>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLUS Liga sezon 2008/2009 - panowie

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mam pytanko, czy wiadomo jest czemu Paweł Rusek nie zagrał w pucharze i czy zagra jutro w gdańsku ? Z góry dzięki ????
O ile pamietam to podczas transmisji z meczu na Polsat Sport komentatorzy coś mówili że Rusek przechodzi grype. A czy jutro zagra to nie wiadomo.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel (-1.5) 2 1.50 10/10 ✅ ✅ ✅ ✅ ✅| (-2.5) 2 2.00 8/10 ⛔ Unibet
Nikt nie spodziewał się przed sezonem, że beniaminek będzie się spisywał tak fatalnie. Co więcej - stawiano ich w roli &quot;czarnego konia&quot;. W Gdańsku po cichu liczyli nawet na europejskie puchary! Ale nikt nie mógł się dziwić, bo przed sezonem ściągnięto to zespołu na prawdę bardzo dobrych graczy, Janic, Kadziewicz, Samardzic czy Zanuto - to są gracze z najwyższej półki. Niestety już od początku przygotowań do sezonu zespół trapiły kontuzje i jest tak do dzisiaj. Przed każdym meczem dochodziły co raz to nowe informacje na temat kolejnych kontuzji w zespole. Wyżej wymienieni zawodnicy ani razu nie zagrali ze sobą w żadnym meczu! Najpierw ze składu wyleciał Zanuto, szykowany na największe ogniwo Trefla, który pauzował przez kilka miesięcy i w tym sezonie już nie będziemy mogli się przekonać o tym na co go naprawdę stać, ponieważ po takiej przerwie nie da się w krótkim czasie wrócić do pełnej dyspozycji i także tego zdania jest trener Trefla - &quot;On już do końca sezonu nie odzyska pełnej sprawności i musimy się z tym pogodzić. &quot;. Kontuzje w gdańskim zespole są nadal a na obecną chwilę to wygląda katastrofalnie. Chory na grypę jest Samardzic, zapalenie oskrzeli ma Kadziewicz. A z urazem naciągnięcia mięśnia brzucha narzeka Wojciech Serafin i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Na boisku nie zobaczymy również Janica i to już na pewno do końca sezonu. Zawodnik zmagał się od dłuższego czasu z kontuzją braku i jako, że nie było szans na wyleczenie urazu rozwiązano kontrakt z tym zawodnikiem! Sytuacja jest tak jak widać fatalna. Mimo, że przyszedł nowy szkoleniowiec to i tak gra nie uległa zmianie. W ostatnim meczu Trefl nie potrafił ugrać nawet seta w najważniejszym meczu z Jadarem, który przecież również walczy o utrzymanie. Jedynie zwycięstwo dawało jeszcze jakiekolwiek szanse na zajęcie 8 miejsca w lidze i spokojne utrzymanie, Trefl poległ 3:0 i ta porażka sprawiła, że jedyną szansą dla nich będą baraże o utrzymanie, zresztą w Gdańsku są już tego świadomi - &quot; Nie ukrywam, że dla mnie wyniki najbliższych meczów nie mają większego znaczenia. Naszym celem jest przygotowanie formy na mecze barażowe i mogę zapewnić, że za pięć tygodni kibice nie poznają tego zespołu.&quot; - powiedział trener Trefla, Jerzy Strumiłło.
Jeśli chodzi o Jastrzębski Węgiel to przyznać chyba można, że ich forma powoli rośnie przed play-offami. Chociaż w środku tygodnia, gdy mierzyli się w Pucharze Polski ze Skrą to zagrali bardzo słabo, ale jak wiemy puchar to nie liga a w niej Jastrzębski w ostatnich meczach spisywał się bardzo dobrze. W ostatnich dwóch meczach Jastrzębianie mierzyli się z bardzo mocnymi rywalami z którymi udało się zdobyć aż 6 punktów. Najpierw Jastrzębski pokonał 3:1 na wyjeździe AZS Częstochowę a w ostatni weekend rozegrali jeden z najlepszych meczy w sezonie, w którym pokonali 3:0 AZS Olsztyn, nie dając rywalom szans na jakąkolwiek zdobycz punktową w meczu a przecież jak wiemy olsztynianie do słabych nie należą. Jastrzębski Węgiel ma o co walczyć. Zajmują 3 lokatę, ale tuż za nimi jest Resovia, która ustępuje im tylko gorszym bilansem setowym, tak więc jeśli chcą utrzymać to 3 miejsce muszą zdobyć 3 punkty w pojedynku z Treflem, który tak naprawdę nie ma już o co walczyć i te 4 mecze, które zostały do zakończenia rundy zasadniczej mają ich przede wszystkim przygotować do baraży o utrzymanie a nic nie wskazuje na to, że w meczu z Jastrzębskim Węglem zobaczymy poprawę formy gdańszczan a do tego gospodarze
bardzo mocno osłabieni. Jeśli Jastrzębski Węgiel z Gdańska nie wywiezie 3 punktów to będzie to dla mnie bardzo dużą niespodzianką!
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Spotkanie: AZS Politechnika Warszawska - Jadar Radom
Typ: 2
Kurs: 3,20
Buk: Bet-at-home
Analiza:
W kolejnej kolejce PlusLigi dojzie do arcyciekawego spotkania pomiędzy AZS Politechniką Warszawską a Jadarem Radom. Mecz z cyklu &quot;o sześć punktów&quot;. Zbliża się koniec rundy zasadnicznej, nadchodzą decydujące mecze. Jadar Radom, po zatrudnieniu nowego trenera Jana Sucha radzi sobie znakomicie. Wygrał najważniejsze mecze: z Delectą Bydgoszcz oraz Treflem Gdańsk. Ewentualne zwycięstwo w tym spotkaniu daje Politechnice prawie pewny awans do play-offów, Jadarowi najprawdopodobniej da sporz odskok od Delecty, ktora ma tylko jedno oczko mniej. Politechnika nie zachwyca, sytuacja drużyny jest beznadziejna. Trener Krzysztofa Kowalczyk ma problemy ze zdrowiem, liczne kontuzje, a przede wszystkim wycofanie się strategicznego sponsora, firmy J.W. Construction. Tydzien temu druzyny te spotkaly sie w Pucharze Polski, po dwoch pieciosetowych bataliach gora byli radomianie. W 7 kolejce Politechnika wygrala w Radomiu w trzech setach, ale mozna rzec, ze to byly stare dzieje. Obstawiam zwyciestwo Jadaru!
 
P 0

pavlinho

Gość
Jak najbardziej popieram typ nikkol, choć ja polecam bezpieczniejsze warianty w tym spotkaniu. Kursy cały czas spadają, ale teraz trochę faktów.
Kapitan zespołu - Rybak jest poirytowany tym co się dzieje w klubie, zaległe pensje nie zostały wypłacone a zawodnicy czekają już bardzo długo:
Kilku kolegów chciało nawet wytoczyć klubowi proces w sądzie. Sam ich prosiłem, aby tego nie robili, bo klub wpadnie w jeszcze większe problemy. Ale teraz jest mi głupio wobec nich. Czuję się oszukany. Też zamierzam walczyć o swoje. Przecież nie gram w celach charytatywnych. Zostałem tu m.in. dlatego, że obiecano mi odzyskanie długu. Dla nas to spore kwoty, ale dla takiej firmy jak J.W. Construction już nie
Do tego dochodzi wycofanie się głównego sponsora J.W.Construction.
Jadar jako drużyna zaczyna coraz bardziej mi się podobać. Nowy trener zrobił z nich &quot;jedność&quot;. Na pochwały zasługują Kubańczycy. Jeżeli wygrają w Warszawie, droga do play offów już jest krótka, jeżeli nie zdobędą żadnych punktów sytuacja zrobi się gorsza. Nie są już chłopcami do bicia co udowodnili w ostatnich meczach.
Tak więc:
Jadar Radom +1.5 | 1.85 5/10 ✅✅✅
Jadar Radom +2.5 | 1.35 8/10 ✅✅✅
Unibet
Ciekawą propozycją wydaje się też over 185.5 po kursie 2.00 ✅✅✅| Unibet, 4 sety w tym spotkaniu jak dla mnie pewne, nie zdziwię się również jak obejrzymy pięciosetówkę.

W pozostałych meczach kurs na Jastrzębski Węgiel -1.5 seta ✅✅✅| 1.5 | Unibet wydaje się prezentem. Trefl gra B E Z N A D Z I E J N I E. Nie wystąpią Janić który rozwiązał kontrakt :], Kadziewicz i chory na grypę Zanuto. Wiemy jak ważnymi są oni dla Trefla. JW bez osłabień. Jak dla mnie szybkie 3-0 dla Jastrzębia.

Olsztyn - Rzeszów, i tu jest spotkanie jak dla mnie no bet. Olsztyn w formie spadkowej, Resovia nie przekonuje mnie swoją grą, niby wygrali 3-0 z AZS ale to raczej AZS zagrał jak kadeci. Jeżeli już miałbym coś ruszyć w tym spotkaniu, to padłoby na Resovia +2.5 seta | 1.30 9/10 ✅✅✅ Unibet

Meczu Bełchatowa nie tykam bo powinno być szybkie 3-0, ale nie wiem, nie czuję tego meczu...za drobne można spróbować under 160.5 | 1.5 | 3/10 ✅✅✅ Unibet




Mam nadzieję że Robson się ucieszy z mojego posta ????


6/6 to lubię. ✅
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Moim zdaniem aż &quot;grzech&quot; nie skorzystać z kursu 2.40 na Resovie, która powoli zaczyna wreszcie łapać formę, okres zgrywania itp. trwał wyjątkowo długo bo to tej pory rzeszowianie przeplatali dobre mecze ze słabymi a ostatnie dwa pojedynki wygrali bez najmniejszych problemów, szczególnie rozgromienie 3:0 Częstochowy oraz w PP Jadar Radom. Rzeszowianie te mecze wygrali bardzo pewnie a przy tym nie wysilając się za bardzo. To pokazuje jak duży potencjał drzemie w tej drużynie i myślę, że w play-off o tym sie przekonamy. Resovia walczy o 3 miejsce razem z Jastrzębskim Węglem, bo raczej Olsztyn nie będzie się liczył i będą musieli się pogodzić 5 miejscem po rundzie zasadniczej. AZS gra bardzo bardzo nie równo, przeplatają dobre mecze ze słabymi. Nie dawno wygrali z Treflem, ale z nimi to każdy sobie radzi. Najważniejszy mecz, aby liczyć się w walce o 3 miejsce Olsztyn przegrał tydzień temu, kiedy dostali srogie lanie od Jastrzębskiego Węgla. W środę podczas rozgrywek PP, mimo że wygrali bardzo szczęśliwie to ich gra nie wyglądała najlepiej. Przegrywali 2:0 z Delectą i cudem udało im się wyciągnąć wynik. Problemem największym gospodarzy jest ławka rezerwowych a raczej jej brak. Olsztyn gra cały czas jedną &quot;6&quot;, brakuje wartościowych zmienników oprócz pozycji atakującego. Grając jedną szóstką ciężko będzie im osiągnąć dobry wynik w tym sezonie. Resovia nabiera &quot;wiatru w żagle&quot; i myślę, że jutro bez większych problemów pokonają gospodarzy, być może nawet zgarną całą pulę.
AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów 2 2.40 Unibet ✅ ✅ ✅ $$$$$$$$
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
zgadzam sie z poprzednikiem... byłem na ostatnich meczach Resovii i musze przyznac ze ich gra w koncu zaczyna jakos wygladac. Mam nadzieje ze teraz ich forma bedzie szła tylko w góre. Kurs wystawiony przez buków uwazam za prezent i proponuje stawiac czym predzej bo cały czas maleje
 
pge 0

pge

Użytkownik
Olsztyn : Rzeszów (+1,5 seta) typ 2 1:3 ✅

Rzeszów ma aspiracje na medal, natomiast Olsztyn raczej szans nie ma.
Pierwszy skład gospodarzy, prezentuje się dobrze, jednak nie mają
wartościowych zmienników, czego nie można powiedzieć o gościach, którzy na każdej pozycji mają wachlarz zmian. Olsztyn gra raczej słabo,
wg mnie mógłby zagrać znacznie lepiej, mają przecież niezły skład, ale
jak widać, zawodnicy za bardzo się nie starają. Rzeszów walczy o trzecie miejsce, muszą wyjść skupieni ... a gdy to uczynią powinni zwyciężyć, są
mocniejsi od Olsztyna. 1,5 seta na Rzeszów jako podpórka ????

Gdańsk : Jastrzębie (-1,5 seta) typ 2 1:3 ✅

W Gdańsku nie będzie grał dzisiaj Kadziewicz i Zanuto z powodu choroby,
a serbski gracz Janic za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z klubem, trzon zespołu dzisiaj nie będzie grał. Jastrzębski walczy o trzecie miejsce, jest o klase lepszy od rywala i pewnie będzie chciał wygrać
ten mecz. Poza tym bez Janica, Zanuto i Kadziewicza, Gdańsk ma skład
jak ekipa z I ligi, a jak wiadomo Jastrzębski Węgiel nie przegra z drużyną
z 1 ligi.


Weszło ????
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Odnośnie meczu pomiędzy Skrą a Delectą to odpuszczam ten mecz. Ciężko przewidzieć jak oni się zaprezentują, gdyż grają bardzo nie równo w tym sezonie. W ostatniej kolejce przegrali wygrany mecz z Zaksą a w środę pokonują w PP Jastrzębski Węgiel w &quot;godzinę z prysznicem&quot;. Delecta w ostatnich meczach spisuje się na prawdę dobrze. W ostatni weekend zgarnęli całą pulę w meczu z Politechniką, która przecież gra bardzo dobrze w tym sezonie. W środę byli bardzo blisko pokonania 3:0 AZS Olsztyn! Prowadzili już 2:0 z akademikami i chyba za szybko uwierzyli w zwycięstwo i przegrali 3:2, ale to pokazuje, że nawet z silniejszym rywalem potrafią powalczyć. Skra w środku tygodnia gra arcyważny mecz z Dynamo Moskwa w LM i pewnie będą chcieli wygrać pewnie 3:0, ale trener zapowiada, że dzisiaj da pograć wszystkim zawodnikom, więc nie wiadomo jak z nimi będzie. Delecta nie ma nic do stracenia i na pewno powalczą. Dla mnie no bet.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Politechnika - Jadar


A może by tak pogdybać nad jutrzejszym meczem przyjacieli zza miedzy. Jak dla mnie w meczu Politechnika - Jadar bedzie podział punktów. Politechnika ma przed sobą jeszcze mecz z Treflem , ale dla Radomia to ostatnia szansa na punkty w rundzie zasadniczej i odskoczenie Delekcie. Bydgoszczanie mają jeszcze mecz z Treflem u siebie , więc jakieś punkty dołożą, ale czy to wystarczy aby przeskoczyć Radom. Wszystko zależy od jutrzejszego meczu w Warszawie. Jak dla mnie Jadar wygra 3:2 i oba zespoły zainkasują cenne punkty. Moje propozycje (kursy z Unibetu):

over 160,5pkt 1,42 10/10 ✅
over 185,5pkt 2,00 7/10 ✅
Jadar +2,5 seta 1,35 8/10 ✅
Jadar zwycięstwo 2,65 7/10 ✅
będzie tie break 2,75 7/10 ✅✅✅

Do tego oczywiście Jastrzębie -1,5 seta kurs 1,50 ✅
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
AZS Politechnika - Jadar Radom (+1.5) 2 1.85 7/10 ✅ ✅ ✅ ✅ | over 185,5 pkt 2.00 5/10 Unibet ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
Na zakończenie kolejki bardzo ważny pojedynek dla obu drużyn, więc będziemy świadkami nie zwykle zaciętego meczu, gdyż obie ekipy mają o co walczyć. Politechnika w ostatnich tygodniach zmaga się z problemami i nie tylko sportowymi. W tym tygodniu ze sponsorowania wycofało się J.W Construction co na pewno wprowadziło nie pokój w drużynie, bo mogą ich dosięgnąć kłopoty finansowe. Już od kilku tygodni zespół musi sobie radzić bez pierwszego trenera Krzysztofa Kowalczyka co odbiło się na formie zespołu. W ostatnich 3 mecze Politechnika nie zaprezentowała się najlepiej. Najpierw, gdy wydawało się, że dojdzie do sensacji i stołeczni pokonają sensację tego sezonu - Zakse, przegrali z nimi 3:2 mimo, że prowadzili 2:0 już. Następnie mierzyli się w PP z...dzisiejszym rywalem Jadarem Radom, wygrywając z rywalami 3:2, ale nie byli w stanie odrobić straty małych punktów i Jadar wyszedł zwycięsko z tej rywalizacji. W minony weekend w Plus Lidze Politechnika zagrała jeden z najgorszych meczów. Przegrali na wyjeździe z Delectą 3:1 prezentując się bardzo słabo, popełniali bardzo dużo błędów własnych, jednym słowem nie był to zespół, który się tak znakomicie spisywał wcześniej. Politechnika wygrywając dzisiaj zapewni sobie spokojne utrzymanie, więc mają o co walczyć stołeczni, jednak Jadar przyjeżdża również mocno zdeterminowany aby wywieźć jakiekolwiek punkty ze stolicy. Dzisiaj goście mają znakomitą okazje do powiększenia przewagi nad Delectą, która wczoraj nie zdobyła żadnych punktów w starciu ze Skrą. A więc będą na pewno walczyć, bo każdy punkt jest na &quot;wagę złota&quot;. Politechnika wyraźnie obniżyła loty i nie spodziewam się, że dzisiaj zobaczymy grę jaką prezentowali we wcześniejszych meczach. Zespół zmagał się dodatkowo z kontuzjami. Do składu powracają Andrzej Skórski i Radosław Rybak, ale forma ich jest niewiadomą. Na pewno zabraknie dzisiaj podstawowego libero - Radosława Milczarka. Zespoły mają o co walczyć, więc spodziewam się dzisiaj bardzo zaciętego meczu, dlatego również dobrym rozwiązaniem jest typ na over po znakomitym kursie. Jadar jest w dobrej formie i są w stanie dzisiaj zrewanżować się za porażkę u siebie 3:0.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Wyniki:

Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1:3 (28:30, 25:22, 14:25, 17:25)
AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów 1:3 (20:25, 25:21, 24:26, 21:25)
AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 (23:25, 25:17, 25:20, 27:29, 15:12)
Skra Bełchatów - Delecta Bydgoszcz 3:0 (25:23, 25:21, 25:19)
AZS Politechnika - Jadar Radom 2:3 (25:23, 22:25, 17:25, 25:19, 11:15)​

Tabela:


Runda zasadnicza powoli dobiega końca i co raz więcej jest rozwiązywanych niejasności. Skra utrzymuje kilku punktową przewagę i już pierwszego miejsca pewnie nie odda. Zaksa zaczęła grać nieregularnie i przy takiej grze na dogonienie nie mają szans a więc najciekawiej zapowiada się walka o trzecie miejsce o które walczą Jastrzębski Węgiel i Resovia Rzeszów. O tym kto zajmie 3 miejsce po fazie zasadniczej będziemy mogli po części dowiedzieć się w ten weekend, ponieważ Jastrzębski podejmuje u siebie właśnie Resovię, przed nami więc szlagierowo zapowiadający się mecz. Na dole tabeli mamy też już więcej odpowiedzi. Trefl Gdańsk jest już praktycznie bez szans na spokojne utrzymanie, więc w Gdańsku myślą już o spotkaniach barażowych o utrzymanie. O 8 miejsce walczą wciąż Delecta i Jadar i tutaj do końca nie będziemy pewni kto zapewni sobie byt w przyszłym sezonie, więc na pewno emocji nie zabraknie.
17 kolejka:
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
mecz - Jadar Radom - PGE Skra Belchatow
typ - 2
kurs - 1,20
bet-at-home

Wygrana Skry jest niemal pewna. Najlepsza drużyna naszej ligi, kontra Radom, który męczy się ze słabymi drużynami i co rok grozi mu spadek. Jedyne co Radomianom może pomóc, to zmęczenie Skry po meczu w LM.

Robson// Ciesze się ze &quot;nowe&quot; osoby zaczynają się udzielac w dziale siatkówka, jednak następnym razem rozwiń swoją wypowiedz o pare zdań więcej i będzie lepiej ;) Pozdro
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Na dzisaj singiel. W skrócie to wyglada to tak. Trefl nie ma juz presji o wynik grają na luzie i przgotowywują się do walki o utrzymanie ostatnio pokazali się z nie najgorszej strony w meczu z Jastrzebskim Węglem wygrali jednego seta byli bardzo bliscy wygrania drugiego mieli 3 pilki setowe no ale nie wykorzystali. Dzisaj może być jeszcze lepiej chodzby ze względu że do składu na dzisejszy mecz napewno powracają Marko Samardzic a w pełni sił jest też Serafin i Zannuto. Z kolei w Warszawie pech dopadł Roberta Milczarka libero który zawsze w kązdy meczu robił kawał dobrej roboty kapitalnymi obronami i dobrym przyjęciem zagrywki, Nadal nie obecny będzie trener Warszawiaków i jak by nie patrzec słabsz gra zaczeła się od momentu gdy zachorował trener wówczas przegrali kolejna 3 mecz z rzedu z Zaksa Delectom i Jadarem. Jak na ironie można powiedzieć że fatalna passa 11 porażek z rzedu Trefla zaczeła się własnie od meczu ubiegło rocznego z Politechniką. Może to jakiś dobry znak ? ???? jednego jestem pewien nie warto grać Warszawy po kursie 1.15 nie mówiąc juz o -1.5 seta po 1.42. Tak jako ciekawoste dodam to Warszawa zawsze mecz przegrywała jak był na nich kurs poniezej 1.70 ???? Sam tak wesze w tym meczu niespodzianke ale nie zagrałem jej wole zdecydowanie pewniej zagrać Trefl Win przynajmniej jednego seta chodz nawet po cichu liczę na coś więcej. Ale z wygranie jednego seta nie powinno być problemu chyba ze WWA bedzie miałą dzień konia ????
KUPON
▶AZS Politechnika Warszawska - Trefl Gdańsk SH (-2.5/+2.5) Typ:2 @ 1.72 (8/10)
Unibet
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

:siata:Politechnika Warszawa-Trefl Gdańsk
Typ : Trefl +2,5 seta
Kurs : 1,72
Unibet✅3:2​


Dzisiaj przed Nami jeden tylko mecz. Tragicznie spisujący się Trefl na Ursynowie podejmował będzie Politechnike Warszawską ibuki wyraźnie faworyzują gospodarzy dając nawet 1,15 kurs ale moim zdaniem różnie to może byc i nawet skazywany na pożarcie beniaminek moze powalczyc. Co prawda ze składu od nich odszedl już Bojan Janic . Pozytywem napewno jest fakt że po urazach wracaja dzisiaj do gry Kadziewicz i Samardzic.
Ostatnie zwycięstwo gdańszczanie odnieśli jeszcze w ubiegłym roku - 21 listopada pokonali Jadar Radom 3:0. Odległe czasy można powiedziec. Po tym &quot;sukcesie&quot; bo Jadar miał byc bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie Trefl zanotował fatalną passe 11 porażek z rzędu (9 w lidze i 2 w pucharach)! Jak na zespół który zapowiadal że ma zamiar zaskoczyc najlepszych montując dobry skład przed sezonem to bardzo kiepsko, a wręcz fatalnie. W każdym meczu jednak nie udawało się grac najlepszymi zazwodnikami którzy ciągle leczyli kontuzje. Ponadto przyjęcie było fatalne a bez tego nie da się nawiązac walki z przeciwnikiem. Warszawa w ostatnim czasie takze notuje słabsze wyniki jak porażka u siebie z Jadarem 2:3 w ostatniej kolejce czy 1:3 w Bydgoszczy z Delectą, 2:3 z ZAKSą, Ostatnia wygrana w lidze to 10 stycznia 3:1 z Jastrzębskim Węglem.
Trefl notuje znacznie gorszą passe ale ostatni mecz z Jastrzębskim i dobra gra w dwóch pierwszych setach pozwala snuc wnioski że dzisiaj stac ich napewno na ugranie chocby jednego seta jak przed tygodniem a Wa-wa miewa także swoje problemy, przede wszystkim mowa o : hospitalizowanym trenerze Kowalczyku. Brak libero Roberta Milczarka, który jest kontuzjowany.
Liczę że Trefl powalczy ambitnie w tym meczu i ugra tego chociaż jednego seta na co jest moim zdaniem spora szansa ;)

Zapraszam do pisania analiz na mecze najbliższej kolejki w PLUS Lidze;)
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Popieram typ Robsona i sam również zdecydowałem się na takie rozwiązanie w tym meczu. Trefl już w ostatnim meczu pokazał, że gdy nie ciąży na nich presja wyniku to są w stanie coś grać, bo w meczu z Jastrzębskim widzieliśmy już przejawy dobrej gry. Trefl tak jak powiedziałem gra bez presji, ponieważ są już bez szans na spokojne utrzymanie i teraz jedyną szansą są dla nich baraże o utrzymanie a w ostatnich meczach w rundzie zasadniczej mają głównie ich przygotować do tych meczy. Politechnika jest obniżyła mocno loty, główną przyczyną była chyba choroba trenera Krzysztofa Kowalczyka. Przegrali ostatnie 3 mecze, ale w dwóch z nich byli bardzo blisko wygranej. Dzisiaj na pewno będą chcieli zdobyć za wszelką cenę punkty, aby już spokojnie przygotowywać się do play-off, tylko że forma jest bardzo przeciętna. Jeśli Trefl dzisiaj zagra również bez żadnej presji tak jak w ostatnim meczu a wiadomo, że rywal jest łatwiejszy to są w stanie pokusić się o niespodziankę i przerwać passe 11 porażek, którą rozpoczęli właśnie od meczu z...Politechniką a więc znakomita okazja do przerwania passy. Cieszyć również może fakt, że do stolicy razem z siatkarzami gdańskiej ekipy pojechali Łukasz Kadziewicz i Marco Samardzic więc możemy już ich zobaczymy po przerwie a Politechnika zagra bez Roberta Milczarka, który może pauzować nawet przez pół roku, który nabawił się kontuzji w bardzo dziwny sposób ( zapraszam do przeczytania tego artykułu - http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.18.33309). Trefl jest w stanie jak najbardziej nawiązać walkę ze stołeczną ekipą a może nawet sprawić niespodziankę i po dobrym kursie warto zagrać handicap +2.5
AZS Politechnika Warszawska - Trefl Gdańsk (+2.5) 2 1.72 Unibet ✅ ✅ ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Piątkowy jedyny mecz PLUS Ligi za Nami juz i wygrali gospodarze chociaż Trefl miał szanse na wygranie prowadzili juz 10-7 w Tie breaku lecz przegrali mozna powiedziec po frajersku jak to bywało również i w ostatnich meczach. Wogóle to dwa &quot;asy&quot; Kłosa nie powinny miec miejsca w takim momencie, to jest nie wytłumaczalne aby zespół z ambicjami przegrywal w taki sposób. Z taką grą chociaz momentami wyglądała naprawde dobrze będzie ciężko utrzymac się nawet w barażach...

VS

:siata:Resovia Rzeszów-Jastrzębski Węgiel
Typ : 1
Kurs : 1,72
Unibet✅3:0​


Na Podpromiu dojdzie do ciekawego meczu który może zadecydowac kto zajmie 3msc przed play offami. Resovia w ostatnim czasie mozna powiedziec złapała dobry rytm. udało im się pokonac najpierw akademików z Częstochowy 3:0 we własnej hali by potem wygrac 3:1 w Olsztynie z tamtejszym AZS, co prawda Olsztyn wtedy grał bez Zagumnego i Szymańskiego ale nie powinno to niczego zmieniac. Zespół zagrał wtedy dobre zawody. Jeżeli by porównywac forme w meczach ligowych to ostatnio oba zespoły zanotowały jakby zwyżke, Resovia 2 win z rzędu a Jastrzębski nawet 3 win z rzędu : także z Olsztynem i Czewą jak Sovia , a ponadto z Treflem przed tygodniem.
W środe rozgrywali także ciężki mecz w Chellenge Cup z Sisleyem Treviso ulegając w Tie breaku dopiero. Czy ten mecz może pozostawic w zespole pewne rozgoryczenie i wyczerpanie? Napewno w głowach pozostanie niewykorzystana szansa, a czy braknie ognia w akumulatorach to juz inna sprawa. We wspomnianym meczu z Sisleyem najwięcej pkt zdobywali Prygiel i Samica. Przed Jastrzębskim wogóle ciężki tydzien. W środe grali mecz pucharowy, jutro czeka ich walka na krajowym podwórku o lepsze rozstawienie przed play offami a juz w środe rewanż w Treviso. Ciekawe co dla nich jest priorytetem na chwile obecną. Można wysnuc wnioski że nie starczy im sił by ciągnąc dwie sroki za ogon bo dotychczas nie prezentowali się zbyt dobrze, chociaż wyjątki i przebłyski mieli ale ogólnie rozczarowują swoją grą. Trenera Santilliego cieszy napewno powrót po chorobie Pawła Ruska na libero. Do tej pory zastępował go Sebastian Pęcherz z różnym skutkiem. Gra jastrzębskiego to w głównej mierze dyspozycja Samicy i Prygla. Jak oni mają gorszy dzień to zespołowi idzie słabiej. DObitnie potwierdzają to statystyki bo obaj mają najwięcej pkt zdobytych dla swojego teamu. Trzei na tej liście Hardy ma blisko 70pkt mniej zdobytych od Francuza.
Sovia ostatnio jak już mówiłem zaczęła grac lepiej, za rozgrywanie odpowiedzialny będzie Paweł Woicki co mnie cieszy bo jakoś nie byłem i nadal nie jestem przekonany do gry Ilica , który leczy kontuzje nadal. W ostatnim meczu z Olsztynem formą błysnął również Marcin Wika którego oficjele wybrali MVP meczu.
Czy warto w jutrzejszym meczu więc stawiac na Sovie? Sądze że tak. Napewno trzeba uważac na blok Jastrzębskiego w którym spisują się doskonale, w ostatnim meczu z Treflem az 19pkt z czego 9pkt sam Wojciech Jurkiewicz i to on ma najwięcej czap na atakach rywali spośród swojego zespołu. W całym sezonie juz 55 razy udanie blokował rywali. Gsopodarze będą pewnie straszyc zagrywką Wiki ;)
Ogólnie zapowiada się ciekawy mecz który sądze że warto będzie obejrzec.
W pierwszym meczu SOvia na wyjeździe wygrała z nimi i chciałaby z pewnością ten sukces powtórzyc i w tym meczu. Jak dla mnie tak się właśnie stanie.


Oby siatkarze Sovii znaleźli sposób na tenże blok w wykonaniu Jastrzebian;)




Zapraszam do pisania swoich analiz z propozycjami typów na nadchodzące mecze ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam
Jakiś czas byłem namawiany żebym coś napisał w tym dziale. Podobno mam dobrą formę w konkursie to i tutaj mógłbym coś skrobnąć. Skoro Robson napisał o meczu Resovi to bez sensu pisać &quot;analizę&quot; na ten sam mecz. Dlatego krótko z mojej strony o innym meczu ;)
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - AZS UWM Olsztyn, Zaksa @1.35, Zaksa -1.5 @1.72 unibet
Mecz na nie łatwym terenie w Kędzierzynie Koźlu. Zaksa ostatnio grała sporo tie breaków. Chyba czas wygrać trochę szybciej niż w 5 setach. Gospodarze całkiem nieźle sobie radzą w lidze w przeciwieństwie do akademików z Olsztyna. Jeśli chodzi o skład to w Zaksie wszyscy są gotowi do gry poza Szczerbaniukiem. A ciekawa sytuacja ma się w AZSie. Prawdopodobnie zabraknie w składzie Szymańskiego i Zagumnego. Chociaż obaj mają jechać z drużyną do Kędzierzyna. Więc może to się tak zdarzyć, że pojawią się na parkiecie. Jeśli obaj by nie zagrali to na pewno jest to spore osłabenie dla AZSu. Obecnie skład i forma przemawia za gospodarzami, którzy powinni wygrać ten mecz w max. 4 setach.
Info dotyczące osłabień AZSu Artykuł z SIATKA.ORG
P.S. Nie bijcie mnie chłopaki za ten post. Typ nie wejdzie i już nic nie napiszę ;)
 
T 2

thmx

Forum VIP
Podobno drużyna Skry się posypała - chodzi o problemy zdrowotne [żołądkowe].

&quot;Konsekwencje wyprawy do Moskwy są dramatyczne, bo większość zawodników ma poważne problemy żołądkowe. Największe Mariusz Wlazły, który wczoraj leczony był za pomocą kroplówki. Bardzo źle czuje się też Michał Bąkiewicz, zaś pozostali narzekają na bóle brzucha.
Wczoraj sytuacja jeszcze się pogorszyła, ponieważ zachorowali Daniel Pliński i Dawid Murek. W Radomiu bełchatowscy trenerzy największy problem będą mieć z przyjmującymi, bo w piątek do gry nadawali się tylko Stephane Antiga i Bartosz Kurek, którzy też nie są w pełni sił. Plińskiego zapewne zastąpi Janne Heikkinen, który miał kłopoty ze zdrowiem przed wylotem do Moskwy, dlatego został w domu&quot;.


Zapowiada się ciekawe widowisko w Radomiu - może warto zaryzykować jakiś typ na over, bo hc na sety jakoś w ofertach buków nie znalazłem. Nawet czystą 1 na Jadar sądzę, ze warto zaryzykować, bo przy pełnej sali nie potrzebna będzie motywacja gospodarzom, a kursik śliczny :-D

Co do Asseco to pełna motywacja na mecz z Jastrzębskim - wiadomo o co gra idzie ;) - co prawda jakoś cały czas nie mogę się przekonać do gry Resovii, ale tu zagrać muszą na MAXA i zgadzam się z tym co robson napisał.
ZAKSA też powinna wygrać - tak więc puszczę combo :

Resovia Rzeszow v Jastrzebski Wegiel 1 [1,65] 3-0
Mostostal Azoty Kozle v Olsztyn 1 [1,35] 3-1

AKO [2,22] GB 4/10 ✅

P.S. Pisząc tego posta sprawdziłem kursy i GB wycofało już mecz SKRY z oferty - lecę szybko obstawić w innym buku póki jeszcze jest ;)
 
kuki1986 0

kuki1986

Użytkownik
w nawiązaniu do poprzedniego posta wydaje się że dobry typ to Jadar +2,5 seta. Expekt wystawił kurs na to 1.45 co moim zdaniem jest dużo lepszym typem niż zwycięstwo Skry. Wydaje mi się że Jadar powalczy. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom