>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2012/2013

Status
Zamknięty.
F 52

fejser

Użytkownik
Ostatnia kolejka przyniosła dwie niespodzianki. Rosa pokonała Anwil a Start wygrał z Koszalinem.
Po wygraniu Rosy nad Anwilem trochę się obawiam meczu z Jeziorem. Fakt kurs na Jezioro jest świetny.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
wiadomo, że raczej w przypadku takich ekip nie ma co wchodzić mocniej i zbytnio którejkolwiek ufać, ale ja zdecydowaniem skłaniam się ku Jezioru i chyba pogram ich. Jeśli zatrzymają Montgomery&#39;ego to powinno być dobrze.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ja mimo wszystko pograłem w stronę Czarnych po kursie 2,10. ✅ W tej chwili już są równe kursy ale 2,1 to dla mnie było już value. Niby Anwil po porażce z Rosą będzie chciał się odbudować ale jednak ja coraz bardziej do Czarnych się przekonuje. Również pograłem w stronę Kotwicy ✅ uważam, że w ten weekend wygrają swój pierwszy mecz. Liczę na Mosley&#39;a który przechyli szalę na korzyść gospodarzy. Z takimi drużynami jak Start gospodarze muszą wygrywać. Jutro jak znajdę czas może &quot;sypnę&quot; głębsze analizy.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, TBL, 27.10.2012 18:00
Rosa Radom- Jezioro Tarnobrzeg
typ: 2/2
3,3
Bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu 5. kolejki Tauron Basket Ligi, beniaminek rozgrywek, Rosa Radom spotka sie na wlasnym parkiecie z Jeziorem Tarnobrzeg. Faworytem spotkania, przynajmniej wedlug bukmacherow sa koszykarze z mojego miasta, jednak ja bym sie z tym zupelnie niezgodzil. Bukmacherzy chyba kieruja sie sensacyjnym zwyciestwem Rosy nad Anwilem we Wloclawku, jednak to Anwi zagral bardzo slabe spotkanie i tylko dlatego podopieczniu Mariusza Karola triumfowali. W obecnym tygodniu z gry wypadl jeden z podstawowych zawodnikow, Artur Donigiewicz, ktorego wystep w dzisiejszym spotkaniu jest wykluczony. To znacznie zmniejsza pole manewru trenera Karola. Jezioro natomiast na poczatku sezonu radzi sobie bardzo dobrze. Jezioro zanotowalo juz dwa zwyciestwa z AZSem Koszalin oraz Kotwica Kolobrzeg, ulegli natomiast Zastalowi i Turowowi, byly to jednak wkalkulowane porazki. Jezioro przed sezonem gralo w Radomiu w Memoriale Profesora Alfonsa Wicherka i widac bylo ze tarnborzezanie dobrze czuja sie w radomskiej hali, wygrali caly memorial, tuz przed rozpoczeciem rozgrywek, natomiast Rosa byla w nim .... ostatnia. Doswiadczenie, umiejetnosci to wszystko stoi dzis po stronie druzyny z Tarnobrzega. Mysle, ze Jezioro wyjedzie z Radomia z dwoma punktami.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Gracie Anwil?bo ja nie moge sie zdecydowac a w tym momencie kurs jest już warty gry zdecydowanie.Gdzie lepiej sie przełamać jak w słupskim piekiełku?
 
W 18

woj25

Użytkownik
Gracie Anwil?bo ja nie moge sie zdecydowac a w tym momencie kurs jest już warty gry zdecydowanie.Gdzie lepiej sie przełamać jak w słupskim piekiełku?
ja odpuszczam ,z 1 strony lepszy skład i mobilizacja po stronie Anwilu, a z 2 strony jak sobie powiedziałeś piekiełko, jednak gra u siebie to dość duży atut, więc ciężki typ i lepiej odpuścić moim zdaniem.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Panowie jak można mieć we miare przyzwoity sklad i tak grać?biega pięciu po parkiecie i kompletnie nie wiedzą co zrobić z piłką,jaką akcje rozegrać.Przecież to jest masakra,nie dość że wydałem te ponad 3zł i transmisja jest taka że lepiej nie gadać to jeszcze oglądam najgorszą drużyne w lidze.Adomaitis sie wpakował,to wporzo koleś i wiem że może z tego wyjść ale po co było wybierać Anwil który przez następne 5lat skazany jest na to samo.Rok temu to samo było co teraz,dobry zespół ale zero zgrania.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Adomaitis sie wpakował,to wporzo koleś i wiem że może z tego wyjść ale po co było wybierać Anwil który przez następne 5lat skazany jest na to samo.Rok temu to samo było co teraz,dobry zespół ale zero zgrania.
Ja mam obiekcje czy się z tego wybroni...Anwil gra dno i nie widać perspektyw na &quot;lepsze jutro&quot;. Porażka z Rosą i teraz baty od Czarnych...Nie mówiąc o wcześniejszych wynikach...
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Start Gdynia - Stelmet Zielona Góra hc -10.5, typ 2, kurs 1.85 betsafe
Znamy sytuację, linia niska tylko dlatego gdyż Stelmet aspirujący nawet na mistrza przegrał ostatnie dwa wykładowe formy spotkania: wyjazd Prokom -3 i dom Trefl -12. Co prawda nie zachwycił też wygranymi z Anwilem(w) +3 i Siarką(d) +8 ale Start to jeszcze niższy poziom. Mecze beniaminka: Prokom(w)-16, Trefl(w) -30, Polpharma(d)-2(dogr.), 1 wygrana z Koszalin(d)+10, Kotwica(w)-7. Start ma tylko jednego obcokrajowca center Rothbart, reszta to mało znani Polacy. O obu zespołach zostało w tym dziale już wiele powiedziane. Linia jest podyktowana tylko sytuacją statystyczną i czasową (niepewności Stelmetu), jest nieadekwatna do różnicy jakie dzielą te dwa zespoły.
Stelmet jedzie przez całą Polskę do Gdyni gdzie przegrał z mistrzem Prokomem po walce by pokazać że ich aspiracje są prawdziwe, że są silni, tym meczem chcą wrócić na właściwe tory, z tak słabym rywalem nie będą się patyczkować jak Prokom (-16 pkt), to trzeba zdecydowanie wygrać i pokazać klasę. Come back Zastalu, Start własna hala tu nie ma żadnej przewagi a okoliczności wprost sprzyjają by Zastal pokazał się w Gdyni z najlepszej strony, linia jak to określacie ,,promocyjna&#39;&#39;. Mecz w sobotę ale warto już teraz np. singla bo może sporo się zmienić.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jezioro Tarnobrzeg - Czarni Słupsk 2 1,52 Betsafe ✅
Myślałem dużo o spotkaniu w Starogardzie ale jednak zdecydowałem się na Czarnych. Kluczowa może być formacja pod koszowa nie wiem czy zagra Turner jeśli tak to może być w słabej formie. Przybyszewski myślę, że zagra ale tez w pełni formy nie jest. A goście? to przede wszystkim Tomaszek i Nicholson. Jak dla mnie formacja pod koszowa jest gigantyczna po stronie gości. U gości jest jedno duże osłabienie w postaci Brandeweina ale jest Knutson więc ta strata może nie będzie tak odczuwalna. Mam nadzieje, że goście skutecznie powstrzymają rzucającego z dystansu Addisona oraz Longa a wtedy o wynik na korzyść gości jestem raczej spokojny. Skoro tak pewnie pokonali w Starogardzie Polpharmę i Anwil u siebie to w Tarnobrzegu również nie powinni mieć z tym problemu. Ale wiadomo, może zdecydować dyspozycja dnia w końcu to tylko PLK..
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Start Gdynia - Zastal (HC 0/-10) --&gt; 2 - 1,85 (bet365) 4/10 ⛔ 67-76...
Troszkę niska ta linia. Wg mnie spokojnie do pokrycia przez Zastal. Co prawda przegrali oni bardzo ważne 2 ostatnie spotkania - z Prokomem na wyjeździe i z Treflem u siebie. No, ale właśnie nie ma lepszego spotkania na odbudowanie jak ze Startem. Start co prawda pokazuje, że totalnym outsiderem nie będzie i nawiązuje walkę w PLK, ale jeśli Zastal nie zlekceważy przeciwnika - a po 2 z rzędu porażkach nie powinien - to Start nie będzie miał za wiele do powiedzenia w tym spotkaniu. No i Zastal musi skupić się na powstrzymaniu Rothbarta, który ostatnio sobie nieźle pogrywa. Jeśli Zielonogórzanie wejdą dobrze w mecz, skupią się od początku to wygrana powinna być spokojnie powyżej 10 pkt. Róznica klas jeśli chodzi o skład jest znacząca i takie spotkania Zastal musi łatwo i przyjemnie wygrywać.
ed:// Nie wiem co Zastal wymodził w końcówce, ale na 2,5 min do końca prowadzili 16 pkt i byłem pewien powodzenia typu, a tu psikus...Nie oglądałem spotkania, ale samin pisał, że pojawiły się błędy typu kroki, technik itd...
 
C 0

currahee

Użytkownik
Anwil na właściwych torach
Anwil się przebudził - kiedyś musiało to nastąpić, szkoda że tak późno :?. Co prawda nie oglądałem meczu (nie był transmitowany w tv) ale czytałem na stronie WTK że &quot; Dzięki dużemu pressingowi Krzysztofa Szubargi na Marcinie Nowakowskim nie „otworzyli się” natomiast pozostali gracze Polpharmy. „Szubi” agresywnie bronił przeciw młodszemu koledze, nie pozwalał mu na dobre podania i sprawił, że Nowakowski sfrustrowany ratował się szalonymi, ale nieskutecznymi akcjami pod kosz. Tymczasem włocławianie rzucali jak natchnieni. Nie do powstrzymania był Seid Hajrić, który do przerwy trafił 7 z 10 rzutów z gry i 3 z 3 rzutów wolnych wykonywanych już po tym jak zabrzmiała syrena zapraszająca drużyny do szatni.&quot; oraz &quot;W drugiej połowie koszykarze Anwilu skupili się na pilnowaniu korzystnego wyniku. Ich przewaga zmalała do kilkunastu punktów, ale nie był to spadek mogący stanowić jakiekolwiek zagrożenie. Gdy tylko gospodarze łapali wiatr w żagle natychmiast czas brał trener włocławian, a po powrocie na boisko znów mocniej Nowakowskiego przyciskał Szubarga. Rozgrywający Polpharmy nie wytrzymał w czwartej kwarcie i sfrustrowany symulował faul „Szubiego”. Sędziowie ukarali go przewinieniem technicznym, a playmaker Anwilu pewnie wykorzystał rzuty wolne.&quot; Zdajemy sobie zapewne sprawe z tego ze to był mecz z Polpharmą ale po meczu z Rosą Radom wszyscy we Włocławku z lekkimi obawami podchodzili do kolejnych pojedynków. Nastepnym przeciwnikiem Anwilu b ę dzie Jezioro Tarnobrzeg - na ten mecze się wybieram i postaram się już osobiście relacjonować postawę Włocławian na swoim parkiecie. Pozdrawiam.
Wynik:

Polpharma Starogard Gdański – Anwil Włocławek 75:85 (16:33, 21:24, 17:13, 21:15)
Polpharma:
McCauley 18, Carter 15, Majewski 13, Nowakowski 10, Mirković 8, Białek 7, Szymkiewicz 3, Radwański 1, Lichodziejewski 0, Sarzało 0
Anwil: Hajrić 22, Weeden 16, Wright 10, Ginyard 10, Eitutavicius 9, Szubarga 6, Frasunkiewicz 5, Boykin 5, Seweryn 2, Bartosz 0.
 
F 52

fejser

Użytkownik
Trefl Sopot - Turów Zgorzelec over 156,5 (1,9)⛔ 80:76

Dziś grają dwie chyba najlepsze w tej chwili drużyny Tauron Ligi. Trudno tu wskazać faworyta dlatego postanawiam postawić na over. Jakby nie patrzeć na przeciw siebie staja dwie najbardziej ofensywne drużyny w lidze. Średnia zdobycz dwóch drużyn w meczu przekracza 80pkt. Myślę, że będziemy świadkami meczu na wysokim poziomie i z dużą ilością punktów. Koszykarze z Turowa mieli 6 dni wolnego a trefla aż 7 ! Turów jest narazie niepokonany na polskich parkietach. Trefla zaznał porażki w Koszalinie , który już w tym sezonie utarł nosa silniejszym zespołom. Myslę, że Turów wygra. Ma rozegranych wiecej meczów. Powinni byc bardziej zgrani. Niestety pamiętajmy, ze bardzo duzo bedzie zalezeć od taktyki i od dyspozycji dnia . Mój typ to over 156,5

edit: nie ma nic gorszego jak przegrać różnica 1pkt :;/:
 
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
Stelmet Zielona Góra (-8.5) - AZS Koszalin @ 1.85 Bwin
AZS na wyjazdach jest tragiczny! W lidze zagrali do tej pory 1 wyjazdowy mecz, oczywiście przegrany, i do tego z beniaminkiem Startem Gdynia. Do tego właśnie zakończył się derbowy pojedynek w ramach Intermarche Cup w hali Milenium gdzie miejscowa Kotwica podejmowała Akademików, mecz zakończył się wynikiem 82-72 dla drużyny gospodarzy. To był rewanż Kotwicy bowiem obie te drużyny spotkały się w miniony weekend w Hali Widowiskowo Sportowej w Koszalinie, Kutry uległy Koszalinianom 72-61. Skoro AZS umie przegrać z 2 ostatnimi drużynami TBL to myślę, że z Zieloną Górą uda im się utrzymać swoją serie meczów bez zwycięstwa na wyjeździe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 0

currahee

Użytkownik
Anwil nad Jeziorem
&quot;Anwil Włocławek pokonał we własnej hali Jezioro Tarnobrzeg 81:74. Choć mecz przez długi czas był wyrównany, to w końcowych minutach Rottweilery zdecydowanie przycisnęły i uspokoiły wydarzenia. Gra Anwilu opierała się na kreatywności Krzysztofa Szubargi i ciężkiej pracy wysokich – Seida Hajricia i Rubena Boykina.&quot; &quot;Dzięki sobotniemu zwycięstwu Anwil zapewnił sobie miejsce w tabeli TBL nad Jeziorem Tarnobrzeg oraz nawiązał do stawki zespołów notowanych w pierwszej szóstce. Kolejny mecz ligowy włocławianie rozegrają z Asseco Prokomem, ale wcześniej zmierzą się w Pucharze Polski z innym reprezentantem Gdyni, Startem. &quot;
Dwa zwycięstwa pod wodzą nowego trenera oraz co najważniejsze dla mieszkańców Włocławka - zmiana oblicza gry. Początek sezony nie napawał optymizmem (dwa zwycięstwa z rzędu dają nadzieje na dobry sezon). Jednak prawdziwy sprawdzian umiejętności nastąpi 18 XI w Gdyni. Jeżeli Anwil nawiąże walkę z Asseco to Włocławiacy bedą mieli nadzieje na wiecej sukcesów podopiecznych Bogicevića.
Anwil Włocławek - Jezioro Tarnobrzeg 81:74 (20:22, 17:14, 15:19, 27:21)
Anwil:
Szubarga 24, Ginyard 14, Boykin 13, Hajric 13, Eitutavicius 10, Seweryn 5, Wright 2, Frasunkiewicz 0, Weeden 0

Jezioro:
Dłoniak 24, Alexander 19, Doaks 14, Addison 10, Wall 3, Przybyszewski 2, Long 0, Patoka 0, Pyszniak 0.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
DERBY POMORZA Energia Słupsk - Asseco Prokom Gdynia
Mecz nie dość że z PLK to jeszcze z udziałem Prokomu, bardzo trudny do typowania. Nie podam tu argumentów mocnych bo takie typowanie tu mija się z celem i zniechęca. Posłużę się jedynie intuicją, przewidywaniami. Wydaje mi się że mimo wszystko Prokom jest na tyle doświadczonym zespołem i zechcą pokazać że nie są frajerami, ale żeby to wygrać uważam że musieliby rzucić Czarnym ok. 80 pkt. Energia wygrała tylko 3 (na 20) mecze z Prokomem i za każdym razem notując under proponowanej linii na to spotkanie 155 pkt, z tak słabym Prokomem w derbach być może nie grała, więc mają duże nadzieje na ten mecz, natomiast Prokom może i wygra ale oni mało uwagi przywiązują do wyników w PLK w czasie gdy grają jeszcze w Eurolidze bowiem w systemie naszych rozgrywek nadrabiać mogą później, myślę że więcej oczekują i kładą swoją koncentracje właśnie na ważniejszy czwartkowy mecz z Chalon. Personalnie skład i przewagę Polaków mają goście, ale gospodarze chcą postawić trudne warunki i wykorzystać kiepski okres rywali, to derby zatem proponuję : under 155 pkt 1.75 fortuna ✅lub hc +5,5 Czarni -spada 1.62 fortuna.✅ Jestem ciekaw także waszych wyobrażeń o tym meczu i poruszenia dyskusji o formie Prokomu przez te 40 min. do meczu.
Widzę że spotkanie nie cieszy się większym zainteresowaniem, to zrozumiałe.Energia win 62-58, prowadzenie przez cały mecz, końcówka na styku dużo wolnych w obie strony. Po raz kolejny Prokom przegrywa zbiórki. Blass 17 pkt, Hrycan 13 pkt reszta niewidoczna, Koszarek gra słabiej, Ponitka to tylko koszulka, szykuje się mecz z przewagą Chalon jeśli tamci nie zagrają na żywiole...
 
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec @ 2.00 Bet365 ✅✅✅ 85-79
AZS od dobrych paru sezonów konsekwentnie radzi sobie z Turowem we własnej hali.
Akademicy plasują się na 5. miejscu w TBL z bilansem 4-3, z czego wszystkie 4 zwycięstwa zostały zdobyte na własnym parkiecie. AZS u siebie ma bilans 4-1, jedną jedyną porażkę odnieśli na inaugurację sezonu jedno punktową różnicą z Siarką Jezioro Tarnobrzeg, aby następnie rozprawić się z Asseco i Treflem, dodatkowo wygrane z Polpharmą i Kotwicą. Zgorzelczanie w lidze są tuż przed AZS z takim samym dorobkiem punktowym lecz jednym meczem rozegranym mniej. Na wyjazdach spisują się nie najgorzej, 2 pewne zwycięstwa nad Czarnymi i Tarnobrzegiem oraz porażka w Sopocie. Obie te drużyny spotkały się już w tym sezonie, w ramach Pucharu Prezydenta Miasta Koszalina, zwycięzcą okazał się nie kto inny jak AZS wygrywając 78:69.
Do obszerniejszej zapowiedzi meczu zapraszam na oficjalną stronę AZS Koszalin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 52

fejser

Użytkownik
Kotwica Kołobrzeg - Stelmet Zielona Góra
Stelmet hc-8 1,98 Pinnacle

Z dzisiejszych meczy PLK odważe się zagrać tylko ten. Turów będzie miał ciężką przeprawę w Koszalinie a Rosa powinna wygrać w Gdyni ale Start jest u siebie mocny i boję się tego grać.
Stelmet jest po sensacyjnym zwycięstwie w rozgrywkach Eurocup w Atenach z Panioniosem. Takie zwycięstwo mocno buduje morale i nie chce mi się wierzyć, że Kotwica outsider ligi nawiąże dziś wyrównaną walkę ze Stelmetem.

Bilans Stelmetu to 5-2, świetnie zaczęli sezon od 3 wygranych z rzędu z Czarnymi, Anwilem i Jeziorem. Porażki doznali z mistrzem Polski Prokomem różnicą 3pkt na wyjeżdzie i uznali wyższośc Trefla u siebie. Następnie pokonali w Gdyni mocny u siebie Start i w ostatniej kolejce dość szczęśliwie wygrali ze świetnym w tym sezonie Koszalinem po niesamowitej pogoni różnicą zaledwie 1pkt !

Bilans Kotwicy to 2-5. Początek sezonu beznadziejny, aż 4 wyraźne porażki z rzędu z Anwilem, Jeziorem, Asseco i Treflem, ta ostatnia była szczególna bo przegrali różnicą uwaga- 48pkt ! W 5 kolejce, przełamali złą passę i wygrali u siebie ze Startem . Kolejno przegrali z Koszalinem i wygrana u siebie z przeciętna Polpharmą.

Wszystkie gwiazdy na niebie wskazują jednego faworyta w tym meczu Kurs jest bardzo atrakcyjny. Handi 8 spokojnie do pokrycia.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Rosa Radom - AZS Koszalin
AZS -5 ✅
1.92
Pinnacle
5/10

Rosa w roli gospodarza nie wygrała jeszcze ani jednego meczu, identyczna sytuacja wśród koszykarzy AZS, którzy nie zdołali wygrać meczu na wyjeździe. Koszalin na wyjazdach grał ze Startem Gdynia oraz Treflem Sopot. W Gdyni zespół AZS Koszalin bardzo, bardzo tragiczne spotkanie - jak zespół , który zna się pierwszy dzień. W tym meczu AZS potrafił odrobić straty sięgające 20 punktów, wyjść na prowadzenie w ostatnich minutach 4 kwarty, jednak w efekcie górą wzięły znowu indywidualne akcje, a w tamtym dniu skuteczność była tragiczna i w konsekwencji przegrali mecz.
Trefl, jak to Trefl. Na własnym parkiecie groźny dla każdego zespołu. Koszalin przed własną widownią z kolei pokonał potentatów na finał: Turów Zgorzelec, Prokom i Trefl.

Jak dla mnie Koszalin stoi przed niesamowitą szansą, by odnieść pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Ich wielkim atutem jest rotacja wśród graczy podkoszowych, jak i znacznie lepszy zestaw zawodników na ławce.

PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg
over 151.5✅
1.85
tipico
5/10


Turów gra szybki basket w tym sezonie, pomimo braku rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia skupiają się bardziej na ataku, niżeli na obronie.
Kotwica w trzech wyjazdowych meczach traci średnio 95 punktów, gdy Turów przed swoją widownią zdobywa średnio 83 punkty, tracąc 63 punkty.
Kotwica w ostatnim meczu pokonała na własnym parkiecie Prokom. Jednak Prokom w tym sezonie jest największym rozczarowaniem, grają zbyt wolny basket. Kotwica jeśli będzie chciał postrazyć Turów, to musi grać skutecznie w ataku.

Stelmet Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański
over 156✅
1.86
Pinnacle
5/10


Polpharma po osttniej porażce z Jeziorem Tarnobrzeg dokonała zmiany na funkcji pierwszego trenera. Anonimowy trener - Budzinauskas zmienił Wojciecha Kamińskiego.
W dzisiejszym meczu ponownie powinno zabrakńąć Josha Millear w barwach Polpharmy - niezwykle szybki zawodnik, ale jednocześnie z wielkimi brakami w obronie, a kto inny jak nie Hodge powinien to wykorzystać, gdy mówi się o zgrzycie w Stelmecie, który naszpikowany gwiazdami był przed sezonem głównym faworytem do zdetronizowania Prokomu w walce o złoty medal i zawodzą w starciach ligowych? Idealny rywal na odbicie się od dna i jeśli Stelmet wstrzeli się w kosz, to może być demolka.

Stelmet na swoim boisku zdobywa średnio 83 punkty, a traci 79.
Polpharma na wyjazdach notuje 69 punktów, a w obronie traci 81 punktów. Uważam, że słuszna linia na ten mecz to ok 159-160.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dwill 620

dwill

Użytkownik
Anwil Włocławek - Trefl Sopot
Trefl
1.88
Pinnacle
5/10

Anwil ma serię trzech zwycięstw z rzędu po bardzo fatalnym starcie rozgrywek, zaczął piąć się w górę tabeli.
Trefl stracił bardzo dobrego trenera jak na warunki PLK - Żana Tabaka, który otrzymał życiową ofertę prowadzenia euroligowego zespołu Caja Laboral z Maciejem Lampe w składzie.
Po odejściu trenera zespół z Sopotu udał się do Doniecka,gdzie pomimo rozbitych morali prowadzili wyrównany pojedynek w wyjazdowym meczu.
Uważam, że najważniejszym match-upem w tym meczu jest Krzysztof Szubarga - Frank Turner.
Obaj zawodnicy są bardzo szybcy z piłką, choć niekoniecznie przekłada się to na defensywę.
Trefl w tym meczu powinien wykorzystać przewagę, którą dysponuje na ławce.
Najważniejsze będzie ograniczenie Anwilu na dytansie i agresywna walka Trefla o zbiórki, bo Anwil w tym elemencie na własnym parkiecie jest groźnym rywalem dla każdego.

Jezioro Tarnobrzeg - Asseco Prokom Gdynia
Asseco -7
1.84
Pinnacle
5/10

W tym sezonie Prokom gra bardzo dużo kontrolowanej koszykówki, ale ze sporą ilością strat, która wynika z duetu, który kieruje zespołem z Gdyni Blassingame - Koszarek. Choć ten pierwszy jest najbliżej wyloty z Gdyni, a w jego miejsce prawdopodobnie zajmie Darius Washintgon, to w dzisiejszym meczu goście będą musieli dostosować się tym razem do gospodarzy, którzy nie znają w swoim pojęciu czegoś takiego jak obrona.
W drużynie Dariusza Szczubiała pożegnano się z Rashonem Turnerem oraz Mattem Addisonem, lecz w ich miejsce Dario ściągnął swoich byłych koszykarzy, którzy już mieli okazję dla niego grać - JT Tiller oraz Nicchaeus a Doaksa.
Najważniejsze dla tego typu będzie wejście w mecz dla gości. Jeśli zagrają skutecznie w ataku, to powinni pokryć handi, bo jest to idealny rywal, by zacząć wędrówkę w górę tabeli, bo po 7 meczach Prokom zajmuje 10 pozycję.


Jezioro Tarnobrzeg - Asseco Prokom Gdynia over 155 @ 1.80 sbobet 5/10

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom