>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PLUS Liga sezon 2008/2009 - panowie

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W dzisiejszym spotkaniu z drużyny Resovii Rzeszów można pochwalić jedynie Hernandeza i oczywiście Krzysztofa Ignaczaka ... To , co zaprezentowali dziś gracze Asseco Resovii przechodzi samo siebie :kwasny4565: Wika po raz kolejny nie daje rady , jak można atakować prosto w potrójny blok i to z nieodpowiednią siłą , wiadomo , można nawet kiwać, szukać odbicia po palcach , ale nie w sam środek i to tak od niechcenia ! Gierczyński dziś nie zagrał najgorzej , ale pochwalić go nie można . Jak już wcześniej pisałem , Hernandez zagrał dobre spotkanie i Igła dwoił się i troił , aby pomóc drużynie . Najbardziej i tak podobał mi się blok Pawła Woickiego na (bodajże) Martinie ???? Prawda jest taka , jeśli Resovia nie poprawi swojej gry , to może się już pożegnać z 3 miejscem ... ZAKSA nie grała aż na tyle dobrze , aby wygrać 3 : 0 . Rzeszowianie gonili nawet 3 punktową stratę , aby w końcówce tracić kolejne punkty i przegrywać sety :kwasny4565: Dla mnie największą porażką dzisiejszego spotkania był Marcin Wika ! To by było na tyle.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
W dzisiejszym spotkaniu z drużyny Resovii Rzeszów można pochwalić jedynie Hernandeza i oczywiście Krzysztofa Ignaczaka ... To , co zaprezentowali dziś gracze Asseco Resovii przechodzi samo siebie :kwasny4565: Wika po raz kolejny nie daje rady , jak można atakować prosto w potrójny blok i to z nieodpowiednią siłą , wiadomo , można nawet kiwać, szukać odbicia po palcach , ale nie w sam środek i to tak od niechcenia ! Gierczyński dziś nie zagrał najgorzej , ale pochwalić go nie można . Jak już wcześniej pisałem , Hernandez zagrał dobre spotkanie i Igła dwoił się i troił , aby pomóc drużynie . Najbardziej i tak podobał mi się blok Pawła Woickiego na (bodajże) Martinie ???? Prawda jest taka , jeśli Resovia nie poprawi swojej gry , to może się już pożegnać z 3 miejscem ... ZAKSA nie grała aż na tyle dobrze , aby wygrać 3 : 0 . Rzeszowianie gonili nawet 3 punktową stratę , aby w końcówce tracić kolejne punkty i przegrywać sety :kwasny4565: Dla mnie największą porażką dzisiejszego spotkania był Marcin Wika ! To by było na tyle.
Co do Hernandeza to sie zgodze ale Igła wybronil jedna piłke tak super a takto to przecietny mecz zagrał jak cała druzyna! Ja choc kibicuje resovi to czuje ze gładko w palyoffach przegraja z ZAKSA 3:0 ! Niby forma miala przyjsc na playoff a dalej graja jak grali! Wedug mnie mnie to za duzo ludzi nakupili do grania! NIe rozumie jeszcze jednego czego travica nie daj szans gry Papke, bo Miki to potrafia zatakowac a raz potrafi puscic samolot! Mysle ze resovia nic nie zdziala,choc było by bardzo milo jakby zrobili jakas niespodziankke ????
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - AZS Olsztyn
Typ: 2
Kurs: 1,65
Analiza:
Spotkanie o miejsca 5-8. Delecta rzutem na taśmę dostała się do play-offów, bez żadnej niespodzianki uległa Skrze. Olsztyn, nie oszukujmy się, nie walczył w tym sezonie o czwórkę, ponieważ do niej wskoczyła ZAKSA. Myślę jednak, że Zagumny i spółka powalczą o to piąte miejsce, no ale najpierw muszą pokonać Delectę. Ostatni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 2:3 dla Olsztyna, ale wtedy bydgoszczanie walczyli o play-offy i byli w znakomitej formie.
Dla odważnych -1,5 seta.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Co do Olsztyna to rzeczywiście ostatnio prowadzone były rozmowy dotyczące nowych kontraktów, jakie będą tego efekty to nie wiadomo, zawodnicy na pewno bardziej są zajęci właśnie tymi sprawami niż chyba samą grą, a zwłaszcza, że o medale to oni nie grają. Tutaj pokombinowałbym z x po 2 setach albo zwycięstwo gospodarzy.

O Kędzierzynie napisałem parę słów w TD i tam podałem typ -1,5 seta, moim zdaniem duże szanse aby typ wszedł. Natomiast czystą 1 można grać po 9/10.⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Rzeczywiście jeżeli chodzi o mecz Delecty z Osztynem to raczej szukając zwycięzcy w tym meczu lepiej odpuscic moim zdaniem. Delecta swój cel osiągneła jakim było spokojne utrzymanie w PLUS Lidze. Treaz mogą zagrac na luzie a jedynym problemem może okazac się kontuzja Janczaka. W tym meczu jak miałbyc coś typowac to myśle pokusiłbym się w jakis over punktowy lub handicap w strone Bydgoszczan ale odpuszczam ten mecz całkowicie bo nic pewnego tutaj wcale nie widze.
Jednak nie o tym meczu chcialem napisac ;)


:siata:Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel Typ : +2,5 seta Jastrzębski @1,60 Unibet ⛔3:0​

Przedwczesny finał moim zdaniem. Rywalizacja w tej parze zapowiada się bardzo ciekawie. Oczywiście bez wątpienia nikt nie wyobraża sobie aby Skra z tej pary nie awansowala dalej ale Jastrzębianie wcale tanio skóry nie sprzedadzą. A już ugranie chociażby jednego seta w dzisiejszym meczu uważam za minimum czego dokonają. Sztab szkoleniowy Jasztreabian analizowal mecze Skry w LM bo ich zdaniem tam znalesc można wsyzstkie plusy i minusy w ich grze aniżeli w rywalizacji 1/4 z Delectą ktora potraktowali na luzie i nie przemęczając się awansowali dalej. Grali mozna powiedziec na pół gwizdka. Jastrzębianie w tym czasie równie gładko zmietli AZS Olsztyn. Rywal więc bardizej wymagający lecz mający problemy finanosowe. Jednak nie można ujmowac niczego w tym suckesiku Jastrzebianom bo grali bardzo dobre mecze. 3-0 z Olsztynem może robic wrażenie, nie zważając na to nawet w jakich okolicznościach to się odbywało, ale przecież akademicy w osttanich latach to stały uczestnik strefy medalowej walki o Mistrzostwo Polski. Rywalizacja bełchatowsko-jastrzębska od kilku lat wywołuje ogromne emocje. Jako pierwsze tego typu dramaturgie dostaliśmy w sezonie 2006/07 kiedy spotkali się w finale i o tym kto będzie najlepszy decydowal 5 mecz. Wogole to Jastrzębianie to wymagający rywal dla Skry. Potrafi ją zaskakiwac i wygrywac z nimi. W tym sezonie oba zespoly spotykały się cztery razy. Dwa razy miało to miejsce rzecz jasna w faize zasadniczej gdzie Skra przegrala u siebie 2:3 i wygrala na wyjeździe 3:0. Ponadto ich rywalzacje mogliśmy śledzic w Pucharze Polski w 1/4 kiedy to Skra u siebie gromiąć rywala 3:0 niemal już wtedy zapewnila sobie udzial w Final Four. W rewanżu góra był Jastrzębski wygrywając 3:2. Tak więc w rywalizacji jest remis 2-2, a najważniejsze starcia dopiero się zaczną.
W tym meczu możemy być świadkami bardzo ciekawych rywalizacji na poszczególnych pozycjach. Przede wszystkim interesująco będize w ataku. Mariusz Wlazły i naprzeciw Robert Prygiel. Przyjęcie to smaczek w postaci dwóch reprezentantów Francji. Antiga kontra Samica.
Walka będize zapewne na calego.
Jeżeli chodzi o braki kadrowe to zabraknie tylko Marcina Grygiela w zespole Jastrzębskieg. Ponadto w obu zespolach wszyscy z wielkimi nadziejami czekają na ten mecz.
Jeżeli chodzi o wyjściowe szóstki to nie powinno być żadnych niespodzianek i tak goście zapewne wyjdą w składzie Łomacz na rozegraniu, Prygiel w ataku, na przyjęciu Samica i Hardy, środek Jurkiewicz i Czarnowski no i na libero Rusek.
W zespole Skry trener Castellani pewnie desygnuje swoją żelazną w ostatnim czasie szóstke. Falasca na rozegraniu, Wlazły, Możdzonek, Pliński, Murek, Antiga, Gacek na libero.
Slabośc może dac o sobie po raz kolejny duet Murek, Falasca. Ci gracze tyle razy już zawodzili ale z uporem maniaka dalej grają od początku i ufa im selekcjoner Polaków. Może to popłaci w dzisiejszym pojedynku ale marne na to szanse. Dobrą zagrywką można szybko zniechęcic Murka do gry i na to licze, a złe przyjęcie równa się jesczze gorsze rozegranie Hiszpana.
Ciekawy mecz się zapowiada. Sądze ze warto będzie obejrzec od 18:00 POlsat Sport live ;)

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz na decydujące o miejscach końcowych PLUS Ligi ;)
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Według mnie jeśli Jastrzębie ugra coś, to nie więcej niż jednego seta. Skra już powinna grać na poważnie, poważniej niż to grali z Delectą. Tym razem rywal jest mocniejszy, a i stawka meczu dużo wyższa. Mi osobiście gra Węgla nie podobała się w ostatnim meczu z AZS Olsztyn. Dwa pierwsze sety praktycznie zaspali, nie potrafili zatrzymać Józefackiego przez cały mecz. Wygrali jedynie dzięki Grzesowi Szymańskiemu, który grał ponad dwa sety i chyba nie skończył żadnej pierwszej piłki.
Olsztyn nie polecam dzisiaj, o nic praktycznie nie grają, zawodnicy mentalnie skończyli sezon. Ważą się losy kontraktów ale ich gra nie ma na to wpływu.
Mecz ZAKSA - Resovia....nie mam jednoznacznej opinii w tym meczu, uważam jedynie, że goście zagrają lepiej niż wczoraj.
 
piotrekr 0

piotrekr

Użytkownik
Spotkanie: Skra Bełchatów-Jastrzębski Węgiel (+1,5 set)
typ: 2
kurs: 2,55
buk: expekt

analiza: Pierwsze spotkanie półfinałowe siatkarskiej plus ligi w którym bełchatowska Skra zagra z Jastrzębskim Węglem. Bełchatowianie są kreowani na pewniaka do MP i ciężko się temu dziwić. Od 3 sezonów rządzą niepodzielnie na ligowych parkietach zdobywając praktycznie wszystko co jest do zdobycia. Ponadto zajęli 1 miejsce w sezonie zasadniczym zapewniając sobie znakomita pozycję startową w play-offach.
Wydaję się jednak że Skra pomimo pojawianie się przed sezonem dwóch gwiazd światowego formatu: Murka i Falasci jest dużo bardziej chimerycznym zespołem niż w poprzednich sezonach- kilka porażek w lidze, kilka zwycięstw za 2pkt. z przeciwnikami z którymi teoretycznie nie powinni mieć problemów.
Nie wiem ale nie przekonuje mnie w tym sezonie ten zespół- owszem wciąż uważam że są zdecydowanym faworytem do zdobycia mistrzostwa ale nie sądze aby przyszło im to tak łatwo jak w poprzednich sezonach- a zwłaszcza jak w sezonie ostatnim.
Dzisiejszy mecz, podobnie jak wczorajszy półfinał ZAKSY z Resovią jest w dużym stopniu pewną niewiadomą. O ile wiemy że goście prezentują od pewnego czasu dość wysoką dyspozycję, o tyle nt formy Skry nie wiemy nic. Pare dni temu zagrali sparing z warszawską politechniką w którym padł wynik po 2 w setach(trenerzy umówili się na 4 partie).
Z relacji drugiego trenera Skry wynika że nie potraktowali tego spotkania ulgowo a sama gra pozostawiała wiele do życzenia.
Jako że Jastrzębski to znacznie wyższa półka niż Politechnika na słabą grę już dzisiaj Bełchatowianie sobie pozwolić nie mogą. Uważam że będziemy świadkami wyrównanego spotkania w którym przyjezdni skazywani na porażkę postawią trudne warunki gospodarzom urywając conajmniej 2 sety. A kto wie czy nie pokuszą się o zwycięstwo.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Kedzierzyn-Rzeszow
Typ: 2
Pinnacle
2,35
Analiza:
Dzis juz drugi pojedynek z serii polfinalowej plusligi a mianowicie rywalizacja pomiedzy kedzierzynem a rzeszow . Wczoraj gora byli gospodarze ktorzy pokonali rywali bez straty chocby seta . Rywalizacja toczy sie do 3 zwyciestw , a wiec jesli Rzeszow dzis ulegnie Zak Sie Kedzierzyn bedzie w bardzo trudnej sytuacji . Podopiecnzie Ljubomira Travicy musza dzis podejsc do pojedynku maksymalnie skoncentrowani . Marcin Wika w stosunku do wczorajszego spotkania musi diametralnie poprawic swoja dyspozycje , jesli to uczyni uwazam ze powinna byc dobrze ( przynajmniej dla Resovii) i druzyna z Rzeszowa powinna wygrac dzisiejsze spotkanie
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - AZS Olsztyn
Typ: 2
Kurs: 1,65
Analiza:
Spotkanie o miejsca 5-8. Delecta rzutem na taśmę dostała się do play-offów, bez żadnej niespodzianki uległa Skrze. Olsztyn, nie oszukujmy się, nie walczył w tym sezonie o czwórkę, ponieważ do niej wskoczyła ZAKSA. Myślę jednak, że Zagumny i spółka powalczą o to piąte miejsce, no ale najpierw muszą pokonać Delectę. Ostatni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 2:3 dla Olsztyna, ale wtedy bydgoszczanie walczyli o play-offy i byli w znakomitej formie.
Dla odważnych -1,5 seta.
✅✅✅
Kontrakty zostały podpisane, zawodnicy zgodzili się nawet na cięcia finansowe. Na pewno chcą jak najszybciej skończyć sezon, pewna wygrana 3:1.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
ZAKSA - RESOVIA 2:3
Bardzo dobre widowisko zaprezentowały nam obie drużyny ???? mecz stał na wysokim poziomie ???? Dobrze ze sie skończyło jak sie skończyło choć mogło być 3:0 ale nie wnikajmy !Stan rywalizacji jest 1:1 a było blisko 2:0 dla ZAKSY teraz wszytko sie przenosi do Rzeszowa a tu mam nadzieje ze będą 2 mecze wygrane przez drożynę RESOVI ????
Według mnie kluczem do wygranej była zagrywa tzn mało błędów ze strony rzeszow a więcej ze strony ZAKSY, widać tez było ze RZESZÓW jest lepiej przygotowany fizycznie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

:siata:Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel Typ : +2,5 seta Jastrzębski @1,65 Unibet ✅3:1​

II mecz w Bełchatowie już dzisiaj pomiędzy tymi zespołami. Mój typ się nie zmienia co do tego spotkania. Wczoraj zauważyłem szanse dla Jastrzębian i wcale tak źle nie zagrali. Jednak Skra tego dnia grała bardzo dobrze. Mariusz Wlazły MVP tego meczu zdobył 15pkt i prezentował się doskonale w ataku. Widac że jeżeli walka toczy się o najwyższe cele Mariuszowi idzie coraz lepiej. To dobrze wróży dla Bełchatowian. Dobre spotkanie trzeba też odnotowac po stronie Dawida Murka. 11pkt na dużym procencie skuteczności w ataku(63%) jak i pozytywnego przyjęcia (63%). Zawiódł tym razem Antiga, ale jak zwykle dobrym rezerwowym okazal się Bąkiewicz.
W zespole Santillego zawiódł całkowicie Samica (Być może przez nową fryzure:p). Początek bardzo nonszalancki w wykonaniu Francuza co szybko zaowocowalo posadzeniem go na ławce. To nie był wyraźnie jego dzień. I pojedynek francuskich przyjmujących wcale nie był tak ciekawy jak mogliśmy się spodziewac. Ogólnie bardzo dobrze rozgrywał znowu Grzegorz Łomacz. Wiele gry środkiem i tam udane ataki Patryka Czarnowskiego i Wojtka Jurkiewicza. Tym co zawiodło to slabe przyjęcie w tym spotkaniu. 53-38(%) na korzyśc Bełchatowian w tym elemencie. Kiedy Skra źle przyjmowala to piłka i tak pozostawała po ich stronie i starali się coś z tego ugrac a kiedy złe przyjęcie następowalo po stronie JW to piłka od razu przechodziła na strone Skry i nie udawało się zniwelowac poczatkowego błędu. A w 3 secie zaledwie 17% poz przyjęcia to już tragedia.
Wielka szansa wczoraj na urwanie seta byla po przeciez w 2 partii prowadził JW 18-14 ale potem nastąpila seria 6pkt z rzędu Skry ... Czyżby JW podpatrywał jak roztwaniac zaliczki od Iskry Odincowo????
Dzisiaj licze że o wiele lepiej zagra Samik i uda się Jastrzębianom ugrac przynajmniej seta. Początek meczu tak jak wczoraj o godzinie 18.

Zapraszam do dyskusji i pisania swoich analiz na mecze PLUS Ligi ;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Kluczowy był w mecz Resovii i Zaksy pierwszy set, taka przegrana na przewagi, kiedy miało się piłki setowe podcina skrzydła i dlatego druga partia tak wysoko przegrana, ale potem rządzili zawodnicy Kędzierzyna, niestety zabrakło sił w TB, przygotowanie fizyczne na pewno po stronie Rzeszowa. Patrząc jednak w przyszłość, to jeśli awansuje do finału Zaksa to raczej będzie ciekawsze widowisko ze Skrą (też raczej awansuje), bo jak do finału wejdzie Resovia to raczej wynik przesądzony, z Bełchatowem dostają regularnie lanie do 0.
 
6 1

666marcin

Użytkownik
10-04-09 18:00 Polska panowie
PGE Skra Belchatow - Jastrzebski Wegiel KS
Typ: 1(-2,5)
Kurs: 2,10
Buk: bwin

Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu sa gospodarze. Zagraja oni na wlasnym boisku a jak wiemy to zawsze pomaga. Stawiam na gospodarzy, gdyz moim zdaniem maja o wiele lepszy sklad od rywali. Ogladalem wczoraj mecz tych samych druzyn i druzyna PGE Skra Belchatow grala o wiele lepiej i wygrala gladko 3:0 (25:20, 25:21, 25:23). Mysle, ze dzisiaj powtorzy sie ten sam wynik meczu, gdyz gracze Jastrzebskiego Wegla chyba nie wierza, ze mozna ze skra wygrac, tym bardziej, ze obie druzyny zagraja dzisiaj w tych samych skladach co wczoraj. Dodam, ze zawodnik gospodarzy Mariusz Wlazly gral wczoraj bardzo dobrze i zostal wybrany zawodnikiem meczu i mysle, ze dzisiaj pomoze wygrac swojej druzynie 3:0.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Kluczowy był w mecz Resovii i Zaksy pierwszy set, taka przegrana na przewagi, kiedy miało się piłki setowe podcina skrzydła i dlatego druga partia tak wysoko przegrana, ale potem rządzili zawodnicy Kędzierzyna, niestety zabrakło sił w TB, przygotowanie fizyczne na pewno po stronie Rzeszowa. Patrząc jednak w przyszłość, to jeśli awansuje do finału Zaksa to raczej będzie ciekawsze widowisko ze Skrą (też raczej awansuje), bo jak do finału wejdzie Resovia to raczej wynik przesądzony, z Bełchatowem dostają regularnie lanie do 0.
Kiedyś musi REsovia wygrać ze skra a to bedzie parę meczów jeśli oczywiście resovia przejdzie dalej bo zapowiadaj sie ciezkie mecze półfinałowe z ZAKSA! :-D
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Inaczej podchodzi się do meczu w lidze,a inaczej w finale ;] Żaden mecz nie jest taki sam, ale to nie zmienia faktu że Skra na 90% wygra ligę.
Wiadomo, że każdy mecz jest inny, ale Resovia ma kompleks Skry, jako jedyny zespół z czołówki regularnie zbiera baty od Bałchatowa, zarówno w lidze jak i w 1/2 PP.
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Ja za tydzień widzę dwa zwycięstwa Resovii u siebie co przypuszczam da po wymnożeniu kursik lekko powyżej 2 może 2,5.Uważam że Zaksa na ten sezon już swoje ugrała.Biedaczek Martin nie ma niestety wartościowego zmiennika, myli się niemiłosiernie w ataku co Resovia skrzętnie wykorzysta i po meczach u siebie awansuje do finału.Właśnie bardziej wartościowi zmiennicy w zespole Resovii przesądzą stan rywalizacji.Polecam zagrać co wyżej proponuję za większą kaskę.:jezora:
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
A jak oceniacie sytuację z dzisiejszego spotkania Skra - Jastrzębie, gdy przy stanie 9-10 dla JSW sędziowie zorientowani się, że Jastrzębie grali kilka akcji w złym ustawieniu i zarządzili wynik 10-5? Wg mnie to skandal, sędzia powinien zorientować się wcześniej i przy pierwszej akcji w złym ustawieniu gości gwizdnąć punkt dla Skry i pokazać, za co punkt jest przyznany. To wtedy daje szanse poprawy ustawienia. Przez nieuwagę sędziów Jastrzębie straciło szansę na wygranie meczu. To tak, jakby w meczu piłki nożnej sędzia nie gwizdnął 5 rzutów karnych dla drużyny, a za szóstym faulem rywali zarządziłby 6 karnych. SKANDAL! Słusznie Roberto Santilli krzyczał: Tell me, Why? Po to się gwizda przecież błąd ustawienia i przyznaje punkt rywalom, żeby drużyna to skorygowała.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom