>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PLUS Liga sezon 2008/2009 - panowie

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
Maku, miales racje, dziwny byl to mecz. Czestochowa troszeczke napsula krwi Bełchatowianom, ktorzy dostosowali sie troche do ich poziomu dzisiaj. Mysle ze Skra mobilizowala sie wtedy kiedy musiala, a Czestochowa miala za duze falowania w grze, dlatego zobaczylismy 5 setow. Ja mysle ze Skra tak naprawde w trakcie meczu nie wiedziala na co stac druzyne z Czestochowy. Paradoks polegal na tym, ze siatkarze z Czestochowy rowniez nie wiedzieli. Ale tak to bywa z zespolami &quot;mlodziezowymi&quot; - nieobliczalnosc dominuje.
I dlatego w takich spotkaniach najlepiej grać handi punktowe na cały mecz (ja tak zagrałem i na plus), bo zespoły w których występuje dużo młodych graczy często dostają w chociaż jednym secie ostre baty. Spotkanie mogło się spokojnie zakończyć 1-3 ale Skra chyba się rozluźniła za mocno i za dużo pkt oddali przeciwnikowi ale już w TB pokazali gdzie jest miejsce AZS.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
słuszna uwaga, Skra punktowo zniszczyla AZS, 108-83!! 25 pkt przewagi przy rozgrywaniu tiebreaka to jest niewytlumaczalne na takim poziomie. Ale niestety prawda jest taka, ze Czestochowa to kompletnie niedojrzaly zespol i tam jakiejkolwiek stabilizacji w grze nie ma. Owszem, zdarzaja sie pojedyncze mecze, w ktorym graja na rownym, dobrym poziomie. Niestety przeplatają je i bedą jeszcze w tym sezonie przeplatac wpadkami, takimi jak z &quot;inżynierami&quot;. Ja osobiście nie wróżę im sukcesu w tym sezonie w PLS, choć pewnie jeszcze niejednego faworyta ograją ???? . Pozdrawiam.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No i to jest ich główny problem - nierówna gra, dobry mecz a za tydzień katastrofalny. Wszystko zweryfikuje play-off, tam zeby przejść do kolejnej rundy trzeba grać równo kilka spotkań pod rząd, bo nic ci nie da ze dzisiaj wygrasz 3-0 a trzy kolejne mecze do tyłu.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Dla mnie wszytsko przesądzilo sie juz w 2 secie... Zeby przegrac seta 25-7 trzeba wspiac sie na wyzyny beznadziejnej gry... Nasz zespol wogole nie istnial... W miare podniesli sie bo jednak taki wynik zostaje w glowach i to moglo miec znaczacy wplyw na wynik dzisiejszego meczu... Ale zwazcie na to ze jesli zepol mlody zostaje wiecej sil, z organizmem tez sie nie wygra... Przemek Śruba Michalczyk powinien dac sobie juz spokoj i zaczac siedziec w fotelu w cieplych papciach przed TV tak samo jak Wojtek Gradowski... W ataku nie istnieją obydwaj wogole... A Michalczykowi myslalem ze trzeba bedzie dac respirator po paru pilkach na parkiecie...
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Masz rację, oni nie mają wystarczający umiejętności, aby dorównać poziomem gry do lepiej wyszkolonych zawodników, dlatego też braki muszą nadrabiać ambicją, wolą walki, ogólnie proste zagrania przychodzą im z większym wysiłkiem. Wiem, że takie coś sporo kosztuje, bo trochę trenowałem. Ogólnie później przychodzi kryzys i nic nie wychodzi.... Dlatego po udanym secie przychodzi słabszy. Normalne.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Psychika w siatkówce odgrywa dużą rolę, sam uprawiam tą dyscyplinę i wiele razy się o tym przekonałem. Mecz można przegrać jeszcze nawet przed rozpoczęciem spotkania, gdy nie ułożymy sobie wszystkiego w głowie. Często takie przypadki mamy pomiędzy siatkarskim gigantem a jakąś słabą drużyną, gdy Ci słabsi już w głowach przegrali ten mecz i sami nie wierzą w zwycięstwo. Częstochowa jest młodym zespołem i w zupełności się z wami zgadzam, że jest to normalnością - brak stabilizacji formy, jednak w moim odczuciu ten zespół robi z tygodnia na tydzień duże postępy. Jeszcze na starcie ligi to nawet nie byli w stanie zagrozić Skrze, dzisiaj już powalczyli i zdobyli punkt, więc to potwierdza o postępach tego zespołu i nabieraniu doświadczenia z meczu na mecz. Ciężko jest mi powiedzieć na co będzie stać ich w tym sezonie, gdyż tak jak wspomnieliście - grają bardzo nie równo.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Trefl Gdańsk
typ: under 160,5
kurs: 1,72
W tym meczu zdecydowanym faworytem jest drużyna Stelmacha, w ostatnim meczu starego roku pokonali pewnie 3-0 Rzeszów, więc widać ze nie ma mowy o kryzysie, o który można było ich podejrzewać po porażce z Jastrzębiem, jeśli zespół wygra dzisiaj za trzy pkt to zrówna się w tabeli ze Skrą. Trefl natomist zdaje sobie sprawę z kim pownien zdobywać pkt aby walczyć o playoff, takim zespołem jest m.in ich przyszły rywal Czestochowa, natomiast w tym meczu sukcesu raczej spodziewać się nie mogą. Zespół wystąpi w 10-osobowym składzie, nie zagra Janic, Kadziewicz i Zanuto. Stawiam tutaj na 3-0 dla gospodarzy.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Jastrzębski Węgiel - Jadar Radom (handicap +2.5) 2 2.00 Unibet ⛔
Obie drużyny zupełnie w innych nastrojach kończyły poprzedni rok. Jastrzębski Węgiel w niezrozumiały sposób wygrywając już 2:0 z Delectą ostatecznie uległ 3:2. Jadar natomiast pod wodzą nowego trenera złapał wiatr w żagle i pokonał za 3 punkty AZS Olsztyn u siebie ! Jastrzębie w ostatnich kolejkach prezentowało bardzo nie równą formę. Pokonali Trefla 3:0 by w następnej kolejce ulegnąć Resovii 3:1. Skazani na pożarcie w Kędzierzynie, dość niespodziewanie pokonują jako jedyni Zaksę i przed świętami porażka z Delectą. Mają w składzie tylu znakomitych zawodników a pozwolili sobie wyrwać 3 punkty słabej Delecie przez co zajmują 4 miejsce i tracą już do lidera 7 punktów. Jadar Radom do tego meczu przystąpi w znakomitych nastrojach dzięki zwycięstwu nad Olsztynem oraz w turnieju kieleckim, gdzie zaprezentowali bardzo dobrą formę i zwyciężyli. To pokazuję, że siatkarze solidne pracowali z nowym trenerem - Suchem i chyba najmniej odpoczywali ze wszystkich drużyn w czasie przerwy świątecznej, ale nie ma co się dziwić. Do końca rundy zasadniczej już co raz mniej meczy a zespół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, dlatego też można być pewnym, że dzisiaj dadzą z siebie wszystko, drużyny Janusza Sucha charakteryzują się przede wszystkim walecznością, jako przykład można podać choćby ostatnio prowadzoną drużynę Sucha - Resovię Rzeszów, gdy jeszcze nie mieli tak znakomitego zespołu tak ja obecnie to mimo wszystko dzielnie walczyli z tymi najlepszymi przez co byli nazywani &quot;Rycerzami Wiosny&quot; ???? . Ja mam pewne wątpliwości co do formy Jastrzębian, oni najpóźniej ze wszystkich drużyn przystąpili do treningów po świętach, zawodnicy porozjeżdżali się po wszystkich stronach świata do swoich rodzin i czy aby dzisiaj nie zaprezentują świątecznej formy ? Jadar tego problemu nie ma, bo solidne przepracowali okres świąteczny i dzisiaj liczę na ich walkę do końca. Trener Such zapowiada, że przyjeżdżają chociaż po punkt, będzie mimo wszystko ciężko. Według mnie seta są spokojnie ugrać a i możemy złapać dobry kurs na to zdarzenie.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
W pozostałych spotkaniach dzisiejszych, czyli Resovia - Delecta i Kędzierzyn - Trefl ciężko o jakiś dobry typ, można pobrać np na &quot;do rzutkę&quot; handicap -1.5 na Kędzierzyn i Resovię po marnym kursie 1.20, ale ja osobiście rezygnuję z ryzykowniejszego grania na obie ekipy. Dlaczego ? Zespoły wracają po przerwie, jeszcze może nawet żyją świętami i możemy to też zobaczyć na boisku przez co będą zdekoncentrowane i strata seta może się przytrafić bo szczerze sobie trzeba powiedzieć, że na więcej nie stać Delectę i Trefl na obecną chwilę, zdecydowanie odbiegają od swoich rywali i jakaś strata punktów to będzie tylko wina Kędzierzynian i Resovii. Trefl przyjeżdża bez Kadziewicza, Zanuto i Janica a Delecta wystąpi prawdopodobnie bez najlepszego gracza w tym sezonie - Sopko. Po 3:0 gładkie niby się narzuca, ale po przerwie świątecznej wolę nie ryzykować i się powstrzymać.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
:siata:Olsztyn-PolitechnikaWarszawska
Typ : Olsztyn -1,5seta
Kurs: 1,75
Bwin✅3:0​


Po krótce. Hala Urania zdecydowanie nie leży Warszawiakom którzy jescze nie wygrali w lidze na tym terenie. Ba często było ciężko im ugrac tam chociaż 1pkt. Teraz co prawda jest dobry moment na to bo prezentują się lepiej od gospodarzy, którzy przegrali 3 mecz z rzędu ale uważam żę dzisaij nastąpi przelamanie i podopieczni Sordyla udowodnią przede wszystkim sobie że potrafią grac na wysokim poziomie i wygrają ten mecz za 3pkt;) Oby Nowy Rok zainaugurowali udanie. Początek meczu o godzinie 14.45 w Polsacie Sport.
 
pge 0

pge

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz : Zaksa Kędzierzyn Koźle typ 2

Od momentu zmiany trenera Bydgoszcz się odrodziła, odnieśli zwycięstwo
z Jastrzębiem i mało co nie ograli Rzeszowa. Ich gra znacznie się poprawiła, nie są już &quot;paterakiem&quot; lecz zespołem niezłym, który umie
grać w siatkówke. Jednak teraz zmierzą się, z naprawde dobrą drużyną
z Kędzierzyna, którą można określić mianem - rewelacji sezonu. Ruciak, Martin, Novotny, Szczerbaniuk to gracze przodujący swojej drużynie.
Zaksa gra bdb, raz tylko musiała uznać wyższość rywala, a tak
wszystko wygrywała. Sądzę, że są o wiele lepsi od przeciwnika i
spokojnie kolejny raz zwyciężą, bo nie oszukujmy się, wprawdzie Bydgoszcz jest w dobrej formie jednak ich możliwości
są słabsze od tych, jakie ma Kędzierzyn, który ma również wysoką
formę. Delecta będzie się starała, ale to Zaksa wygra.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

:siata:Jadar Radom-Delecta Bydgoszcz
Typ : 2
Kurs : 1,76
bet365⛔3:0​


Po dwutygodniowej przerwie na mecz Gwiazd wraca dzisiaj na parkiety PLUS Liga mężczyzn i na sam poczatek mecz który może dużo wyjaśnic na dole tabeli. Bo spotkają się zespoły które bezpośrednio walczą o utrzymanie. Jadar co prawda wygrał pierwszy mecz w Bydgoszczy 3:1 z Delectą jednak ostatnimi czasy Bydgoszczanie to inny (lepszy?) zespół. Po przejęciu go przez Waldemara Wspaniałego potrafili wygrac 3:2 z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle która przeciez spisuje się fantastycznie w obecnych rozgrywkach. Urwali punkty w Rzeszowie przegrywają 2:3, a także pokonali Jastrzębski Węgiel 3:2. Wszystkie te zespoły mają wysokie aspiracje, możn aby rzec że każdy z nich chciałby byc mistrzem i o to walczy, a tu Delecta wygrałą 2 z tych trzech meczów z takimi zespołami;) Przypadek? Wydaje mi się że raczej nie, bo to trener Wspaniały poukładal wszyskie klocki i zespoł gra wkońcu dobrą siatkówke. Jedynym zmartwieniem ich trenera może byc brak kontuzjowanego Krzysztofa Janczaka, ale na nim atak się nie kończy bo dobrze pod jego nieobecnosc spisuje się Dawid Konarski. Obaj mogą się jak narazie pochwalic niemalże identyczną skutecznością(42-43% w ataku) zatem większej różnicy nie powinno byc widac. Delecta posiada dosyc ciekawy skład. Marcin Nowak, Lipiński czy Sopko to dobrzy gracze jak na ten zespoł. W Jadarze nie zagrają Marcin Kocik i Wojciech Żaliński, wydaje mi się że są to bardziej poważne osłabienia. Szcególnie brak Żalińskiego będzie widoczny bardzo moim zdaniem, do tej pory zdobył on dla swojego zespołu 131pkt a więc najwięcej ze wszystkich graczy! Notabene drugi pod tym względem jest Kocik, którego także dzisiaj nie zobaczymy -98pkt! Analizując poszczególne elementy zaczynając od zagrywki , Delecta 56pkt zagrywką przy czym sam Sopko 26 asów, w Jadarze 42pkt serwisem przy czym 8pkt Żaliński i i 4pkt Kocik. Przyjęcie bdb zdecydowanie lepsze po stronie bydgoszczan 36,5% do 26,36% Jadaru. W bloku statystyki niemalże identyczne tj 0,3pkt &quot;czapą&quot; na set;)
A więc podsumowując mecz ten z gatunków za 6 punktów, Delecta w ostatnim czasie pokazała że grac potrafi z najlepszymi więc z Jadarem który w dodatku wystąpi bez dwóch ważnych ogniw dzisiaj powinni sobie spokojnie poradzic, bo ja raczej żadnego zasadnego argumentu przeciw nie znalazłem;) Chociaż wiadomo jest to sport i wszystko się może zdarzyc jednak wiele przemawia za Delectą i tak też postawie w tym meczu. Początek o godzinie 18.00 a mecz oczywiście będzie można zobaczyc w Polsacie Sport.


Pod nieobecnośc Janczaka to Dawid Konarski zdobywa kolejne pkt skutecznym atakiem. W meczu z ZAKSą zdobył 21pkt-najwięcej w zespole;)


Zapraszam wszystkich do dyskusji na temat dzisiaj rozpoczynającej się 14 kolejki PLUS Ligi ;)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Jadar Radom – Delecta Bydgoszcz 23.01.09r. godzina 18:00
▶Jadar Radom - Delecta Bydgoszcz (Wynik po 2 pierwszych setach) Typ:X @ 1.85 (4/10)
Mecz rozpoczynający czternastą kolejkę Plusligi z jednej strony siatki Radomski Jadar z drugiej Bydgoska Delecta.. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie bo zwycięzca tego pojedynku zwiększy swoje szanse na 8 pozycje ostatnią która gwarantuję udział w fazie Play Off .
W ostatnich tygodniach obie drużyny pokazują swoje lepsze oblicze. Bydgoscy siatkarze począwszy od urwania punktu w Rzeszowie następnie po ambitnej walce i grze do końca ograli u siebie Jastrzębski Węgiel aż po zwycięstwo w ostatniej kolejce z wiceliderem z Kędzierzyna. Na pewno ostatnio osiągane wyniki przez podopiecznych Waldemara Wspaniałego pozwalają im uwierzyć we własne siły, możliwości i dają spore nadzieje na dobry wynik w dzisiejszym meczu.
Siatkarze z Radomia od czasu gdy role szkoleniowca objął Jan Such również zaskakują pozytywnie. Pokonali u siebie za trzy punkty Akademików z Olsztyna, byli bliscy pokonania Resovi na ich terenie. Wygrali mecz z Warszawską politechniką w Pucharze Polski, mimo iż przegrywali już 2-0 w setach. Nie mniej jednak dzisiaj nastroje w Radomskiej drużynie nie takie dobre. Prawdopodobnie na przyjęciu nie obejrzymy dzisiaj Marcina Kocika, który w ostatnich dniach nabawił się kontuzji, problemy zdrowotne ma też atakujący Wojciech Żaliński i jego gra może, ale nie musi być lekko kulejąca.
Dzisiejszy pojedynek będzie szansą rehabilitacji dla Delecty za porażkę u siebie 1-3. Jeżeli rewanż będzie udany znacznie przybliży to do ósemki podopiecznych Waldemara Wspaniałego a jednocześnie będzie to lekkie skazanie l Radomskich siatkarzy na walkę o ligowy byt z Gdańskim Treflem. Dlatego można śmiało powiedzieć, że dzisiejszym mecz jest dla obu drużyny jest niezwykle ważny i gra będzie toczyć się o przysłowiowe sześć punktów. Faworyta nie tak łatwo wskazać. Patrząc przez pryzmat ostatnich ligowych kolejek można powiedzieć, że większe szanse maja goście, ale może atut własnej hali i Radomscy kibice natchną Jadar do zwycięstwa. Jedno jest pewne emocji zabraknąć nie powinno. Dlatego też skłoniłem się do zagrania na remis po 2 pierwszych setach

 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Ja też się zgodze z poprzedniem, że Bydgoszcz powinna spokojnie dziś wygrać. Pod wodzą nowego trenera Wspaniałego zaczęli grać na odpowiednim poziomie i zrobił z tych zawodników zespół. Można też sprobować Bydgoszcz -1.5 po ladnym kursie 2.4
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Występ Delecty zkwitowałbym najlepiej ironicznym uśmiechem, grali jakby to były międzygimnazjalne rozgrywki o puchar prezydenta Bydgoszczy a nie Plusliga. Ich mocna strona - zagrywka kompletnie niewidoczna, ogólnie całkowita poraża.
 
dj_alien 0

dj_alien

Użytkownik
Zgadzam się z Radkiem03. Zagrali jak by byli skazani na tą porażke. Zero motywacji zespołu i kreatywności w zagrywce. Grali prostymi schematami które można było odczytać z kilometra. Jednym slowem Ż E N U A ! A na dodatek popsuli mi cały kupon :p
 
B 11

bandziuk

Użytkownik
Trefl Gdańsk- AZS Olsztyn
typ: 2
kurs: 1.50
Witam bardzo mnie zaciekawilo spotkanie Gdańsk-Olsztyn poniewaz buki chyba troche zawyzyly kursy na Olsztyn 1.50 to bardzo dobry kurs ???? ja uwazam ze olsztyn zdobedzie pewnie 3 punkty... forme kiedys trzeba odbudowac najlepszym przeciwnikiem wydaje mi sie Gdańsk slaba druzyna ostatnie miejsce w tabeli. Uwazam ze siatkarze Gda,ńska dalej sa bez formy chociazby mecz Gwiazd pokazal w jakiej dyspozycji jest Lukasz Kadziewicz zagral fatalnie, a dzisiaj bez srodka na najwyzszym poziomie nic sie nie ugra. Paweł Zagumny tu chyba nie trzeba nic wiecej pisac ???? wiadomo jak rozgrywa Paweł. Myślę ze atut wlasnej halio nic tutaj nie da pewne 3 punkty dla moich ulubionych siatkarzy z Olsztyna pozdro ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

AZS Politechnika Warszawska - Zaksa Kędzierzyn-Koźle
2:3​


Dzisiaj w ramach 14 kolejki Plus Ligi dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku. Szósta w tabeli AZS Politechnika Warszawska podejmowac będzie wicelidera Zaksę Kędzierzyn Koźle. W ostatniej kolejce gospodarze pokonali Jastrzębski Węgiel (3:1), który plasuje się na czwartej pozycji. Natomiast goście niespodziewanie ulegli ósmemu zespołowi ligi: Delecta Bydgoszcz 3:2.
Dzisiaj zespół Politechniki będzie musiał radzic sobie bez swojego trenera Krzysztofa Kowalczyka, który jest w szpitalu. Jego obowiązki przejął drugi trener Robert Strzałkowski. Na pewno brak szkoleniowca wpłynie na podstawę zawodników w takim meczu. Jednak mobilizacji im nie zabraknie. „Jedyne co mogę obiecać, to, że zagramy nie na 100 lecz na 200% swoich możliwości. Jesteśmy zmotywowani i będziemy walczyć! To dla nas nowa i ciężka sytuacja, ale właśnie teraz możemy pokazać wszystkim jak silną drużyną jesteśmy” - zapowiada trener Strzałkowski. W dzisiejszym meczu powinniśmy zobaczyc kapitana drużyny Radosława Rybaka, który był przeziębiony. „Czuję się już dobrze. Mam małe zaległości treningowe, jednak pozostaję do dyspozycji trenera.” - stwierdza zawodnik.
Również ekipa Zaksy nie może skorzystac ze wszystkich zawodników. Niepewny jest występ Marcina Mierzejewskiego, który miał grypę żołądkową oraz Jakuba Novotnego (najlepszy atakający ligi), który jest przeziębiony.
Zespół gości mierzy w mistrzostwo więc (co jest oczywiste) musi wygrywac. Po ostatniej wpadce w Bydgoszczy przyszedł czas na zwycięstwo. Jednak czy dadzą radę ekipie AZS&#39;u, która podejdzie do tego spotkania bardzo zmobilizowana? Myślę, że jednak to ekipa gości okaże się lepszą drużyną lecz nie spodziewajmy się jednostronnego meczu i wyniku 0:3.
Moje propozycje:
Zaksa (kurs: około 1,65)✅✅✅
Punkty łącznie: over 187,5 (około 1,85)✅✅✅
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Trefl Gdańsk - AZS Olsztyn (handicap +1.5) 1 1.72 ⛔ | 1 2.40 ⛔
Po dwutygodniowej przerwie siatkarze Plus Ligi wracają na boiska. Dla ekipy Trefla ten okres przerwy na pewno się przydał. Trzeba przyznać również, że bardzo dużo się działo w ostatnich tygodniach w obozie gdańszczan. Zarząd klubu już dłużej nie mógł czekać, aż Trefl zacznie wygrywać i okupywać ostatnie miejsce, więc w obawie przed spadkiem z ligi zatrudniono nowego szkoleniowca - Jerzego Strumiłło. Szkoleniowiec zapowiada, że zrobi wszystko, aby zespól zaczął grać na maksimum swoich możliwości oraz uniknięcie spadku. Problemem poprzedniego trenera były przede wszystkim kontuzje czołowych zawodników. Ciężko o to winić trenera, chociaż możliwe jest, że przez system treningowy zawodnicy tak często narzekali na urazy, ale to jest temat na inny czas. Sytuacja kadrowa przed dzisiejszym meczem jest już o wiele lepsza, jedynie nie zdolny do gry jest Janic. O drużynie gości ciężko powiedzieć na temat formy, grają oni bardzo nie równo. Najpierw pokonują w bardzo dobrym stylu 3:0 rewelację sezonu - Politechnikę, by w następnym meczu zostać zmiażdżonym przez Skrę Bełchatów, nie dając rady zdobyć w żadnym secie chociaż 20 pkt. W tamtym meczu już dawno nie widziałem w wykonaniu siatkarzy Olsztyńskich tak słabego meczu, dlatego ciężko powiedzieć jak dzisiaj będzie wyglądała ich gra. Jednego można być pewni, że Trefl dzisiaj zagra z bardzo dużym zaangażowaniem, jest to już ostatni dzwonek, aby zacząć wygrywać i zdobywać punkty, bo do końca rundy zasadniczej zostało tylko 6 kolejek a strata do 9 Delecty to już 3 punkty. Jeszcze jeden ważny powód dlaczego sądzę, że Trefl dzisiaj może wygrać - jest to nowy szkoleniowiec. Nie od dziś wiadomo, że przyjście nowego szkoleniowca do drużyny wzmaga w zawodnikach chęć jak najlepszego pokazania się przed szkoleniowcem oraz zespół zapomina o tych nie udanych meczach i chce się pokazać jak najlepiej. Już dwa razy mieliśmy taką sytuację. Jadar Radom po zmianie szkoleniowca pokonał dzisiejszego rywala Trefla aż 3:1 ! Natomiast Delecta Bydgoszcz po zatrudnieniu Waldemara Wspaniałego ograła na wyjeździe 3:1 znakomicie spisującą się Politechnikę Warszawską, więc dlaczego dzisiaj nie ma być podobnie ? Mam nadzieję, że wreszcie zobaczymy prwadziwe obliczę Trefla oraz Bruno Zanuto.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
▶Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów SH (-2.5/+2.5) Typ:2 @ 1.75 (7/10)
Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów 25.01.09r. godzina 14:45
W niedzielne popołudnie zostanie rozegrany mecz na szczycie Plusligi. Naprzeciw siebie stanie pierwsza i trzecia drużyna ligowej tabeli. Siatkarzom z Rzeszowa jutro będzie przyświeca jedna myśl zmienić nie chlubny bilans pojedynków z drużyną Bełchatowską. Bilans pojedynków w lidze to 12 meczów 0 zwycięstw w setach 2-36. Tylko raz Resovia wygrała 2 sety 11 meczy przegrali do 0. Tak złych statystyk jak ze Skrą resoviacy nie mają z żadną inną ekipą. Nie wygrali do tej pory co prawda także z akademikami z Częstochowy, ale pojedynki obu drużyn były zazwyczaj zacięte i często kończyły się w tie-breakach. Patrząc na bezpośrednie mecze nasuwają się trzy słowa gorzej niż żle. Będzie to jednocześnie konfrontacja dwóch najbogatszych klubów w Pluslidze.

Skra w ostatnim czasie na parkietach ligowych radzi sobie nieźle chodź na pewno z takim składem ta drużyna nie gra tego czego się od nich oczekuję miewają kapitalne mecze jak z Iskra Odnisovo ale takich meczy jest nie wiele w poprzedniej kolejce co prawda rozbili Akademików z Olsztyna ale w tygodniu w Lidze Mistrzów polegli z kretesem Niemieckiemu VFB Friedrichshafen 0-3 chodź na całe szczęście ta porażka nie przeszkodziła im w awansie do najlepszej szesnastki. Piętą achillesową drużyny Daniela Castellaniego w tym meczu było przyjęcie, które nie ułatwiało Migelowi Falasce zgubienia bloku. Poziom bardzo dobrego przyjęcia w tym meczu wynosił zaledwie 15% na pewno chluby mistrzom Polski to nie przynosi. W jutrzejszym spotkaniu Daniel Castellani nie będzie mógł skorzystać z usług swojego drugiego atakującego Jakuba Jarosza, który zmaga się z chorobą, drobnego urazu w meczu z VFB Friedrichshafen nabawił się Mariusz Wlazły ale powinniśmy zobaczyć go jutro na parkiecie, z kontuzją zmaga się też Fiński środkowy Jane Heikkinen nie pojechał on w tygodniu na mecz Pucharowy i jego występ stoi pod znakiem zapytania.

Popularna &quot;Sovia&quot; w ostatnim czasie ma problem z wygraniem za 3 punkty stracony punkt z Jadarem Radom i Delectom Bydgoszcz może wstydu dużego drużynie z Rzeszowa nie przynosi, ale oddalają ich od 2 pozycji na koniec sezonu zasadniczego. „W tych meczach zabrakło koncentracji” tak skomentował to Lubomir Travica.. Na pewno Serbskiego szkoleniowca cieszy fakt, że na mecz ze Skrą ma do dyspozycji wszystkich zawodników, bo do treningów w poniedziałek wrócił już Krzysztof Ignaczak jak sam powiedział: „Jeszcze nie jestem na 100 procent zdrowy, ale jest już OK. Wracam do treningów „ do pełni zdrowia powrócił też Piotr Łuka „Już wszystko jest dobrze. Nie odczuwam żadnego bólu, będę normalnie wchodził w cykl treningowy. Nie wiadomo, jak się będę czuł po zajęciach, ale jestem dobrej myśli”. W Sovi nastroje przed jutrzejszym meczem optymistyczne jak sam powiedział Krzysztof Ignaczak „Bełchatowianie z kolei ulegali już w swojej hali 2: 3 Jastrzębskiemu Węglowi i także Zaksie. - Jeśli oni potrafili tam wygrać, to i my podejmiemy wyzwanie. Może trafimy na ich słabszy dzień, albo może wreszcie my zagramy na 100 proc. Do tej pory wszyscy graliśmy maksymalnie na 70 proc., a przecież już zbliżają się decydujące mecze, więc wreszcie nasza gra musi wyglądać lepiej”

Historia jest po to aby ją zmieniać na pewno takie hasło jutro będzie przyświecało drużynie Ljubo Travicy. Czy Rzeszowianie zrewanżują się za porażkę u siebie? To na pewno nie będzie łatwe ale Reosvia w tym sezonie jest zespołem zdecydowanie silniejszym kadrowo mają zdecydowanie większy potencjał i w końcu musi się to przełożyć na dobry rezultat. Resovia miała 2 tygodnie odpoczynku to też może wpłynąć pozytywnie na ich postawę w tym meczu. Skra w tygodniu została rozbita przez mistrzów Niemiec VFB Friedrichshafen i to też może się w mniejszym bądź większym stopniu przełożyć na ten mecz. Czy tradycji stanie się zadość? O tym przekonamy się już w niedzielne popołudnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom