również i jutro i nie sądze by fakt że przyjdzie im grac na hali przeciwnika będzie miał jakiekolwiek znaczenie na ich postawę. Węgiel jest po prostu zespołem lepszym w obecnym sezonie, o wiele bardziej zbilansowanym kadrowo, z długą i mocną ławką rezerwowych.
Ponadto Santili w porę znalazł powód słabszych spotkań sezonu zasadniczego którym była osoba holenderskiego rozgrywającego nico Freriksa którego sprowadzenie okazało się transferowym niewypałem.
Na szczęście jego potencjalny zmiennik Grzegorz Łomacz podołał roli pierwszego sypacza i ze swojego zadania wywiązuje się w 100%, prezentując o wiele bardziej urozmaicone rozegranie od Holendra.
Jeśli chodzi o zespół z Olsztyna to w tej chwili bardziej niż o awansie do 1/2 myślą tam o zatrzymaniu Plusligi na kolejne sezony. Problem z finansowaniem i brakiem sponsorów spędza sen z powiek tamtejszym działaczom i sądze że nieciekawa sytuacja w klubie przekłada się również w znacznej mierze na postawę samych zawodników.
Podsumowując uważam że jutro zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest zespół gości i jeśli komuś brakuje pewniaka do kupony po kursie 2,00 to może śmiało grac na JW. Ja natomiast zaryzykuje troche bardziej i zagram na dokładny wynik. Uważam że AZS stać jutro na wygranie seta ale całe spotkanie i jednocześnie awans do 1/2 przypieczętuje ekipa JW.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Jestem sympatykiem dzisiejszych gospodarzy, lecz wiary w ich siły nie mam...
AZS UWM Olsztyn - Jastrzebski Wegiel @ 2 @ 1.75
Stawka 10/10

AZS UWM Olsztyn - Jastrzebski Wegiel @ 2 [-1.5 seta]@ 2.30
Stawka 9/10
AZS UWM Olsztyn - Jastrzebski Wegiel @ 2 [-2.5 seta]@ 5.70
Stawka 6/10
Osobiście gram wszystkie trzy opcje, gdyż uważam, że wszystkie mogą wejść.
Przejdźmy do analizy.
Dzisiaj w hali Urania dojdzie do trzeciego meczu ćwierćfinałowego, gdzie jak na razie prowadzą Jastrzębianie po dwóch wygranych na własnym parkiecie. W mojej opinii będzie to ostatni mecz tych zespołów. Jastrzębie rozegrało ponoć świetny turniej w Turcji podczas Final Four Challenge Cup gdzie po zaciętym tie breaku ulegli. Wszyscy zawodnicy są mimo to podobno w dobrych nastrojach i przyjeżdżają do Olsztyna by już dziś zapewnić sobie awans do półfinałów.
AZS Olsztyn...dużo by można pisać o ich problemach. Zacznę od finansowych, które są w najgorszej sytuacji. Klub bez większego sponsora prawdopodobnie nie przystąpi do rozgrywek w następnym sezonie. Miasto oraz uniwersytet chcą pomóc, lecz kwoty odpowiednio - 500 tys. oraz 1mln złotych nie rozwiążą problemów. Zawodnicy nie otrzymali pensji przez ponad 2 miesiące (być może otrzymali je po zapomogach wymienionych powyżej) oraz zmuszeni byli do obniżenia wynagrodzenia. Ogółem zawodnicy nie mają chęci do gry [a klub nie ma pieniędzy na kolejne spotkania] i chyba powoli przymierzają się do przejścia do innych klubów. Szymański oraz Zagumny, czyli dwie gwiazdy chyba najbardziej pokazują swoją nie chęć po przez grę, stosunek do niej a nawet ostatnio gesty.
Powtórzę po raz kolejny - Olsztynianie nie mają już chęci do gry także podobnie jak w dwóch pierwszych meczach odpuszczą sobie wysokie loty.
Zdecydowanie typuję zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla z każdym handicapem.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Uff, Jastrzębski po naprawdę niezłym meczu pokonał Olsztyn. Naprawdę dziwiłem się, gdyż po 2 setach było 2-0, a Jastrzębie grało całkiem dobrze. W 1 secie do momentu, gdy Józefacki wszedł na zagrywkę i AZS zdobył 8 pkt z rzędu grali bezbłędnie. Olsztyn postawił mimo wszystko wysokie warunki i zagrał lepiej niż w tych dwóch pierwszych meczach. Wyszło jednak, że w tym roku w Olsztynie było coś nie tak. Mówicie o problemach finansowych, szkoda, że odbiło się to na postawie olsztynian. W drużynie zabrakło... zespołu, nie było chemii wyraźnie.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Tak, masz rację, AZS w trzech ostatnich setach grał bez wiary której brakowało też w dwóch pierwszych, ale je jednak wygrali po świetnej grze Józefackiego. Uśmiech pojawił mi się na twarzy gdy usłyszałem tuż przed początkiem Tie breaku &quot;A jednak Grzegorz Szymański zostaje na boisku&quot;. Grzesiu tak na prawdę grał fatalnie, nie wiem czy zdobył choć jeden punkt w ataku, ale ważne że Jastrzębie dało zarobić (przesadziłem z tymi handicapami].
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
AZS UWM Olsztyn - Jastrzebski Wegiel @ 2 @ 1.75 ✅✅✅
Stawka 10/10

AZS UWM Olsztyn - Jastrzebski Wegiel @ 2 [-1.5 seta]@ 2.30 ⛔
Stawka 9/10
AZS UWM Olsztyn - Jastrzebski Wegiel @ 2 [-2.5 seta]@ 5.70 ⛔
Stawka 6/10

Nie najgorzej ale ważne, że na plus. Spodziewałem się lepszej gry gości, przebudzili się w odpowiednim momencie.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
hmm, co do Szymańskiego to faktycznie dawno nie widziałem go tak słabo grającego. Tak patrząc po jego minie, to można było wywnioskować, że był na tym boisku, jakby jakąś karę odsiadywał.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
W pierwszym secie Jastrzębie prowadziło 3 pkt ale na zagrywkę wszedł Józefacki i w tym momencie Olsztyn serią zapewnił sobie zwycięstwo w secie, potem druga partia także dość szczęśliwie wygrana, w trzeciej partii rozpoczęli od 4 pkt prowadzenia ale szybko to stracili. Rękę Jastrzębiu podał trochę Sordyl wprowadzając za najlepszego zawodnika na boisku Szymańskiego, to było jak samobójstwo, bo Grzesiek grał całkowicie poniżej oczekiwań, słabo, nie rozumiem co Sordyl tą zmianą chciał zrobić, bez sensu. Potem Jastrzębie się rozkręciło i grało swoje.

A te wszystkie typy handi to grałeś naprawdę czy tylko tak podałeś, bo jak grałeś to nie wiem w jaki sposób wyszedłeś na plus?
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
AZS UWM Olsztyn - Jastrzebski Wegiel @ 2 @ 1.75 ✅✅✅
Stawka 10/10


AZS UWM Olsztyn - Jastrzebski Wegiel @ 2 [-1.5 seta]@ 2.30 ⛔
Stawka 9/10

AZS UWM Olsztyn - Jastrzebski Wegiel @ 2 [-2.5 seta]@ 5.70 ⛔
Stawka 6/10


Nie najgorzej ale ważne, że na plus. Spodziewałem się lepszej gry gości, przebudzili się w odpowiednim momencie.
W kwesti formalności to jakim cudem wyszleś tutaj na plus skoro wygrał Tobie tylko jeden kupon przy kursie 1,75? Według prostych obliczeń wychodzi strata -7,5 jednostki.
pzdr

/edit sorry nie przeczytałem powyższego wpisu ;).
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Tomasz Józefacki powoli się rozkręca w tej polskiej Plus Lidze . Gdy grał jeszcze u &quot;naszych&quot; , w Resovii Rzeszów , to tak świetnie mu nie szło . Co prawda miał już mocną zagrywkę , lecz większość trafiała w siatkę i przede wszystkim nie miał takich serii , jak w tym meczu . Nie był aż tak skuteczny , jak teraz , więc nie był tak &quot;wydajny&quot; . Często przytrafiały mu się słabe mecze , ale miejmy nadzieję , że już to minęło. Życzę mu , aby szło mu jak najlepiej , bo naprawdę potrafi grać w siatkę i cieszę się , że to pokazał właśnie w tym meczu .
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Zak Sa Kedzierzyn Kozle-Resovia Rzeszow
typ: 2
2,37
Pinnacle
Analiza:
W dzisiejszym pierwszym spotkaniu polfinalowym playoff siatkarskiej meskiej plusligi zmierza sie 2 po rundzie zasadniczej zak sa i 3 zespol resovia rzeszow . Rzeszowianie przed sezonem byli typowani do walki ze skra o Mistrzostwo Polski . Kedzierzyn natomiast sprawil dosc spora niespodzianke zajmujac 2 miejsce po pierwszej rundzie rozgrywek , gdyz nie ma on jakiegos oszalamiajacego skladu . Nierowny w ataku Novotny (moim zdaniem bijacy czesto przed siebie ) , Masny (ktory wybitnym rozgrywaczem nie jest) , Szczerbaniuk nie ma drugiego tak dobrego pomocnika na srodku , nierowny Martin , mlody , niedoswiadczony libero . Resovia natomiast to zespol zlozony z ubieglorocznych wicemistrzow polski z czestochowy , z woickiego , gierczynskiego i wiki , oraz wzmocniony swietnym srodkowym Hernandezem oraz reprezentantem Finlandii Oivanenem . Mimo , ze poczatek sezonu Rzeszowianom nie wyszedl to uwazam ze wyjda z dzisiejszej rywalizacji zwyciesko .
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No na pewno przesadzasz charakteryzując zawodników Kędzierzyna, Novotny jest jednym z najlepszych atakujących w lidze, na pewno nie bije przed siebie, jest lepszy z pewnością od Oivanena i to jemu można zarzucić bicie przed siebie. Z drugiej strony Masny jest w ścisłej czołówce rozgrywających w PLS, jednyne co się zgodzę to nierównie grający Martin, do tego dochodzi świetnie spisujący się Ruciak, który dopiero teraz rozwija skrzydła, Szczerbaniuk to klasa sama w sobie, choć wiadomo kontuzja robi swoje. A Resovia? Wika to grzecznie mówiąc gra słabo, to nie ten sam Marcin co w AZS, można doszukać się epizodów dobrej gry w jego wykonaniu, osobiście lubie tego zawodnika i mam nadzieje ze wróci do formy patrząć w kontekście reprezentacji, Gierczyński strasznie nierówno, groźny na pewno jest Hernandez. Jeśli Rzeszów zagra tak jak w meczach z Częstochową to szans większych im nie daje. Ja stawiam tutaj na Zakse.✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom