>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PLUS Liga sezon 2008/2009 - panowie

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
A ja oglądałem i Resovia dopiero w 3. i 4. secie zaczęła grać na jakimś tam poziomie, natomiast spokojnie mogli po dwóch partiach dostawać 2-0, zabrakło trochę Częstochowie skuteczności w pierwszej akcji, przyjęcie mieli całkiem dobre, widać zmęczenie. Rzeszów bardzo nierówno, mają kilka pkt przewagi i zaraz je tracą w jednym ustawieniu. Ogólnie słabo dzisiaj grali. Szczerze mówiąc jakby grali z lepiej dysponowanym przeciwnikiem to czekała by ich klęska. A zawodnicy też bez rewelacji, Gierczyński - słabizna, Wika to już przechodził samego siebie jak był blokowany, Oivannen też raczej ostoją w ataku to nie był, dobrze nawet zaprezentował się Mitrović i Hernandez. Jutro dla Częstochowy bardzo ważny mecz, bo może być kluczowy w tej rywalizacji, więc będą w pełni zdeterminowani, więc jeśli poprawią grę w pierwszym uderzeniu i zaryzykują w innych elementach to się nie zdziwie jak wygrają, ale spodziewam się kursów podobnych albo i słabszych na Resovie jak dzisiaj, więc gra na nich jest w ogóle nieopłacalna.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
-vs-


Spotkanie :
Asseco Resovia Rzeszow vs. Domex Tytan AZS Częstochowa
Typ : Domex Tytan AZS Częstochowa +2,5 (sets) ✅✅✅
Kurs : 1,55
Buk.: Expekt

Analiza :
Spotkanie PO w PLS. Zespoły już wczoraj rozegrały pierwsze spotkanie, które zakończyło się wynikiem 3-1 dla gospodarzy ( 23:25, 25:20, 25:21, 25:21) . Oba zespoły to czołowe zespoły i trudno wskazać wyraźnego faworyta. W sezonie zasadniczym to Resovia była wyżej sklasyfikowana bo aż na 3 miejscu zdobywając 39pkt. Domex, który walczył jeszcze w LM uplasował się dopiero na 6 miejscu. Myślę, że Rzeszowianie nie chcieli trafić na akademików iż jest to bardzo nie wygodny rywal. Grę zespołu ciągnie Zbigniew Bartman oraz Smilen Mlyakow. Młodzi środkowi już nie raz potrafili uprzykrzyć życie atakującym. Dobrze zapowiadający się Piotr Nowakowski gra coraz lepie. Po drugiej stronie bardzo dobrze poukładany zespół. Reprezentanci Polski jak Woicki, Wika,Gierczyński czy libero Krzysztof Ignaczak decydują o grze swojego zespołu. Gracze akademików udowodnili już w LM, że potrafią wygrać ze światowej klasy zespołami. Wczoraj po pierwszym secie wydawało się, że mogą nawet odnieść zwycięstwo w hali Podpromie. Dobry występ środkowych Rzeszowian w tym Hernandeza, który został wybrany najbardziej wartościowym zawodnikiem spotkania przyniósł zwycięstwo gospodarzy w trzech kolejnych partiach. Jednak to nie przesądza o wyniku tej potyczki. Wyraźne tego dnia zawodnicy AZS nie radzili sobie przyjęciem. Bardzo dobrych było jedyne 27% więc bardzo słabo. Sovia przyjęć bdb miała, aż 48%. Domex popracował w pierwszym secie blokiem zdobywając 6 pkt przy 1 Resovii i to głównie zadecydowało o wygranej pierwsze partii. W ataku to również Rzeszowianie mieli większą skuteczność bo 49% było kończących. W ataku rządził nie podzielnie Mikko Oivanen, który zdobył łącznie 22 pkt właśnie z tego elementu. AZS wypadł gorzej w tej statystyce 41%. Jeżeli AZS popracuje blokiem i polepszy zdecydowanie przyjęcie myślę, że będzie w stanie dzisiaj wygrać nawet cały mecz. Jednak ja proponuje bardzo asekuracyjną wersję na wygraną co najmniej jednego seta przez akademików. W rundzie zasadniczej Częstochowianie wygrali na własnym boisku z Resovia po tiebreaku 3-2, jednak w Rzeszowie odnieśli boląca porażkę 3-0. Niestety nie mogłem oglądać wczorajszego spotkania dlatego mogę trochę przybliżyć statystyki i moje odczucia.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Ja dzisiaj polecam ponownie grać na Resovie -1.5 seta, gdyż Bartman wczoraj narzekał [oraz kulał] na ból kostki. Wyraźnie to wczoraj pokazywał, a dzisiaj nie powinno być o wiele lepiej.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Wielkie brawa dla Resovii ???? Dziś znów wygrali 3:1 z Domexem Częstochowa i w rywalizacji do 3 zwycięstw prowadzą już 2:0 , także Częstochowianom bardzo ciężko będzie odrobić te straty, jednak to nie jest nierealne. Mam nadzieję , że Ci co dziś oglądali to spotkanie , nie będą się już wypowiadać , że Gierczyński gra słabo , bo dziś właśnie pokazał , co potrafi , więc najpierw oglądajcie mecze , a później się wypowiadajcie. To by było na tyle ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Wielkie brawa dla Resovii ???? Dziś znów wygrali 3:1 z Domexem Częstochowa i w rywalizacji do 3 zwycięstw prowadzą już 2:0 , także Częstochowianom bardzo ciężko będzie odrobić te straty, jednak to nie jest nierealne. Mam nadzieję , że Ci co dziś oglądali to spotkanie , nie będą się już wypowiadać , że Gierczyński gra słabo , bo dziś właśnie pokazał , co potrafi , więc najpierw oglądajcie mecze , a później się wypowiadajcie. To by było na tyle ????
Wiesz pewnie gdybym nie oglądał meczów to bym się na ich temat nie wypowiadał i oba spotkania obejrzałem, napisałem po pierwszym meczu, że Gierczyński grał słabo, hmm, to według Ciebie jak wczoraj Krzysiek grał, dobrze?

ps. A dzisiaj już Gierczyński zagrał nawet dobrze, wybrany MVP, kończył najważniejsze piłki i w bardzo dużym stopniu przyczynił się do zwycięstwa Rzeszowa.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Wiesz pewnie gdybym nie oglądał meczów to bym się na ich temat nie wypowiadał i oba spotkania obejrzałem, napisałem po pierwszym meczu, że Gierczyński grał słabo, hmm, to według Ciebie jak wczoraj Krzysiek grał, dobrze?

ps. A dzisiaj już Gierczyński zagrał nawet dobrze, wybrany MVP, kończył najważniejsze piłki i w bardzo dużym stopniu przyczynił się do zwycięstwa Rzeszowa.
Radek , ja się z Tobą nie kłócę , tylko też nie mów , że Gierczyński gra słabo . Co do wczorajszego meczu to się zgodzę , że nie zagrał najlepszego spotkania i nie mam zamiaru tutaj się sprzeczać, ale z twojej wypowiedzi wywnioskowałem , że przez cały sezon grał słabo , a to nieprawda. Jak się mylę , źle zrozumiałem , to sorry ???? bo dzisiaj Krzysiek naprawdę pokazał klasę i kończył większość piłek. A tak już poza tym , to dla mnie najlepszym libero w Polsce jest oczywiście Igła ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Radek , ja się z Tobą nie kłócę , tylko też nie mów , że Gierczyński gra słabo . Co do wczorajszego meczu to się zgodzę , że nie zagrał najlepszego spotkania i nie mam zamiaru tutaj się sprzeczać, ale z twojej wypowiedzi wywnioskowałem , że przez cały sezon grał słabo , a to nieprawda. Jak się mylę , źle zrozumiałem , to sorry ???? bo dzisiaj Krzysiek naprawdę pokazał klasę i kończył większość piłek. A tak już poza tym , to dla mnie najlepszym libero w Polsce jest oczywiście Igła ????
Bo tak trochę myślałem, że ta uwaga to taka aluzja to mojego postu. A w swojej wypowiedzi oceniałem występ Krzyśka Gierczyńskiego we wczorajszym spotkaniu a nie w całym sezonie. Też oczywiście się nie kłóce, luz i pokój:spokodfhgfh:.

ps. Ze zdaniem pogrubionym zgadzam się w 100%.
 
P 0

pavlinho

Gość
Wielkie brawa dla Resovii ???? Dziś znów wygrali 3:1 z Domexem Częstochowa i w rywalizacji do 3 zwycięstw prowadzą już 2:0 , także Częstochowianom bardzo ciężko będzie odrobić te straty, jednak to nie jest nierealne. Mam nadzieję , że Ci co dziś oglądali to spotkanie , nie będą się już wypowiadać , że Gierczyński gra słabo , bo dziś właśnie pokazał , co potrafi , więc najpierw oglądajcie mecze , a później się wypowiadajcie. To by było na tyle ????
W każdym temacie/ziale tematycznym gdzie czytam twoje posty, ich poziom merytoryczny jest denny. Wszędzie szukasz napinki, nic nie wnosisz do tematów ale dobra to nie miejsce na takie wpisy.
Gierczyński wczoraj zagrał słabo, dzisiaj zagrał bardzo dobrze. Ale ile było tych bardzo dobrych występów w Plus Lidze? 4? 5? Po jednym spotkaniu nie poznajemy siatkarza, ale po kilkunastu. Dzisiaj miał dzień i zdania i tak nie zmienię, bo jest trochę ponadprzeciętnym ligowym średniakiem.
AZS musi w piątek wygrać, nie wierzę w kolejną porażkę, gdyby dzisiaj mieli więcej szczęścia...
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
wiadomo , bo to co napisałem o Igle , to czysta prawda ???? I niech on będzie podstawowym Libero w naszej Reprezentacji ???? Gacek jest też dobry , ale nie wyciąga takich piłek jak Ignaczak . Już za gry w Skrze był najlepszym , a teraz , odkąd przeszedł do Resovii było o nim trochę ciszej , ale widać teraz , że ten transfer nie wyszedł mu na złe , bo znów się odrodził i odpłaca się Resovii w 100% ???? ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W każdym temacie/ziale tematycznym gdzie czytam twoje posty, ich poziom merytoryczny jest denny. Wszędzie szukasz napinki, nic nie wnosisz do tematów ale dobra to nie miejsce na takie wpisy.

Gierczyński wczoraj zagrał słabo, dzisiaj zagrał bardzo dobrze. Ale ile było tych bardzo dobrych występów w Plus Lidze? 4? 5? Po jednym spotkaniu nie poznajemy siatkarza, ale po kilkunastu. Dzisiaj miał dzień i zdania i tak nie zmienię, bo jest trochę ponadprzeciętnym ligowym średniakiem.
AZS musi w piątek wygrać, nie wierzę w kolejną porażkę, gdyby dzisiaj mieli więcej szczęścia...
skoro dla Ciebie są denne to nie musisz ich czytać , przecież nikt Ci nie każe . Piszę to , co uważam za słuszne i to , co myślę , a skoro wierzyłem w Resovię , to napisałem to i chyba wyraziłem się jasno . Skoro zawodnika poznaje się po kilkunastu meczach w sezonie , to z udziałem Resovii ich niewiele oglądałeś i się wypowiadasz ???? Nie mówię przecież , że Gierczyński jest jakimś guru albo kimś , bo tak nie jest. Ale skoro Ty twierdzisz , że gra on słabo , to akurat z tym się nie mogę zgodzić . Co do Marcina Wiki trochę się zgadzam , jego sezon nie był zbyt kolorowy , a dzisiaj też nie pokazał się z najlepszej strony . Gra tak , jakby trochę bał się wziąć na siebie odpowiedzialności , chociaż uważam , że teraz i tak mu lepiej idzie niż na początku sezonu , co nie oznacza , że dobrze ...
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Trefl Gdańsk - Jadar Radom 1 1,65 Bwin 10/10 ⛔ ⛔
Dla mnie peFFka jeśli chodzi o dzisiejszy dzień i tak jak widać gram bardzo mocno ten typ. Stan rywalizacji to 1:0 dla Jadaru, który w pierwszym meczu wygrał 3:1. Wydaje się, że siatkarze Jadaru dosyć pewnie wygrali to spotkanie jednak mecz był bardzo wyrównany co widać w statystykach. Bardzo ważne znaczenie ma atut własnej hali i myślę, że poniekąd to przyczyniło się do zwycięstwa Jadaru i dzisiaj również może być tak samo. Dlaczego? Wiadomo, mecz jest o bardzo wielką stawkę i na pewno luzie w grze można zapomnieć i nerwy będą odgrywać dużą rolę a wygra ten kto najlepiej z tym sobie poradzi a właśnie gra u siebie powoduje, że gra się łatwiej. W Radomiu było to widać i gospodarze łatwiej sobie z tym poradzili i wygrali chociaż Trefl najgorzej nie grał, ale chyba właśnie nie wytrzymał nerwowo o czym mówi trener gdańskiej drużyny. Trefl nie może sobie dzisiaj pozwolić na porażkę bo ich szanse na utrzymanie będą już bardzo niskie a więc na pewno wyjdą niezwykle zmotywowani i odniosą zwycięstwo po 4 miesiącach. Myślę, że dzisiaj zobaczymy na co stać w tym sezonie Trefla i zwycięstwo pozwoli kibicom uwierzyć, że ich zespół stać na utrzymanie w lidze.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Nie jestem taki pewny zwycięstwa Trefla z nawet mi nie znanych powodów. Takie przeczucie po prostu.
Ja na dzisiejszy duet meczy gram Under 43.5 w I Secie w meczu Skry po kursie 1.85 w BetSafe.
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
Dzisiaj w Delekcie nie zagra Dawid Konarski który ma lekką kontuzje. Nie wiadomo co z Jańczakiem który trenuje od 2 tygodni wiec najprawdopodobniej na pozycji atakującego zagra Kokociński.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
no...spadkowicza już chyba znamy ????

Gdańsk grał fatalnie, Jadar przyzwoicie.
Nazwiska nie grają i ten mecz był najlepszym tego dowodem.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Oglądałem mecz pomiędzy Treflem a Jadarem i muszę przyznać, że Trefl mógł nawet grać o win, gdy w drugim secie przy stanie 1:0 dla gospodarzy, nie wykorzystali 2 razy setball. W ekipie z Gdańska dobrze zaprezentował się Kocik, ładne ataki które prawie wszystkie kończył. Po stronie gości dobrą grę pokazał Hernandez. Gdańsk leci z ligi...
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Treflowi gratulujemy spadku ???? Bardzo kibicowałem tej drużynie mimo tych serii porażek i fatalnej gry. Dzisiaj już nie wierzę, że są w stanie utrzymać się w lidze i nie tylko dlatego, że wtopiłem na nich dzisiaj sporo, ale nie wierzę że są w stanie poprawić swoją grę jeszcze w tych barażach, bo jeśli u siebie nie potrafią wygrać to jak mają się utrzymać ? Mogli ten mecz wygrać, gdyby wykorzystali piłki setowe w 2 secie bo wtedy Jadar prawdopodobnie nie podniósłby się jednak, gdyby byli w lepszej formie niż w rundzie zasadniczej to nawet przy 2:1 starali się chociaż powalczyć a oni w meczu o taką stawkę, gdy mecz im wymyka się z pod kontroli przestają wierzyć w zwycięstwo.
 
shatan 0

shatan

Użytkownik
AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 2 1.7
Stan rywalizacji 0-2 (2:3, 0:3). Sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby w pierwszym spotkaniu Inżynierowie wykorzystali piłkę meczową ???? a tak dla podopiecznych młodego trenera Stelmacha wydaje się być banalnie prosta. Trzeba wygrać i w spokoju czekać na wynik rywalizacji Sovii z Czewą. Co do klas prezentowanych przez oba zespoły nie ma wątpliwości - Mostostal prezentuję wyższą.
Przez sezon zasadniczy ewoluowali z drużyny, od której nic się nie wymaga do jednego z faworytów Plus Ligi. Polibuda pokazała niezywkły chart ducha, niedoświadczona drużyna pewnie awansowała do PO, poradziła sobie w trudnej dla zespołu sytuacji. Osiągnęli już naprawdę wiele i to im się chwali:spokodfhgfh: Jednak to wydaje się być kres ich możliwości, po świetnym sezonie czas na zasłużony odpoczynek i przygotowania do ciężkiej batalii w przyszłym:spokodfhgfh: Zaksa wie, że pojedynek wygra i na pewno zrobi wszystko, by nie dopuścić do 4 a może i 5 spotkania. Przewiduję góra ugranie 1 seta przez Inżynierów:spokodfhgfh:
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Osobiście odpuszczam ten mecz, ale mimo wszystko że bardzo bym chciał, aby politechnika powalczyła z Zaksą to jednak dzisiaj chyba wszystko się rozstrzygnie. Szkoda tego pierwszego meczu gdzie stołeczni byli bardzo blisko zwycięstwa i wtedy sytuacja byłaby bardzo ciekawa. Dodatkowo dzisiaj nie wiadomo w jakiej dyspozycji będzie zespół ponieważ do drużyny wdarła się epidemia grypy. Nie wystąpi na pewno Serhiej Kapelus, nie wiadomo czy grypa nie wpyłnęła znacząco na formę na jednego z najlepszych zawodników w tym sezonie Politechniki Jurija Gladyra tak więc sytuacja nieciekawa w stołecznej drużynie. Dla mnie NO BET.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:siata:AZS Częstochowa-Resovia Typ : 1 @1,85 bet365 (7/10)⛔2:3​

Czy to będize ostatni pojedynek w tej parze? Śmiem bardzo w to wątpic. Dzisaij na Jasnej Gorze moim zdecydowanym faworytem są gospodarze tego meczu. W serii przegrywają 0-2 z Sovią po dwóch porażkach 1:3 w hali na Podpromiu. Dwóch pierwszych spotkań nie mialem okazji neistety obejrzec ale z tego co czytałem to wcale Resovia nie zagrala jakoś olśniewająco. AZS szczególnie w pierwszym meczu miał nawet szanse na wygranie, po zwycięstwie w 1 secie było blisko aby wygrali drugiego, lecz tego nie udalo się dokonac. Cóż o tym zespole zostało powiedziane już wszystko i każdy ich mecz to pewnego rodzaju zagadka, bo mogą zagrac fenomenalnie jak chociażby w mezcu LM z Copra Piacenza gdy zmietli Włochów 3:0, a mogą zagrac słabiej jak z początku sezonu. Wszystko już to przerabialiśmy. Mobilizacja w obozie Radka Panasa ogromna, dodatkowym bodźcem wspomagającym drużyne będą wspaniali kibice zgromadzeni w hali Polonia, którzy zawsze potrafią stworzyc wspanialą atmosfere że aż chce się grac.
Sovia pod koniec sezonu zasadniczego złapala forme i utrzymali to do dwóch meczy we własnej hali. Dzisiaj czas na porażke, bo zmoblizowana Częstochowa nie pozwoli się ograc łatwo.
Jeżeli chodzi o składy to nie doszukałem się żadnych niepokojących newsów z któregoś z obozów. Zatem Bartman i spółka we własnej hali spróbują odwrócic losy rywalizacji. Jak to pisalem podczas pierwszego meczu tych zespołow w serii play off Czewy jeszcze nigdy nie zabrakło w 1/2 finału play off, a Rzeszowianie tam się nie znaleźli jeszcze w historii. Sądze że przełamanie tych statystyk jeszcze dzsiejszego dnia nie nastąpi i gram śmialo na gospodarzy tego meczu po bardzo dobrym współczynniku @1,85;)

Zapraszam do dyskusji i pisania własnych typów na ten i nadchodzące mecze w PLUS Lidze fazy play off czy play out ;)
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Robson szanuję Twoje typy chyba najbardziej z obecnych tu użytkowników, ale ja dziś stawiam dokładnie na odwrót.
Mówisz, że nie oglądałeś pierwszych dwóch spotkań. Ja obejrzałem i byłem bardzo zdegustowany ich poziomem. Rzeszów grał słabo. Wika w ataku nie istniał. Gierczyński zwłaszcza w pierwszym meczu - tragiczny. Ratował Resovię Hernandez. Nie wiem dlaczego Resovia zagrała tak słabo. Może było to jeszcze pokłosie przegranej ze Skrą 0:3 w Pucharze Polski. A może presja. Tak czy siak - grając słabo Resovia jednak zdołała wygrać 2 razy po 3:1. Dziś zagra bez żadnego obciążenia.
A jak będzie? Zobaczymy. Pora meczu ciekawa. Oby tylko poziom meczu był lepszy. Niech wygra lepszy.

edit - właśnie doczytałem, że w Resovii jednak spore osłabienia. Bo nie ma Papkego, prawdopodobnie nie będzie Wiki (skręcił sobie coś), a jego zmiennik Łuka też niedysponowany. Prawdopodobnie zagra Mitrovic. Cóż - gdybym wiedział to wcześniej - nie zagrał bym tego typu. Ale już po sprawie. Pozostaje liczyć, że Resovia się nie podda mimo to.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom