>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

PLUS Liga sezon 2008/2009 - panowie

Status
Zamknięty.
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
-


ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
2
2.0
unibet


Jutro o godz 18 w Kędzierzynie odbędzie się pierwszy mecz 10 kolejki PLS. Zapowiada się on bardzo emocjonująco, ponieważ zmierzą się ze sobą Mostostal z Resovią. Gospodarze pierwszą rundę mieli rewelacyjną, wygrali oni bowiem 8 z 9 meczy a w 1 kolejce pokonali na wyjeździe właśnie rzeszowski zespół 3-2. Gospodarze plasują się na 2 miejscu za aktualnym Mistrzem Polski bełchatowską Skrą. Mają oni na swoim koncie 21 pkt i tracą do lidera tylko 1 pkt. Ich bilans setów to 25:13. Goście natomiast zajmują 3 miejsce z 20 oczkami i stosunkiem setów 22:12. Wygrali oni 6 meczów natomiast przegrali 3. Na tym skończe suche fakty. Myśle, że w jutrzejszym meczu Resovia odniesie zwycięstwo ponieważ zespół zaczął tak grać jak trener Travica by chciał. Wygrywają mecze z lepszymi zespołami za 3 pkt i wspinają sie do góry tabeli po słabym początku sezonu i odpadnięciu z pucharu CEV z białoruskim zespołem Metalurga Żłobin. Odwrotnie ma sie sytuacja z zespołem gospodarzy. Na początku wygrywali wszytsko a w ostatniej kolejce przegrali z zespołem z Jastrzębia. I myśle, że od tej porażki zaczęło sie pasmo niepowodzeń kędzierzyńskiej drużyny. Niemożliwością jest, żeby zespół bez wielkich gwiazd utrzymywał wysoką formę przez cały sezon. Ponadto zespół Resovi ma większą siłe rażenia w swoim zespole. Posiadają oni na każdej pozycji zawodników klasowych a tego zespołowi kędzierzyńskiemu brakuje. Nie mają ławki rezerwowych. I moim zdaniem jednak trener Travica ma lepszy warsztat trenerski od Krzysztofa Stelmacha który dopiero rozpoczyna przygode z trenerskim fachem. Reasumując spodziewam się zwycięstwa za 3 pkt Resovii, myśle że w stosunku 3-1 i udanego rewanżu na przegrany mecz u siebie.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Spotkanie: Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów (-1,5)
Typ: 2
Kurs: 2.95
Buk: Sportingbet
Analiza:
Dzisiaj w najciekawszym spotkaniu 10 kolejki PlusLigi zmierzą się drużyny ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i Resovii Rzeszów. W tabeli zespoły te są w czołówce, zajmują 2 i 3 miejsce. Kędzierzynianie zaskoczyli wszystkich swym wspaniałym początkiem obecnego sezonu, zwyciężając w 8 kolejnych meczach. Resovia poniosła już 3 porażki, ale ma tylko punkt straty do swego dzisiejszego rywala co jest spowodowane tym, że drużyna Kędzierzyna, co prawda wygrywała dużo, ale nie zawsze jednak za 3pkt. Ostatnio widać gołym okiem że gospodarze grają gorzej, zupełnie nie funkcjonuje u nich zagrywka, blok także pozostawia wiele do życzenia, a goście zaczynają grać coraz lepszą siatkówkę, na co duży wpływ ma dobra postawa Papke. W ostatniej kolejce Kędzierzyn przegrał 1:3 z Jastrzębiem, a Resovia pokonała 3:1 Trefla (grając w dość eksperymentalnym składzie). W pierwszym spotkaniu Rzeszowianie przegrali 2:3 i widać, że zawodnicy tego zespołu są nastawieni bardzo pozytywnie do tego meczu, zamierzają odebrać punkty, które stracili. Walka toczy się o 2 miejsce w tabeli, sądzę że po tej kolejce to miejsce zajmować będzie Resovia, po dzisiejszym zwycięstwie w Kędzierzynie-Koźlu 3:0 lub 3:1
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
▶Kędzierzyn Koźle - Resovia Rzeszów SH Typ:2 @ 2.00 (2/10)
▶Kędzierzyn Koźle - Resovia Rzeszów SH (-1.5/+1.5) Typ:2 @ 1.50 (5/10)
Pierwsza kolejka rundy rewanżowej Plusligi. Wiele zespołów pała rządzą rewanżu i napewno z takim zamiarem pojechali do Kędzierzyna Siatkarze Resovi. Kędzierzynianie całą pierwszą rundę grali albo wspaniale albo porostu dobrze aż do ostatniego meczu gdzie już nie dominowali czegoś cały czas im brakowało nie mieli inicjatywy Masny nie gubił już tak kapitalnie bloku do tego nie stosował się do uwag trenera Novotny nie błyszczał często był blokowany i dorzucał do tego błędy własne. Jedynymi jasnymi postaciami w tamtym meczu był Ruciak i Witczak bo śierodek też strasznie zawodził. Resovia ostatnio w progresie ku górze podopieczni Ljubo Travicy powoli łapią swój najwyższy pułap i są w gazie nie grają w Europejskich pucharach więc skupiają się tylko i wyłącznie na meczach ligowych podobnie jaki ich dzisejsi rywale. Sovia w tygodniu ubiegłym po dość średnim meczu pokonała 3-1 Gdańskiego Trefla. Ale co warto dodać Ljubo w tym meczu troszkę oszczędzał swoich największych asów Marcina Wike Pawła Papkego, Krzysiek Gierczyński też siedział na ławce. Wedługł mnie Zaksa zapała lekki dołek formy który dzisaj też powinien być widoczny co powinno poprowadzić Kędzierzynian do drugiej porażki w tym sezonie. Mecz napewno nie będzie dla nikogo łatwy i myślę ze możliwy też jest Tie-Break. Ja osobiście dzisaj widzę Resovie triumfującą nad gospodarzami po bardzo dobry meczu. Sam zagrałem lekko asekurancko Sovia +1.5 Ale jeszcze za 2j zagrałem na Win Sovi
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Również jak kilka osób wyżej typuję zwycięstwo Resovii. Po kapitalnej rundzie w wykonaniu Zaksy teraz złapali chyba zadyszkę. W meczu z Jastrzębiem, który na początku meczu wcale nie grał najlepiej to mimo to gospodarze nie potrafili wykorzystać tego i ogólnie w całym meczu nie mieli recepty na zwycięstwo. Rzeszowanie natomiast z każdym meczem grają coraz lepiej i już nie długo będziemy mogli się przekonać na co tak naprawdę stać Resovię. Coraz lepsza gra ich jest spowodowana tym, że zespół solidnie pracuje i zawodnicy lepiej się rozumieją. Goście dodatkowo zmotywowani, gdyż będą chcieli sie zrewanżować za porażkę w inaugurację sezonu i myślę, że tak będzie.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
-



J.W.Construction Osram AZS Politechnika Warszawska - Domex Tytan AZS Częstochowa
2
1.8
unibet


Jutro o godz 17 w Warszawie w hali na Urysnowie akademickie derby pomiędzy warszawiakami i częstochowianami. Goście od 4 meczy nie zaznali smaku porażki tracąc tylko jednego seta w starciu w Sofii z tamtejszym CSKA w ramach Ligii Mistrzów. U siebie w ostatnią środę zrewanżowali się bułgarom pokonując ich gładko 3-0. Ponadto w PLSie pokonali Bydgosz na własnej hali 3-0 i na wyjeździe Czarnych Radom również 3-0. Widać, że zespół częstochowski powoli zaczyna się zgrywać, grają skutecznie i efektownie ale ich gra w niektórych momentach napewno nie wygląda tak jakby trener Panas chciał. Narazie AZS zajmuje 6 miejscie z 13 pkt na koncie wyprzedzając zespół własnie warszawskiej Politechniki o 2 pkt. Warszawienia ostatnio napsuli nerwów mistrzowi Polski bełchatowskiej Skrze przegrywając 3-2. W przedostaniej kolejce pokonali pewnie zespół z Gdańska 3-0 a jeszcze wcześniej odprawili również Czarnych Radom. Myśle, że po tym spotkaniu częstochowianie umocnią się na tej pozycji odskakując swoim rywalom a goniąc Jastrzębie. Zbigniew Bartman, Smilen Mylakov oraz dobrze fukncjonujący środek oraz zagrywka właśnie to spowodują.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Kurde, weszłem dzisiaj w oferte buka, szukam jakiś fajnych zdarzeń i znalazłem mecz ZAKSA vs Resovia. Pierwsze co mi na myśl przyszło czysta 1. Jestem z opolszczyzny, zbytnio nie znam się na siatkówce, ale zawsze lubiłem Mostostal no i teraz ZAKSA. Weszłem na forum jak zobaczyłem, że wszyscy typują Resovie to zwątpiłem. Postanowiłem postawić over 187, wszyscy przewidywali wyrównany mecz, może nawet 5 setów. Wtedy taki próg do przełamania jak najbardziej. I niestety lipa, oglądając mecz tylko uświadomiłem sobie, że ta czysta 1 jaką chciałem grać byłą dobrą myśla. ZAKSA nie dała szans gością:spokodfhgfh: Mam nadzieję, że dalej będą tak grać bo to klub z dużymi tradycjami siatkarskimi i mogli ugrać coś ważnego. Szkoda, że nie przemówił za mną opolski patriotyzm (wiecie o co chodzi):-D
 
T 2

thmx

Forum VIP
Nie jestem exspertem od siatki, ale zupełnie nie rozumiem tych zachwytów zespołem Resovii. Obejrzałem dziś mecz, bo postawiłem tak jak większość pisała na gości, ale muszę przyznać, że strasznie rozczarowałem się grą gości. Zero zagrywki, zero bloku, atak fatalny [prawie nic przez środek], mnóstwo błędów - &quot;prezentów&quot; np. sam Hernandez 4x dotknął siatki, brak woli walki - NIC zawodnicy bez jakichkolwiek emocji, podczas gdy na zespół ZAKSA patrzyło się z przyjemnością. Widać było emocje na twarzach zawodników, że zależy im na każdej piłce, nie popełniali głupich błędów.
Resovia fatalny mecz i nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek na nich postawię. Hernandez to jakieś nieporozumienie. Rozumiem po kontuzji, ale więcej szkodził niż przynosił pożytku. W całym meczu zupełnie niewykorzystywany - chyba tylko 3 piłki skończył z krótkiej !!! żadnego bloku [żadnej &quot;czapy&quot; przy jego warunkach !!! no i serwis tragiczny ???? - zupełnie tego nie rozumiem - dla przykładu po stronie ZAKSY zamiast Szczygła na serwis Stelmach wprowadza Witczaka i co ?? są punkty !! a Hernandez jak gra tak gra dalej - żadnej reakcji. WIELKIE ROZCZAROWANIE gra Resovii - fatalna zagrywka, sporadyczne punkty, brak zaangażowania. Mógłbym tak pisać i pisać???? ZAKSA zasłużenie wygrała i to 3-0
WIELKI SZACUN dla tego zespołu, bo nie odpuścili meczu, ani na chwilę.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
niestety Resovia zawodzi od początku sezonu. Przed sezonem to w Resovi szukano drużyny która powalczy ze Skrą, a stało się tak że w tym momencie to tylko ZAKSA może powalczyć z mistrzami Polski. Cóż szkoda mi trochę kibiców z Rzeszowa, klub wydał taką masę kasy na transfery a nie przekłada sie to za bardzo na sukcesy. Blamaż w Challenge Cup z &quot;europejską potęgą&quot; Metalurgiem Złobin. W Plus ldze też bez jakichś fajerwerków.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
▶Jadar Radom - AZS Olsztyn SH (+1.5/-1.5) Typ:2 @ 1.65 (7/10)
Podopieczni Mariusza Sordyla będą dzisaj walczyć o punkty z outsiderem ligi Jadarem Radom z góry nie ma co tu dużo rozważać z jakim nastawienie pojechali tam Olsztynianie. Bo napewno tylko i wyłącznie po 3 punkty. Jadar gra ostatnio katastrofalnie w 4 ostatnich meczach 4 porażki i bilans setów 0-12. Te osiągnięcia przyczyniły się do podania się do dymisji pierwszego trenera Mirosława Zawierewicza. Dzisaj Radomianie zostaną poprowadzeni przez Jana Sucha ale nie sądze by wiele mogło się zmienić. Olsztynianie ostatnio złapali lekki dołek formy ale myślę ze mecz z Delectom podbudowałą ich psychicznie i teraz będzie już tylko progres ku górze do jakiegoś czasu. Wszyscy zawodnicy drużyny z Warmi są zdrowi i z pewnością Mariusz Sordyl dzisaj nikogo nie będzie oszczędzał bo z Europejskimi pucharami to oni się już pożegnali. Jadar ma ostatnio ogromne problemy z przyjęciem - rozegraniem - atakiem. A wszystko się zaczyna od tego pierwszego. Jezeli dzisaj Akademicy z Olsztyna nie będą popełniać masy błedów to powinni spokojnie wywieść z Radomia na święta 3 punkty.

▶AZS Warszawa - AZS Częstochowa (-1.5/+1.5) Typ:2 @ 1.42 (6/10)

Derby akademickie i napewno emocji nie zabraknie. Liczę na podobnie spotkanie jak w pierwszej rundzie gdzie po bardzo zaciętym spotkaniu zwyciężyli Warszawiacy i napewno Częstochowianie dzisaj zagrają ambitnie aby odbić sobie to co stracili przed paroma tygodniami. Dzisaj jest pewna zasadnicza róznica gra AZS w ostatnich tygodniach a gra na samym początku ligi to niebo a ziemia i dzsaj szczerze mówiąc nawet liczę na coś więcej niż tylko 2 sety siatkarzy z pod Jasmej Góry. Duzą rolę w tym meczu odgrywać będzie zagrywka i przyjęcie. Częstochowianie już od dobrych kilku tygodni utrzymóją zagrywkę na bardzo wysokim poziomie a potwierdzili to w meczu z CSKA w tyg w Lidzę Mistrzów gdzie zespół z Bułgari został kompletnie rostrzelany zagrywką przez Gradowskiego, Bartmana, Mylakowa, Gunie, Nowakowskiego. Warszawa owszem ze Skrą pokazała równierz ze ma asa w rękawie. Bo zdobyli zagrywką ponad 20 punktów ale prawda jest taka że Warszawiacy są drużyną którą psuje w każdym meczu bardzo dużo zagrywek i nie raz im wyjdzie jeden mecz dobry w zagrywcę tak jak przed tyogodniem ale ten element jest u nich niezwykle nie stabilny. Emocji zabraknąć dzisaj w tym meczu nie powinno napewno będzie ciekawie i będzie się działo.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Polska siatkówka staje się coraz bardziej &quot;dziwna&quot;
Jastrzębie przegrywa mecz prowadząc już 2:0 i to wyraźnie w każdym z setów.
Resovia dostaje baty do 0
Częstochowa przegrywa w Warszawie
Olsztyn po pięknym secie wygranym do 12 przegrywa kolejnego do 18 a następnie prowadząc bodajże 23:19 przegrywa 26:24.
Żal.pl
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
No dokładnie, ale ja bym nie powiedział że &quot;dziwna&quot; liga raczej kolejka, czasem się tak zdarza że same niespodzianki. Trudno. Tak samo było tydzien temu w lidze angielskiej kiedy to Chelsea, Arsenal, ManU i Lfc zaznały remisu... dziwne... to raczej normalne w bukmacherce trzeba to przetrwać co zrobić ????
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Jak same niespodzianki to jutro warty zaryzykowania jest typ na Gdańsk. Chociaż sam w to nie wierze to jutro postawie za niewielką stawke własnie na zwyciestwo gości. Zobaczymy co z tego wyjdzie ????
 
P 0

patryk_1425

Użytkownik
Jak same niespodzianki to jutro warty zaryzykowania jest typ na Gdańsk. Chociaż sam w to nie wierze to jutro postawie za niewielką stawke własnie na zwyciestwo gości. Zobaczymy co z tego wyjdzie ????
Na stronie Skry jest napisane, że nie zagra Samardzic oraz Janic
 
T 2

thmx

Forum VIP
Polska siatkówka staje się coraz bardziej &quot;dziwna&quot;
Jastrzębie przegrywa mecz prowadząc już 2:0 i to wyraźnie w każdym z setów.
Resovia dostaje baty do 0
Częstochowa przegrywa w Warszawie
Olsztyn po pięknym secie wygranym do 12 przegrywa kolejnego do 18 a następnie prowadząc bodajże 23:19 przegrywa 26:24.
Potwierdzam. Zresztą o Resovii pisałem wyżej. Co do Jastrzębia to też farsa jakaś była. Delecta pierwsze 2 sety nic - jakby wystraszeni byli, popełniali błędy,ale po wprowadzeniu młodych m.in. Konarskiego Delecta od 3 seta zaczęła grać . Wszystko im wychodziło - blok, obrona, atak. Natomiast rywale stanęli. Dla przykładu Prygiel nadawał się do zmiany już w 3 secie. Psuł mnóstwo piłek w ataku. Bezsensownie z całej siły cały czas uderzał, gdy wystarczyło kilka razy technicznie minąć blok, co zademonstował młody wspomniany już wyżej Konarski. Sorry, ale od reprezentanta reprezentacji można, a nawet trzeba wymagać czegoś więcej niż tylko bezsensowne &quot;walenie&quot; w piłę. Pozatym jego zagrywki również były tragiczne. Jastrzębski od 3 seta &quot;stanął&quot; i aby zdobyć punkt musiał dwu lub trzykrotnie atakować - nagle zaczęli mieć straszne problemy ze zdobywaniem punktów.
Mogli spokojnie wygrać 3-0.
Natomiast Delecta po 2 secie grała naprawdę koncertowo. Śmiałem się przed meczem jak na GB nagle na ok. godzinę przed meczem wzrósł kurs na drużynę Jastrzębskiego i stworzyłem sobie mocne combo z Jastrzębskim. Po prowadzeniu 2-0 byłem spokojny, ale potem zaczęły się już totalne jaja.
Również uważam, że porażki w ostatniej kolejce były z podtekstem. Rozumiem, że faworyci mogą przegrać, ale nie prawie wszyscy i nie po takiej grze. Sądzę, że potrzebowali trochę na prezenty, bo kursy na DOGI były rewelacyjne.
To taka moja mała teoria spisku :kwasny4565: , ale naprawdę oglądając w/w mecze można było odnieść wrażenie - &quot;wałek&quot;.
 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik

Spotkanie : Domex Tytan AZS Częstochowa - PGE Skra Bełchatów
Typ: PGE Skra Bełchatów
Kurs : 1.40
Bukmacher : Bwin
Analiza : Już jutro o godzinie 18:00 rozpocznie się pierwsza kolejka PlusLigi. Jest to mecz zdobywcy Pucharu Polski Domexu Tytanu AZS-u Częstochowa z mistrzem kraju PGE Skrą Bełchatów. W Bełchatowie gospodarze odnieśli pewne zwycięstwo 3:0 (25:16, 25:20, 25:13). Tabela przedstawia się następująco :

Jak widać Skra jest bardzo mocna . Zajmuję I miejsce w Pluslidze i z pewnością będą chcieli zacząć nowy rok od zwycięstwa. AZS to wymagający przeciwnik ale nie oszukujmy się rywal jest według mnie ponad ich siły. AZS zajmuję 7 miejsce w lidze z dorobkiem 13 punktów . Nie sądzę aby ich dorobek się zwiększył po tym spotkaniu. Skra zdominowała polską siatkówkę. Po tym meczu będzie miała bardzo ważny mecz z Olsztynem , a następnie z Panathinaikosem w Lidze Mistrzów. Zawodnicy SKRY na pewno wyjdą bardzo zmotywowani i narzucą swój styl gry już w I secie . Nie radzę ryzykować handicapa , ponieważ AZS wie , że Skrę czekają ciężkie mecze i mecz może być bardzo ciekawy . Lecz nie boję się grać na Bełchatów. ;) Pozdrawiam
User FC_BARCELONA​
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Mimo, że Częstochowa w grudniu prezentowała się bardzo dobrze zarówno w lidze jak i w LM, jedynie porażka w ostatnim spotkaniu z Politechniką Warszawską i to 3:0 przyćmiła tą dobrą grę we wcześniejszych meczach to nie daję większych szans w jutrzejszym pojedynku ze Skrą. Bełchatowianie niby są liderem, ale ich zwycięstwa nie są przekonujące jak choćby w tamtym sezonie, teraz idzie im zdecydowanie ciężej. Mają na koncie dwie porażki już i to co ciekawe u siebie. W ostatnich tygodniach Skra skupiła się głównie na dwu meczu z Iskrą Odincovo, na szczęście dla bełchatowian w tym czasie w lidze mieli łatwych rywali - Delectę, Jadar Trefl oraz solidną Politechnikę. I widać było to, że nie co odpuścili ligę, gdy np. mocno się męczyli z Politechniką wygrywając dopiero po tie-breaku. Częstochowa z każdym miesiącem jest co raz silniejsza jednak myślę, że na ten moment jeszcze nie są w stanie ograć Skry, ogólnie rzadko AZS wygrywa ze Skrą, w ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami na początku sezonu Mistrzowie Polski zmiażdżyli dołowanie &quot;Czewę&quot;. Atutem gospodarzy będzie na pewno pełna i gorąco dopingującą publiczność jednak Skra przyjeżdża zdeterminowana, aby wreszcie odnieść przekonujące zwycięstwo i zacząć odskakiwać rywalom w tabeli. Dodatkowo bełchatowianie mają do dyspozycji chyba po raz pierwszy w tym sezonie wszystkich zawodników i prawdopodobnie wystąpi w najmocniejszym składzie - co nie wróży gospodarzom dobrze, myślę również że ta przerwa świąteczna dobrze zawodnikom Skry zrobiła, gdyż okres przedświąteczny był ciężki. Przewiduję pewne zwycięstwo lidera.

AZS Częstochowa - Skra Bełchatów 2 1.42 ✅| (-1.5) 2 1.85 ⛔ Unibet
 
L 237

lookash

Użytkownik
Domex Tytan AZS Częstochowa vs PGE Skra Bełchatów
Najciekawiej zapowiadające się spotkanie X kolejki Plus Ligii Mężczyzn. Do Częstochowy przyjeżdża mistrz Polski PGE Skra Bełchatów która jest faworytem w tym spotkaniu. Częstochowianie grają nie równo i pomimo paru ciekawych meczów w ich wykonaniu choćby z Jastrzębiem czy Rzeszowem to rozczarowują w rozgrywkach. Siódma lokata z 13 punktami na koncie zapewne nie zadowala kibiców jak i samej drużyny z pod Jasnej Góry. Do tego ostatnio bolesna porażka w stolicy z tamtejszą Politechniką 0-3. Myślę że jutro Bełchatowianie bez większych problemów uporają się z wicemistrzami i zdobywcami PP którzy w tym sezonie już nie są tak mocną ekipą jak przed laty.Ich gra opiera się głównie na zawodnikach młodego pokolenia typu Bartman, Drzyzga czy Zatorski. Jutrzejszy mecz do dla nich dodatkowa motywacja lecz z drugiej strony stres i brak ogrania przy zdecydowanie bardziej doświadczonym przeciwniku.Sądzę ze stać ich będzie na ugranie tylko jednej partii. Mój typ 3-1 dla gości
PGE Skra Bełchatów -7,5 pkt 1,85 (6/10)
Nie będzie TB - 1,4 (8/10)
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Zdarzenie: AZS Częstochowa - Skra Bełchatów
Typ: Skra Bełchatów -1.5
Kurs: 1.85
Bukmacher:


Wynik: 2-3 ⛔

Analiza:
Dzis o godz 18.00, 11 kolejke PlusLigi rozpoczna AZS Czestochowa - Skra Bełchatów. Odpowiednio aktualni mistrzowie i wicemistrzowie Polski. Mozna powiedziec ze te spotkanie bedzie wyrownane, jednak nie dzis. Zdecydowanym faworytem jest zespol gosci, ktorzy aktualnie sa liderami. Gospodarze natomiast zajmuja 7 miejsce, lecz ich ostatni mecz z Politechnika Warszawska byl fatalny. Porazka 0-3 nie daje dzis nadzieji na jakikolwiek triumf z zespolem Skry do ktorego wiekszosc zawodnikow powrocila juz do pelni sil. Dla Czestochowian sporym oslabieniem moze byc brak Wojciecha Gradowskiego, ktory z powodu urazu plecow nie gral w ostatnim meczu i jego wystep dzis jest niepewny. Po stronie gospodarzy zobaczymy swietnie spisujacego sie na pozycji libero Piotra Gacka. Sporym plusem dla Skry bedzie zapewne powrot Heikkinena oraz Antiga do treningow, choc trener jeszcze niewie czy zagraja w dzisiejszym meczu. W poprzednim meczu Skra łatwo wygrala 3-0 czy tak bedzie dzis? Mysle ze tak i spodziewam sie wyniku 3-0 ewentualnie 3-1 dla Skry
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Widze wszyscy dzisiaj stawiają na Skre i żeby was to nie zgubiło... Pewnie myśle patriotycznie ale mam nadzieje, że AZS dzisiaj wygra... Takie masówki na mecze się źle kończą... Ja osobiście zagrałem za niewielką stawke na częstochowian dzisiaj... Ci co moga zapraszam na Hale Polonia !!
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Maku, miales racje, dziwny byl to mecz. Czestochowa troszeczke napsula krwi Bełchatowianom, ktorzy dostosowali sie troche do ich poziomu dzisiaj. Mysle ze Skra mobilizowala sie wtedy kiedy musiala, a Czestochowa miala za duze falowania w grze, dlatego zobaczylismy 5 setow. Ja mysle ze Skra tak naprawde w trakcie meczu nie wiedziala na co stac druzyne z Czestochowy. Paradoks polegal na tym, ze siatkarze z Czestochowy rowniez nie wiedzieli. Ale tak to bywa z zespolami &quot;mlodziezowymi&quot; - nieobliczalnosc dominuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom